Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

jankaaa
15. nov 2009

sabi dik

cikyta
15. nov 2009

Sabi,tak daj adresu a pošleme pozdrav 😀
A pred očkovaním som dala...názov neviem,len to bolo presne v takej tubičke,ako táto chamomila.A možno aj preto sme ho zvládli na 1 s hviezdičkou 🙂
Cez den mi spí fajn.Tak každu 2-3 hod.Niekedy 20 minut,niekedy poobede 1-2 hodiny.Ale zásadne vonku v koči.
Len tá noc!!!!!!!!!! ☹ Každu hodinu cecooooooook a potichučky späť do postielky.Niekedy ju tam položím na 4 krát!!!! ☹
Dievčence,aj ja želám vela zdravíčka a nech su bábiky čím skôr fit. 😵

jankaaa
15. nov 2009

ciky krasne fotky silvinka je taka chutnucka

cikyta
15. nov 2009

Jani,len jej by skor išiel kostým čertíka 😀

miavin
15. nov 2009

ahojte, no ako sa máte?
ciky nádhernééé fotečky, Sisa je nádherná modelka...
my sme dnes boli na naákupoch, dostala som topánočky a krásnu kabelku - vraj už na narodky a vianoce..... tak sa vytešujem za jeden týždeń toľko darčekov... 😀
ináč nám asi idú dolné očné zúbky -hroooozne navreté - biele a malý nič nechce papať, len čajík vypije, a začal nejak kašlať, tak máme hlavu v smútku trošku ☹

sabinazv
15. nov 2009

ciky, to ze bolo v podobnej tubicke, neznamena ze su to ony 😅
vsetky jednozlozkove homeo od Boironu su v takychto tubickach... rozlisuju sa farebne podla riedenia, 5ky su zelene, 9ky modre, 15ky zlte, 30ky fialove tusim 😉 .. a je ich stovky druhov...

Aj u nas je to po polnoci take ako u vas... stale prisaty... alebo lozi v spanku a tak..

cikyta
15. nov 2009

Mia,kedy máš narodky?
My nejak dva dni naopak-priam hlceme všetko!!! 🙂

sabinazv
15. nov 2009

mia, mozno kasle z toho, ze kvoli zubkom ma viac soplikov a zatekaju mu...

a teda si riadne tento tyzden obdarena 😉

baby, moj maly stale nic neje... tu piskotu co mu dam, tak bud rozmrvi v ruke, alebo chyti, ale do pusy neda... a ked nahodou da, tak bleee... nechce... som zvedava cim ho ja idem krmit...

jankaaa
15. nov 2009

moj drobec tento tyzden tiez nejak nepapa velmi...ale to je mozno tym ze je chorucky...a cajik neviem do neho dostat nijak len striekackou

beadz
15. nov 2009

petka, blahozelame 😵
ciky, super fotky. ja som v tesku kupila kostym, chystam sa tiez ho nafotit, ale musim to robit ked bude mat super naladu a hlavne tajne, lebo ockovi chceme urobit prekvapko na mikulasa, ze ho do toho navleciem, seba do niecoho tiez cerveneho 😉 , a ze mu tak otvorime dvere ked pride z prace 🙂
sabi, kolac nakoniec na pocudovanie super. aj navsteve chutil.

jankaaa
15. nov 2009

bei za kolko si kupila kostym v tescu?

stascha
15. nov 2009

Ahojte dievcata boze tak dlho som tu nebola keby som mala vsetko precita...
my sa mame faj, rastieme no ved musime pridat foto, papame vsetko len to ovocie ale ked ju oklamem bananom tak aj to mi zjie.
zuby este nemame ani jeden 😒 ale ved narastu
neviem ako vase ratolesti ale nasa Miska spava sovjich 20 minut doobeda po obed tiez, trosku lepsie je to ked je v kociku a mamina zaabehava po dedine, ale co by sme pre tie svoje ratosleti nespavili
chodime plavat do zubrienky u nas v ivanke a malej sa voda paci tak sa z toho tesim
ozaj davali ste drobcom uz papa r ryzu?

beadz
15. nov 2009

sabi, a s tym papanim... hlavne klud, danko ma o mesiac menej ako simon, takze neboj, zatial mu staci co mu davas a ked pride jeho cas, tak sa rozpapka.

beadz
15. nov 2009

jani, 10 eur. vela, viem, ale radsej sebe nekupim nic.

jankaaa
15. nov 2009

bei ved to nie je vela podla mna

beadz
15. nov 2009

jejda stascha, aj teba vidno ? 🙂 vsetko naj miske k 7 mesiacikom.
ja som uz ryzu raz dala, ale pravdu povediac mu velmi nechutila. samozrejme som mu ju mixovala

sabinazv
15. nov 2009

bea, praveze mi uz pride, ze aj nestaci... ked sme doma, tak sa mi stale sape po prsiach a kojime sa asi aj kazdu hodinu... ked sme von, alebo niekde prec tak vydrzi... a v noci tiez strasne casto... ach jo... keby mi aspon caj chcel pit, ale ani to... a na to jedlo by si musela vidiet ako sa tvari, pochybujem, ze on tak skoro zacne jest...

a super prekvapko chystas... 😉

petka aj my gratulujeme 🙂

beadz
15. nov 2009

jani, no ked to vezmem ze to oblecie 3x (mikulas, vianoce u nasich, a vianoce u svokrovcov) tak to nebolo najlacnejsie. este ze to ma po nom kto zdedit 🙂

sabinazv
15. nov 2009

stascha vitaj a graulujeme 😉

stascha
15. nov 2009

bei 🙂 no ved ked ta nasa herecka nechce spinuskat cez den tak nic nestiham
no ja jej chcem zajtra uvarit jasnaska ze je ju tiez budem mixovat, a co si malemu k tomu dala asi zeleninku

no a este otazka malu stale kojim, ale chcela som jej dat aj UM ved ked ju uz nebudem kojit co bude pit, ale ona vo vobec nechce, ake mate s tym skusenosti

stascha
15. nov 2009

sabi dakujem, nasa mala je zase poriadny zrutik, pekne papa lyzickou, okolo 6-tej vecer si da kasu a za take dve hodky si este vytiahne mliecko z oboch prsnikov a obed tiez pekne spapa

beadz
15. nov 2009

stascha, so zeleninkou a maskom. co sa tyka kojenia, tak my sme presli na flasu uplne hladko. zacala som mu davat um kazde 3 kojenie, potom kazde 2 az nakoniec som kojila len rano a vecer a teraz uz vobec.

macikjm
15. nov 2009

ciky...jej...krasna sisuska...mikulaska...

stascha...petkapo...gratulujeme k 7. mesiacikom...

no my stale teplota...cez den nemala vobec...vecer o 7.00 uz nabehla.... ☹ dostala nurofen...uz krasne hajka,,,bobulka moja malinka...juj...to je trapenie, ked je babo chore...ja mam podozrenie na chripku...resp. nejaky virus...dufam, ze noc prebehne ok a zajtra pojdeme k dr.

a tiez cajik a vodu neguje...aj cukor som jej tam uz dala, no nechce...a dnes tiez nechcela papkat vobec...takze len kojime...aspon ze cicu neodmieta...zatial... ☹

jankaaa
15. nov 2009

macikjm tak nech je babulka rychlo zdravucka

macikjm
15. nov 2009

jani...aj jakubko... 😉

jankaaa
15. nov 2009

ved to macikjm len nech su nasi drobcekovia zdravucki lebo je to fakt hrozne ked su chorucki

beadz
15. nov 2009

dobru nocku a zajtra nech ste vsetci zdravucki

krpcek
15. nov 2009

http://www.cas.sk/clanok/138914/video-date-si-m...

tak a uz mlieko nekupujem. 😀 😀 😀

miavin
15. nov 2009

ciky 18.11 mám.....
sabi - hej, na výročie, na narodky a na vianoce už....tak sa vytešujem celkom.... lebo krásne darčeky - manžel mi dal na výber....lebo na moje čaptavé nohy zohnať dobré a kvalitné boty ťažko...ale predsa.... a kabelku som ani nechcela, ale bombastickú mali - sa mi zapáčila, tak kúpil.... 😀

cikyta
15. nov 2009

Sabi,ja som nevravela,že som dávala presne toto homeo...atd
Vravela som,že to bolo v presne takej istej tubičke.Pretože som videla aj homeo v plátkových tabletkách.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre