Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

majka_dk
8. júl 2009

krpcek nenapadne pridala fotocky 😉 to ti uz tak pekne sedka, nas sa vala on by nevydrzal kym by som ho odfotila 😀

miavin
8. júl 2009

aj vaše ratolesti tak nahlas prejavujú svoje "uľavenie" 😀 lebo ja sa nezdržím smiechu, keď drobec cucá fľašku a prdká mi tak nahlas do rúk - a keď sa na neho pozriem, že čo to robí, tak sa rehoce na plné ústa.... má z toho prču 😀

sabinazv
8. júl 2009

zuzik,

jem viac zeleniny a aj ovocie si davam... a trosku dietnejsie sa stravujem, lebo som bola rozozrata ako drak...
s mojim chlopom proste chudneme 😎 sme sa pekne vypasli pocas tehotenstva a aj teraz ako sa maly narodil... 😕

solen
8. júl 2009

mia 😀 Milujem reci u doktora typu a nieje ti zle? A hned mi je divno 😝

zuzik aj my tak. a dnes rano falosny poplach. muzik sa obetoval, ze ju ide prebalit a v plienke nic 😀

sabinazv
8. júl 2009

no nic idem ten aktualny album daky spachat ... davajte aktualne fotosy do vasich albumov a ja vyberiem 😉

krpcek
8. júl 2009

majka ma prezradila. 😠 😀 😀 😀 😀 tak trosku vas spehujem - konecne som sa dostala k netu. 😝

mne sa krpata stale dviha na sedenie - a ked ju posadim a vidi na cely svet konecne je spokojna. 🙂

majka_dk
8. júl 2009

no krpy je to silacka 😉

zuzik25
8. júl 2009

no kocik sa mi vonku hybe, zeby bola uz hore? idem kuknut.

miavin
8. júl 2009

krpy - joj Sabinka je nádherná - musím aj ja skúsiť nášho siláka posadiť, len neviem, či nepôjde rýchlosťou svetla k zemi 😀 . Ale máš krásnu princeznú - rozkošná je.

miavin
8. júl 2009

zuzik - aj mne sa nejak hýbe kočiar - asi bolo dosť spánku 😀

krpcek
8. júl 2009

mia neskusaj nasilu. mne sa mala posadila sama - no nie sama ako sama, ale tak chcela byt. sa mi zdvihla hore a ked som ju chcela dat dole, tak vreskot. 😀

sabinazv
8. júl 2009

krpcek, mate asi taku sedacku ako my... alebo my ako vy 😎

miavin
8. júl 2009

krpy - náš tiež chce stále len sedieť, ked ho mám na nohách v polohe ležmo, a dám mu prsty - sám sa vytiahne do sedu - ručky má silné.... veď aj v albume je odfotený ako sedí na stole - a tatino ho držal len za jednu ručku 😀

zuzik25
8. júl 2009

jasne ze je uz hore, hra sa teraz pod hrazdickou a ja stahujem fotky.

miavin
8. júl 2009

zuzik - no tak náš ešte sa mrví, ale už asi frčím k nemu....

krpcek
8. júl 2009

sabi my sme ju kupili v topolcanoch v decodome.

mia tak potom vyskusaj. 🙂

aine04
8. júl 2009

kocky caute 😉
zuzik nahodou si sa nepytala dr. ci este berie malych pacientov?

sabinazv
8. júl 2009

krpcek a my v starom priore v BB 😎

miavin
8. júl 2009

sabi - pracuješ na fotoalbume aprílovčiat?

sabinazv
8. júl 2009

ano, uz ste kukli ? 🙂

hodila som tam babatka od prispievateliek, ktore sem teraz chodia a maju novsie foto... ak niekto chyba, hlaste sa... to bolo len tak zbezne

sabinazv
8. júl 2009

rozkosne deticky... ked su takto pokope... vysmiate 😎

aine04
8. júl 2009

sabi zlaty albumik 🙂
inak dnes som bola v tescu a fotoalbumy vypredavaju za -50%, ak este niektore zhanate pre deticky. ja som sa uponahlala a kupila som uz pred vyse tyzdnom ☹ . ale nikde inde som nevedela zohnat taky do ktoreho sa da aj pisat, taky ako boli dakedy co sa fotky len nalepovali a v tescu som taky nasla...

ninnaricci
8. júl 2009

zdravím všetkých
...tak my sme boli včera očkovaní...plaču bolo...ale nebolo to až také strašné...skôr ten pocit matky...to je horšie...našťastie teploty sme nemali...len drobec bol večer taký...že len na rukách chcel byť...a najlepšie mu bolo na mame...tak som si ho mojkala...chudáčika maličkého...musel bojovať s tými chorobami...tak hádam to už bude ok...a nebudeme mať žiadnu reakciu
...nedávala som mu žiadne mastičky ani nič...hlavne treba dbať aby mal dosť tekutín

ninnaricci
8. júl 2009

jéé...už máme pokročilý album...tedaaa 😀

misha666
8. júl 2009

kocky pridala som foto 😵

miavin
8. júl 2009

misha - no krásavica z nej vyrástla 😀
dievky - a to ako dlho necháte detičky sedieť? nie je na sedenie skoro? pýtam sa len preto, lebo náš by tiež najradšej len sedel, ale je to záťaž na chrbticu nie???
sabi - si skveláááááááááá krááááásny albumček - perfektný 😉

misha666
8. júl 2009

miavin,,,tak ja sa snazim aby sedela co najmenej, ale nejak sa mi to nedari, ona lezi len ked spi 😖 v lehatku je v polosede a na na sedacke doslova ze sedi, ale tha co s nou mam robit nenecham ju plakat ...my sa uz aj kocikujeme v autosedacke ,lebo vo vanicke lazat nebude a sportova cast je jej este velka 😖

miavin
8. júl 2009

misha - no veď to - aj my riešime tieto veci - náš už vôbec nespi na chrbte - len na brušku, a keď ideme von tak spi na chrbte cca pol hodiny - najradšej by asi sedel, tak tiež rozmýšľam, že začnem voziť vo vajíčku, ale to sme používali len keď sme cestovali ... sú nezbedné tie naše dietky, však??

beadz
8. júl 2009

ahojteee. ako sa mate kocky ? dnes sme boli plavat, tak som nieco pofotila, idem dat do albumu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre