Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

solen
23. sep 2009

u nas od 3 mesiacov to iste co u vas. 😉

A co je tu dnes taky klud? Minule sme sa tu veselili a planovali vylet do Espane k Zanu a ja som taaaak ochorela. Taka chripka ma zlomila,ze som par dni prelezala. Asi varovanie, ze nemam spekulovat ale doma sediet 😅

sabinazv
23. sep 2009

tie 3 varky hexy a provenaru (pneumokoky) ? to sa mi nepaci... tak nejdeme k vam 😒 🙂

no ideme solen, ideme... robit druzicky na svadbu v oktobri, Zanu sa vydaaava 😅

solen
23. sep 2009

nechodte aj tak je tu zima 😉

citam spatne tak zzanu bude svadbit? uz teraz v okt? mam kraasne saty aj topky tak mozme ist 🙂 (dufam ze do raa neochoriem ) 😀

romanakatka
23. sep 2009

čafte, sme dnes u starkej bo tatino išiel do nočnej... krpec chrní od pol ôsmej tak som zvedavá kedy vstane, lebo toto je na neho skoro... 😕
Sabi vy ste už v šporitaku??? No nášmu krpcovi by sa tam asi tiež páčilo, lebo vo vaničke už neobleží... ale dávam ho na bruško a tak pozerá von z kočíka a aj ho to zmorí a zaspí... no chcela by som ešte chvíľu takto vydržať tak uvidíme... včera a dnes máme grcací deň... neviem čo sa mu porobilo... doteraz aj keď grcol tak to nebolo ani cítiť a včera a dnes tie grcky smrdia ako dospelácke 😲
A dnešné sono obličky bez zmeny... kontrola o pol roka...
No a tfuj, tfuj... upravilo sa nám spanie... budíme sa posledné tri dni iba 2x okolo jednej a štvtrej 😵 o šiestej sme už síce definitívne hore, ale je to super keď nemáme až taký prerušovaný spánok... 😵

sabinazv
23. sep 2009

no tak dik za pozvanie solen 😀

ja idem na svadbu v sobotu teraz a nemam na seba nic, zajtra idem nieco pohladat do obchodov... 😒
a chystam sa kupit latku s nejakymi kacermi alebo podobny detsky motiv a usit malemu kravatu a taku istu aj tatovi (ak bude ochotny si ju dat) 😎

petusko
autor
23. sep 2009

bry vecer 🙂
som chora 🙄 hrdlo ma ukrutne boli, mam upchaty nos, otras. decka su uz ako-tak, uz len petik kasle. aj MM sa stazoval dnes, ze mu je zle, aj spal cez obed, daval si lieky a teraz aj ja 🙄

sabinazv
23. sep 2009

caves Katka,

no my ten sportak mame kvoli vytahu, uz to bolo takze vlacit vanicku po schodoch... 😠
Super, ze sa spanie polepsilo... dufam, ze aj nam casom... skusim mu ten cipok Viburcol dat, lebo asi idu dalsie zuby, tak je mrzutejsi a castejsie sa budi...

sabinazv
23. sep 2009

fiha... chripka utoci? zajtra kupim oscilococinum radsej...

romanakatka
23. sep 2009

Sabi, malý už bude riadna zubatá šelma 😀

solen
23. sep 2009

tak som citala spatne ale same nehody tak uz necitam.

petus cauky, chudatko liec sa. riadne vitaminu C, najlepsie kyslu kapustu. Drzim palce, u nas lazaret uz skoncil.

katka uz prikrmujes? moja dostala na 6.mesiacov darcek v podobe prveho prikrmu. mrkva jej celkom brala, je zlata ako otvara papulku. Dnes uz bola v plienke a teda to uz tiahol iny smrad 😝

sabi 😀

sabinazv
23. sep 2009

kati, dr. vravela v pondelok, ze uz idu vrchne... to do konca roka bude mat kompletny chrup 😅

solen
23. sep 2009

a moja este ziaden zub.

petusko
autor
23. sep 2009

neznasam, ked sa mi choroba zacina. potom to uz je lepsie, ale prva noc, uaaaa 😲 ledva cakam, kedy petik zaspi a padam do postele s paralenom.
moje dieta je furt jednozube 😅 o dalsich ani chyru 😅

petusko
autor
23. sep 2009

ozaj a uz sedi v kociku 🙂 drzi sa na oboch stranach a pozera ako puk 🙂 zajtra ho ak musim odfotit, bohovsky je.

sabinazv
23. sep 2009

my budeme mat sice kopec zubov a zacneme jest prikrmy ako posledni sa mi zda... 🙂

solen
23. sep 2009

peti tak uz mas sediaceho velkaca 😉

sabi no ale vy ste mladsi. A aspon bude mat cim hryzt zeleninu 🙂

sabinazv
23. sep 2009

jaj dievcata,a dalsia celebrita ma syna Daniela... Ilonka Cakovie 😎

macikjm
23. sep 2009

cafte....sabi...my zacneme posledni... 😝 😀 ked to bude ozaj od toho ukonc. 7. mesiaca...

a tiez po zubkoch ani chyru... 😀

ten prechod z leta na jesen...sama choroba...budte zdravucke...ja aj preto davam tu bio gaiu...na posilnenie imunity...dufam, ze bude mat taky ucinok... 🙄

petusko
autor
23. sep 2009

solen, nedavam ho tak, to len tak mimoriadne. podla mna ma este cas. aj ked dr. ma postrasila, ze mam s nim cvicit, aby sme nemuseli na rehabilitacie, lebo sa mu velmi nechce tahat do sedu 😒
sabi, nic nezmeskate. Marceli dnes nemal prikrm, nejako nam papanie vyslo tak, ze len mliecko mal.

petusko
autor
23. sep 2009

vidis macik, na bio gaiu som dnes zabudla 🤐 ja som davala, aj davam teda cebion obidvom a aj tak to lapli.
ozaj dnes mi prisli nejake musli tycinky zo Sunaru. neviem peco, ale eviduju ma tam na jednej adrese pod dvomi menami, tak mi vzdy tieto zasielky chodia dvojmo 😀

sabinazv
23. sep 2009

vsak ja sa neponahlam, kebyze hej, tak uz mozme aj zacat, ale mne to vyhovuje... vsak varim obedy, vecere kazdy den takmer... a tak mi dalsie varenie nechyba 😎

romanakatka
23. sep 2009

solen nie, ešte sme stále na mliečku... ešte nám nedovolila príkrmy ani žiadne kaše... 😲 čakáme do 6m

macikjm
23. sep 2009

petusko...no...ved to...ani prevencia niekedy nezabera...a petko vselico prinesie zo skolky, ze?

ale aj chorobami si posilnujeme imunitu...nie je dobre byt vzdy len zdravi,,,raz za cas treba nejaky normalny infekt prekonat... 😖

ale prajem vam, aby ste boli rychlo ok a uz len zdravi... 😉

no a tie dvojmo zasielky, no super... 😀

solen
23. sep 2009

sabi citala som. hned som , ze ako opakuje po sabi 😀

peti hej,ja som take citala kedysi, ze dieta sa ma dat sadnut,az ked si samo sadne. To moja starsia by doteraz asi lezala. Ta mala sedenie uplne na haku, vobec sa jej nechcelo. Jedneho dna som ju v 7.mes posadila a krasne sedela, vobec nepadala dozadu alebo nabok. Uvidim, co tato malicka, ta sa zas ohromne lopoti sediet ale vala ju do stran, zabava ohromna.

macikjm
23. sep 2009

kati...a ako ste to vyriesili s tym mlieckom, myslim UM...

romanakatka
23. sep 2009

som ho vychválila a teraz je hore ... som zvedavá aká noc nás čaká 😔

solen
23. sep 2009

macik raz za cas je choroba fajn,pokial je to nadcha. Len horsie, ze to chytaju tito drobci a to je potom horor ze ano

petusko
autor
23. sep 2009

veru, toto je len zaciatok asi. sa tesim an vsetky tie skolkarske zazraky, ako kiahne, vsi a pod. 😝 🤐
uz pospali moje lasky, tak sa idem potit. a ked pride MM domov, budeme potit spolu. a rano budeme ako rybicky
😀
dobru noc vam 😉

macikjm
23. sep 2009

to hej....tito nasi drobcekovia nech su zdravucki...my sme mali straaaaaasne dlho sopliky...a srdce mi to trhalo, ked som pocula ten chrapot v nosteku... 😔

solen
23. sep 2009

vsi ani nespominaj. ked vidim tu moju vlasaticu. Neviem si predstavit, ze by som ju mala teraz ostrihat. ☹
Dobru noc a rychlo sa poliec.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre