Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

ivanulienka81
31. máj 2010

dobry vecer damy....
tak ja som sa na tom bravcovom cecku pobavila... ako to mi je jasne, ze uz cici nie je ani tak kvoli mliecku ako dudlaniu....
zuul... teda, ty tajnostkarka 😉
ciky, my uz tu separacnu uzkost snad nemame, uz mu je jedno kde sa pohybujem... a vonka mu je tiez uplne jedno kde som ja, ide si po svojom 😀

beadz
31. máj 2010

caute matky 🙂

beadz
31. máj 2010

jeeej, mame novu clenku ? ivanulienka vitaj. kde si bola doteraz 😉 ?
a upozornujem, ze ked sa tu nikto nepride so mnou rozpravat, tak sa uz s vami nebudem nikdy hrat a ani formicky vam nepoziciam !!! 🙄

petusko
autor
31. máj 2010

bea stiham? 😀

beadz
31. máj 2010

huraaaaa. petusko. stihas. uz som myslela ze ste sa na mna dohodli...

cikyta
31. máj 2010

Bea 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

miavin
31. máj 2010

bei - nazdáááár, ako sa máš tehulka naša??????? 🙂

beadz
31. máj 2010

ja sa mam hrozne zeny. ale vy sa chvalte.
simon mal cely minuly tyzden teploty 39 a viac, cez vikend sa to zlepsilo a dnes zase. a slinta jak bernardyn, dasna ma opuchnute priserne, neviem ci mu idu vsetky zuby naraz alebo co...

cikyta
31. máj 2010

Bea-my sme sa nevedeli dočkať zubku.V 9 mes.nám vyrašili 2dole-2 hore a teraz nám rastie naraz snád celý vrch 🙄 Tiež slintáme už 3 dni hrozne.
To prejde.opatruj si hlavne brušinko. 🙂

miavin
31. máj 2010

bei - fúha, ale neviem, či to môže mať také vysoké teploty od zúbkov, mne doktorka vravela že od zubok tak do tých 38 najviac - nám sa tiež tlačia asi všetky - nervačíme jak ďas. No ale ako sa ty cítiš??

beadz
31. máj 2010

ciky, ved to, prve styri mu vysli ani neviem kedy, potom bol trochu problem, ale nie take teploty a teraz hroza. a bachor opatrujem, prave posielam gretke paprikovy bocik 😀
len tie injekcie mi uz lezu krkom. ty si si dokedy pichala do bruska ?

petusko
autor
31. máj 2010

no som trochu docitala co ste cez den popisali, zuul zo srdca gratulujem a prajem, nech je vsetko tak ako ma byt az do zdarneho konca! a za seba hovorim, ze dve deti su lahsie zvladnutelne ako jedno. tusim bea to tu raz davala take nieco, ako sa mamy spravaju pri prvom, druhom a tretom dietati... svata pravda to bola 😅
tito mji hartani su vzdy najradsej, ked ma nevidia, nejaku separacnu uzkost som este nepobadala. cim dalej z dohladu, tym lepsie.
a spolocne cikanie 😀 zboznujem pohlad na mojich dvoch vacsich chlapov, ako spolu cikaju do wc 😀 len neviem, ako sa tam pomestia vsetci traja 😀 😀
ivka, vitaj 🙂 a tiez blahozelam k bambulke v brusku 😉
bea, ja som kazdy den obzerala Marcelovi ocne zuby a nikde nic a presne dneska som mu nasla vylezeny uz dobry kustik hornej stvorky. a tebe byva stale zle?

beadz
31. máj 2010

mia, viem ze to nie len zubky, lapil aj dajaku infekciu, lebo aj sople mu tiekli prudom a aj ja som potom od neho chytila, takze sme soplili vsetci. ja som uz teraz v poho, len keby uz aj on bol 100 % ny, lebo sa obesim na najblizsej slivke.

beadz
31. máj 2010

zuul je tehulka ??? jeeej, tak to gratulujeeeem.
petusko, zle mi je uz len ked prebalujem ale to kvalitne. 😖
ale inak uz nie. nastastie.

miavin
31. máj 2010

bei - len kľud - čo chvíľa to určite prejde, nenervač sa zbytočne, detičky sú statočné a silné - prajeme Šimonkovi nech sa skoro uzdraví - nech ste všetci v poriadku. 😉

petusko
autor
31. máj 2010

bea, to ti verim, ja nie som tehu a niekedy mam s prebalovanim tiez problem 😅 😀
simonkovi skore uzdravenie 🙂 u nas je tiez este vselijake, Marcelik este sem tam skaredo zakasle 😒

beadz
31. máj 2010

mia, ved ja som kludna, len mi ten tyzden zobral par mesiacov zivota. cez vikend som si trochu uzila, bola som v lese na huby, ale miesto nich som si doniesla dvoch kliestov, a dnes to zacina znova. asi si pojdem lahnut, lebo sa dopredu bojim co bude v noci... injekcia pichnuta, bocik zozraty, takze som pripravena do periniek. 🙂
petusko, aj marcelimu nech chytro prejde kasel.
do certa aj so vsetkymi chorobami uz. a nech uz svieti slnko. minuly rok taky cas sme uz chodili na kupko 🙄

macikjm
31. máj 2010

ahojte...
zuul...jej...gratulujem...nech ste zdravucki...
my tiez soplikujeme a teraz zacala ninusa aj kaslat tak nepekne...zajtra k dr...

petusko
autor
31. máj 2010

jej bea, pozor na tie klieste ☹
macik, tak aj Ninka je chora ☹ ja sa asi ani necudujem, ze su stale deti chore, ved toto pocasie je nieco neuveritelne. aby som v juni davala malemu pancuchy... dnes poobede tu bola taka zima, ja som mala dlhe tricko a hrubu mikinu a aj tak ma prefukalo 🙄
idem ja do sprchy a spat, od rana daleko a do dalsieho blizko 😅

zuul
31. máj 2010

maminky dakujem,
akosi sme si povedali, ze uz by bolo fajn, mat zasa miminko. ako petuska raz povedala, ze ked budu nase deti spat celu noc, potom budeme chciet druhe 😀 misko sa sice budi 1x o 3,00 a potom az rano, ale tesime sa.
baby ja som mala taku silnu a bolestivu ovulku po porode, ze sme 1x sexovali a bolo to.
u dr. som bola v pondelok, je tam bodečka a zasa na dalsi pondelok idem.

som strasne unavena ako kon, takze dobru noc prajem a dakujeme Vam. 😀

cikyta
31. máj 2010

@beadz Tie injekcie fraxiparin som si pichala ešte 3 mesiace po pôrode...

beadz
31. máj 2010

petusko, viem ze tie klieste nic moc. najblizsie poviem v poradni, snad vezme krv na nejaku skusku.
ciky, ale myslim ze do bruska si si dokedy pichala. mne povedali ze uz by som nemala, ze skor do nohy alebo ruky

beadz
31. máj 2010

no, idem hajat. papa

daanka85
31. máj 2010

No ahojte baby, tak ja furt vecer doleziem, kedy uz tu nikto nie je.. asi vsetci normlany uz spia...
cez den vsak len stihnem precitat aj to nie vsetko, len po castiach,,,
Ten bravcový cecok, no teda, dnes tu bolo veselo 😉 😀 Sama cecka, pipiky... 😀 😀
@zanulienka , tak hod nam potom foto výtvorov... Vlasatých... tak vy budete teraz hviezdy 😉 Hlavne, ze malej je lepsie 😉

Inac aj my sme boli- este kus sme chori, tak neviem, ale asi to pocko to ma na svedomi... Teploty nemala, no sopliky sli ako lava a kasel taky stekavý, ze des 😕
Poradili mi v lekarni hlivu, tak sme zacali davat... A zatial OK, klop, klop...

vsetkym chorým skore uzdravenie, tehulkam spokojne tehulkovanie a pozor na seba 😉...

beadz
1. jún 2010

dobre rano. takze v noci sme vobec nespali. teplota zase 39,3. ani zabal, ani paralen... nic mu nestahovalo teplotu. ☹

cikyta
1. jún 2010

Ahojte.

@beadz -neviem už presne do kedy som si pichala do bruška.Dr.bola toho názoru,že čím dlhšie,tým lepšie je do brucha.
Myslím,že taký zlom som mala v 19tt.Koža sa mi nedala riasiť a mala som z toho divný pocit...tak som začala do stehien a ked už ani tam nebolo moc miesta a zhrčaveli mi,tak som začala do pliec.A tak som striedala ruky,nohy...
Inak mi je luto,ako teplotkujete ☹ A že nič nezabralo.No toto ☹

Ja klasika.Každu pol hodinku hore a ráno o 5 už bola definitívne hore,takže ma skoro drblo! Takže druhý spánok nebudeme vynechávať. Je pravda,že večer som si kukla v klude film,ale to je tak všetko 😠 Ziadny spánok.

beadz
1. jún 2010

ciky, ja mam taku skusenost so simonom, ze cim viac spinka cez den, tym lepsie spi v noci. aj my spinkame dvakrat denne.
a este sa opytam na tie injekcie.. tebe povedali ze niektore potraviny sa nesmu jest ?

petusko
autor
1. jún 2010

dobre rano, uz sa polhodinu snazim sem dostat, mi blbne net 😠

@beadz , to uz asi zo zubkov nebude 😒 drzte sa, nech je Simimu cim skor lepsie.
@zanulienka, k meninam vsetko najelpsie, krasne, zdrave a poslusne deti a aj ostatny zvysok rodiny 🙂 A Sofinke k narodeninam tiez vsetko dobre! 🙂

a vlastne vsetkym nasim malym pokladom k dnesnemu ICH dnu zelam nadherne detstvo a vela krasnych chvil 🙂

cikyta
1. jún 2010

No veru,asi to tak bude aj u nás s tým spánkom.
O potravinách-nič........len treba viac kys.listovej a trebars aj potraviny,čo ju obsahuju.Len neprekročiť tu 400,lebo aj vela kys.listovej škodí.

cikyta
1. jún 2010

FAKT!!!
Deťurencom veliký C-M-U-K 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a posielam:

https://www.youtube.com/watch?v=TMmzixwtTes

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre