Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

jankaaa
1. dec 2009

a este u nas je problem to ze nebyvame sami....keby sme byvali sami tak mi nerobi problem nechat maleho trocha poplakat ale ja musim brat ohlad nato ze vo vedlajsej izbe spi tiez dieta....
takze aj ked by som chcela nieco skusat tak asi dost nemozne....ale tak budu to musiet asi par dni vydrzat....
tiez by som uz chcela byvat sama

jankaaa
1. dec 2009

asi som tu sama ☹

a ked tu budete vy tak tu nebudem ja lebo moj manza mi nedovoli mat pc stale je pri nom len on 😠

beadz
1. dec 2009

ahojte zienky. vcera sme mali otrasnu noc. malemu na poradni pretiahli pisulaka, tak pri kazdom cikani reval akoby ho rezali, a v noci reval permanentne 😢 . hrozne som ho lutovala, ale dnes to uz nastastie znasal lepsie. no, idem precitat co sa tu udialo, lebo som tu nebola sto rokov...

sabinazv
1. dec 2009

uf jani, nezavadim ze byvate takto viaceri... to su nejaki svagrovci, alebo ake dieta?

janka, napis jeziskovi, nech ti prinesie notebook, teraz sa uz daju kupit aj za nejakych 200 euro 😉

no som zvedava na dnesnu noc, lebo mame dost poposuvany rezim, kedze sme boli mimo domu...

daanka85
1. dec 2009

Ahojte baby, este som vas nestihla docitat, ale idem sa najest...
Dnes v atelieri sme boli kuknut na tie vanocne foto, tak sa mi paci ako nam to zrobil, hodil vianocne pozadie, budu obrazy pre starkych 😅 😅
Ak to budeme mat v rukach, podelime sa 😉

Inac, zatial len tolko, ze ten inzerat, co som davala linka na tie hojdacky je stopnutý a vyzerá, že je to podvod ☹
Takže intuícia nesklamala... A hned sa mi zdala podozrivo nízka cena + aj to, ze dala nick na azet, ktorý bol vytvorený ve den, kedy davala inzerat...
Takže hojdačky tentokrát nebudu... A dobre, že som sa nespalšila, už aj som chcela poslať peniaze v prvom okamihu, že aby sa mi ušlo.. 😖 No, bieda s takým človekom... 😒

petusko
autor
1. dec 2009

ahojte 🙂
my sme si s deckami urobili vianocnu naladu, pustili sme si vianocne pesnicky, zapalili adventny vencek a kostovali medovnicky 😀
teraz su uz v posteliach, ale obaja si este somru cosi...
pipiki ste riesili, aj Marcel si natahuje, ale ja som uz obrnena 😅
bea, s Petikom sme tiez boli asi v takomto veku na urologii, kde mu to pretiahli, no ludia, ja som myslela, ze to uz nerozdycha chudak. ale pomohli mu doma sedave repikove kupele 😉 na druhy den bolo okej. a teraz si to uz robi sam, vzdy vo vani, mame heslo "kozku hore" 😀 a pekne si to stiahne. bez kriku 🙂
danka skoda toho inzeratu, tiez som to pozerala, ze by sa to oplatilo 😒

petusko
autor
1. dec 2009

pipiki = pipiky 😅 u nas cvrkovia 😀

beadz
1. dec 2009

nooo, akoze coze ??? to nie je mozne vsetko precitat... baby ukecane 😉
petusko, ani ked som s nim vojta cvicila neplakal tak ako teraz. a ano, je pravda ze sedavy kupel pomohol aj jemu, sice bez repiku, hlavne ze bol vo vode, ale co ho mam dat celu noc do vane ? no, ale dufam ze to mame za sebou. lekarka hovorila ze 3 dni bude "trochu" placlivy... svinka, vobec ma nepripravila na to ake to bude hrozne. keby som to vedela, tak to je lepsie. ale dobre ze mu to urobili teraz, ked si to nebude velmi pamatat ako keby ze mu to urobia v nejakych 2-3 rokoch..

macikjm
1. dec 2009

ahojte...
nasa ninka dostane pod stromcek tuto hojdacku...
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?id=2111325

inak sabi...drzte sa...aj my sa ideme ucit spinkat... 😉

beadz
1. dec 2009

macik, tak budu mat ninka a simi rovnake darceky 😉 . teda nie uplne, ale aj moja mamka mu kupila hojdacku, ale taku na zarubnu, tak po vianociach ho v nej odfotim 🙂
inak zienky, ja potrebujem nejaku zmenuuuuuu. uz som uplne mimo z tej kazdodennej rutiny. vam to nevadi ?
a to chodime stale niekde s malym, nie kazdy den to iste, ale...

beadz
1. dec 2009

co som tu sama ?

beadz
1. dec 2009

tak tu citam sabi, ako sa ucite spinkat. sranda, ze ja to presne tak robim od 3. mesiaca a funguje to. a o tej knihe som sice pocula, ale nikdy som to necitala, tak az mozes tak mi prosim posli mailom, mozno nieco nove sa tiez docitam...
a ako s papanim ?
inak, na poradni som sa pytala ci este musime papat HA mliecko a vraj uz nie, tak mi poradte ake mliecka papate vy. my mame zatial nutrilon, ale je to sa mi zda najdrahsie mlieko, ale zas neviem ake su ine. tak ak mate skusenosti s inymi, tak budem vdacna.

beadz
1. dec 2009

zenyyyyy, toto mi nerobte. 😢

petusko
autor
1. dec 2009

ja som tu este na skok 🙂
bea, mne sa zmena momentalne neziada, zijem vianocami, velmi sa na ne tesim. "rozziarene detske ocka" je mozno otrepana fraza, ale velmi pravdiva 😵
k mlieku, neviem, ale ja by som presla na obycajny nutrilon, nemenila by som znacku. ale neviem fakt... ja davam Bebu.

petusko
autor
1. dec 2009

a uz idem, manzel prisiel domov 🙂 dobru noc kocky 🙂

beadz
1. dec 2009

dik petusko, dobru nocku vam zelam

beadz
1. dec 2009

moj manzel este nie je doma, a nepride tak skoro 😖 . ti muzi maju ale zivot...

beadz
1. dec 2009

a este odkaz pre kosicanky... dnes otvorili na kovacsej novu predajnu spodneho pradla a vsetko co tam maju je vraj dnes a zajtra za 2,99 evro. tak az mate zaujem tak zajtra hor sa do mesta.

beadz
1. dec 2009

tak dobru noc. zas niekedy ked tu nikto nebude...

sabinazv
2. dec 2009

Bre ranko 😉

mala som napisany dlhy prispevok a mala som vypadok netu na chvilu, tak mi to nezobrazilo 😠 😠

tak este raz strucnejsie:
Dnesna noc, bola lepsia ako minula:
- o 19.40 dieta ulozene do postielky, v klude bez placu... spokojne... malinko mrnkal, ale utisil sa a o 20.00 uz pekne zaspal
- o 22.15 mrnkanie, stacilo pohladit a dat cumel
- o polnoci detto
- o 2.h detto, ale to som tusi len povedala pssst z postele, nepamatam ci som aj vstavala 😅
- az o 3.h som krmila !!!
- a vstal potom o 6.30, tiez papanie.. ale mi prislo, ze ani hladny nie je, lebo si len tak cucol... teraz o 8.h viac papal a teraz mi tu vyspevuje arie... ale to neplace, to sa tak jasi 😅

bea, daj mi do IP mail... uz neviem kde ho mam 😉
nase papanie: vcera mi nechcel papat.. som mu spravila mrkvu s cviklou... nechcel, dala som to do jablckovej vyzivy, ale ani tak to nechcel a to malo taku krasnu farbu popritom 🙂
Dnes mu to ponuknem znovu 😎

anib
2. dec 2009

ahoj sabi, gratulation 😉 , aj ja skusam zaspala o 21.00, vstala o 1.-dala som jej papat, potom az 5,15 a spala do 8,15 🙂 🙂 🙂

anib
2. dec 2009

inak tiez som to doteraz tak automaticky robievala,ale 2x papala cez noc,obcas 1x, no vydrzat celu noc spat?to by bolo inak super 😉

sabinazv
2. dec 2009

anib ved to... dieta zamrnkalo a ja som hned krmila... vobec netreba... a potom, ze mam zavislaka takeho doma sa cudujem 😎

anib
2. dec 2009

ale pokrok je,ze ked cez den nedavam cumel,iba ked zaspava,tak na noc ho chce,ale zaspi a o chvilu ho vypluje, a ozaj tie silikonove co nechcela,len kaucukove,teraz bere hocijaky 😅

sabinazv
2. dec 2009

nas maly cez den vobec nema dudel... davam ho tiez len vecer a oni si ho tiez vyberie a drzi v ruke a spi 🙂

sabinazv
2. dec 2009

Vtipek 😎

Petko bezi po skolskej chodbe a lel-len ze nezrazil riaditela.
Ten ho chytil za plece a vravi:
- Teraz sa vratis, prejdes pekne pokojne okolo mna a pozdravis ma tak ako
sa
tvoj ocko zdravi so svojimi znamymi.
Petko sa vratil niekolko krokov, dal si ruky do vrecak a podisiel k
riaditelovi. Bachol ho po chrbte tak, ze mu okuliare spadli a na cele
hrdlo
krici:
- Nazdar, curak! Sto rokov som tvoju plesatu hlavu nevidel! Este si
nezdochol, ty kurevnik jeden?

daanka85
2. dec 2009

Sabi 😀 😀 😀

A k tým cumlom, som už z toho na nervy, dakedy zaspala - vyplujla, najma cez noc.. Cez den ked vypadol, sa prebudila, dostala ho spat a spala dalej... Ale teraz v noci sa budi na neho a ho chce 😠 Je z nej akosi vacsia cumlikova zavislacka 😒

bambina
2. dec 2009

ahojte
pomoooooooooc, Simonka nam celu noc preplakala. 1x v zivote. ☹

sabi, dakujem za mailik 😵 😵

zuul
2. dec 2009

bambi nie sú to zúbky?

júj chúdiatka

macikjm
2. dec 2009

ahojte...tak aj my sme skusali metodu ucenia spania...
ulozila som ju spinkat o 7.30 vecer...papala, ale ja som sedela...inak kojim poleziacky...dala som ju do postielky...
o 22.30 zacala mrnkat, potom plakat, tak som jej dala papat a papala o dusu...takze asi fakt bola hladna...
o 2.00 to iste...nedala sa utisit, plac sa stupnoval...papala pekne...dala som ju postielky...ale akonahle som si lahla, zacala mrnkat...uz som spala na nohach nad postielkou, tak som si ju dala k sebe..napapala sa a spali sme do 9.00... 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre