Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

krpcek
26. aug 2009

zuul niekedy mi zaspi na ceciku pocas kojenia a niekedy ani to nepomoze, tak potom sup na brusko a buchat po ritke. 😔

zuul
26. aug 2009

uuuuuuu krpy, tak dúfam, že častejšie spí na dide ako búchanie po ritke.

zuul
26. aug 2009

idem maminky, manžo ma vyhadzuje. 😠

krpcek
26. aug 2009

tak pol na pol . . . . 😔

miavin
26. aug 2009

ahojte maminy - čo tu nové?
musím sa posťažovať - boli sme u kamošky, detičky boli zlaté, keď tu zrazu Alexík horúci ako pec.... merali sme teplotu, až sme sa vyšplhali na hodnotu 39,7 - už som bola zúfala, začali sme so zábalmi, panadol - a stále nič, tak hrozne som plakala - je to hrozný pocit, on tak plačkal z tých zábalov, ale po dvoch hodinkách sme to zbili na 38,1 - tak sa napapal a šup do auta a domkov - je to hrozné, naši dnes odišli do čiech, manžel v rakúsku a mne sa toto prihodí, keby mi kamoška nepomohla, asi by som skolabovala od strachu... tak držte palčeky, aby to v noci bolo v poriadku 😢

krpcek
26. aug 2009

mia hlavne nech vela tepelho pije. . . ked bude treba daj mu dalsi panadol.

zebu dalsi zubac? 😉 😀

miavin
26. aug 2009

krpy - no ďakujeme - snáď to bude o.k. ja nemám panadol - to mi dala kamoška, ale mám čipky paralen a nurofen... tak snáď nebudú potrebné. Ale on sa pritom smejkal, hral sa - nefňukal, ani nič, len jednoducho naraz teplota jak fras - som zvedavá, či ráno neobjavím zub 😀

krpcek
26. aug 2009

mia no dobre rano poobzeraj papulku 😀

neboj, ked je alex v pohode, tak sa zbytocne neplas - horsie by bolo keby reval.

macikjm
26. aug 2009

no mia...mozno bude zubok.... 🙂

kaitka
26. aug 2009

ahojte mamicky🙂
citala som troska,,co ste dnes popisali...
my sme dnes pekne spapkali rozmixovanu mrkvicku pred obednajsim mlieckom...
taka bola chutna ako pekne to spapala)
uz skusame zopar dni takto zeleninku raz za cas.... ale karin je velka hladoska)) uz ochutnala aj zemiacik s mrkvickou,,,uhorku))
jablcko,,bananik
asi jej aj mliecko skusim sem tam rozmixovat s hocicim/zeleninku,alebo dake ovocie/
dnes sme boli cely den u draheho maminy a uzasne bola,,,furs sa smiala,,blabotala,,akonahle sa unavila zalomila
)))
bratranceka by len cmuckala))) oni maju medzi sebou presne rok rozdiel a strasne sa lubia :D
on ju to na chte naucil a po dvoch tyznoch co sa nevideli si asi nato spomenula a tahala sa v sede za nim))) a on uz nechcel moc pusu davat)))) podarene su te dietky ,,spekuluju,,vymyslaju

mam jednu otazocku baby padju vam stale tak brutalne vlasy? pouzivate daco nato?
ja som z toho zufala( za par mesiacov asi oplesatiem 😔

a strasne drzim palceky cikyte a majke,,drzte sa baby
myslim na vas)

kaitka
26. aug 2009

aj mne dnes mala dako horela,,,ale nastasti nemala teplotu
ona bola rozblaznena ,,jasila sa))

miavin
26. aug 2009

krpy - hej poobzerám - pošturam palčeky a urobím test s lyžičkou 😀 ale vieš - vyplašila som sa, veď mal skoro 40-tku - to bolo hrozné
macik - no uvidíme, ktovie či nebol prehriatý z auta...

cikyta
26. aug 2009

Jankaa-juj.Viem presne ako ti je a ako ti malý plačká.Moja robí to iste.Raz viac,raz menej a to už od narodenia.Ked sme snou skončili na pohotovosti a 2 dni na pozorovaní,tak zistili,že je všetko OK a má len (tam bol mierny reflux).Doma sa mi zdal silný reflux.Vtedy ešte moc negrckala,len moc plakala až mala z revu silný reflux... ☹

Teraz ked ju chytia tieto ošiale,tak jej šupnem za malu lyžičku gastrotusu a ona spotená od plaču s opuchnutými očkami len kuká a upokojí sa.
Alebo ju nosím na rukách bruškom k zemi a ukazujem všetko,čo vydáva zvuky,či bliká.Od hračiek,cez TV po mužov holiaci strijček.
Dalšia alternatýva je-rektárnou rurkou pomôcť kakať.Aj ked bobeček,ale aj ten niekedy ukludní.
Alebo do lehátka hojdať a strašne silno šušťať cestovinovými kolienkami v sáčku.To ju zaujme a ten hluk ukludní.

To su moje rady Janka.Poskušaj mojko. ☹

misha666
26. aug 2009

mojej susede sa narodil chlapcek o pol tretej v noci...tak isiel muz vypit teraz bol sused po neho...tak ja si nalejem pohar vina...inak malu uz supla do postielky tak som zvedava co z toho bude...ale zatial ju nepocut... 😕

cikyta
26. aug 2009

Mischa,aj ty tak uspávaš,že len položíš?

To ja kolíšem do bezvedomia 😅

misha666
26. aug 2009

ciky,...ja mam na to system...polozim do postielky dam cumel do pusy , prilozim jej ho s nejakym kusom jej oblecenia...a ked zaspi tak jej vyberiem cumlik z pusy... a spinka... 🙂

cikyta
26. aug 2009

Ozaj-sobotu máme krštenie.Ale kedže nás faráry nechcu,máme len také domáce.Samozrejme,že aj s krstnými rodičmi,tortičkou atd...Tak bude Silvinka tancovať a piť do rána! 😀

kaitka
26. aug 2009

ciky,,tak moja by brutalne vyplesila ociska na te kolienka))))
to by ma nikdy nenapadlo
nikdy mi moja brutalne neplakala,,len raz ked ju zaockovali,,,ale len chvilku,,potom sa o5 smiala
tak by som vam rada poradila,,,hm
je mito luto,ze sa az takto daktore trapite(
moja je flegmos ,,a kludas v jednom.... len sem tam ma nervicky z dasien,,ale to uz ako tak zvladame kusatkami a kadecim
a este ked ju trapia prdiky,,alebo brusko tak ma veru skor vystrete nozky
vtedy ani papt nechce,,, trubickou jej pomaham a je klud

cikyta
26. aug 2009

Fíha Mischa! 😵
Ja jej strčím jej vlastný palec do pusky 😒

krpcek
26. aug 2009

miska to aj my prikladame . . .lebo a naucila vytahovat si ho z pusiny a potom sa jeduje.

kaitka
26. aug 2009

misha,,my podobne zaspavame,,az nato,ze jej nemusim pridrzat cumlik)
zalomi sama a to aj popri telke... 🙂

krpcek
26. aug 2009

mne sa vcera prvy raz podarilo, ze mi mala zaspala sama, ale to bolo v aute, pocas jazdy.

cikyta
26. aug 2009

Kaitka.Začali sme cerealnymi guličkami a skončili pri kolienkach.To vymyslel muž a funguje nám to.

Juj čo by som dala za takého flegmošíka...Mám 2 kamošky.Vonku sedia na lavičke,deti na kolenách a kludne kukaju aj hodinu pred seba.
To ja k nim prídem už s krikom,musím sa hojdať a obchádzať lavičku,nech je ako-tak.
Aj ked dnes mi kecala v klokanke celý čas vonku.Ludia sa otáčali a smiali 😀

cikyta
26. aug 2009

Proste ju všetko baví max.5 minut.Po 5 minutach musí byť zmena. 😠

misha666
26. aug 2009

tak ja musim pridrziavat lebo ona ho inak cumlat nevie...stale ho vypluvne a potom place... 😖 ale uz buvka 😵

cikyta
26. aug 2009

No idem sa umyť.Zajtra mám další blbý den.Sama s malou a hned ráno padať venčiť psa,potom aj na obed,poobede a večer.Na nervy!

miavin
26. aug 2009

No my tiež zaspávame s dudlíkom - napapá sa, odgrgne, šupnem ho na bruško do postielky, dáme dudlík - o chvíľu dudlík vypľutý a malý bubká - ale v noci si ho pýta... takže mám pohyb aj v noci 😀

petusko
autor
26. aug 2009

ahojte
mrzi ma, ze vam drobci tazko zaspavaju. 😒 ja mam stastie na spave deti.
Marceli neplace vela, akurat zistujem, ze neznasa, ked sa na neho pozeraju cudzi ludia. vtedy spusti taky rev, ze je cely mokry, co mu tecu slzy a velmi nestastne narieka a dlho trva, kym ho utisim. 😒

cikyta
26. aug 2009

Aj dnes som telefonovala s kolegynou z práce.Má 2 mes.synčeka.A pýtam sa jej:
-No čo,kolko ti spinkáva?
(Myslela som,že povie,že moc nie.Pár minut cez den a vnoci furt hore.)
No a ona mi povedala,že spí stále a to je aj so svojou mamou,tak si všetko porobí a sama by sa bála 😒

No zase to má niekto šťastie.Nerozumiem už tomu. 🙄

cikyta
26. aug 2009

Ešteže mi dobre spinká vnoci,inak by som ušla na koniec sveta........................... 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre