Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

ni.kolet
29. aug 2009

Aj nám sa raz v noci spustil alarm, keď mal malý asi 2 mesiace. V tom šoku, že čo sa deje, som zhodila lampu, hrozný rachot a keď som zažala, tak malý na mňa pozerá, že čo sa deje.

miavin
29. aug 2009

nikolet- no ja som ho schmatla ale pozeral tak do blba... ani som nevedela či dýchal - ale asi áno - neviem fakt.... ale bol to hrozný pocit

pikino
29. aug 2009

mia nam sa tiez sem tam v noci zapol ked bola mensia. ja som zistila ze oni niekedy truhlickovia zadrziavaju dych.
ked som do nej stuchla tak sa vzdy nadychla. tiez som vzdyvystrelila z postele ako rychly sip.

miavin
29. aug 2009

piki - no už teraz sa už budem vedieť nejak zariadiť..... ale bol to hrozný šok.... možno naozaj zadržal dych - neviem, ale až sa bojím teraz... dalaa som ho bubať tak uvidíme 😒

pikino
29. aug 2009

neboooj, nic mu neni 😉

miavin
29. aug 2009

veď hej, ale mala som najprv skontrolovať asi.... len to bol taký reflex - že som ani nevedela, jak som vbehla do spálne a vybrala ho z postele.... ☹

cikyta
29. aug 2009

Baby,prv než pokukám,čo máte nove,tak vám musím povedať,že od 15:00 hod.mi spí dieťa stále.Zobudila sa,papala a spí. ☹ A doobeda bola hrozne mrzutá.
Ja ju nepoznávam. 😒

cikyta
29. aug 2009

Mia,to je hrozný pocit.
Tiež sa mi to stalo,ale tak,že mi revala na rukách a zrazu nič.Len hladela do blba a nič...žiadny dych. ☹ Tak som ju zatriasla a naklonila hlavou dolu.Potom sa nadýchla a už nerevala,len vyplašene preglgala. ☹

cikyta
29. aug 2009

Ale výkrik:
-SILVA! museli počuť snád až do Prahy!

miavin
29. aug 2009

no ja som tu mala kamošku aj s manželom - kecali sme kecali a naraz taký blbý zvuk, najprv som myslela, že niekomu zvoní budík na mobile - keď som sa spamätala, že to nanny - ani neviem ako som vletela do izby - vraj som aj vypla nanny - buchla ho po chrbte a zvrieskla - dýchaj.... to bol taký pohľad - do blba - a teraz neviem, či ozaj nedýchal alebo som ho zobudila a pozeral čo sa deje... ale fakt hrozný pocit - teraz som ho dala spať a stále chodím pozerať, lebo taký planý poplach - no a som na nervy, dnes ani spať nebudem, za tu sekundu čo som behala mi preblesklo toľko myšlienok cez hlavu - no nechápem, a neprajem nikomu ☹

sabinazv
29. aug 2009

dobry vecer,

no teda, co to citam, chuda Ciky, to ta musela riadne vystrasit Silvinka... uff, nezavidim...

Mia a teba tiez ten monitor... nuz aj pre toto som ho nakoniec nekupila... ze to castokrat takto vystrasi rodicov a zbytocne mozno... 😒

ninnaricci
29. aug 2009

ahojte...noo mia...veď práve preto tie podložky máme...radšej aj planý poplach...ako žiaden...
...ti verím, že si sa poriadne vystrašila
...mne sa to tiež pár krát spustilo...raz som bola sama doma...nad ránom začal pípať...našťastie postielku mám hneď vedľa postele...dosť natesno...tak som vyskočila (najprv vypla alarm 😖 ) a štuchla do malého...a on pekne spinkal...trošku pohmkal..ale spal ďalej
...a na druhý deň večer detto...a to manžel tak vyskočil z postele až som nechápala...našťastie planý poplach
...noo a potom sme vymenili baterky 🙂 neviem či to bolo tým...

...musím sa vám pochváliť...dnes som bola na 3hodky so sestrou shopingovať 😵 jáááj to vám poviem, som sa cítila tak zvláštne...stále som kontrolovala telefón či náhodou manžel nevolá...a zvládli to bezo mňa skvelo...
...takže si to skoro zopakujem 😀

ninnaricci
29. aug 2009

aaa samozrejme, že som si na nákupoch sebe nič nekúpila 😎 ...zato drobec dostal šušťavú knižku a nové podbradníčky...zajtra začíname s mrkvičkou 😉

sabinazv
29. aug 2009

ja tiez tak chodim z nakupov, furt len malemu nakupim a sebe nic... len naozaj co surne potrebujem, ako kozmetiku a tak... ale nejak mi to nevadi 😎

krpcek
29. aug 2009

ahojte.
mia nezavidim, ale bud rada, ze tu podlozku mas - radsej plany poplach, ako neskor lutovat. mne sa to zatial nestalo, klopem. 🙂

nina tak si sa aspon treosku odreagovala, super.

ja som bola vecer v kostole, lebo sme mali omsu za krstneho a tiez som stale kontrolovala mobil, ci nahodou nieco .. . .ale prisla som domov, akurat muz obliekal malu, co ju okupal, dala som jej papat a uz spinka. 🙂

ninnaricci
29. aug 2009

sabi...ja som si chcela niečo kúpiť...lebo chcem na budúci víkend trošku vypadnúť von...noo nič moc som nevidela 😒 a aj nejaké črievičky som chcela...keďže všetko mám na vysokom a potom len tenisky

ninnaricci
29. aug 2009

krpy...ti poviem, že sa opäť začínam cítiť normálne...už mi z toho hrabalo...len s drobcom byť...hoc ho ľúbim najviac na svete...ale predsa...veeelmi sa mi zmenil život

...môj drahý dnes prebaloval pokakanú plienku 😀 😎

krpcek
29. aug 2009

mne uz tiez niekedy z toho drbka - vcera som sa manza nieco pytala a ona na mna pozera - ze tebe sibe, ze ja nie som Sabinka. 😀 😀 😀 😀

sabinazv
29. aug 2009

moj maly robi zvuky ako delfin... uplne, to je sranda... niekedy pred 1,5 mesiacom sme mu kupili CD s delfinmi... ale uz asi mesiac to nepocuval... ktovie ci je to nahoda, alebo obkukal 😎

tak sme mu dnes kupili maleho delfina do vanicky... ale nejak ho netoto... neinteresoval 😅

miavin
29. aug 2009

no veď ja som rada, že sme si ju nakoniec kúpili - presne ako píšete - radšej planý poplach ako neskoro - a potom tragédia.... len teraz neviem, či to mohlo byť baterkami - tak sledujem - uvidíme aká bude noc, ale ak by boli baterky slabé - blikalo by to v tej poslednej diodke.... neviem fakt - mohla som sa najprv presvedčiť.... snáď sa to v noci nezopakuje, som sama a sa bojím 😢

ninnaricci
29. aug 2009

...ja neviem ako u vás v pôrodke...ale mne by dobre padlo, keby dali malú inštruktáž ako dať prvú pomoc drobcovi...ja som bola poučená ako ho mám prebaliť a chyťiť...ináč nič...viem, že na to je predpôrodná príprava...noo dúfam, že prvú pomoc drobcovi nikdy nebudem musieť dať...klop...klop...klop

miavin
29. aug 2009

nina - no tebe aspoň niečo ukázali, nám absolútne nič, ani ako kojiť, ani ako kúpať, ani nič....

sabinazv
29. aug 2009

ani nam v porodnici nehovorili ako dat 1.pomoc... len v knizke co mam doma, som to pozerala... ale teda dufam, ze nebudem potrebovat... Dankovi dost casto zabehne slinka a zacne kaslat... to vzdy vystrelim ako strela k nemu, ale vzdy je uz ok po chvilke... on je mocny zdravy chlapcek 😵

krpcek
29. aug 2009

ani nam nic neukazali . . . boli sviatky tak ich tam bolo malo a nemali na nic cas. keby som "nevychovala" dve deti tak ani neviem. 😠

sabinazv
29. aug 2009

aj ja som tam trcala cez sviatok 1.maja... a tak mi nestihli ani urobit sono... super... esteze je vsetko v poriadku, inak by som sa hnevala (viac) 🙂

krpy, uz mas 2 deti odchovane? no ale toto 😅

krpcek
29. aug 2009

sabi mam male sesternice. moja teta ich mala len preto, ze uz bola stara (prve v 34 rocna, druhe 41 rocna), tak ich strakala tomu kto prisiel pod ruku, len aby nemusela byt cely den ona s nimi doma - pani podnikatelka. 😠
tak som ich mala dost casto . . . dva, tri krat do tyzdna pol dna niekedy aj cely den.

mne ani sono nerobili. . . .neviem, ci sa po cisarskom nerobi, alebo len nestihi, ale nastastie je vsetko OK. moja gyn. mi uz robila.

ninnaricci
29. aug 2009

ja tiež len z knižky mám okukané
...tiež nám zabeháva slinka...aj mliečko...a niekedy si myslím, že ten kašel iba hrá...keď sa šalkame

sabinazv
29. aug 2009

krpy, tak si aspon zabehnuta... vidis to 😉

krpcek
29. aug 2009

sabi hej a som si povedala, ze nikdy nechcem moje deti vidiet hen tak - spinave, zasoplene, uslintane. 😝 😝 😝

mala ma rok aj pol a nehovori o nocniku ani rec byt nemoze. 😅 a miesto toho, aby jej kupila nejake pekne oblecenie, tak jej dava veci po kamoskynom malom. 😅

sabinazv
29. aug 2009

nuz rozne mamicky su...

u nas v rodine sa iba teraz obnovil "detsky park", dako dost dlho neboli taki mali harantici 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre