Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

miavin
12. júl 2009

dobré ráno - no my sme spali dnes ťažko - ohňotroj bol síce pekný, ale bola na námestí diskotéka - do rána do 3- malý buntošil po polnoci, tak sme mu dali čaj, potom o pol 3 a o 4 - no hrôza dnešná noc, a to má dnes 3 mesiace, tak dúfam, že mu to neostane 😖

aine04
12. júl 2009

dobre ranko babulky a babuliatka!
ja som sa prisla ako spravna pysna maminka pochvalit - nas matusik sa dnes prvykrat sam prevratil z chrbatika na brusko!!! uplne sam bez najmensej pomoci, lezkal na nasej manzelskej posteli, podarilo sa mu to dokonca dvakrat 😵 😵 😵 hned maju maminka a ocinko kraaasny den 🙂

ni.kolet
12. júl 2009

Ahojte.
My dnes máme hody. 😀
Mama kúpila malému hrkálky. 8 kusov v balení. Sranda. Najprv jej to ponúkali za 10€ a nakoniec to kúpila za 5€. 😀
S mužom sme boli minule v Maďarsku a kúpili sme mu šiltovku za 45 Sk a tu tú istú predávali za 3 euráče. 😕
Dala som si cukrovú vatu a kokosovú tyčinku. 🙂

baska19
12. júl 2009

ahojte tak my so spinkaním nemáme problém stále od tej 20. zaspí a do tej pol tretej spinká niekedy aj dlhšie, tak sme včera nechali strážiť babku a my hajde do mesta kedže už mia spomínala to EĽRO a tam je zábava až do rána ale boli sme unavení tak po ohňostroji, ktorý bol tohto roku nádherný, sme šli domov. A malá ani nevedela že rodičov nemala doma 😀 😀 😀

inak ja už mám vybrané tiež tie Azalia ale ešte som ich nezačala brať a čitala som na nich že môžu zmeniť trošku chuť mliečka tak uvidíme či ich budeme brať a ako dlho, možno jej to nebude vadiť, tak od zajtra ich idem brať 😉

krpcek
12. júl 2009

ahojte, tak ja som sa rozhodla, ze zacnem malu ucit v normalnom case zaspavat a hlavne aby zaspavala sama a nie, ze ju musim mat na cecku alebo nosit na rukach - tak sme ju polozili do positielky a nechali revat . . . po 40 minutach to uz muz nevydrzal a vybral.
takze dnes sa to nepodarilo. ☹

sabinazv
12. júl 2009

dobry vecer, no dnes je tu slaba ucast 😎

aine, gratuliren, matusko je aky sikovny... musim vyhecovat aj ja nasho drobca k vyssim vykonom 😅

jana_pk
12. júl 2009

Ahojte,

Catusca vsimla som si, ze Sabi dala do Apriloviek novu fotku tvojho zlaticka, je nadherna. Normalne ma to dojalo, ze cim ste si museli prejst a ze sa to podarilo takto krasne vyriesit. Drzim palce nech sa vam dari 😵 😵 😵 .

sabinazv
12. júl 2009

uf krpy, drzim palce... aby to slo hladko... a bez narekov

nas danko pekne zaspava... okupe sa, napapa sa a bud odpadne pri papani, alebo ho prenesiem do postielky, natiahnem kolotoc a chlapcek zaspi.. niekedy ked je velmi fit si aj pomrnka (nereve) ale zabuva a spi pekne...

macikjm
12. júl 2009

ahojte...mame nove fotecky... 😉

annamary
12. júl 2009

pekne fotky som videla teraz:D

miavin
13. júl 2009

catusca - krááásna princezná - lekári odviedli kus práce - nech vám robí len radosť slniečko krásne
aj ja som pozerala album - no máme prekrásne detičky. Ja som tiež pridala nejaké foto
krpy - tak držím pršteky - my sme sa snažili od malička urobiť nejaký systém a spať rovno v postieľke - no nie vždy to ide. Tak vám prajem veľa trpezlivosti. Sabinka je šikulka - raz-dva si zvykne. 😉
baska - aj my sme pozerali na ohňostroj - akurát, že sme boli doma - na balkone - mali sme romantiku - na balkone s vínečkom - a k tomu ohňostroj , akurát mi teda vadila tá zábava do 3-tej rána - normálne nám vibroval byt 😀

majka_dk
13. júl 2009

caute baby,

tak my mame od vcera srandu, maly ked ho dame na brusko sa snazi plazit, no sa ideme postat, jasne, ze mu to este nejde, ale ten pohyb 😀 a dnes dokonca "preskoci" asi 3cm 😀 fakt sranda

pekny den

miavin
13. júl 2009

majka - no super, šikovník veľký je, aj náš ma také pokusy - ale on pre zmenu podskočí v lehátku 😀

pikino
13. júl 2009

ahojte micky.

ta nasa rebeka si vcera konecne zacala tahat hlavu spolu s rucickami, sme sa tesili ako male deti. 😀 😀 😀

majka_dk
13. júl 2009

pikino zavidime, nam stale hlava zaostava ☹

luca33
13. júl 2009

Ahojte, nasa sa stale prevracia iba na bok. A na brusku hlavicku nezdvyha ani nahodou ☹ Dnes ideme prvykrat na tie rehabilitacie. Tak drzte palce, aby sme to zvladli. Uz sa tesim na tie revy ☹ Ale co s nou, ked je taka lenova ☹

ninnaricci
13. júl 2009

ahojte
...pridala som new foto 😵 rastieme ako z vody...

ninnaricci
13. júl 2009

...čítam krpy...že idete učiť malú samú spinkať 😉 tak vela šťastia
...ja by som tiež chcela...my večer tiež zaspavame na prsníku...noo zatial mi to nevadí...zatial si to užívam...veď o chvílu to vyrastie a už ma nebude potrebovať...veď je ešte maličký a on ešte potrebuje cítim mamu...snažím sa približne v rovnakú hodinu chodiť uspávať...a dúfam...že raz zaspí aj bezo mňa...hádam do roka 😀
...ja nevydržím ani 5minút keď drobec plače...preto si zvykol na ruky...viem, že to nie je najlepšie pre mňa...ale som si istá...že vie...že ho lubkam najviac na svete...a vidím...že sa pri mne cíti bezpečne...jednoducho mama je len jedna 😉

elfi1
13. júl 2009

ahojte
ja som vzdy rada, ked maly vecer zaspi pri prsniku. aspon nie su revy. ale nastastie vecer malokedy byvaju. bud zaspi pri papani, alebo sa aspon unavy a potom lahsie zaspinka.

cez den teraz spava na velkej posteli a to tak, ze sa schuli na bok, hlavku mi zabori do tricka na moj hrudnik - k prskuj 😀 a tam si nunka kym nezaspi. ale nie vzdy je to take lahke. niekedy sa mu neda zaspinkat a potom sa len kruti a placka.

luca33
13. júl 2009

ninnaricci, uz je to velky chlapisko 🙂
Ja tiez nie som zastanca teorie, ze babo sa nema brat na ruky. Ved na to ma mamu, aby ho popestovala a upokojila, ked to potrebuje. Ja na mojej malej vidim, ze si ma vyzaduje uz menej, ako ked bola uplne malinka. Nemam pocit, ze to zneuziva. Teda zatial nie 🙂 A myslim, ze ako bude rast, tak sa bude viac osamostatnovat. Ale vzdy bude mat istotu, ze pridem, ked bude potrebovat. Neverim tomu, ze ked babo po zacviku prestane plakat a volat mamu, tak si dieta zvyklo. Myslim, ze rezignovalo.

jankaaa
13. júl 2009

ahojte babenky tak moj maly momentalne zaspava v autosedacke a musim ho kolisat v nej

macikjm
13. júl 2009

ahojte...
tak my sme boli dnes na kontrolu so soplikmi...tak ze mame kvasinku na jazyku, ci to nebude z toho...ideme davat na jazyk nizoral...dufam, ze to zaberie a bude ok...
ale inak...krasna sprava od dr.... mame 6300 g... 😀 tesime sa...krasne rastieme, priberame...
luci...asi fakt potom babatko rezignuje...ja si tiez vychutnavam, ze ma ninka potrebuje...lebo vyrastie a uz nebude...aspon nie tak ako teraz.... 😵 ale moja nie je taka nosiva...vie sa pekne pohrat...len uz ked je unavena alebo hladna tak zacne plakat...a to uz riesime..a potom zaspinka..niekedy v kociari, inokedy na nasej posteli, tak ako pise elfi...lezi na boku, ja ju objimem, zabori sa do cicul...a funguje to...zaspi... 🙂 a niekedy, ked ma nevidi, tak vola mamu krikom... 😖

luca33
13. júl 2009

nasa sa tiez moc nenosi. Na rukach len zaspava. No a teraz rada skuma byt z vysky. Ale to az ked sa uz nudi pod hrazdickou. Tiez tam vydrzi sama aj hodinu. Mam niekedy vycitky, ze sa jej nevenujem, tak tam sedim s nou a rozpravame sa 🙂

macikjm
13. júl 2009

luci...nemaj pre to vycitky...niekde som citala, ale uz neviem kde, ci to tu niekto vo fore pisal alebo v casku...ze deti tiez potrebuju chvilky pre seba...byt nerusene...ved ona ked ta potrebuje, tak si ta zavola...a svoju takto necham pekne sa hrajkat...jasne aj ked nieco robim, tak sa jej vzdy prihovaram...ja ju mam vzdy v tej izbe,kde som aj ja...mam postielku v kuchyni a v spalni a kolisku v obyvacke...v detskej izbe mame zatial sklad... 🙂
ninka sa vzdy za mnou obzera, smejkame sa tak na seba...debatime a pusinkujeme sa... 😵

macikjm
13. júl 2009

krasne fotecky... 😉

pikino
13. júl 2009

tak to nase ditko v poslednom case v kuse pisti a vrieska.ked je hladna, ked sa nudi, ked ju necham samu, ked sa zobudi no stale je ticho len na ceciku a ked spi, a najhorsie je to poobede. 😝

kiki5
13. júl 2009

☹ luca nemaj vyčitky ja na rukach ani neuspavam sem tam sa s nim rozprrávam alebo len tak lezi vedla mna a ja pozeram tv. na rukach som uspavala prveho a to ti poviem ked mal jeden a pol roka tak som skončila na ortopedii- chrbát v prdeli zapestie....a t d.takze len polozim na manželsku postel a on zaspi

macikjm
13. júl 2009

dala som fotky, ako sme sa dnes pretacali z bruska na chrbatik...min. 5 krat za sebou... 😀
kiki...super je mat skusenosti s babatkami....ja sa tesim na druhe...to uz nebude take stresovanie ako teraz...uz budem mat drahocenne skusenosti, ktore naberam pri ninke...no chuda ninka.. 😀

kiki5
13. júl 2009

môj je lenivy ale ma aj strasne zdeformovanu hlavičku- preležanu- aj ked ho polohujem od 2 týždnov ma asi aj skrateny sval tak na brusku ani velmi nechce dvihat hlavu. a dufam že sa mu to nejako urovna

majka_dk
13. júl 2009

macik super fotky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre