Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

misha666
23. aug 2009

bea...sak na nic ine sa netesim len jak si konecne bez nervou sadnem k studenemu pivu a nic len pohodaaaaa...by sme mohli ist aj na kupko...bo este som tu nebola... a kedy ides po mrazacikov???

misha666
23. aug 2009

dakujem kocky 😵

beadz
23. aug 2009

mia, chceli by sme velmi este princeznu. hlavne by som nechcela nechat nase "deti" niekde zmrazene.

beadz
23. aug 2009

misha, musim pockat na kramiky, teraz som prvy krat mala od pondelka, takze o mesiac priblizne. je tam potom nejaka priprava ale uz nie pichanie injekcii do brucha, iba lieky, tak uvidime kedy sa to udeje.
na kupko este pojdeme, ved dufam ze este bude teplucko.

sabinazv
23. aug 2009

mishi, to som sa aj ja takto tesila na zaver skoly... a slubovala si, ze sa ako opijem... a nic z toho nebolo nikdy... ale zato teraz si o to viac vychutnavam matersku DOVOLENKU 😎

miavin
23. aug 2009

jáááj - tak to vám prajem, nech to dopadne podľa vašich očakávaní - a dalo by sa už aj teraz niečo? ja by som tiež chcela princezničku

sabinazv
23. aug 2009

bea a kolko ich este mate?

a kam by ste chceli ist k moru? My sme more na buduci rok odsunuli... no ale vy ste v inej situejsn, no je jasne 😉

miavin
23. aug 2009

no odchádzam do ríše snov - pekný zvyšok večera vám prajem.

elfi1
23. aug 2009

ahojte
dlhsie som tu nebola. tak len hlasim, ze sme zdravy, rastieme, tocime sa hore-dole, vymyslame, vsetko by sme chytali do paciciek a zuzlali.
Domco je najaky divy za poharmi. manzel si zas niesol v pohari malinovku a maly sa tak nacahoval, ze mu ju dal blizsie a Domco - chmaat oboma rukami a prisal sa na pohar 😀 .

posledne dve noci som bola ja s malym nocovat u rodicov, lebo tu pri nas sa na kupku konal Minikvas - sodoma-gomora!!! 😠 invazia divne vyzerajucich mladych typkov (neviem, ci niektory mal aj normalne vlasy) a hudba, ktoru ja nenazyvam ani hudbou.
tusim len dve skupiny boli pocuvatelne - Polemik a Cechomor (tych mam dokonca aj rada - ale nie v takom vrieskajucom prevedeni, ze som mala problem zistit, ze to su oni).

beadz
23. aug 2009

mia, a preco by sa nedalo ?
sabi, mame este dvoch. a k moru... neviem, grecko alebo turecko. ale asi to nechame tak.

elfi1
23. aug 2009

sabi - Danielko je taky dlhan, alebo mate nejaky iny nosic ako my? ja som ho dnes tiez skusala - aby manzel aspon nastavil popruhy na mna. ale malemu netrcala ani cela hlava, akurat sa mu tam usko krcilo, co sa tam metal. keby mu trcala cela hlavka, tak sa mu tam asi aj paci - casom 🙂

cikyta
23. aug 2009

Bea,my nemáme žiadnych mrazáčikov.Silvia bola s odretými ušami.A to sme mali najprv 10 embrijok a potom 17.

cikyta
23. aug 2009

Mna drbne.Ledva som uspala v lehátku malu a furt ju budí taká dotieravá mucha,čo jej sadá na hlavičku.Škoda,že nemá viac vláskov. 😅 (Za hodinku ju zvyknem dať do postielky,ked tvrdšie zalomí)

Mucholapku mi muž vzal o 18:00 na ryby.(Psa)

sabinazv
23. aug 2009

elfi, no z liliputi je ten nosic a Danko nie je nejaky extra dlhy... pred 2 tyzdnami mal 63 cm 🙂 ... a dala som dole tu kapucku na hlavku, aby ho bolo lepsie na foto vidno 😉
ale inac som bola prekvapena ako za mesiac narastol... lebo sa mi zdal drobny a strateny tam a teraz uplne mu je to akurat... aj je taky pevny, uz suverenne drzi hlavicku, tak super, mozme vyrazit na tury 😉

bea a idete to na 2x skusat, ci si das vlozit oboch naraz?

beadz
23. aug 2009

ciky a uz sa nechystate na dalsie ivf ?

elfi1
23. aug 2009

sabi - aj my mame ten, len mu netrcala cela hlavina, tak mozno ho troska ina posadit skusim. my sme mali pred 2 t 65 cm

beadz
23. aug 2009

sabi, neviem este. ja by som to velmi nechcela riskovat ze dve naraz, lebo asi by som sa zabila pri 3 detoch, aj tak to bude o drzku. poradim sa este s lekarom a hlavne musia rozmrazit a zistit v akom su stave

elfi1
23. aug 2009

sabi - a zapinas to na pase?

sabinazv
23. aug 2009

elfi, veru skus... to musi takto isto trcat... mozno tu kapucku skus tiez odpojit, na skusku... potom sa da zasa zalozit, ak by zaspal...

bea, no ti verim, ze by to bol zaberak... na nejaky rok, dva...ale kraaaasny 🙂

cikyta
23. aug 2009

Bea-už nie.
Ked som bola v 10tt,zistili mi na genetike ochorenie: 10 násobok zrážanlivosti krvy,trombozu...Takže som si nemala pichať hormony.A dokyna bola prekvapená,že sa mi z horm.inj.nič nestalo+že som následne ešte nepotratila.A pichala som si inj.na zried.krvy celé tehotenstvo+2 mesiace po nom.
No ale to nič.Na mna sa v konečnom dosledku kašlať,ale ešte aj pôrod bol hrozne zlý.A samozrejme aj bez EPI skrz tu krv 20 hodin 😝 .
Tak už ani nesmiem,ani nechcem IVF.Aj ked muž,ten by aj...on tomu moc asi nerozumie,ale prepáčim mu to 🙂

sabinazv
23. aug 2009

elfi, ako myslis na pase? dole to mam okolo pasa tou hrubou prackou zapnute a tie horne dva mam ako podprsenku, v takej vyske...

cikyta
23. aug 2009

Bea-S mojou endometriozou by som mohla otehotnieť na 20% a muž s jeho spermiamy na 0%,ale zázraky sa deju a ak by sa stal prir.cestou u nás,jasne,že si bábätko nechám!!!! 🙂
Ešte mi počas stimulky prirástol vaječník ku maternici.

cikyta
23. aug 2009

To je suka ta smradlavá mucha! Kedy muchy spia? Drbne ma! Ak ju dnes nechytím,tak mám ráno 2 budíčky:
Sisu a muchu!!!!!!!!!!!!!!

beadz
23. aug 2009

ciky, muzi si to predstavuju uplne jednoducho...

beadz
23. aug 2009

nemas taky "bazmeg" do zasuvky proti komarom ? mozno na to skape aj tvoja mucha 😉

macikjm
23. aug 2009

ciky...tak pre teba musi byt sisinka pokladik nadovsetko, aj ked je placko...a asi dakujes za nu kazdy den...
ja som vdacna za dietatko a nesmierne stastna ze mame ninku...a to sme nic take nepodstupili ako vy...si hrdinka... 😉
muchy chodia spat v zime...ciky uz onedlho... 😀 😀
bei...drzime palce..

sabinazv
23. aug 2009

bea, ciky... a vari neboli vasi chlapi pri porodoch, ked si to tak jednoducho predstavuju?

moj povedal, ze tie porody to je uplny stredovek...a ze keby to bolo na nom, tak ziadne deti nema... ale uz v porodnici po mne chcel dalsie.... ze sestricku.... 😅 Hlavne, ze to jeho neboli 😎

beadz
23. aug 2009

macik dikes. dufam ze to vyjde, aj ked sa pravdu povediac toho trochu bojim. predsa uz v tomto veku...
sabi, moj nebol. on je padavka, staci ze bol za dverami a pocul ako som rycala a mi hovorila mamka, ze tam plakal a stale sa jej pytal ci budem v poriadku. takze on vie ze to je bolest ako svina, lebo moj prah bolesti je omnoho nizsi ako normal, takze ked uz ja rycim, tak to "trocha" viac boli, ale vies ako. je to chvila a to sa prezije.

sabinazv
23. aug 2009

bea, vsak to uz by si teraz mala cisarsky iste...

a ja zasa mam prah bolesti dost vysoko /som si myslela/ ale teda taku bolest aku som citila, to som teda necakala... fuh.. no ale par hodin sa to da vydrzat, vsakze 😎

macikjm
23. aug 2009

ale urcite to bei zvladnes...fakt je to bolest jak svina...uf...ja som tiez mala dost...ked som uz videla ako mi stupaju tie cisla na CTG, ktory monitoroval kontrakcie maternice a ninkine srdiecko...uf...ale porodilia som a potom uz ziadna bolest nebola, len euforia z malilinkej dcerky... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre