Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

nikinka008
16. aug 2009

macikjm,cikyt,,,,a v postielke vam zaspia aj bez toho aby ste ich do niecoho zabalili aby nempreohli hadzat s rucickami a kopkat s nozkami?moja mala mi zaspava dole v kociku ale to ju v nom musim ukolisat 😅 a neskor ked ju prenesiem do postielky,to je asi vtedy ked ideme uz aj my spat,tak ju musim zabalit ale niekedy jej len jednu rucku necham vonku ale inak je zabalena cela lebo by sa hned prebudila keby som ju len tak nechala lezat v postielke ☹

macikjm
16. aug 2009

niki....ja ninku nebalim do nicoho...je len prikryta...ale je pravda, ze sa deticky vedia zobudit rozhadzujucimi sa rucickami... 😕
ale deticky sa menia, uvidis ze aj sarka raz zaspi aj s volnymi rucickami a nozickami... 😉

arizona
16. aug 2009

ahojte 😉

vidím, že sa riešilo nosenie 🙂 vrelo odporúčam nosenie hocijakým spôsobom 😀 klokanky, vaky, šatky a iné spôsoby 😎 len ak máte možnosť, radšej si to pred kúpou odskúšajte, nie každé bábo ukecáte na hocijaký spôsob nosenia 😀 ja som síce spravila na nášho mierny nátlak, že som ho s revom vyniesla do ulíc a až tam pochopil, že sa mu to páči, lebo mal zrazu taký rozhľad, ktorý z kočíka nehrozí 😀 ale asi by to nefungovalo na každý môj výmysel...

sabinazv
17. aug 2009

dobre ranko,

tak vidim, ze je dopyt po skusenostiach s nasim nosicom... no tak dobre, ak to budem vediet zapnut, tak tam maleho dnes nasukam... lebo to sa zapina vzadu... uvidime 🙂 Pripadne poobede ked pride tato, tak nas zapne...

Maly je teraz aj tak dost nosivy... sice ako kedy, taky nevyspytatelny... asi kvoli tym zubkom je nervny, lebo si to sucha, slinta, hnackuje... tak stale obzeram nove prirastky 🙂

Ciky, vcera sme boli v MT... na Stranach tam mate vybornu zmrzku... no ako v chorvatsku, parades ozaj, poznas? 😎

korelka
17. aug 2009

dobre rano! my sme boli vo stvrtok na preockovani a malemu sa uplne prehodil nocny rezim-zaspi mi sice o 20., ale v sobotu sa zobudil o 3., v nedelu o 5. a dnes o 4. a len cetoval po postielke, rozpraval, rehlil sa a nie a anie spinkat - po 2 hod. sice zaspi, ale toto mi nikdy nerobil, tak dufam, ze to coskoro prejde, lebo ma slehne, ked to tak zostane 😠

inac, my mame babyvak a moj maly cez den uz inde ani nechce spinkat a pospinka tam aj 1.45 - som rada, ze ho mame-je to skvely vynalez, nosic asi ani nebudeme riesit...

ni.kolet
17. aug 2009

Jéj babenky. Sa teším jak malá. Práve som nám rezervovala dovču v Tatrách. Ideme 10-13.9. Konečne budem mať nejakú zmenu. A ideme sem -
http://www.unimilk.sk/salus/ubytovanie.php

zanulienka
17. aug 2009

niki-aj moja vzdy rozhadzovala rukami-nohami a zobudilo ju to,ale ani neviem kedy a prestala.teraz sa akurat otaca z strany na stranu.
korelka-po ockovani sme dostali sople-kasel,takze ani my nespime 😠 😠

korelka
17. aug 2009

niki, super a co to stoji? ja uz by som tiez chcela vypadnut do tatier a ked, tak bud do Lomnicealebo Smokovca... 🙂

ni.kolet
17. aug 2009

Apartmán aj s poplatkami stojí 70 €. Ideme štyria + náš malý cestovateľ. 🙂

zanulienka
17. aug 2009

krasne miesto,velmi

zanulienka
17. aug 2009

nie je absolutne vela,to sa velmi oplati

ni.kolet
17. aug 2009

Konečne sa mi podarilo nejako zapracovať to video do koníka. Takže si ho môžete pozrieť v mojom albume. Teda video, kde sa malý rehoce.

korelka
17. aug 2009

to je super cena / no musim spracovat draheho 🙂

zanu - na nervy 😠 🙄

zanulienka
17. aug 2009

korelka-mne nemusis hovorit,ja som uz v koncoch,ze nespim ani 2 hodky vkuse

zanulienka
17. aug 2009

niki-takysto sa smeje aj elaia 😀

ni.kolet
17. aug 2009

No, a keď sa tak hrozne rehoce, tak zakaždým dostane hrkútalku. 😅

majka_dk
17. aug 2009

caute baby,

sme boli prave vonku a krpec sa uz konecne zacal v kociku hrat 😉 tak sme vydrzali 45 min hore a bez placu 😵

a dnes mi bol muz na socialke potvrdit ten papier na rodicovsky pripevok a neuverite, vraj to nerobia na pockanie, ale mi to poslu postou 😕 no skoro som odpadla

pekny den

cikyta
17. aug 2009

Nikinka-malu už nebalím,ked ju večer prekladam do postielky.
Sabi-na Stránach som na zmrzke ešte nebola.Ono,nech som presnejšia,som z Vrutok.(A teraz jem radčej nanuk,ako zmrzku,skrz kojenie) 🙂
No moja už na obed nespí 2-3hod.ale 15-20 minut 😠A predtým, revýýýýýýýýýý.Na nervy 😢Radčej som prišla domov............

macikjm
17. aug 2009

juj ciky...sisinka jedna malicka..da mamicke poriadne zabrat...pokladik... 😉
ani ja nejem zmrzku...radsej obcas nanuk... 😉

pikino
17. aug 2009

ahojte micky.

ja moju tiez nebalim, zaspi na ceciku a hodim do postielky a je klud do rana. cez den je to horsie to musim lezat
s nou cumel musi mat v puse a musim jej drzat rucicky aby si ich nedavala do tvare.

sabinazv
17. aug 2009

ciky, tak vo vrutkach som bola pred 3 rokmi na kupalisku... take male a poloprazdne bolo, super

🙂 no, mam upratovaci den... aj prala som a odthli sa mi 2 snury a musela som ist pozbierat dole pradlo... tsss

moj maly ma take zmeny nalad... taky krik spustil, ze hroza... zabralo len prso... a tak po 2 h pil, akoby som mu nedala 2 dni najest... a potom sa hodku smial v postielke na hracky a teraz idem kuknut a spi... maska mala

😵

nany100
17. aug 2009

ahojte mamule, konečne som dovarila a dožehlila a dovešala ďalšiu várku 😖 ...pondelkový kolotoč 😒 ...sabi, sa mi snívalo, že Adelka má tri zuby (asi keď si písala o tom vašom zubadielku), normálne som to ráno skontrolovala, ale nič, ďasienka bezzubé 😀
a dnes je rok, čo sme objavili dve čiaročky na teste 🙂

sandori
17. aug 2009

ahojte babenky, hlasim sa po dlhsom case. Tak nasa mala sa mi zda ze potrebuje cim dalej tym menej spat- pospi 20 min a uz je cerstva... ani vonku uz nechce moc spat- strasne je zvedava a snazí sa vykukuat z kocíka ( ešte že sa dá polohovať. Ináč my sme už objednali stoličku na krmenie- bola v babetkove v akcii za 32 eur a je celkom pekna ( z borovice).
Ozaj a my dnes mame 5 mesiacov 😀

pikino
17. aug 2009

sandori vy ste uz velkyyyy 😀

my mame dnes styri. jupiiii.

ja tiez dnes zehlim a periem. pondelok cloveka tak nabudi. 😀 heh

sandori
17. aug 2009

piki to hej-
aj ja periem dokonca vyvaram vankuse- lebo tito moji chlapi sa neskutocne potia- tak nech je to ciste 🙂
mala uz papa mix- mrkva, zemiak, brokolica a celkom jej to chuti- to ma vzdy obedik 🙂

sandori
17. aug 2009

piki a gratulujem k 4 mesiacikom Terezke 🙂

nany100
17. aug 2009

piki, sandori, gratulujeme 🙂

pikino
17. aug 2009

dakujeeeeem.

sandori to vyvras ake vankuse? normalne perove?

ni.kolet
17. aug 2009

Aj my máme dnes 4 mesiace. Inak 17.apríl bol najplodnejší.

sandori
17. aug 2009

nie piki- umele vlakna a mozu sa vyvarat 😉
niki a gratulujeme aj Alexikovi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre