Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

nikinka008
19. máj 2010

piki,dakujem 🙂

nikinka008
19. máj 2010

macik,stale je zle dufam ze sa cim skor z toho dostaneme 😒

nikinka008
19. máj 2010

kupili sme dnes aj kvalitny babysitter lebo keby sa zacala dusit ked sme tam neboli ta ani nechcem pomysliet.... 😔

cikyta
19. máj 2010

Niki-juj to je hrozne.Držím Sarinke velmi palčeky k uzdraveniu.
Stačilo mi,ked sa mi Sisa dusila po nociach z obyčajneho kašla,až potom nekonečne revalaaa,takže spojene s vracaním to musí byť hrozne ☹
Držkajte sa!!!

macikjm
19. máj 2010

niki... ☹ drzte sa...juj...hlavne tekutiny potrebuje...bananik nezje???vela sil...keby to neprestavalo, chodte opet k dr. 😔

sabinazv
19. máj 2010

ahojte, fiha niky, co to mate za peripetie? verim, ze malicka je z toho KO, aj danko, ked zvracia, tak je z toho hrozne hotovy... 🙄

ten espumisan nemyslim, ze by bol vhodny pri takychto problemoch zavaznejsich, a este ak ma naozaj nejaku infekciu v brusku... espumisan je pri naduvani, uvolni plyny v brusku... je to fajnotka bananova, teda ten pre babatka espumisan L, dava sa 25 kvapiek a ja som ho davala normalne na lyzicke bez nicoho po kojeni, alebo pred spanim...
Zanu 3 kvapky do flase aj mali nejaky efekt? 😉

macikjm
19. máj 2010

baby...a este som zabudla...ninka chodi...
kuk, ak chcete...
http://www.facebook.com/profile.php?id=68273859...

zanulienka
19. máj 2010

sabi-ja mam napisane na flaske ze len 3 kvapky

zanulienka
19. máj 2010

macikjm-neviem kuknut,nie sme priatelky 😅

zanulienka
19. máj 2010

mne ked elaia vracala a mala hnacky,veru,ze nam espumisan velmi pomohol

sabinazv
19. máj 2010

zanu a mas espumisan L ? tieto ? http://www.onlinelekaren.eu/product/espumisan-l...

macik, ani ja nie som priatelka, tak nevidim, ale gratulujem ! 😎

zanulienka
19. máj 2010

je tam to dieta,ale nemam tam pismeno l
macikjm je sukromnicka 😉

macikjm
19. máj 2010

tak si ma dajte...

zanulienka
19. máj 2010

no ale nevieme meno 😅

macikjm
19. máj 2010

uz som odtajila, ked ma nebudete chciet za kamosku... 😀
takze:
http://www.facebook.com/album.php?aid=10471&id=...

macikjm
19. máj 2010

jaj..
to neukaze meno???

zanulienka
19. máj 2010

este stale si inkognito

zanulienka
19. máj 2010

ip prosim

macikjm
19. máj 2010

ta co to???este??? 😅

macikjm
19. máj 2010

no..tak to by som musela odbloknut sukromie....tak kto ma chce za priatelku, poslite IP... 😀 😀 😝 😅

miavin
20. máj 2010

ahojte - dobré ránko
čo tu je nového? vôbec nestíham tu chodiť a čítať, čo sa deje - malý mi dáva riadne zabrať....momentálne máme hnisavú angínu - boli sme včera na pohotovosti, lebo u našej dokyny bolo toľko ľudí, že sme sa tam jednoducho nedostali.
Včera aj zvrackal - no a potom začal hroooozne plakať - sa asi zľakol....
všetkým choručkým detičkám prajem skoré uzdravenie.
my máme stále len 4 zúbky...slintá o 106 - tak uvidíme....

miavin
20. máj 2010

niki - júúj chúďatko Sara - tak držím palčeky, nech sa skoro dáte do poriadku....tie hnusné choroby, ja som včera preplakala celú noc - človek nevie tým anjelikom nijak pomôcť, len nosiť na rukách....... ☹

nany100
20. máj 2010

ahojte babule...fúúha, aké choroby...Sárke a aj Alexíkovi prajeme rýchle uzdravenie, nech sú z nich zase usmiate slniečka...nás to našťastie tentokrát obišlo, čo klopem na drevo...minulý rok mi takto prvýkrát ochorela keď mala 6 týždňov...tiež bolo takto daždivo a upršane a nekúrilo sa...tentokrát aspoň zakúrili 😉
macik, gratulujeme k chodcovi 🙂 ...naša by behala, ale len za ruky a už ozaj nevládzem čo mám tak zničený chrbát...tak ju musím občas aj do chodítka šupnúť...a hlavne teraz, robili sme detskú izbičku, maľovali, dávali podlahu a to ju strašne zaujímalo, že čo sa tu deje...ideme ešte kúpiť novú záclonu, koberček a posteľ a slečna sa môže nasťahovať...potom hodím foto 😉 ...som spokojná ako to mm spravil, je ozaj šikovný 😉 😅

baska19
20. máj 2010

juj mirka tak sa len rýchlo uzdravte a nech vás už chorôbky obchádzajú

skorvankova
20. máj 2010

niki, 😔 to co? aka infekcia? chudatko malicke... ☹

skorvankova
20. máj 2010

mia, prajeme skore uzdravenie...to musi byt takzke pre take male dieta angina ☹

nany100
20. máj 2010

ozaj a malá sa naučila na všetko ukazovať prstom, tak teraz stále mieri na niečo ukazovákom a hovorí "toto" 😀

petusko
autor
20. máj 2010

ahojte 🙂
konecne aj slniecko vyslo, to uz bolo na depku take pocasie 🙄 my sme tiez stale zdravotne nie celkom oki, Petik mal teploty, Marcel ma stale nepekny kasel, zajtra ideme na kontrolu. Ja si tiez davam zanedbane veci do poriadku, no mozme sa rovno prestahovat na polikliniku 😅
tak vsetkym spolobojovnikom chorym prajem, nech sa z toho vsetci ryyychlo dostaneme 🙂
inak nemame nove nic, Marcelik sam nechodi, lebo sa stale boji, ale myslim, ze coskoro to pride, lebo sem tam sa pozabudne a ostane stat, len ked zisti, ze sa nedrzi, tak panika v ociach a uz aj sedi 😀

bambina
20. máj 2010

ahojte.
tak vidim, ze aj vy vacsinu casu travite s drobcami. mne Simonka neda vydychnut. dnes som u nasich v KE, mala teraz spi tak mam chvilku. inak je len na mne zavesena. aj ked varim, tak sa drzi za teplaky a ked sa pohnem uz fici pri mne 🙂
aj som vecer riadne znicena, ale pomyslim si, ze niekto ma aj dve deticky a je to ovela viac roboty.

aj my sme Simonke trosku vylepsili izbu. kupili sme koberec, je to teraz take utulnejsie a hlavne teplejsie na hranie v tomto blbom pocasi.

vsetkym choruckym posielam kopec zdravych pozdravov. nas to uz nastastie preslo, ale tiez vela vracala, tiez som si poplakala.
je to neprijemne. maminky drzte sa

bambina
20. máj 2010

nany, aj Simonka hovori "toto". vyslovuje to tak jemne. mile to je velmi.
petusko, ani u nas sa este nechodi ale v lozeni je rychlejsia ako blesk. este k tomu nelozi rovnomerne na 4, ale jednu nozku si tak podsuva pod seba a odstrci sa. ale tiez sa uz sama postavi a potom je taka pysna, ze stoji. zacne sa tesit a spadne 😵

mne sa paci, ze si zacala sama od seba utierat pusu. akakolvek handra alebo servitka, ktora sa jej dostane pod ruku a uz si nou utiera pusu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre