Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

solen
13. aug 2009

sabi 😀 To s Wc poznam. Jedna reve ako o zivot lebo sa nudi, druha ziape, lebo vyliezla na kuchynsku linku a nevie zliezt a mne sa prave vtedy chce najviac onee 😎 😀

solen
13. aug 2009

Baby nechcete teho rifle na traky? A potom mam este take 3/4. 😀 Idem to asi predat, len som akosi leniva to hodit do inzeratov.

sabinazv
13. aug 2009

solen a co vtedy spravis? donesiem tu mensiu k vacsej na linku, nech jej nie je smutno? 😎

sabinazv
13. aug 2009

solen, ale co budes predavat... este na klucinu idete zamiesit... 🙂

solen
13. aug 2009

sa smej. niekedy je u nas veselo.

miavin
13. aug 2009

solen - 😀 😀 😀 no veď ja ho nechám ale keď on stále chce byť pri mne - a nechcem aby to dopadlo ako u švagriny - že nemôže ani kávu vypiť bez toho, aby nemala malú na rukách a to má skoro 3 roky....
ja sa s ním rada mojkám - a samozrejme jemu to vyhovuje, ale tým, že som stále sama - jednoducho už nevládzem a potrebujem oddych 😒

solen
13. aug 2009

sabi neprovokuj hej?

solen
13. aug 2009

mia ja ti to veriiim. Niekdy sa uz neviem dockat, ked dojde muz, aby som mala aspon chvilku na to, ze vyjdem do zahradky, otrham kvietky, poplievam a len tak si vetram hlavu.

sabinazv
13. aug 2009

a viete na co som prisla? ze nas maly sa podoba na toho nasho aprilovskeho maskota, ked sedka tak je taky hurvinek ako ten maly 🙂

solen, no este sa neunahluj... s tymi gatami...

solen
13. aug 2009

sabi take male nuno by som brala. len potom kto bude chovat tie zvery, co sa z nevinnych babatiek vykluju. Napriklad teraz som dofukala fitloptu a to bol teda napad. Mala tu huci, lebo chce na nej skakat a nestacila jej polhodina. Proste vkuse nieco a to by som trojmo nezvladla 😝

sabinazv
13. aug 2009

no vsak pochovaj trosku tu najstarsiu, nech podrastie ... a ona potom vypomoze s najmladsim 🙂

solen
13. aug 2009

no ale to uz potom moje rifle vyjdu z mody 😀 😀

pikino
13. aug 2009

ahojteeee mickyyyy.

zuul kraaasne fotecky a maly je staaale cela mamina. 😀

nasa sa tiez este nepreteca ani nabok, jej sa proste nechce, a na co aj ked ma pri sebe mamu,ktora ju vzdy pretoci staci len zarevat. 😕

solen ved na tych par mesiacov ti to moze byt jedno ze vyjdu z mody. a ja ma aj tak pocit ze co sa tyka tehotenskych veci tak ta moda je uuuplne mimo. 😀

solen
13. aug 2009

piki super fotka 😀

no uvidime, uz som to dala do inzeratov, ak nebude zaujem o ne, tak je to jasne znamenie 😀

sabinazv
13. aug 2009

a mne sa podoba Misko Zuulovie na tatina zasa viac 🙂

dnes mame za pocasie, ze? teda u nas prsi... aby bolo jasne... 😎

pikino
13. aug 2009

dik solen 😀

uz aby si zacala rozmyslat nad modrou vybavickou. hehe 😀

sabi tie oci, usta, aj nosanek celaaa mama.

pikino
13. aug 2009

u nas zamracene ale nerpsi.

solen
13. aug 2009

u nas predpoved: poloblacno, miestami zrazky, JV vietor 7m/s 😀 😀 😀

elfi1
13. aug 2009

ahojte
moj je dnes po tom vcerajsom ockovani dost nervozny. ale uz som ho nabalila dedkovcom. este mam hodku cas do dalsieho kojenia. ale to musim este obvolat socialku, vyvencit psa, ist na WC a potom frcat za malym. este ze to je len 5min cesty.

a nozky ma okolo tych vpychov napuchnute a cervene. tak musime obkladikovat. teplotku mal len uplne vecer trochen zvysenu.

a s tym kojenim a papanim - no hruza. to uz by bol 100x odstaveny. ale ja mam furt mlieka jak Milka. aj dnes papal z praveho a prave furt plne. a potom ze az tolko nepribera. sak z coho? zo vzduchu?

miavin
13. aug 2009

no ja idem môjho bunkoša pochváliť, bubal od 10-tej do 11.45 - a teraz konečne pil mliečko 150 vypil - huráááááá 😀
piki - bohovská foto 😀 😀 😀
elfi - tak nech sa Dominikovi čoskoro uľaví a je kľudnučký po tých včeličkách....
no a s podobou bábätka - ja vôbec netuším, vraj to cudzí ľudia vedia posúdiť, ja si myslím, že nám ho vymenili 😀
ale všetci tvrdia, ževraj čistý tatino až na farbu očí.... 😒

solen
13. aug 2009

elfi kde ty na to mlieko chodis ?

dievcata lucim sa. Malicka je hore, aby bolo jasne, spala od 9:15 😉

miavin
13. aug 2009

solen čože???? 😲 😲 😲 tebe tak dobre bubá cez deň?????????,

zanulienka
13. aug 2009

cafte,boli sme na ockovani do noziciek,ani velmi neplakala.sestricka nam povedala,ze sme velke.ma nejaku tabulu podla ktorej by sme mali ist a preskocili sme nejake dve ciarky 😅 ,ale dokyna nas pochvalila,ze nato ze sme presli hranicu je velmi sikovna a vobec nie leniva,cize vsetko super.v noci som ju musela uspavat bozkami,normalne som jej musela davat pusinky na tvar a rucicky a tak zaspavala 🙂

zuzik25
13. aug 2009

tak som tu zas, mala zaspala, vonku je super vzduch, ja som zatial vyhodila vsetky crepnikove kvety von, nech sa troska prirodzene osprchuju a tie co volako nerastli som vyhodila, vydezinfikovala som crepniky a teraz obedujem.

k podobe, vsetci vravia konecne ze sa podoba na maminku 🙂

macikjm
13. aug 2009

mia....
3. až 4. mesiac - obracanie sa na jednu a druhú stranu, ale ešte neprevrátenie sa, hlavu aj pri ťahu do sedu drží vzpriamene, natáča hlavu do bokov a snaží sa točiť k stranám aj telo,
5. až 6. mesiac - obracanie sa z chrbta na bruško, na obe strany, chytá si nôžky alebo sa o to snaží,

elfi1
13. aug 2009

solen - ja nechodim nikam, mlieko chodi ku mne 😀 . ja som asi v minulom zivote bola dojka, ci co? alebo mala dvojicky 😨

miavin
13. aug 2009

macik - ďakujem, už som niekedy asi moc prehnane náročná - ale sa bojím, aby nebol nejaký lenivý a nevládny.... 😖
ale ináč je šikovnučký....
zanu - tak to je super, že ste v poriadku a Elaia je šikovnica 😉

nany100
13. aug 2009

ahojte mamuľky 😀 ...ani Adelka sa ešte nepretáča, snaha je nejaká, ale nič mimoriadne...pretáča mama 😉 ...hlavu ťahá dopredu aj keď leží, je to srandovné 😀 ...
macik, nemáš Ty náhodou dnes narodky? lebo má môj mužíček a myslím, že ty si minule písala ten istý dátum 😕 ...ak si dobre pamätám 😉 ...tak všetko naj a hlavne nech Ninka poslúcha a robí maminke radosť 🙂

macikjm
13. aug 2009

nany...nie...daco sa mi mari, ze sme s datumami riesili, ale neviem co....viem, ze som ta odhalila, ze sa volas janka, lebo idete na liptov na tvoje meniny...ze to bude darcek pre muzika, ale vlastne aj pre teba...tak???
ja som mala narodky 16. 7. a sucasne aj 4. vyrocie svadby...ale dakujem aj tak....si zlata... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre