Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

sabinazv
8. júl 2009

zuzik a ake homeo ?

solen
8. júl 2009

zuzik tak uz to mate za sebou? fiha riadnu davku si dala malej. Moja prva zvladala ockovania super, nemala nikdy ziadne reakcie, tak tajne dufam, ze aj tato druha vcielka bude OK.

majka_dk
8. júl 2009

a nasa suseda ma dnes super den, najprv nam rano doniesla melon, broskyne a nektarinky a teraz mi doniesla este teple syrove kolaciky 😀 isto ma z nich bude boliet brucho 😅

solen
8. júl 2009

majka cvicis vojtovku? prepac, mam zmeskane, tak nemam prehlad. Ale citala som,z e sa ti maly uz otaca tak som prekvapena.

sabinazv
8. júl 2009

jaj ari dobre sa ti obzera foto apriloviek, ked mas co.... kebyze sme vsetky ako ty... tak si mozes kukat vies co !
😎

zuzik25
8. júl 2009

sabi, vola sa to thuja occidentalis 9 ch, a treba to dat vecer pred ockovanim 5 bobuliek a potom dalsi den znova. ja som jej to dala az dnes, bo som ich nemala vcera.
solen, fensitil mi kazala dokyna aby ju to nesvrbelo a cipok ma od bolesti a homeo sa moze vseobecne hocikedy.
majka, a mne nechce ta tvoja suseda nieco doniest? ja som spapala melon, ale obed som nemala este ziadny.

miavin
8. júl 2009

zuzik - tak super, že to už máte za sebou a prajem aby ste mali kľudnú noc. 😉
ja som zvedavá ako to náš drobec zvládne. Ozaj ma hnevá, že vaše detičky sa už pretáčajú a môj nič. ešte keď je na brušku tak dvíha tu riťku, ale ináč na chrbte nula bodov. ako sa pretáčajú z chrbátika???? bože som z toho na nervy

sabinazv
8. júl 2009

boze, to tak boli, ze musia dostat aj cipok proti bolesti? chudence male... 😒

a to je vlastne proti comu toto ockovanie?

majka_dk
8. júl 2009

solen nie vojtovku ale cviky na posilnenie chrbatika (pediatricke sa zdalo, ze ma tuhe pasticky, neurologicka aj rehabilitacny povedali, ze trosku slaby chrbatik, netaha havicku s chrbatikom smerom dopredu, a neurologicka povedala, ze nam staci plavanie, lenze pre rehabilitaciu sme dalsi pacienti,...)

sabinazv
8. júl 2009

mia, ani my sa nepretacame... raz sa stalo, skor nahodou... nebud z toho na nervy... ak to nebude robit po 4.mesiaci, tak mozes zacat trosku riesit, ale teraz uplne nestresuj 😉

majka_dk
8. júl 2009

mia nas sa najpv zacal davat na bok ked siel spinkat a za dva tyzdne uz bol na brusku 😉

miavin
8. júl 2009

no faákt - proti čomu je to očkovanie? a koľko krát ho pichnú? a kam? 😲

zuzik25
8. júl 2009

mia, ani nasa sa este nepretaca a dokyna povedala, ze ma este cas. pretoci sa zo dna na den, ani nebudeme vediet ako.

sabi, proti pneumokokom a hexa nieco, a ten cipok je preventivny, ja som ho dala malej aj ked jej davali nausnicky, noc aspon trosku prespala.

solen
8. júl 2009

mia klidek ani moja sa netoci. A vobec ma to netrapi, ved kazde babo je ine. Raz som kdesi citala, ze ked sa dieta otaca z bruska na chrbatik, tak ze sa to nebere ako motoricka schopnost ale pad. Len otacanie z chrbatika na brusko sa rata. Tak sa v tom vyznaj.

sabi niektore deticky maju tazsiu reakciu, ine su v pohode. Moja prva uplne super, aj som jej to pochytala a ona sa vobec netvarila, ze ju to boli. Ale Dr ma vtedy varoval, ze moze mat aj 40tky horucky. Som bola vyplasena, ale nastastie nic.

miavin
8. júl 2009

sabi - no hej, ale ma to hnevá - možno je to tým, že ozaj nie je na chrbte skoro nikdy, lebo spinká len na brušku - tak asi ho budem trošku cez deň trápiť.
majka - tak to je super, ale náš ak ho aj nechám na chrbátiku - tak vie akurát nožky dvíhať - a to je všetko.... 😅

majka_dk
8. júl 2009

mia nas sa zase nevie hrat, hracku mu musim vyslovene nanutit, max. ma jedneho medveda, ktoreho si chyti aj sam

solen
8. júl 2009

ockovanie v 3. mesiac: 1. dávka hexavalentnej vakcíny (Infanrix hexa) proti záškrtu, tetanu, dávivému kašľu, haemophilusovi influenzae B, detskej mozgovej obrne a hepatitíde typu B v jednej injekcii
+ pneumokok

miavin
8. júl 2009

no tak ste ma trochu ukľudnili, ale fakt len trochu - fakt ho asi musím dávať viac na chrbátik, ale keď ani neviem kedy, lebo keď sa zobudí - tak sa hrá v lehátku - potom papa a potom spí - a tak dookola. ☹

sabinazv
8. júl 2009

ani nas nevie chytit hracku, ale my mame len 10 tyzdnov dneska... mame cas 🙂

fiha solen, aka nadupana... ci si to niekde skopcila? 😎

solen
8. júl 2009

majka no teda neviem, ale sa mi to zda prehnane. Ved je este malicky. Moja vcelicka doteraz poriadne nedrzala hlavu ked lezala na brusku a zo dna na den sa vypina ako diva. A stale sa taha do sedu, ked ju mam lezmo na rukach tak proste nechce lezat. Proste jej to asi doslo, ze aj iny pohyb existuje ako vyvalovanie sa 🙂

zuzik25
8. júl 2009

solen, si to napisala skvele, aj my to odkyna menovala, no kto si to ma pamatat.

solen
8. júl 2009

sabi nie nekopcila, kazdy den si to opakujem aby som bola za sikovnu 😀 😀 (jasne ze skopcila 😎 )

majka_dk
8. júl 2009

solen aj nam sa to zda prehnane preto nemam vycitky, ze s tym ideme ASI prestat

nas idu ockovat 22.7 tak sa uz teraz "tesime"

miavin
8. júl 2009

júúj - tak to riadnu dávku dostane krpáň... fúha, veď to by aj mňa zložilo 😀 😀

zuzik25
8. júl 2009

baby, babatka vedia kedy sa maju pretocit, lozit, sediet, chodit nic netreba nutit a silit. este su malinke na to, ved pretocit sa zacinaju az vo 4. mesiaci, budme len pekne radi ze este lezkaju, ked sa uz budu pohybovat, to budeme inac v strehu. tak si to uzivajme. 🙂

solen
8. júl 2009

miavin 😀
zuzik presne tak je ako pises 🙂

zuzik25
8. júl 2009

solen, dik, troska ma koplo mudrovanie. 😀 😀

sabinazv
8. júl 2009

baby, a moj maly ma asi hnacku alebo co... v kazdej plienke nejake to zlte oznackovanie... a s takym hlucnym doprovodom aj kaka, ked kaka viac ... ale brusko ho neboli, je pokojny... myslite, ze mam to nejak riesit?

miavin
8. júl 2009

solen - no a nie??? veď ja som šla po rokoch na tetan a skoro som sa posrala 😀 od strachu.... a keď mi sestrička povedala, že mi môže byť mdlo - no už len z tých reči mi bolo zle a musel ma drahý ratovať na chodbe 😀 . Ešte, že mrňusi si to neuvedomujú - no ale ako poznám môjho - tak bude ričať ako slon - joooj a ja s ním ☹

zuzik25
8. júl 2009

sabi, neries. nepapala si nieco nove, co si doteraz nejedla? Emmka to mala minuly week a to som jedla volske oko, takze to mala z vajicka. my mame hlucny doprovod vzdy. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre