Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

macikjm
21. júl 2009

no lindula...no fakt je pinda ta dr. ako keby zo svojho davala...nechapem...

o mesiac na rhb???a to ako ze do vtedy je babo ok...ved mesiac je pre babo dlha doba, take pokroky ma za sebou za taky casovy usek... daco by som skarede povedala na nas system v zdravotnictve, ale radsej no comment... 😠

miavin
21. júl 2009

macik - no presne - no comment, lebo by sme asi boli vulgárne.... to by fakt nasralo asi každého - takýto prístup!!!!
ozaj v meste som sa stretla s Baškou - jéjda tá ich Barborka - na spapanie, také krásne líčka má - a keby ste videli ako bohovsky vie vypľuvnúť dudušku 😀 - naraz len šup..... a je duda na konci kočiara skoro 😀 , ale začalo u nás pršať a ja som pri sebe nemala pláštenku na kočiar, tak som šla domov... a malý už chrní na balkone, lebo je fajný vzduch

lindula3
21. júl 2009

mia hej, ja uz nemam slov... jedine co ma odradza ze budem musite chodit do ba, ale sak nejako sa zariadime, pre malu aj to posledne... a ked nieco tak radsej utekam na kramare...
tie rehabilitacie si myslim ze vobec nepotrebuje, lebo doma mi to robi vsetko a po mesiaci.... ked som tam videla tie deticky o tych barlach tak som si hovorila fakt ze tam nemame co robit... no skoda reci baby

miavin
21. júl 2009

linduš - máš pravdu - ty predsa vieš čo dokáže malá Natálka.... náš je tiež u dokyny lenivejší - aj keď povedala, že je veľmi šikovnučký, ale ty predsa najlepšie vieš, čo tvoje dieťatko dokáže.... trošku viac doma potrénujte chrbátik a hotovo.

misha666
21. júl 2009

lindula skoro??? ved o par dni mame 4 mesiace, chcela som skusit ako jej bude chutit , pockam dva dni a ked nebude ziadna negativna reakcia dam jej zase...zanulienkyna je mladsia a uz jej dava....

luca33
21. júl 2009

lindula a preco ti rovno neukazali nejake cviky, aby ste mohli doma cvicit? Ved to by bolo na 10 minut.

lindula3
21. júl 2009

misha ja som myslela ze mrkva sa papa az od ukonceneho siesteho mesiaca... ja si myslim ze to netreba nejako prehanat a silit, ale ved to je kazdeho vec... nam zatial mleco staci 😀

luca vies oni proste nemali cas, no co ti poviem... len mi to pripada na hlavu postavene, tak bud to potrebuje alebo nie

macikjm
21. júl 2009

aj mne sa to zda skoro s tymi prikrmami...my az od ukonceneho siesteho mesiaca a ked bude nadalej pekne priberat z mojho mliecka, tak aj neskor...nebudem sa ponahlat, nech jej pekne ,dozreju, crievka, napapa sa toho este habadej..ma na to cely zivot...moje mliecko nebude mat furt...ale fakt je to kazdeho vec... 🙂
ja viem ze ine je to u nekojenych deti, ale aj tak... 😖

krpcek
21. júl 2009

Ahojte , lindul som aj na teba myslela ráno - sme boli už o 9-tej u dr. Nás zdrbala za moc , ale mne to proste nejde odohrať. My davame na ranu vinnove obklady - vnútorne mami a vonkajšie mala.
😀

lindula3
21. júl 2009

teda lucka vy ste si ale privstali🙂 pocuvaj kup si ten sacek v lekarni a nalep jej to na susulu a ona sa do toho vycika... inak to neodchytis... a co vsetko v poriadku, ci mate nieco nove?

zanulienka
21. júl 2009

ja skusam z prikrmami od hami a nic sa jej nestane,mam tri baby a uz nejake tie skusenosti mam.vzdy vyskusame a pockam 2 dni ci bude nejaka reakcia alebo nie.nemoze byt super vzdy pit to iste iste a stale

krpcek
21. júl 2009

Lindul mam tie dávky, ale nejde to - proste nikdy mi tam nenacika, vždy to má v plienke. Diagnozu nemáme žiadnu novú
😀

miavin
21. júl 2009

ahojte - krpy a načo potrebuje dokyna moč malej?
zanu - ja som tiež vyskúšala kašu - uvidíme - akurát sme sa vykupali - krásne spapkal, dala som ho do postielky a............pos..l sa jak........ no fúúúj, som myslela, že ma vystie 😀 smrdí mi celý byt 😀 no už je v postielke... a snáď už zaberá 😉

zanulienka
21. júl 2009

mia-aj my sme dneska srali aspon 3-4 krat a smrdelo to poriadne

miavin
21. júl 2009

zanu - no aspoň niesme sami, ale to asi musí tak - keď trošku obmieňame stravu, nie??? A ako sa má Elaia? je stále taká nepokojná???

zanulienka
21. júl 2009

jaj mias animi nehovor,uz som s nou v koncoch,tolkoto mi neplakala za tych 6 tt po porode ako teraz.ani spat,ani hore byt-nic nie je dobre

baska19
21. júl 2009

lindula a s tou váhou sa asi trochu sekla ta dokina nie ved tu zanu má skoro mesiac mladšiu a ma skoro 7 kg a ty už máš 4 mesiace tak čo chce, fakt divná dr. asi najlepšie bude od nej fakt odísť.

mia my už spinkáme od pol 8 už som sa aj z nákupu vrátila, to sa stále tak vytratím ked mala zaspí do Tesca 🙂

miavin
21. júl 2009

baska - no to je super - ja sa nemôžem pohnúť z domu - lebo som sama, aj keď drobec už chrapká 🙂
zanu a kedy idete naspäť????

zanulienka
21. júl 2009

ja nechodim sama do obchodu pretoze mam este dalsie dve baby 😀 ,ale ked idem niekde z elaiou tak odchadzame z placom a prichadzame z vreskotom.netusim co sa s nou stalo,preco sa tak zmenila

zanulienka
21. júl 2009

mia-az 11.8 sice su to uz len 3tt

miavin
21. júl 2009

zanu - fúha, no musíš mať nervy zo železa - možno jej tatik chýba - alebo je jednoducho zvyknutá na iné prostredie... alebo si nervozna ty - a ona to pociťuje.... či nie? neviem ☹

lindula3
21. júl 2009

zanu to mozno preto ze nie je doma... ved take babatko to urcite citi, neboj to utecie ako voda a zachvilu ste doma...

misha666
21. júl 2009

lindul...iba plne kojene deti mozu mrkvu az od 6teho mesiaca,,,,nekojene mozu aj od

misha666
21. júl 2009

4teho

zanulienka
21. júl 2009

som nervozna aj z nej aj zo vsetkeho a urcite to citi mala,dufam,ze doma sa znormalizuje

lindula3
21. júl 2009

hej? a ja som bola furt v tom ze od 6teho🙂 tak to uz by sme aj mohli neeee🙂🙂🙂 ale my mame problem so sranim, mrkva stupuje, tak radsej este vyckam🙂🙂🙂

zanulienka
21. júl 2009

tu u nas v kauflande su detske vyzivy od 3 mesiaca

zanulienka
21. júl 2009

lindu-skus dat vyzivu z jablk od hippo,vyserie ti aj vcerajsok 😀

jankaaa
21. júl 2009

ahojte babenky ja nemam vobec cas prist tu k vam ani som vas este nestihla precitat a verim tomu ze budem mat co robit lebo vy tu pisete kopec 🙂

miavin
21. júl 2009

zanu - kde u vás?
no takže pomaličky môžme skúšať nejaké príkrmy - ale my len po lyžičke -lebo sme ešte malý 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre