Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

zanulienka
26. jún 2009

sabi-som tuuu.uz vcera som sa pobalila,dneska este topanky a staci.juj,ale som nervozna,moj muzik smutny,ze co len bude robit 6 tt doma sam a ja jemu-UZIVAT SI TICHO.ale vcera ma zase svokra presvedcila,ze musim vypadnut.vcera sa snazila celou silou o 20.00 uspat malu a chcela to vyriesit tak,ze mala bola v lehatku a zakryla jej hlavu dekou,jebnuta pica-ze uz tak musim nanu napisat.tu dobreze nie 40 stupnov a este pride z dekou a zakryt jej hlavu,ved nech sa zadusi a zacne sa bat

krpcek
26. jún 2009

no ja do jasli malu urcite nedam - chcem byt cele tri roky s nou doma a potom planujeme druheho drobca.
a ak by nahodou, tak mam doma obe babky - tak by som to nejak vymyslela. aj svokra je doma.

ale skolku musim ist vyriesit.

zanulienka
26. jún 2009

dobre citam,zomrel Jakson

zanulienka
26. jún 2009

ja dam malu do skolky od 1.roka ale len na 3-4 hodinky,tu je taky zvyk,ze deti su v skolke od 5 mesiaca,ale ja az od 1.roka

macikjm
26. jún 2009

ahojte...
moja bubinka spinka na balkone uz dve hodinky...poprsalo nam tu, tak je super vzduch, asi sa jej to paci... 😀 no uz sa budi... 😀 😀 😀

sabinazv
26. jún 2009

boze zanu, ta tvoja svokra vzdy vie prekvapit... a cim nas budes zasobovat zo SVK? dufam, ze budes chodit na net, lebo nasa tema aj zanikne pomaly 😎

macikjm
26. jún 2009

aj ja som to citala...tiez som bola prekvapena...ale potom vsetkom co podstupil, sa necudujem...srdiecko nevydrzalo.. ☹

macikjm
26. jún 2009

dala som je cumel a este spinka... 😎

sabinazv
26. jún 2009

veru, jacko behal s ruskom, aby nedostal bacile a v 50ke skoncil na zlyhanie srdca... alebo bohvie ake verzie este budu

krpcek
26. jún 2009

no co uz, kazdenho nas to caka. 🙄

krpcek
26. jún 2009

zanu ta tvoja svokra, je fakt echt pica. len kopat a kopat. 😠

zuzik25
26. jún 2009

cafte, u nas sa schyluje k budrke, uz hrmi a ja mam plnu pracku.
vcera sme boli vecer na pizzu a uz mam za sebou pre verejne kojenie, dala som si plienku a papali sme. a nikto sa nad tym ani nepozastavil a to bola plna restika.

baby poradte co varit na vikend, ja som uz bez inspiracie.

a uz mam aj fotecky, uz v stredu dorazili, tak len album treba kupit.

pikino
26. jún 2009

cafte micky.

ari tak to je super ze kupete vo vedierku. a manzo ti pomaha ci kupes sama?
a asi ti nezostane nic ine len kupit vacsiu autosedacku.

ja som vcera mala vyprazany karfiol a uplne v pohode. aj ceresne som jedla aj jablcka jem ale supku si davam dole.

lindula3
26. jún 2009

luci ja asi na marhecku ci jak sa to pise🙂 povodne som chcela na ruzovu tam som chodila aj ja ale je to strasne od ruky... na 6 urcite nie tam sa mi nepaci a medzi tymi bytovkami strasne fuka... a ta marhecka je taka rodinna... ja uz som bola minuly tyzden no nebola tam riaditelka tak musim este skocit... zapisat ju urcite musim no neviem ci ju dam od 3 rokov hned...pokial budé moja babka este zvladat tak bude doobeda varovat a na obed uz chodi moja mamina z prace... ja som chodila az ten posledny rok povinny predskolsky a o nic som neprisla... a pokial budes doma s druhym tak myslim ze ti malu ani nezoberu vraj uprednlostnuju mamicky ktore robia...

pikino
26. jún 2009

babyto uz vazne treba zapisat deti do skolky? to nem normalne.

luca33
26. jún 2009

Ahojte, tu u nas v PK je to uz take zle, ze uz ani nezapisuju. Vraj sa mam ohlasit v tom roku ako bude mat mala tri roky. Skor je velm mala sanca. A to este nie je iste, ze ju vezmu. Snad sa to za tie tri roky zlepsi 🙂 Aj ked asi nepojde uz v troch, ale bude u babky. Uvidim, aka bude mala a aj babka 🙂

zanulienka
26. jún 2009

no na svk takato zena ako moja svokra nebude,lebo uz fakt nakopem do p... 😠 u nas sa tiez schyluje k burke,ale slubujem,ze najneskor v nedelu vam bude svietit toto nase spanielske slnko-balim ho do kufra 😀

macikjm
26. jún 2009

to fakt? ved nedavno sa to vyliahlo a uz riesite skolky...no neviem ako je to u nas...zatial som nic take nepocula... 😖

krpcek
26. jún 2009

macikjm neviem ako je to u vas, ale mi tu mame veeeela dostahivalcov z BA. strasne vela ludi sa sem stahuje a este je aj vysoka porodnost. 🙄

elfi1
26. jún 2009

ja uz som Domca tiez dala zapisat. ale este ked bude mat tusim 2 roky, tak treba prist pri riadnu prihlasku a prihlasit
ho. potom to budu posudzovat a podla volnych miest brat. tiez keby bolo malo miest, tak uprednostnia pracujuce mami. ak by som bola doma s druhym, tak ho nevezmu.
ja mam skolku oproti bytu. chodila som tam aj ja a ucia tam este aj 2 moje ucitelky a obe byvaju tu vo vedlajsich vchodoch, takze oni mi aj povedali, nech ho pridem nahlasit a ze by aj skusili nieco vybavit, keby to bolo plne

mna dnes zas boli hlava. kazdy tyzden ma aspon jeden den boli. ma ide porazit. starat sa o babo a v hlave mi tresti - teda nic moc

majka_dk
26. jún 2009

ahojte

ari aj my uz riesime autosedacku lebo sme tiez dlhy a zistili sme, ze su aj take, tie z I. rady, ktore sa daju dat aj do lahu takze budeme kupovat najskor tu, len si nespomeniem na znacku 😅

a baby vam uz krpci chytaju hracky? nam sa stale nejak nechce iba by do nich pinkal 😀

arizona
26. jún 2009

čaute 😉

maji, ďakujem za tip. asi mu prestanem dávať jesť a nebude ani rásť 😀 😀

zanu, vždy sa tak zarehocem, keď napíšeš niečo, čo vymyslela tvoja svokra 😠 ... 😀 😀

myslela som si, že na škôlku mám ešte tak so septembra čas...

macikjm
26. jún 2009

ahojte...u nas je riadna burka...zakotvili sme pri mojich rodicoch...neda sa vybrat domov, lebo by sme dosli ako mysky zmoknute...
tak cakame na tatika, ked pojde z roboty, vyzdvihne si nas...malicka spinka...no normalne nemam co robit...asi keby som byvala pri rodicoch, tak sa nudim pri babatku... 😀 ale nie smejem sa...

romanakatka
26. jún 2009

ahojky, tak sa po dlhej dobe hlásime... za dva mesiace sme boli 2x v nemocnici, také máme problémy s bruškom 😢 zmenili sme teraz mliečko na prikrmovanie a tento týždeň už bol znesiteľný snáď to teda zabralo a už to otane aspoň takto 😕

krpcek
26. jún 2009

katka tak to ti vobec nezavidim. ☹ boze taketo problemy. 😠

zanulienka
26. jún 2009

este zajtra som zo svokrou,ideme k nej na obed.urcite sa budem este rychlejsie ponahlat na letisko 😀 nevidiet svokru 6 tt,neviem ako vydrzim zit v klude taky dlhy cas 😉

miavin
26. jún 2009

ahojte - zanu - to nemyslíš vážne?? 😲 😲 😲 tá tvoja svokra má hlavu v poriadku? alebo jej to už nemyslí? 😀 😀 . No ja by som jej vyčistila asi žalúdok....
no ste ma prekvapili so škôlkou - to ma ani len vo sne nenapadlo, žeby som teraz už šla prihlasovať dieťa - hádam u nás to bude jednoduhšie - že tu nie je toľko detí - dúfam 😒
majka - no nášmu drobcovi sa sem-tam podarí - chytiť na hrazdičke ale tiež väčšinou búcha do nich a strašne okále pri tom pučí... že čo to hrká 😲 😀

baska19
26. jún 2009

no ja tiež dufam že tu je to so škôlkami ešte ok že netreba ešte vybavovať a možno budem na materskej s druhým a nebude treba.
Ja som malej dala hrkalku do ruky a aj ju chytila a trošku pohrkala ale inak sa jej ju bojím dávať bo sa ňou ešte udrie po hlavičke kedže ruky nohy musia byť vždy v pohybe 😉

giuli
26. jún 2009

Ahojte mamuľky..my sme sa dnes vrátili z nemocnice a som prešťastná,že sme zdravíííí,malému diagnózu cystickej fibrózy našťastie nepotvrdili.... 😵

miavin
26. jún 2009

baska - ahoj, no ja tiež neriešim škôlku, ale asi sa pre istotu aspoň opýtať pôjdem, že kedy treba hlásiť... vy plánujete kedy druhé bábo?
ozaj - boli sme v poradni : máme 5540 g - a všetko v úplnom poriadku, z Alexa je krásny zdravý chlapček, tak som rada 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre