Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

beadz
13. nov 2009

sabi, piskotu ani mne velmi nechce ale zemiak s cuketou ... ojoj. dnes chces duplu 🙂
jarove tablety su super.

petusko
autor
13. nov 2009

no nic babule, u nas to uz stichlo, idem spat.
dobru noc 🙂 😔

beadz
13. nov 2009

dobru petusko

beadz
13. nov 2009

sabi, samozrejme ze nie ty chces duplu ale simon chcel 😀
to vies, po pol flaske vinka sa mi uz aj pismenka nejako pletu 😀 😀

beadz
13. nov 2009

a hlavne ked som dnes skoro nic nezjedla. ale uz som pisala petovi, ze nech sa zastavi po mc chicken.
tak pocitam ze okolo jedenastej si dam do tela 😀

sabinazv
13. nov 2009

petus dobru noc 😉

bea, tak ja by som z toho duplu nechcela 😝
ja vravim, ze to dieta je asi po otcovi... caka asi kedy mu ponuknem syr, bryndzu a podobne...

sabinazv
13. nov 2009

no a ja si idem vstupit seriozne do svedomia, aj ked to mam tazke teraz ked kojim, lebo tie chute sa tazko ovladaju, ale musim... som pozerala tie fotky a hruuuuza... odvtedy co som sa fotila posledne v tom istom atelieri tak mam 15 kg navyse... a teda to vobec nie je pekne ☹ 😠 😠

beadz
13. nov 2009

sabi, vies co... ja cuketu nemusim, ale toto je faaaakt dobre.
a keby si si to robila aj pre seba, tak tych 15 kil uz neriesis davno 😀 .
musis obmedzit varenie. muzik nech obeduje v praci a ty budes papat to co by on nikdy nezjedol a uvidis co sa stane...

macikjm
13. nov 2009

cafte...mamusky kolegusky... 😉
kym som vas za dnes precitala...ste tu este vobec???

elfi1
13. nov 2009

petusko - moj neznasa,ked ho akokolvek obmedzujem, takze drzanie moc nehrozi.
teda jedine dedko ho moze drzat a tak sa krmime u nasich, tam nemame stolicku

niekedy si pripadam ako v cirkuse - co vsetko musim robit, aby som ho uputala - skacem po kuchyni, spievam, krochkam, piskam, tlieskam 😀

sabinazv
13. nov 2009

ja cuketu mam velmi rada... aj baklazan... na tom sme ficali cele leto, bolo kopec zeleniny... teraz mi tato dovozova nechuti...

veru to varenie musim trocha skresat... a tiez vypekanie... a viac sa hybat, lebo hruznica... ale inac ja som taky typ,ktoremu sa lepsie chudne v zime... neviem cim to je...

sabinazv
13. nov 2009

elfi,aj ja som po kazdom krmeni bola uplne vystavena... vsetko mozne aby ho clovek zabavil, odputal od jedla... a mlady 2 lyzicky do seba aj to skoro cele vypluje...

elfi1
13. nov 2009

zabudla som dodat, ze aj tak ma ma v pazi 😀
ale ked ho idem poutierat, tak hadnru my trha z ruk a pcha si ju do ust. (som mu kupila v lidli take nejake vsestranne pouzitelne handricky, nastriham ich na styri casti, poutieram ho, vyperiem, potom pult, zas vyperiem a este utriem nieco v kuchyni a sup do kosa)

macikjm
13. nov 2009

dnes aj ninka vystrajala pri papkani...neviem, si zmena prostredia...spapkala asi sto ml, ale stale mi brala lyzicku z ruky...ked som jej dala susto, tak zaroven isla nieco povedat, tak to vyplula...no vyzerali sme paradne... 😀

beadz
13. nov 2009

jooooj, tak pranie podbradnikov je teda cinnost, ze mam pocit ze ked umrem, tak budem mat v ruke podbradnik a budem vystavena jak po okopavani zemiakov...
sabi, a neviem ci si zaregistrovala, na jarove tablety je teraz akcia v metre

sabinazv
13. nov 2009

macik sevas, a kde ste, ze zmena prostredia?

bea, hej preto som sa pytala, lebo som videla v letaku... tak dobre umyju, hej?
by sme skocili aj s drobocom... len v nedelu sa da teraz, hej?

beadz
13. nov 2009

macik, aj simon chce stale lyzicku ukradnut, tak mu stale dam do ruky inu a je pokoj.
a teraz ma obdobie, ze fuka a brmka. cize ked papa, tak okrem toho ze vsetko v okruhu 2 metrov je od toho, tak je jasne ze ja mam papanicu aj vo vlasoch a vsade kde ma trafi. 😀

beadz
13. nov 2009

sabi, na nete je tak, ale neviem ci aj s kocikom, alebo ako, lebo to nemaju velmi konkretne napisane...
muzik volal ze ide konecne z prace. huraaaaaa. ani neviem ci sa tesim viac na neho alebo na jedlo 😀

macikjm
13. nov 2009

uz sme doma..len sme boli u nasich, tak dnes obedovala tam...

aj ja dam ninke lyzicku do rucicky...ale pcha si ju do pusy a potom zahodi...no sranda s tymi pokladikmi nasimi... 😀
vybite su...
ninka uz krasne rucicky dviha, ked chce ist na rucky... 😵

macikjm
13. nov 2009

bei.... 😀
inak aj vam tak straaaaaaaaaaasne rychlo leti cas????????? 😕

beadz
13. nov 2009

macik, tento tyzden mi zbehol fakt skoro, ale nemozem povedat ze by to bolo stale tak. hlavne ked maly sinter cely den vymysla, tak mi jeden den pripada ako tyzden...

sabinazv
13. nov 2009

bea hm, len teraz rozmyslam, ze skor by som sla bez drobca, ked je ta pandemia...
a vcera som sa dozvedela, ze v tom welnes zariadenie kam chodime, sa boli cvachtat ukrajinci... tak dovi-dopo 😖 sme doplavali...

sabinazv
13. nov 2009

ja ked vam poviem, ze sa riadim co je za den televiznym programom, tak hotova diagnoza zeny na materskej, ze? 😎

beadz
13. nov 2009

sabi, podla mna to nie je take vazne, zeby ste nemohli do metra. ved to by si ani normalne do obchodu nemala ist. ci ?
a to welness... ved tam by mali cistit a dezinfikovat vkuse, nie ? a menit vodu...

macikjm
13. nov 2009

sabi... 😀

ja som mala tento tyzden popletene dni...v stredu som zila v tom, ze je stvrtok... 😀

beadz
13. nov 2009

ja som vcera presviedcala vsetkych ze je streda... mne nepomaha ani ten program kedze ziaden nekupujeme 😀

sabinazv
13. nov 2009

bea, treba sa teraz s drobcami vyhybat takymto davovym psychozam radsej... u nas v dzedzine do mini obchodu skocim, ale v metre byva u nas stale hrozne plno... a ta voda, hm... my sme s malym chodili do toho tepleho bazeniku a vies ako to je v teplej vode... tam sa to mnozi a tak... radsej teraz nie...

sabinazv
13. nov 2009

macik, aj ja som si v stredu myslela ze je stvrtok 😅

macikjm
13. nov 2009

sabi... 😉

sabinazv
13. nov 2009

no a povedzte mi, v tej Ordinacii... bola to cholera ci nie? mi to zblbo...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre