Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

cikyta
4. aug 2009

Komi-výnimočne sa to stáva,že idu zubky skôr.Najlepšie to určí dr.hmatom,ako nám.Povedala mi,že nás to čaká ešte daleko,aj ked som si myslela,že idu...Ale stať sa to môže.

ni.kolet
4. aug 2009

Čaute. Včera som spomínala, že malý keď na mne leží, tak sa posadí. Kuk album.

komisakpd
4. aug 2009

lundula a ako to zvladate?

macikjm
4. aug 2009

ahojte...vsetkym dnesnym oslavencom len to najlepsie...

nasa sa dnes uz pretocila z chrbatika na brusko 3- krat a potom naspet...zlata je...tesime sa...

mamule, ktorym sa uz otacaju babatka...pretocia sa vam na brusko a dvihnu sa na rucicky???

lindula3
4. aug 2009

no zacalo to tym ze si strasne pchala pasticky do pusinky, slintala a tahala dudus o dusu... teraz zacina trosku mrncat, obcas je taka nespokojna, tlaci si prstikmi do dasien ze mam pocit ze si z nich chce vylupnut... a tie zuby su jej tam vidiet a aj to citit... najrpv boli len spodne dva a minuly tyzden som si vsimla ze uz aj vrchne

sabinazv
4. aug 2009

tak sme tu z poradne... 6350 g a 63 cm... hlavicka 41 cm tusim...

a aj zaockovani sme... to bolo kriku... chudatko moje malinke... ale uz je fajn, vysantil sa doma a spi... dokyna nam dala cipky paralen a diazepam, kdyby neco...

a kanavit je vraj nepovinny a zatazuje pecen... tot jej nazor 😨

lindula3
4. aug 2009

sabi ten diazepan pre teba? 😀

sabinazv
4. aug 2009

jej lindula... tak vy uz budete moct mrkvicku papat... ako hlodavce 😎

sabinazv
4. aug 2009

nie, pre neho... 🙂 kvoli pripadnym krcom, ak by teplota neklesala...

lindula3
4. aug 2009

no sabi mna skor sere ze ta moja je tu jedna z najstarsich a ja len ziram co tie ostatne deturence dokazu a mi nejako nist🙂 snad bude ten moj chrustik v poriadku...

sabinazv
4. aug 2009

ale coby nebol... to je najhorsie, ze sa porovnavame... ja to tiez robim, tomu clovek nezabrani... ale kazde dieto ma svoje tempo... tvoja sa zas rozhodla, ze bude prva zubata 😀

lindula3
4. aug 2009

ja uz to tu snad ani citat nebudem 😀 no ved to kazde je ine, to si hovorim furt... mna pripravila pocas tehu o dva zuby, preto jej asi lezu tak skoro🙂

sabinazv
4. aug 2009

a pockaj, ked pride cas na chodenie... to len budu porovnavacky... tvoje uz chodilo vtedy, moje este nie a pod 🙂

lindula3
4. aug 2009

to uz tu nebudem 😀
ja mam kamosku co jej babatko zacalo chodit v 8,5 mesiacoch a dalsia ktore ma dva roky a poriadne ani nevyprava...

sabinazv
4. aug 2009

8,5 ? no a to nie je podla mna ok... vsak to este ani klbiky nie su na to pripravene... niektore maminy hold chcu trhat rekordy...

😲

lindula3
4. aug 2009

ale on zacal sam z nicoho nic a postavil a presiel... nemyslim ze by do neho nejako hucala aby chodil...
akurat hladam nejake hrazdicky, rozmyslam ze malej kupim aby sme sa mohli na jesen vnutri hrat... lebo v hentom lehatku ju nemozem mat vecne...

zanulienka
4. aug 2009

lindu-vsetko ma svoj cas a vobec sa z nicim nezatazuj ani nerozculuj.tu oproti mojej mamy byva jedna baba ma 5 mesacne dievcatko.ledva udrzi hlavu aj tu ma vzadu ako odseknutu od lezania.vcera sme boli spolu,kecali sme a elaia bola ako besna,pretoze jej mala mala cervene ponozky a elaia sa z nich isla zblaznit,kricala,vrieskala,pistala dobreze mi nevyskocila z ruky,vsetcia sa na nej smiali a jej mala len kukala a nakoniec zacala plakat,pretoze nie je zvyknuta na hluk.tak podla mna toto je uz zaostale dieta alebo jej matka

sabinazv
4. aug 2009

nazdo zanu, ako si nazivas... posledne dni na sk?

zanulienka
4. aug 2009

sabi-pocitam dni kedy vypadnem 😝

sabinazv
4. aug 2009

urcite aj muzik... to bude naruzive zvitanie 😉 😎

zuzik25
4. aug 2009

konecne Emmka zaspala, ale si teraz riadne povykrikovala v postielke.

sabinazv
4. aug 2009

cavo zuzik, ste neboli vcera v nesej vsi, ze?

zanulienka
4. aug 2009

no som zvedava co povie na malu,ze ako narastla,ako sa zmenila...

zuzik25
4. aug 2009

zanu, len aby z toho zvitania nebol dalsi clen rodiny. 😎

sabinazv
4. aug 2009

ju nespozna 😉

vsak ked dojdete domov, tak uz ju rovno date jest co jedia vsetci, ze? 😀

zuzik25
4. aug 2009

sabbi, boli ale bez malej, len sme zaplavali par dlzok kusok sme sa poopalovali a frcali domov. mamina robila oooopeeer.

zuzik25
4. aug 2009

ale mozem dofrcat hocikedy, sak to mam kusok.

zanulienka
4. aug 2009

ha-ha,inak presne takto som otehotnela z elaiou min.rok.boli sme na svk 2 a pol mesiaca a tolko sme sa zblizovali...a sup.ale teraz uz nie.moze byt ze svokra caka elaiu z nejakou zemiakovou omeletou

zuzik25
4. aug 2009

ja som mala presne takto pred rokom ovulku a strasne silnu, bo sme prisli z prace domov, idem sa prezliect a v tom taka bolest vo vajecnikoch az ma na zem sklatilo. a to sme sa mali v ten den snazilkovat. akoze ja som to robila s vedomim uz nech to mam za sebou. tak to bolelo.ziadny pozitok z toho plodenia to nebol. ☹

sabinazv
4. aug 2009

no tak dofrc...mne ma prist zajtra segra, tak ak bude pekne, mozno sa dam nahovorit na kupko 😎

ja takto pred rokom uz som bola v tom... len som o tom nevedela... danko sa zahniezdoval niekde vovnutri 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre