Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

nikinka008
16. apr 2010

mia, 😀 😀

nikinka008
16. apr 2010

ciky ☹ a vecer ked je doma ocino tak ti pomoze s malou? 😕 ale asi je unaveny z prace ze? 😖 tak tazke to je niekedy 😔

petusko
autor
16. apr 2010

dobry vecer 🙂
sice neskor, ale o to srdecnejsie prajem dnesnym oslavencom vsetko najlepsie 🙂 😉
a tusim zajtra je ich tiez pozehnane 🙂
moje deti su uz v posteliach, Marcelika som dnes trosku zase strihala, nejako rychlo mu rastu vlasky 😅 boze a taku gulatu tvar ma teraz, krumplik moj 😀 inak som dnes zisitla, ze je to taky maly simulant, na dvore som mu dala maly kocik (ja viem, ze nemame dievcatko, ale Petko trval na tom, ze si ho do sestrinej dcdery vezme 😀) a maly si vykracoval ako hrdina a tlacil ho pred sebou a aj stal, ani nevedel, ze ho nedrzim 😕 😅 takze od dnes pekne trenujeme 🙂
a pridavam sa, aj my mame tento rok patrocnicu manzelsku 😅 ale az v novembri 🙂

macikjm
16. apr 2010

no mami-sabi...ja mladatko uz 5 rokov budem pani...vydavala som sa mladucka...poriadne mi pobalamutil mozog a srdiecko ten moj starky... 😀 moja prva a dufam, ze aj posledna laska... 😀

petusko
autor
16. apr 2010

macik a kolko mas rokov ak smiem vediet? 😉

sabinazv
16. apr 2010

macik, ze mami... ako mama kami 😎

aj my sme 5 rokov spolu oslavili zaciatkom roka 😉

macikjm
16. apr 2010

25 oslavim v juli... 😉

macikjm
16. apr 2010

sabi... 😀 😝

anib
16. apr 2010

ahojte, sabi aj Vy uz chodite? fiha, my este nie, ale mozno uz coskoro, nasa ma tiez furt sopliky vodave, ale neriesim, davam libenar-lebo u nas to budu asi zubky, tlaci sa jej stvrty opat spodny, vrchne ziadne, asi preto sa tak v noci aj budi, je aj viac placliva, my budeme mat 7 výrocie , tiez nechapem,ako rychlo to bezi. Ozaj vcera sme malej kupili v tescu plastovu hojdacku,dnes prisiel starky,tak aj zakvacil na zarubnu dveri,je na nej aj trubka,velmi sa jej paci, a este sme kupili moj laptop - pc iba za 9.90 eura,perfetna vec, stale sa tlaci na nas notebook, a tento je farebny,s miskou, vydava zvuky,hra melodiu, hovori abecedu,slova,hodiny.... perfektny darcek, zatial papa

petusko
autor
16. apr 2010

tak to si sa naozaj mlada vydavala 🙂 ja som mala o 3 viac tyzden pred svadbou😅 😀 a spolu sme 8 rokov 🙂

macikjm
16. apr 2010

peti...tak vyslo... 😀 😀

macikjm
16. apr 2010

petus-jani....

petusko
autor
16. apr 2010

som sa zabudla v januarovkach 😅 a idem uz do postele, tak dobru noc 🙂

korelka
16. apr 2010

no zas, sabi, ja som nejaka stara na fotkach ci ako... 😀 😀 😀

som mala teraz 26 a v auguste budeme mat tiez 10 co sme spolu...

sme boli dnes na plavani a oproti minulej premiere s obrovitanskym revom to dnes bolo take uzasne slniecko v bazeniku - tak nam dal dnes Alexicek darcek... 🙂

dobru noc vsetkym, idem uz aj ja k drahemu... 😵 😵 😵

giuli
16. apr 2010

ja som sa vydávala v 1996,to už ani pravda nie je...boháča 😀

miavin
17. apr 2010

ahojte
no musím vám napísať, taký šok sme teraz zažili, malý bubal - a my s manželom sme boli na balkone - robí mu pieskovisko...a naraz alarm - spustila sa nany - my vletíme do izby a maly nebol v postielke - stál za dverami - tak on si zliezol cez stoličku na zem a špacíroval sa - bože ešte teraz mi je zle - prvé čo ma napadlo, že vypadol nejako - ale je úplne oki.....
ináč soplíkujeme hrozne a chytili sme aj kašel, tak v pondelok frčíme na ročnú prehliadku a uvidíme čo povie dokyna....

ni.kolet
17. apr 2010

Ahojte. Tak dnes je tuším až 7oslávencov. Všetko najlepšie. Aj my. 🙂 Kuk foto.
http://www.facebook.com/album.php?aid=20977&id=...

My sme manželia 5 rokov, ale sme spolu už 10. A tento rok budem mať 29.

nikinka008
17. apr 2010

Ahojte,
mia,moje nervy 😕 😔 tak to ti verim ze si mala z toho sok,mna by tak isto asi vystrelo ☹hlavne ze je v poriadku 🙂 no ale je sikovny ked dokazal preliezt postielku ,na stolicku a dole 😉 ani nevies co ich vsetko moze napadnut 😖
No baby musim reagovat na ten bicykel s tou ovladacou ruckou 😖 mala ho tiez dostala na narodky ale este nebolo kedy ho vyskusat ked stale zima bola,ale dnes sme mali krasny den slniecko svietilo ani oblacika,tak sme sa snou boli prejst na bicykli,ale ved to sa mi ani poriadne nedalo ovladat 😖 samo mi to chodilo do stran ako chcelo aj ked som to ja ovladala a este aj mala otacala volant ako chcela takze 😝 mozno ho nechame tak pekne to vyzera ale inak nic moc,mozno ze len to je nejaky anglicky nepodarok,neviem ake su tie co su na svk ale toto akoze o nicom ☹

nikinka008
17. apr 2010

niki,alexovi prajem vsetko najlepsie,aj vsetkym ostatnym oslavencom 🙂

giuli
17. apr 2010

mia,to boli teda stresy...nechcem zažiť,ale na druhej strane šikuliačik takto sa vynajsť..
pridávame gratulácie jednoročiatkam... 😵 😵

egyptanka
17. apr 2010

Tak velka oslava Natalkynich prvych narodenin je za nami a ja som taaaaaak unavena, ze dopijem caj a idem asi spat ...

macikjm
17. apr 2010

mia... 🤐 🤐 no ina sranda by bola, keby prisiel za vami na balkon vas pozdravit...to by ste asi odpadli... 😀 ale hlavne ze je v poriadku....

dnesnym oslavencom vsetko naj k rocku... 😉

petusko
autor
17. apr 2010

ahojte, vsetkym dnesnym oslavencom HAPPY BIRTHDAY !!!
dnes bolo krasne, cele poobedie sme sa motali vonku, sme taki unaveni, ze padam do postele zarovno s detmi 😅

miavin
17. apr 2010

ahojte
všetkým dnešným oslávencom prajeme všetko len to najlepšie - hlavne veľa zdravíčka a lásočky
ninka - hej boli stresy - no chvalabohu, že nespadol....
giuli - ta veď práve - jak mu to v tej hlavičke napadlo - na stoličku a dole....no keby sme chceli aby to urobil, isto by spadol 😀
macik - no dvere boli zavreté - ale keby boli otvorené isto by prišiel.....no už sme mu pre istotu dali dole plyšákov a deku - a ráno čakám, že nám príde popriať dobré ránko 😀 😀 😀

miavin
17. apr 2010

nikolet - Alexík je úžasný - krásne body má....no super foto

cikyta
17. apr 2010

Ahojte.Oslávencom všetko naj lepšie! 😉

Dnes sme boli kupovať nábytok,chladničku,šporák atd...so Sisou 😠
Ták to bol uplný horor!
Všetky skrine,šuflíky pootvárala,všade sa pchala,všetko brala.Z práčky ťahala hadice,válala sa po kobercoch,ujovi predavačovi odopla sandálku 😅 a non stop som ju nahánala po predajnach! Čistý užas!!!!!!! 😖 😒

ni.kolet
17. apr 2010

Ďakujem vám za gratulácie.Body mu dal vyrobiť ocinko a aj čapicu. 🙂

zanulienka
18. apr 2010

ciky-my sme tak kupovali kachlicky,uz som cakala ,ze kedy popadaju po jednom.potom sa vypitala predavacovy na ruky a nechcela odist od neho 😅

miavin
18. apr 2010

ahojte
ciky - fúha, tak to riadna fuška...Sisa je riadne aktívna 😀

zuul
18. apr 2010

ahojte maminky,
tak oslavu mame aj my za sebou 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre