Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

miavin
14. aug 2009

majka - a váš tatino nechodí tiež na noc domov? robí dlhšie? ako náš? to je ozaj ťažké - veď ja už poznám všetky pesničky od Podhradskej... ešte aj v aute ak príde manžel tak hrajú - už mi džubká na mozgy 😀

majka_dk
14. aug 2009

mia - nas chodi na noc domov, ale za tie 2 hod kym ide maly spat, ho kupeme, papa a este aj ocino papa 😀 tak si ho moc neuzije

baby vobec sa nemozem dovolat na socialku, neviete mi poradit, ze ci mi to tlacivo na rodicovsky prispevok mi potvrdia aj pre uplynutim 28 tyzdna materskej? treba ziadat az po tom, alebo mozem uz teraz? dik

krpcek
14. aug 2009

ahojte,
majka nemusis cakat, dokonca to na socku musis odniest potvrdene skor ako ti skonci materska, lebo spatne davky navyplacaju.

ja som dnes posledny den na materskej. 🙄

anib
14. aug 2009

krpcek ahoj,len to tlacivo si tam niesla,ci aj ine? a daco aj na uP?

zanulienka
14. aug 2009

caute baby,tak elaia je chora-sople-kasel a odvcera vecera zacala vracat.naje sa a o dve hodky ide vsetko von-strieka.a v noci je to najhorsie... ☹

krpcek
14. aug 2009

anib ziadost o RP a rodny list. a este nejake tlacivo - to bolo tusim na rodine davky, ci co. . . tych 600SK mesaCNE CO CHODI - NEVIEM co to je.
len socka na UP nic.

majka_dk
14. aug 2009

krpy dik, tak tam pondelok skocim, uz teraz sa mi chce 😉

baska19
14. aug 2009

ahojte nestiham ani čitať len tak zbežne

mia bola som v podolinci pri svokre takže si ma určite videla a kočikujem s mojou mamkou 😀 ona je taka hrda babička 😀

miavin
14. aug 2009

baska - ty brďo - ja som myslela, že tvoja kamoška - taká mladica - fešanda 😀 jú pochváľ, že fakt dobre vyzerá.... ako sa ináč máte? čo nového?

baska19
14. aug 2009

taku fajnu noc sme mali že bola každe 2 hodiny hore a medzitým ešte mrnčala tak ktovie či jej tiež nejdu zubky lebo len slintá a pchá si ručku alebo babiku do pusky asi pôjdem kupiť ten gel na dasna

solen
14. aug 2009

tak ako tak citam, neboli sme jediny, co mali v noci zur. Ja uz som bola zufala, dve hodiny v kuse v pohybe a mrncanie a skusili sme fakt vsetko. Nakoniec zabralo uhojdat na rukach, mam pocit, ze mi odisiel chrbat. Nebudu to zuby? 😕

miavin
14. aug 2009

basi-ja som mu už kupila pre istotu.... náš mal ráno hnačku asi z tej nádchy alebo čo....

sabinazv
14. aug 2009

nazdarek baby,

v tom calgel je lidokain... ja hladam nieco alternativne, dnes mu chcem kupit, zatial davame chamomilu ... nas maly je ako loteria... nepredvitaleny... raz je samy usmev, potom umrncany... v noci to nejake tragicke nebolo, skoro standard... hryzatko nechce, akoby nevedel co s tym ma robit... tak len ruku do pusy pcha... a uz ked nic ine nezabera, tak na prse zadrieme 😅

sabinazv
14. aug 2009

.. a ten gel je od 5 mesiacov vraj... neviem kam sa tento nas junak ponahla... asi chce rezne na vianoce jest 😀

zuzik25
14. aug 2009

cafte baby, ozyva sa seknuta starena, co sa zblaznila a na seknute krize si konecne kupila kolieskove korcule! whow, uz sa tesim, kedy sa prvy krat na nich zrubem. 😀 😎

bola som u dokyho, takze kazdy den budem chodit na injekcie.

sabinazv
14. aug 2009

hehe zuzik a co ty vies mozno si tym padom napravis co tlaci 😎

zuzik25
14. aug 2009

sabi, no bodaj by sa to napravilo aj bez padu, este si dam tyzden pokoj a potom hajde na korcule.

a az doma som si uvedomila, ze som si ich kupila ku kociku, maju kusok oranzovej. no ja budem teda zladena 😀

zuzik25
14. aug 2009

ale mam aj chranice, tie to istia. 😀

sabinazv
14. aug 2009

no si stylova mamina 🙂

zuzik25
14. aug 2009

uz sa len naucit na nich brzdit. 😒

no idem daky obed zvrtnut, lebo moj chlop zje mna. 😀

sabinazv
14. aug 2009

ja peciem papriky a la zuul 😎

zanulienka
14. aug 2009

ja mam korcule len my tu mame same kopce,tak neviem,neviem.ale zajtra sa chystame kupit aj kockam tie ozajstne korcule nie z tymi plastovym zapinanim,tak mozno pojdeme niekedy vecer ked je tma 😅

pikino
14. aug 2009

cafteee micky.

nasa dnes spala do siestej a to som ju musela zobudit lebo mi uz isli prasknut prsia. ale tiez v noci sa prehadzovala
a mrncala, ale stacilo ju otocit na brusko a bol klud.

ja som si kupila korcule minuly rok v juni a v juli som otehu tak som si ich ani neuzila a doteraz trcia v skrini. 😕

petusko
autor
14. aug 2009

ahojte 🙂
tak u nas sa spalo po vcerajsom vylete od vecera deviatej az do 8.15 😲 🙂 vsetci nakomplet sme boli vytuhnuti 😀
ked ste pri sportovani, ja som bola v stredu na aerobiku a chcela by som chodit raz tyzdenne. bolo perfektne, pocit "prazdnej" hlavy je super 😀 nemysliet chvilu na nic, na krmenie, prebalovanie, varenie, len tak poskakovat do hudby, no fantazia 🙂

romanakatka
14. aug 2009

... tak tu sa diali veci... 🙂 čaves všetkým 😉

sabi ste to teda riadne rozbehli s tými zúbkami 😉 a moja mamina tiež vraví, že skorým zúbkom sa vraj "odstrihne" braček alebo sestrička 😀 my máme vyslovene zákaz ešte, že čo by sme s dvomi robili, ak by aj to bolo ako Timko 😅 a veru má pravdu, často máme čo robiť aj s ním 😝

petusko
autor
14. aug 2009

baby, nestraste 😀 MM by to nemusel predychat, keby sa nam v dohladnej dobe trafilo dalsie 😀

zanulienka
14. aug 2009

tak mojej elaie asi nikdy nenarastu zuby 😀

sabinazv
14. aug 2009

nazdo katka, kde sa flakas? 🙂

no veru, rodili sme medzi poslednymi a so zubami sa ponahlame 😎
maly mi konecne zaspal takym tvrdsim spankom... totizto nam pod oknami robia cestu, su tu tazke mechanizmy, tak je tu riadny hluuuuk 😠 ... do toho on nepokojny... uvidime, ci homeopatika zaberu...

romanakatka
14. aug 2009

Sabi, boli sme na výlete... víkend na Balogu a potom u našich, ale už sme doma... no náš je tiež nepokojný a akosi začal zle spávať ale dokyna vravela, že na zuby to ešte nevyzerá... tak uvidíme...

zanu, narastú ... to sa hovorí len ak skoro narastú 😉

romanakatka
14. aug 2009

a petusko... no s tým Vašim zúbkom čo ste už mali pri narodení... tak to by si už asi o tom vedela 😀

Sabi, tie mechanizmy pošli k nám, náš taký hluk môže, jeho najviac uspí vysávač alebo kosačka 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre