Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

miavin
7. okt 2009

sabi - perfektné fotečky......

miavin
7. okt 2009

basi - no pôjdem mrknúť, často tam chodím, len neviem ešte akú sedačku - hlavne aby sa dala polohovať ešte....

korelka
7. okt 2009

ahojte!

sabi-super fotecky - aj ja uz mam nejake... 🙂

ciky - my mame teraz huggies classic, ale neznesiem ich - su tvrde ako papier a stale mi ich prepisa, neminuli sme ani pol balenia, ale neviem ako ich minieme vsetky. je to len moj nazor - Pampers sleep and play boli a su celkom fajn. este mozno huggies, ale premium su o inom... 😉

prikrmy - no zo zaciatku to slo super, ale teraz len a len vymysla, tak neviem ako, ale tych par lyziciek spapa, ale to je vsetko...

beadz
7. okt 2009

piki, uveris, ked ti poviem ze som to presolila ? 🙄
sabi, super fotky. ty sa mas, ked ti cez den spinka 2x po 3 hodkach. mozes si robit foto. ja mozem tak v noci 🙂

sabinazv
7. okt 2009

dakujeme za pochvaly... dobre su preto, ze mam dobreho modela 😅

bea, no nie je to vzdy zasa...niekedy pospi aj kratsie... ale zato v noci vstavam jedna radost, kazde dve-tri hodky ... 😒

aprilovky2009
7. okt 2009

polrocny album 😎

korelka
7. okt 2009

neskutocne, ako tie nase deticky rastu a menia sa... 🙂 😵

beadz
7. okt 2009

sabi, dakujeme za albumik.
kocky ja idem. dam trochu byt doporiadku, nalozim simona a ideme von. tak papa

pikino
7. okt 2009

drobci su zlatulinky. my mame buduci tyzden polrocik huraaaa. potom cvaknem nejaku pieknu fotecku. 😀

beadz 😀 😀 😀 si zamilovana?

miavin
7. okt 2009

baby - aj vaše ratolestí sú na 4? náš sa sa dá na kolená ruky a šup hore...len na dlaniach a na špičkách je a riťka vysoko v lufte 😀

pikino
7. okt 2009

na sa ledva pretoci na brucho nie to este aby robila nejaku gymnastiku. 😀 my sme straaasne lenivy. 😀

pikino
7. okt 2009

ale cely den sa snazi sadnut. este jej to nende 😀 len vzdycha a fuci.

anib
7. okt 2009

ahojte, sabi krasne fotocky, aj my chceme,
zatial tiez papame len mliecko - pridavam sa do klubu poslednych papkacikov 😀
zuby nist a ozaj nastvali ma z happyfota - ziadne fotoknihy v august akcie neprisli - stratili sa 😠 😠 😠

kaitka
7. okt 2009

ahojte,,po dlhej dobe))
dnes sme mali mat poradnu a konecna dalsie ockovanie a nic z toho,,preobjednali nas pre chorobu hm
tak sme sli plavat) uz sme sa ponorili,,pekne vie zadrzat dych sikulka moja)
a odvazila som si ju u svokrusky na detskej strasne starej vahe)) ma 7,2kg a meria 74cm
papame vselico veru,,vsetku moznu zeleninku,,ovocie,,aj masko mixujeme to veru luubi a papa jak najvacsi hlados
ja nic nekupujem,,vsetko jej varim a je spokajna,chuti jej)
neviek kolko krat spinkavaju vase deticky cez den,,ale karin aj 4x ale asi je to v pohode)
a od 20tej do 6tej haja
tak sa drzte a nech vas deticky posluchaju 😉

majka_dk
7. okt 2009

ahojte,

my sa stale snazime papat, ale nejak nam to nejde, niekedy spapa aj 60g (asi tak raz za tyzden) ale vacsinou po 5 lyzickach reeeeev ☹ fakt neviem co s nim mam robit, uz som skusala aj masko, ale nepomohlo, prave naopak, zdalo sa mi, ze brokolicu zboznuje ale ako nahle ju pridam niekde na oklamanie, tak aj tak to nezje, no porazi ma, ale este sa utesujem, ze az v nedelu mame 6 mesiacov a ze az od vtedy mame papat 😅

my spinkame cez den 2x po cca 1,5-2 hod, ale nezavidte mi lebo sam vydrzi len 30-45min a potom mu zvysny cas bud drzim ritku aby mu nepadala alebo ho drzim za rucicku, no fajnove dieta 🙄 a vecer chodime spat o 19, papame v noci 1x, ale hore sme apson 7x (teda on vacsinou spi a len mrnci lebo chce dudu, alebo otocit a maminka musi vstavat, co by som dala za aspon 6 hodin neruseneho spanku) a vstaveme vacsinou okolo 6 (5.30-6.30)

kati aj my chceme plaaaavat, ale uz mesiac vydrzime 😖

a dakujem vsetkym komu sme sa pacili na novych fotkach 😵 😵 😵
take su vsetky tie nase mimca kraaasne, sabi super albumik 😵

miavin
7. okt 2009

majka - čo máš s krkom??? som mrkla na foto - ináč nádherný je Paťko

majka_dk
7. okt 2009

mia jedna teta do nas "tukla" zo zadu na cervenej a mne sa pri tom odlomilo zo stavca 😕 ale uz je to ok, uz mam len makky golier 😀
aj vas alex je suprovy a s tym piskotom, no na spapanie 😵

miavin
7. okt 2009

ty kokso - to som nejak nečítala - a malý je o.k? to je teda hlupa teta.... ešte že ste v poriadku. no to nemá piškotku ak myslíš tú z posledných fotiek - to má chleba vo vajíčku 😀

miavin
7. okt 2009

ale ďakujeme - ja sa neviem z tých našich aprílovčiat vynadívať... ale hrozne rýchlo to rastie... fakt mi je ľúto za tým obdobím, keď sme písali, čo už máme kúpené do výbavičky, prvé pohyby..... je mi za tým smutno 😢

majka_dk
7. okt 2009

maly nastastie ok, jeho len pritlacilo do sedacky a muz si len obil kolena 😉

ze chleba vo vajcku, no ja zdochnem, presne tu fotku som myslela 😎

aj mne je luto, ze tak rychlo rastu, ale na druhej strane sa strasne tesim aky bude vacsi, to bude ina sranda 😀

miavin
7. okt 2009

maji - a aspoň ste jej zčistili žalúdok???? ja hrozne neznášam, keď jazdím a pchá sa za mnou nejaké auto - pomaly, že mi do kufra nevlezie - a máme na čiernom aute veľkú žltú nálepku - že máme bábo v aute - niektorí ľudia sa správajú hrozne nezodpovedne na tých cestách

majka_dk
7. okt 2009

prosim ta, teta nejake armenka, sa na mna oborila, ze si to vymyslam, ze mam isto 10 rocne zranenie...... ale na snimok uz nic nemoze povedat a ona si stale nie je vedoma toho, ze mi ublizila, podla nej to nebol az taky naraz (nas hodilo do auta pred nami, my zadny narazink na vymenu a este aj ten pred nami mal pokrcenu znacku, tak neviem aky to bol naraz,....) ale uz to nechcem riesit...

miavin
7. okt 2009

no a odškodnila vás ta koza???!!!!

majka_dk
7. okt 2009

nieee, normalne to riesia policajti, to este bude na dlho 😠

miavin
7. okt 2009

maji - tak veľa trpezlivosti vám prajem nech to dotiahnete do úspešného konca a nech sa také niečo už nikdy nezopakuje...

majka_dk
7. okt 2009

dik

misha666
7. okt 2009

kaitka...74cm??? ved moja ma 70cm a uz dokyna hovorila ze je to dooooost vela...a vy ste este mladsi od nás...tak tvoja bude modelka 😀

kaitka
7. okt 2009

misha,,priznam sa ti aj ja som v soku,,ja neviem kam rastie 😕
cudzi ludia mi neveria ze ma len neceĺych 6mesiacov,,myslia si ze 8)
a pritom ja mam len 153cm))))

stascha
7. okt 2009

jej sabi 🙂 pekny album mi mame pol roka 15-teho buduci tyzden tak pridam foto

sabinazv
8. okt 2009

Dobre ranko 🙂

Kaitka, ze 74 cm... fuuuha, to teda riadne rastiete...musim aj ja nasho junca zmerat, ale predpokladam, ze to bude o takych 8 cm menej 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre