Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

nany100
21. sep 2009

kiki, ja už som jedla min.týždeň fazuľu na kyslo a v pohode 😉

sabinazv
21. sep 2009

jaj a este som chcela Nikolet - ked budete predavat tie jabka, tak ich ponukajte ako BIO, to je teraz v mode, pojdu vam po nich ako po udenom 😎

nany, mozno sa to polepsi skor... a v tej knizke co mas, si sa co docitala, ze treba robit?

sabinazv
21. sep 2009

petka, ze po zaruke 😀 vsak ty si moja rovesnicka... neblazni 🙂

petkapo
21. sep 2009

Sabi - veru po zaruke! Moj muz mi kazdy den hovori, ze po 33-ke uz zacina ''jesen zivota'' 😀

sabinazv
21. sep 2009

no vtipalek... a ty si uz mala 33, ja este nie... este mesiac 🙂

petkapo
21. sep 2009

No ja uz mam jesen zivota 5 mesiacov 😉

nany100
21. sep 2009

sabi, no nestíham to čítať, len také úryvky...ale že to je zlý spôsob zaspávania na didíku a bábo už v 5.mes. nepotrebuje v noci papať, to je len zvyk...takže napr. treba ho v noci tíšiť nosením, spievaním, hladkaním, prihováraním...tak to si autora pozvem na jednu noc a poprosím ho nech mi to predvedie ako mám Adelke, ktorá vreští o druhej v noci vyspevovať a kolísať ju...keď ona len pusku otvára a hľadáááá ako malý kaprík 🙂

miavin
21. sep 2009

petka- všetko najlepšie Alexíkovi k 5 mesiačikom
ahojte - čo tu nové????

zanulienka
21. sep 2009

hej budem nevesta ale asi v rifliach 😅 ,kazdy si tu okolo mna kupuje saty na svadbu a ja stale nic nemam.

sabinazv
21. sep 2009

jaj peti, tak aj ty si aprilovka? 🙂

moje dieta je uz hore... pracka doprala a je klud, tak coby nevstal... idem varit bryndzove halusky... mojmu chlapovi som slubila, lebo on sa za tym ide zabit... a aj to tak nerada robiiiim 😒

nany, hej... to sa dobre pise... alebo aj to, ze som mala dieta ked sa odmietalo prisat krmit lyzickou... 😒

jaj zanu a kedy je ten velky den?

petkapo
21. sep 2009

Mia dakujeme 🙂

Zanu a ake saty hladas? Dlhe, kratke? Biele ci farebne?

zanulienka
21. sep 2009

17.10 je ten den,ale oslavujeme skor krstiny malej,ale dali sme roztopit stare obrucky a spravia nam nove-akoze romantika.ake saty-dlhe,uzke aspon do pasa-bokov,sexy,bezove-nie som narocna

petkapo
21. sep 2009

Zanu - tak tvoja svadba mi pripomina moju. Vydavala som sa v pondelok, na urade a v cervenych satach 😉
A mam jedny saty, ktore na 3/4 splnaju tvoje kriteria - su dlhe, do bokov uzke, su pekelne sexy, ale su svetlunko zelene.... Nechces? Poziciam 😉

zanulienka
21. sep 2009

pozicaj

baska19
21. sep 2009

ahojte tak my sme prave dopapali mrkvicku s jablckom nech mame nejake vitaminky a celkom jej to už chutí davam jej to surove nastruhane najemno a papa to s radostou aj ked zo zaciatku ju aj naplo 😀

zanulienka
21. sep 2009

ja som nasla jedny,ale stali len 635 eur

petkapo
21. sep 2009

Zanu - IP 😉

petkapo
21. sep 2009

Baska - a nerobi jej problem ta konzistencia? Lebo ja musim vsetko varit a pasirovat cez sitko.

zanulienka
21. sep 2009

ja nemixujem,nepasurujem,len roztlacam vidlickou

baska19
21. sep 2009

nie vobec tiez som si myslela že jej to nepojde dolu krkom ale pekne to polika a otvara pusku že este chce 🙂 varenu zleninku jej budem mixovat ale toto mi poradila mamka ze tiez nám to tak davala

miavin
21. sep 2009

baby a neohrievate tie príkrmy??? lebo náš nevypije ani čaj stude 😒 ný - ani tie príkrmy nechce studené....

pikino
21. sep 2009

cafte micule.

my sme tiez dnes spali desne. sice zaspala o pol desiatej. a tretej sa zobudila a do piatej bola hore. ale nie zeby scela papat ona proste nechcela byt vo svojej postielky vzdy ked na mne zaspala a som ju tam polozila tak zacala
trieskat nohami do matraca a rukou o mreze (ako v base) 😀 nakoniec som to vzdala a spravila jej pelechu mna v posteli a spala do 9:10 potvorka jedna. 🙄

elfi1
21. sep 2009

ja som zas dnes v noci dva krat hladala dominika 😀 . o 23.00 papal a zostal u mna v posteli. o pol noci som pocula suchotanie a stonkanie a zacla som po nom smatrat a vsade len deka a telo a hlavy nikde 😲 - tak som cela vyplasena zazla a on na brusku na styroch a cely pod dekou. chuda, tak sa zlakol, ze zacal velmi plakat, tak som ho tisila a dala znova papat.
a potom zas som sa v noci prebudila a smatram, smatram a tam kraj postele a ja cela vyplasena, ze kde je domco, ved on musi byt na zemi. a to som bola otocena opacne a on spokojne spinkal za mojim chrbtom na velkom "letisku" co si zabral pre seba 😀

elfi1
21. sep 2009

mia - ja ich troska ohrievam - dostali sme Avent ohrievac, ale funguje to presne tak ako ked das do hrnceka zohriat vodu a do toho das nadobku s prikrmom. akurat,ze tu sa ti to nezovrie, lebo to ma spinac

petkapo
21. sep 2009

mia - ja tiez zohrievam. do misky dam horucu vodu, do toho polozim misticku s prikrmom a ten mi zostane teply aj ked maly dlho papa 😉 a cajik pije takej izbovej teploty, neohrievam ho.

pikino
21. sep 2009

ja som malej kupila taky termo tanierik. dovnutra sa naleje tepla voda sa to zastupluje a to jedlo je potom teple aj ked sa v tom bude sturat dve hodiny. 😝

misha666
21. sep 2009

ahojte kocky... tak my so spanim nemame nejaky velky problem... vcera sme boli grilovat a lietat s modelmi...a malej sa tam vobec nepacilo...asi jej vadil ten zvuk lietadiel... prisli sme domov a o 19:30 vypila 200ml nutrilonu na noca hned zalomila...o 22 uz bola hore a neskutony rev a ja ze co jej je a hovorim muzovi nech jej urobi mlieko ze skusime ze ci je hladna a predstavte si ze bola... tha vypila 130ml a spala do 4:30 vypila 170ml a spala do 7mej 🙂 najedla sa zase a spinkali sme do 9:30 a potom sme isli behat po uradoch...tie neskutocne cakania som myslela ze ma urve tam,ale mala zacala plakat lebo chcela uz buvat tak nas pustili dopredu... 🙂 ked sme prisli domov spapkala hovedzie masko s mrsvou a zemiakmi a spinka 🙂

skorvankova
21. sep 2009

baby, to musim ist kedy na socialku, kvoli tej materskej?

krpcek
21. sep 2009

ahojte. hrozna noc 🙄 🙄 🙄 som asi patkrat odsavala. nadranom mala sabca aj teplotu, tak som jej dala paralen a spala do pol deviatej a teraz poobede spala dve hodiny. vysavac uz nenavidime obe. 😀

pikino
21. sep 2009

skorvi este predtym ako ti skonci.

chudatko sabi. nech uz ste rychlo fit.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre