Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

macikjm
9. sep 2009

dala som foto nasich ,,brusakov,,.... 😀

macikjm
9. sep 2009

aha janka...-pk...dobre vediet.... 😉

cikyta
9. sep 2009

Janka-mám tam napísane,že nevyvinute jadierko atd lekárske skratky.
Macik-no jasne! Brušaky poznáme.(Pekne ich máte zachytené)Voláme to,že zase "banánujeme!"

cikyta
9. sep 2009

Používam poštolky.Sestrička od ortop.mi povedala,že to niesu ort.gate.(Takže si mi to vysvetlila)Dík.
Ved ani v lekárni mi ine neponukli,ked som si pýtala ort.gate.

macikjm
9. sep 2009

ciky a ako mas napisane...krytie dostatocne...alebo nieco take...
😉

cikyta
9. sep 2009

Inak mala som spolužiačku,ktorá mala zle klbiky.Nosila v detstve strojček a bola vyvesená ako v prievane ☹ A na strednej škole som to videla,že niečo mala s nohami.Naširoko chodila-potom mi povedala,aký mala problém. 😢

cikyta
9. sep 2009

Macik-idem pozrieť.........

jana_pk
9. sep 2009

Ciky nam ich sestricka predpisala a objednali mi ich v zdravotnickych. Joj je mi luto Silvinky, ze sa este musi trapit - nasej sa velmi ulavilo, ked sa to vyriesilo - normalne som to na nej videla...

ni.kolet
9. sep 2009

Aj ja som pridala fotku malého ako robí brušáky. 🙂

macikjm
9. sep 2009

ni.kolet...Alex robi kliky...ale super...krasny chrobacik... 😉

macikjm
9. sep 2009

tamarka ma dnes 5 mesiacikov...kocka velka...gratulujeme... 😉

cikyta
9. sep 2009

Ježiš Jani-vidíš? A na nás sa tu seru! Nikto mi to nevysvetlil a myslela som,že to tak má byť.Sakra 😠 Ale RTG odmietnem.Už bola ožarovaná.Nech jej predpíšu,čo vám-tie gaťuše. ☹

A citujem z papiera od ortopeda:
Koxy klinicky s primeraným nálezom,nožička ešte s diskr.PVC.
UZV:vpravo 1.b, vlavo 2.b, jadierka-
dopor: pokračovať v širokom balení,ortop.nohavičky.
KODY: 65,65,5311
DIAG:Z03.8,Q65.6,

cikyta
9. sep 2009

Macik,ked som ukázala foto Ninky,ako brušákuje mužovi,tak myslel,že je to Silvia 😀

macikjm
9. sep 2009

ciky....nam inak pisal ortoped...
ale mate ze s primeranym nalezom...tak to nebude nic strasne... 😉
a nestaci mu sono...musi byt RTG... 😒

macikjm
9. sep 2009

ciky... 😀 😀 😀
aj ja som mojmu minule ukazovala sisinku a tiez sa mu podobala na ninku...sa smial, ze minuly rok bol aj v martine... 🙄 🙄 😀 😀
tak som mu to patricne vysvetlila, akym zazrakom mate vas pokladik... 😉

macikjm
9. sep 2009

ze nech nerobi frajera... 😀 😀

cikyta
9. sep 2009

Ja neviem Macik,čo vymýšla s RTG...Ved uvidíme ☹ Teraz len nech dobre dopadne EKG za týžden.Ideme skrz tu šelesť.
(Sakra nič jej neni a nájdu jej aj pána boha furt 😅 )
No.......ak bol tvoj mužík v sanatoriu v MT ako darca,možno sa to tam doplietlo 😀 so spermiami mojho mužíka 😀

beadz
9. sep 2009

ahojte kocky. dufam ze ste vsetky v poriadky a male aprilovcata tiez.
ja ani nemam cas to tu vsetko citat, minule som sa pokusila pozadu precitat a trvalo mi to skoro cely den a ked som skoncila uz bola hlboka noc a zase tu nikto nebol.
my sme boli vcera na kontrole u rehabilitacnej, tak uz nemusime cvicit toho hnusneho vojta (aj tak uz 2 mesiace necvicim... 😖 ). a este sme boli na kontrole klbikov a uz je vsetko tak ako ma byt a nemusime sa uz balit nasiroko (ani to som nerobila od zaciatku)
a co mate nove vy ? uz som to tu minule pisala ze by ste mi ako "velitelke pluku a sefke geriatrie" pisat do ip-ka mesacne spravy a zatial som nic nedostala 😒 . budete sa musiet polepsit 🙂

cikyta
9. sep 2009

Bea ahoj.
Už idem hajať...Ale vážne nie naschvál 😀 Tie tvoje prve vety ma rozosmiali 😀
A gratulujem Šimonkovi k dobrým výsledkom. 😉 To je super.cmuk........... 😉

jana_pk
9. sep 2009

Ciky fuha - nam to len do takej peciatky pisal - a tam pri klbikoch (postavenie) daval vzdy po UZV ciarky ze Ia III a po prvom Ia IIa po druhom a IaIa po tretom vysetreni. Takze to bude tie 1.b 3.b, 1.b 2.b, 1b.1b v tvojej diagnoze. Cize ak tomu spravne rozumiem Sisa ma zly lavy klbik.

macikjm
9. sep 2009

ciky.... 😀 😀
neviem o nicom....ako naraba s polovicami svojich pseudodeti... 😀 😀

beadz
9. sep 2009

ciky, citam trosku. ze mate problemy este s nozkami ☹ nebojkaj, vsetko sa upravi. silvinka bude herecka ze od nej budes musiet odhanat ctitelov metlou

cikyta
9. sep 2009

Jani.No mám to rímskymi číslicami ako ty a ten klbik má zle pravý.(Neviem prečo v papiery je lavý)
Takže máme to,čo vy?

cikyta
9. sep 2009

Jani a predtým mala že:
Obe koxy 2.a

cikyta
9. sep 2009

Teda Macik 😀 😀 😀

macikjm
9. sep 2009

ciky...budete v poriadku....ti dr. nas tak radi strasia...a je to svata pravda, prid k nim zdravy a urobia z teba invalida raz dva... 🙄

jana_pk
9. sep 2009

Ciky asi ano - ale neboj my sme to mali najprv III a potom II a potom az I. Ono sa to spravi, zatial balte a skus sa popytat v zdravotnickych potrebach, ci by Ti neobjednali ortopedicke gate - nase sa volali karinka a to sa nosi na oblecko. A vysvetli Sivinke, ze to bude dobre, ze je super, ze to tak zvlada 😢

A baby dik za blahozelania. Idem vypisovat tlaciva, co nam treba, aby sme dostavali tu almuznu zvanu rodicovky prispevok! 🙄

stascha
9. sep 2009

pekny vecer 🙂
tak kocky uz fakt neviem ktora sa ma to pytala ale info pre vsetky 🙂

ak by ste zostala na dalsej materskej s druhym dietatom ta vyska materskéh prispevku sa vam bude vypocitavat z predpokladaneho platu aky by ste mali pred nastupom na matersku dovolneku. Teda ak ste mali plat cca 700 EUR pred nastupm na terajsu matersku a nie sta zamestnancom verejnej resp. statej sprave ( na tych sa vztahuje valorizacia k 1.1. ) vyska materskeho sa vam bude vypacitavat z tych 700 EUR.

no dufam ze je to zrozumitelne a ozaj od 1.9. 09 mame vysku rodicaku tusim 167,22 EUR

cikyta
9. sep 2009

Jasne Macik.Máš pravdu.Je to tak. 🙂
Dobru nôcku kočky...Pápá....pst....Tá moja už spí.Ani fotbal nedopozerala.No toto! 😅

macikjm
9. sep 2009

stascha...dik za info...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre