Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

sabinazv
9. nov 2009

Catusca, drzim vam palce, ste statocne baby 😉

korelka
9. nov 2009

ahojte!

catusca - drzte sa a vsetko naj, naj, naj!!! 🙂

sabinazv
9. nov 2009

hura,dieta zalomilo... tentokrat odolaval necelu hodinu ale vzdal to 🙂
musim byt pri nom ked zaspava, asi ozaj trpi tou uzkostou 8mesacnych...

k tomu tvarohu... ten vraj obsahuje vysoky obsah bielkovin a detickam takym malinkym velmi zatazuje oblicky... jasne, ze povacsine sa po zjedeni nevyskytne problemy... ten moze byt neskor... vsak kam sa ponahlat, maju cas - vsetko postupne budu jest...
Ja si pamatam, ze moj teraz 18 rocny synovec ked bol takyto maly, tak jedaval tvaroh s postruhanym jablkom, velmi mu to chutilo... a kasu z kravskeho mlieka... je sranda, ze ani nie za taku dlhu dobu, ale vsetko je uplne inak, si makli ti "vyzivovi prieskumnici" ze? 🙂

zanulienka
9. nov 2009

sabi-uz som dala vypit elaie to homeo,pockam na zazrak 😀

sabinazv
9. nov 2009

vari si to uz zohnala? fiha.. no tak som zvjedaf... no ale zasa necakaj nejake velke zazraky hned... vies, homeo ucinkuje pomaly ale isto (ak je spravne trafene) 😉

krpcek
9. nov 2009

catusca drzte sa! 🙂

dnes som sa strela s kamoskou co ma dvojmesacne mimi a prislo mi to take miniaturne - ani si uz napamatam, ze aj sabi bola taka malicka.

sabinazv
9. nov 2009

krpcek, veru aj ja som taka bola 😀
ozaj, volate malinku sabi? 😉

zanulienka
9. nov 2009

hej prislo mi to,rozpustila v malo vode a dala vypit z pohara

macikjm
9. nov 2009

catusca...aj my prajeme vsetko naj k 7. mes. a drzime palce...nech ma mate co najskor za sebou... 😉

no a info zo soc. poistovne...tak jedna ziadost je, co sa dava na zaciatku MD, to je ta cast A, cast B sa podava pri ukonceni MD, ked chces, aby za teba platili odvody aj do 2. piliera, inak budu len prvy...ta plati do 6 rokov, pokial nenahlasis zmenu-to zn. neukoncis RD, alebo nastupis do prace...takze take info... 😖

macikjm
9. nov 2009

inak videli ste uz take rolacikovske bodiky???v kik ich maju...su super...kupila som ninke uz troje...

beadz
9. nov 2009

ahojte. catusca blahozelame a samozrejme na vas budeme mysliet. drzte sa 😵

romanakatka
9. nov 2009

ahojte, čo tu nové???

My sme mali taký zvláštny víkend... v sobotu sme sa vítali so životom a v nedeľu sme sa s jedným lúčili 😒

Sabi, tak zajtra sa vidíme na poradni?

jankaaa
9. nov 2009

catusca drzte sa a blahozelame ku 7 mesiacikom 🙂

sabinazv
9. nov 2009

ahoj katka, nakukam ci sa tu ukazes 😉

juj a co sa to prihodilo cez ten vikend?

no katka ja stale neviem kedy sa my tam vyberieme, ale urcite skor ako som minule planovala, lebo chlop musi dojst z roboty a potom byt o 14.40 v BB... a pojdeme s nim potom... takze my pojdema asi na taku 13.30 ? asi tak...

sabinazv
9. nov 2009

katka, a mozme ist obaja rodicia dnuka hej? lebo aj take som pocula, ze niekde iba jeden...

miavin
9. nov 2009

ahojte
všetkým oslávencom prajem všetko len to naj naj najlepšie 😉
ja len na skok - sme stále u našich....no musím pochváliť nášho šintera - na nohách sa mu veľmi ľúbi - už má kúpené aj prvé topánočky a už konečne aj sedkáme.....takže už nám chýba len začať chodiť 😀

romanakatka
9. nov 2009

čau sabi, no veď uvidíme, tiež pôjdeme možno skôr... a jasné obaja môžete ísť dnu, teda ja som sa nikdy ani nepýtala a vždy sme šli obaja a dokonca raz bola mamina so mnou... a pohoda, žiadne protesty... tak som zvedavá aký dojem spraví...

no v sobotu mal Timko na zámku privítanie do života, dostal taký list a drevenú hračku od Slonča 🙂 milé 😵
no a v nedeľu sme boli na pohrebe jednej známej... tak preto taký paradoxný víkend 😖

sabinazv
9. nov 2009

hm, leona vypadla zo superstar ... teda jedna z najlepsich... skoda jej uz teraz 😒

dobre katka, tak ak sa vam da, tak podte tiez skor... rada vas uvidim 😉
no sa tesim normalne na zajtrajsok 😅

hm, to ma mrzi ten pohreb... asi nebudem poznat, ze?

zuzik25
9. nov 2009

ahojte,
sabi, idete kuknut byt?

som uplne grogy, zohnat o tomto case ciernu koselu s kratkym rukavom da naozaj zabrat, celu Europu sme pobehali, ale uspesne sme nasli. ale nekupila som si ziadne bizu. ☹

sabinazv
9. nov 2009

zuzik, aky byt myslis? 🙂
... novu dankovu dokynu ideme omrknut 😉

my sa chystame zajtra do europy... uz chcem konecne s drobcom vybrat nejaku autosedacku vacsiu...

beadz
9. nov 2009

mia, a alexik uz sam stoji ? 😨

romanakatka
9. nov 2009

Sabi, tak ak sa podarí vymotať, tak tiež pôjdeme skôr, radi Vás uvidíme a teda dúfam, že nebudeš zo zajtrajška sklamaná 😉

zuzik25
9. nov 2009

jaaaj, tak to si napisala ze "potom byt o 14.40 v BB", to malo "byť". 😀 neva, to od unavy mi uz prepina.

v Eirope chces vybrat sedacku? sak tam nic nemaju. jediny obchod je alltoys a tam dokopy nic nie je. a na hustaku ma odradza ta "vtierava, ochotna" obsluha. ale ak nieco objaviś, daj tip. 😉

sabinazv
9. nov 2009

neboj kati... len dufam, ze tam nebude nejake kvantum ludi a stihneme vsetko...

zuzik25
9. nov 2009

som vypozorovala, ze ked dam malej vecer (okolo 17 - 18 hod) kasu, tak sa jej lepsie zaspava. aj dnes zaspinkala hned ako sa napapala. vcera kasu nemala a to sme sa uspavali polhodku.

petusko
autor
9. nov 2009

ahojte 🙂
ani som vas necitala, dnes nebolo casu.
nase noci su stale horsie, ta posledna bola hrozna, od pol druhej do stvrtej sme mali debatny kruzok 🙄 a to som si myslela, ze bude super spat, vykupkany, vysanteny, napapany do syta, dokonca isiel spat az pred deviatou, tak som sa tesila, ze potiahne aspon do piatej. no isto... 🙄
som zvedava, co vymysli dnes. 😅
dnes som kupila activiu bielu, ked najdem odvahu, tak mu skusim dat. lebo mi dochadza inspiracia. uz papa na obed zeleninu a poobede ovocie alebo kasu. tak chcem skusit jogurt. uz aj pecivko mame pomaly zaradovat, minule som telefonovala s dr. ohladom niecoho, tak sme aj o tomto pokecali. lebo ked sme u nej, tak tam je taky chaos, plac, ze si polku veci potom nepamatam 😀
baby, ako vyzera vasim dorbcom to ockovanie TBC? lebo Marcelimu to teraz dost hnisa, ma to cervene a pluzgierik tam ma.

romanakatka
9. nov 2009

no ja som tiež zvedavá čo bude ...

sabinazv
9. nov 2009

zuzik neva 🙂

no ja by som prave chcela ist do nejakeho obchodu, kde je vacsi vyber... vybrat a potom zozeniem inde lacnejsie 😎 len proste chcem vediet aku... ci 9-18 alebo 9-36... na to polohovanie som zvedava, otocenie do protismeru a tak, material a tak... pochytat a nechat tak 😅
Na Hustaku, tam sa neda ist s kocarom hore, ze?

sabinazv
9. nov 2009

a ja neviem ako by som do mojho dietata nasukala tu kasu... asi len hadicku priamo do bruska 😝

petus, a macko sa chce v noci hrat? tak ak Zanu otestuje ten homeo liek a zaberie, tak tiez mozte vyskusat 🙂

fuha, tbc ocko stale hnisa? to by uz nemalo...my mame len taky cerveny fliacik... asi by ste s tym mali skocit do nemocky, na vycistenie... alebo dokyny sa opytaj...

zuzik25
9. nov 2009

da, dole je vytah. tak uspesne hladanie, ja na to nemam dako naladu, asi na mna nieco lezie a drahy to asi nebude. 😀 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre