Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

petusko
autor
25. mar 2010

ahojte 🙂
tak moje spave dieta je asi definitivne prec, posledne noci su nanic, teda spinka do tej stvrtej a potom uz skoro vobec do rana 🙄 dnes v noci sme od jednej do pol tretej boli hore a o siestej sme uz nadobro vstavali 🙄 zato teraz uz druhy krat spi.
a neskutocny nervacik sa z neho stava. uz aj Petik sa ho boji, ked skrieka 😅
inak sa prehra, premotka, teda presuchta po ritke 😀 s tym problem nie je. vcera sme boli dve hodiny na detskom ihrisku, taky bol zlaty, len kukal z kocika na vsetky deti, potom si nasiel kamosku o dva mesiace starsiu, tak sa ochytavali za rucky a mojkali a hikali pri tom 😀

petusko
autor
25. mar 2010

jeej korelka, blahozelame! 🙂 nas to caka o tyzden v piatok 😉 a oslava tiez nebude, teda len my styria doma trosku oslavime a taku velku robime az koncom aprila 😉

sabinazv
25. mar 2010

Korelka, blahozelam oslavencovi Alexikovi, jaj ako si dobre pamatam, ked si mi pred rokom poslala fotku blondacika 😉

A dodatocne este blahozelam k okruhlemu krasnemu jubileu Zanu 😀

A ja kebyze som chlapec, tak mam dnes meniny 😝

beadz
25. mar 2010

ahojte. oslavencom posielame milion boztekov a choruckym skore uzdravenie.
my sme po vcerajsej poradni v hroznom stave. okrem ockovania, pri ktorom rycal ako divy, nam este doktorka stahovala piso, lebo mu este par mm chybalo, no a teraz kolko krat curkne, tak je plac. cize place vkuse. 😢
a ja som nervozna, lebo som predvcerom dostala kramy ale nejake divne, lebo len spinenie a na vlozke nic. tak ma ide porazit, ci nahodou nie som tehu 🙄 . nechce sa mi ist do nemocnice !!!!
okrem toho mame v sobotu oslavu a zajtra musime dat auto do servisu lebo odisiel starter... no proste krasne dni. nervy mam v cudu, nic nestiham a este aj toto...

zanulienka
25. mar 2010

sabi-dakujem 😉
korelka-malemu vsetko naj 😵
bea-a nebolo by lepsie zostat tehu prirodzenou cestou a nie ako z malym?

zanulienka
25. mar 2010

petusko-citam,ze maly ti sedel v kociku a pozoroval situaciu 😀 .ja take nepoznam,ani ked este nevedela chodit.teraz sa uz vo velkom hojdame,smykame...snazi sa utekat,vyzera to smiesne,ale je zlata.a ked ideme na travicku,kde je plnooo kvetov to je radosti.beha okolo,na kazdy ukazuje,kriciii.aspon tam si oddychnem trosku na trave

petusko
autor
25. mar 2010

zanu, aj ja dodatocne blahozelam k narodeninam 😉
noo tak v tomto je to s malym este o.k., jemu staci, ze sa cosi deje okolo, on podla mna teraz vsetko pozoruje a ked raz vystartuje, da vsetkych do pozoru 😀 a ja som rada, ze je taky kludnejsi, mam co robit, aby som ustriehla Petika 😝 vcera som na ihrisku napocitala asi 17 deti plus mamy, takze mi stacilo mat stale oci na stopkach a sledovat Petka, aby mi nezdrhol. netusim, co bude, ked budem musiet sliedit na obidvoch 😅 som si robila srandu, ze im kupime tie pisakjuce naramky 😀
bea, nech simonkovi bo rychlo prejde, poznam to, s Petkom sme uz dvakrat boli kvoli tomu na urologii 🙄
ideme von, aj ked trosku fuka, ale svieti slnko 😎

tica
25. mar 2010

ahojte tak alexikovi prajem všekto najlepšie k ročiku a hlavne skoré uzdravenie 😉

zanu aj tebe prajem k narodkam len to naj... 😉

beadz no tak šimonkovi tiež prajem skoré uzdravenie.. neviem ako to chodí u vás s tým sťahovaním pipíka ale mne doktor zakázal že to nemám robiť ... no tak ja neviem ... už som z toho sporstá 😠

zanulienka
25. mar 2010

dakujem baby 😀

zanulienka
25. mar 2010

vies kolkokrat by som vymenila moju energeticku bombu za kludne dievcatko 😅

petusko
autor
25. mar 2010

tak sme doma, mladeho pana som nasla v polospanku v obyvacke na zemi 😠 dospava noc 😅
zanu, mne je zas niekedy luto, ked vidim ine deti v jeho veku alebo aj mladsie ake su zive a pobehuju a nas krumplik si sedi a pozera 😀 ale vacsinou ma to rychlo prejde 😀
tica, nazory su rozne, ja som obidvom chalanom to zacala takto okolo roka to robit, petko to nemal dobre, tak sme boli v necelom roku a pol u urologa a pred dvoma mesiacmi znova 😒 marcelkovi to ide celkom fajn, ale nerobim to nasilu, len pomaly, pokial to ide.

nany100
25. mar 2010

ahojte, korelka alexíkovi všetko najlepšie k rôčiku...nech je zdravučký a nech robí rodičom len radosť...

sabi aj tebe v mužskom prevedení gratulujeme k meninám 😀

petusko, aj naša knedlička len sedká a zatiaľ je v kočiariku spokojná, nedriape sa von...obzerá, pozoruje a učí sa ako na to...potom sa asi nebudem stíhať diviť 😀

bea, fúha...to si vás dr. nemohla zavolať na iný deň...v jeden deň očkovanie a aj bobo na pipíku, to je strašné...prajeme Šimonkovi nech sa rýchlo zotaví

nany100
25. mar 2010

ozaj baby, máte ešte v kočiari fusak? Ja som stále váhala, lebo jej je isto už teplo, má dve také tenšie bundičky, pod tým body a pančušky a nohavice...tak som ho teraz zhodila a poobede pôjdeme už bez neho...dám jej dečku a hádam bude stačiť

beadz
25. mar 2010

no, dala som ho spinkat, uvidime ci z toho nieco bude, lebo prevelice si tam vyklada s krtkom...
zanu, nie je to mozne, lebo jeden vajcovod nemam a druhy je nepriechodny, takze ak som tehu, tak zase mimomaternicovo 🙄
nany, ja som myslela ze toto ockovanie uz bude len do rucky, tak som mu dala urobit najprv piso, a potom pozeram a dve injekcie berie sestricka, tak mi tuklo. ale tak uz to bude snad zajtra lepsie, a aspon to bude mat za sebou jednym vrzom...
tica, nam zase hovorila doktorka, ze vie o tom ze niekto to nerobi, ale ze potom v starsom veku je to ovela horsie. a aj jeden doktor ku ktoremu chodim kvoli tym problemom na zaciatku, tiez povedal ze ak sa to nebude dat teraz urobit, ze bude musiet trochu narezat, ale ze to treba cim skor. a on je fakt supa doktor, byvaly primar detskeho, milion diplomov ma v ordinacii...

beadz
25. mar 2010

jaaaj, a nany, fusak som uz dala von aj ja predvcerom 😉

zanulienka
25. mar 2010

ja este mam fusak,sice sa s nim nezakryva,ma ho len cez nohy,lebo ked u nas zacne fukat vietor je studeny a deky mam len tenucke a malinke

cikyta
25. mar 2010

Nany-my máme fusak.Tiež je len cez nohy a ked zaspí,zapnem ho,lebo aj ked svieti slniečko...tak o 3-4hod. už nieje tak teplo a fuka zradný ladový vietor.Teda aspon tu v MT.

korelka
25. mar 2010

dakujeme za gratulacie... 😵 a fusak mame zatial aj my pre istotu...

miavin
25. mar 2010

korelka - veľa šťastia zdraviááá, veľa šťastia zdraviááá, veľa šťastiáááá milý Alexííííííííííík, veľa šťastia zdraviááááááá 😀 😀 😀 😀 . Prajeme ku prvému rôčiku len to najlepšie posielame božteky
zanu aj tebe všetučko dobré 😉

jankaaa
25. mar 2010

korelka aj my sa pripajamae vsetko najlepsie alexikovi k prvemu rociku, hlavne vela zdravicka 🙂

beadz
25. mar 2010

tak my uz spinkame. dnesny den by som najradsej vymazala...
cely den preplakal, jedine ked sme sli von, tak sa trochu ukludnil. ale to on uz v kociku nebude, tak ho ani neberiem, zobrali sme len odrazadlo, ale sediet v nom nechce, len ho tlacit a tlacit, a kazdy krik pozriet, pooblamovat chudacikom konariky, a nahanat autobusy. takze makacka.
dufam ze zajtra uz bude lepsie, bo mam roboty jak na kostole, chcem trochu pred oslavou obriadit byt a hlavne navarit co sa da, lebo v sobotu doobeda uz toho vela nestihnem.

krpcek
25. mar 2010

ahojte. vsetkym dnesnym oslavencom prajeme vsetko najlespie!!! 🙂
ja som fusak nechala, ale iba jesenu vlozku, takze to ma akoby mala deku. a ked zaspi jej dam este nanoznik.

miavin
25. mar 2010

bei - no to ako keby si Alexa opisovala - v kočiari je kľudný len chvíľu, dnes sme boli u kamošky, tak chalani si sadli do takého výtlku kde bol štrk a 15 minút rozhrabovali štrk - bohovská sranda no a samozrejme treba ochutnať....no sme sa nasmiali... a potom sme zakotvili na chvíľu na pieskovisku - ach bože, ten ho mal až v ušiach tuším.... no najhoršie, keď som ho odtiaľ vybrala - to bolo revu.... 😠

beadz
25. mar 2010

no, idem zehlit. zatial sa majte babenky

ninnaricci
25. mar 2010

ahojte...tak ja som tiež už dnes zložila fusak...a keď bude chladnejšie...tak ho zas nahodím 😉
...tiež už vela neobsedí v kočíku...všetky cigaretové špaky by zbieral po chodníkoch 🙂
...už nech je všetko pekné zelenééé...

...tiež sme boli dnes na ihrisku...ktoré je vysipané kamienkami...tak to bola väčšia zábava sa v tom hrabať ako hojdanie na hojdalke 😀

...tiež sa pripájam a blahoželám oslávencom 😵

cikyta
25. mar 2010

Korelka-všetko najlepšie Alexikovi!!!!!!!!!!

(My budeme mať presne o mesiac od vás-čiže 25.4. 😉 )

Trošku to tu už nestíham...Zani,ty si mala tiež narodky?Tak ak hej,želám všetko najlepšie a hlavne vela krásnych.dlhých noci hlboko prespinkaných! 😉

Dnes nám vyklíčil druhý zubok dolu 😅 Dufam,že to bol hlavný dôvod nášho 2 dnoveho absolutneho nespania v noci 😠 Teda hej,spinkalo sa: Od 4 hod. do 6 hod. a dosť 😠
Dala som jej teraz panadol-preventívne a spinká pri mužovi.Tak len čakám,čo to spraví,lebo ja som fyzicky v koncoch 🙄

Dobru nocku..........

macikjm
25. mar 2010

ahoj...
aj my prajeme alexikovi vsetko naj k rocku...nech si alexik zdravucki a robis rodicom len a len radost...cmuk...

ciky...drz sa... 😖

cikyta
26. mar 2010

Noc otras. 🙄 Ja už fakt zdochnem. 😠 A teraz len rukyyyy a revyyyy 😠

baska19
26. mar 2010

ahojte tak my sme boli v stredu očkovať len čo zbadala doktorku začala kričať a to ešte nič nerobili tak som ju ukľudnila a nabehla sestrička s injekciami tak tá zas spustila ale našťastie nemala ani teplotky a fajne bubala takže nakoniec dobre dopadlo. A máme 9160g a 76cm.
Inak sa jej polepšil spánok aj ked zaspáva na rukách tak spinká pekne a zobudí sa tak 1-2krát za noc a vstávame o 6 takže ked sa zmení čas budeme vstávať o 7 čo bude lepšie 😀 aj ked od 22. buba pri nás tak sme si nejak zvykli že už ked tam nie je akosi nemôžme zaspať 😀 .

bambina
26. mar 2010

ahojte.
vsetko najlepsie oslavencom, juj ale to zletelo. aj nam sa to uz krati, vcera 11 mesiacov ukoncenych.
idem pozriet co ste napisali, nejako malo sa tu dostanem a priznam sa tato vynovena stranka sa mi nie velmi paci.

jedna otazka maminky, v 15 mesiacoch ideme na dalsie ockovanie (ako asi aj vy) a mame si rozmysliet aj zaockovanie proti ovcim kiahnam. aky mate nato nazor?

prepacte, ak ste to tu uz rozoberali 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre