Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

anib
15. okt 2009

sabi, najprv to bolo ok, potom to ockovanie do noziciek a ked sme mali íst na to druhe noziciek, tak zapalene, tak uz 3x nas neockovali , aj to hnisalo a teraz davam aj lieh aj framykoin masticku a je to cervene trosku napuchnute, trosku hnis, uvidim zajtra - myslim, ze dr povedala,ze to je reakcia na to ockovanie do nozok, jej pokakali sme sa , idem prebalit

korelka
15. okt 2009

vsetko naj, naj oslavenkyniam a oslavencom 😵 😵 😵 😵

zanulienka
15. okt 2009

piki-minimalne zabit

krpcek
15. okt 2009

ja sa tiez na peniaze stazovat nemozem. drahy vyberie, da do obalky a potom uz len vytahujeme . . . len ma vie nasrat, ked pride, ze kde su vsetky peniaze? akokeby nevidel, ze malej stale nieco treba, potraviny, potom on si rozkaze kazdu chvilu nieco . . . to sa raz, dva pomina,

zanu a to je za kabatik - to uz bude mat az do skoly? 😀

zanulienka
15. okt 2009

krpy-prechodny,uz sme aj vyskusali

sabinazv
15. okt 2009

anib, no som zvedava co vam povedia na plucnom... a ked ju prvykrat ockovali do noziciek, tak tu TBC mala pekne zahojenu? lebo to nie je obvykla reakcia ...

miavin
15. okt 2009

ahojte babenky
všetko najlepšie dnešným oslávencom....
zanu - to parádnu sumičku ste dostali od svokry..... to bude pijáles 😀
no ako čítam zase sme pozadu, aj keď každý mi hovorí, že Alexík je veľmi šikovnučký na jeho vek - ale ako pozerám, poväčšina detičiek už sedí - náš si sadne, len tak bokom - no zato lezie už všade... 😀
zanu - tvoja kočka dokonca už stojí v postieľke, to u nás nehrozí.....
a aj pavúkov som tu už videla - dávate do nich deti už??? nie je to skoro??? som voľakde čítala, že to nie je dobré na chrbticu vraj... 😒

zanulienka
15. okt 2009

tu sumu mame len tak,vsetko plati ona svojich surodencov,seternic-rodinu

miavin
15. okt 2009

zanu - tak to máte super, nie???

zanulienka
15. okt 2009

ano,ale aj tak mi ten kabat mohla zaplatit 😠

krpcek
15. okt 2009

aj mne mala stoji, ale este sa sama nepostavi. vytiahne sa za ruky a stoji. . .a v choditku je uplne najstastnejsia.

minule sa tu niekto pytal, ako motivovat dieta k tomu aby liezlo. tak ja malej ukazem hracku a potom ju dam pre nu, tak aby sa musela plazit.

no asi ideme von, lebo krici z postielky, co nechce spat. 😠

misha666
15. okt 2009

piki...tak to by som ja tvojho muza na tvojom mieste niekam poslala 😠 my sme taka stredna cesta, zijeme sice od vyplaty k vyplate ale vzdy sa vieme pekne dohodnut co kto zaplati, nerozlisujeme muzovve a moje peniaze ved su predsa nase a si myslim ze tak by to malo byt v kazdom manzelstve 🙂

pikino
15. okt 2009

mia nasa tiez nesedi len vo vanicke inak je to velmi lenive ditko. po maminke 😀

anib ani mi este niesme zaockovani stale sa na nu nieco nalepi 😠

anib
15. okt 2009

sabi ano,vtedy to bolo ok

nany100
15. okt 2009

tak som späť, sviečková navarená 😉
manželík išiel pre materiál, ide zatepliť a uzavrieť balkón, tak na pár dní asi pôjdem k našim...uvidíme

my máme jeden účet, druhý sme zrušili a všetko čo máme ide tam a spoločne míňame...ja stále hovorím, minula som toľko, vytiahla som z účtu...a manžel, že veď mi nemusíš hlásiť, viem že robíš nákupy...

miavin
15. okt 2009

no my máme tiež spoločné peniažky - zatiaľ za tých vyše 6 rokov som nepočula - to sú moje, to sú tvoje, odkedy sme začali spolu žiť - bolo všetko naše..... aj teraz keď som na MD a manžel zarába - vždy mi povie aby som kúpila čo treba, ja mám taký zvyk, že ak idem kúpiť niečo drahšie, vždy mu poviem dopredu, ale nevyžaduje to a ani sa nekontrolujeme, keďže máme peniažky na jednom účte....

zanulienka
15. okt 2009

ja mam svoj ucet a manzo ma dva,vzdy mi da istu sumu na ucet,ale ak sa konaju vylety a tak on je nasim sponzorom

nany100
15. okt 2009

veď tak to má byť mia, nie sme nesvojprávne aj keď momentálne zarábame na úrovni bezzubých pracovníčok pred verejnými WC 😠 ...ja som si za toho pol roka nekúpila skoro nič pre seba, vždy maličkej a bežné nákupy potravín a drogérka a drahšie veci sa vždy poradíme a kúpime čo treba...ani jeden z nás nemíňa na blbosti

a rozjímam, takto pre polrokom bola Adelka presne hodinu na svete...babyyyy to tak letíííí...ja by som už aj to druhé brala 😀 ...asi mi šibe 😉

nany100
15. okt 2009

piki, všetko naj terezi..veľa zdravíčka..a ani my sa veľmi nesnažíme sedieť bez opory a otáčať 😉

pikino
15. okt 2009

no my sme nikdy nemali spolocny ucet. hlavne preto ze moj muz je schopny vsetko prehajdakat.
akonahle ma trocha viac penazi uz vymysla co by si kupil. vobec nemysli dopredu. 😠
to tak byva ked niekto nevie co s peniazmi. ale najlepsie je ze svojim kamosom nema problem pozicat aj na tri mesiace a to sa nebavime o dvojcifernym sumach. akoze nehovorim ked nieco otrebujem kupi mi to, ale tie priority. boty za 100 eur su ok ale nakup na tyzden je kopec penazi. 😠

pikino
15. okt 2009

diky nany 🙂

miavin
15. okt 2009

nany - presne tak by to malo podľa mňa byť, aj keď aj v mojom okolí a rodine sú ľudia, ktorí sa vyvyšujú nad manželky - aj môj brat je taký truľo....
môj manžel tiež rád míňa - ale keďže už máme hypotéku na krku, máme účet, z neho trvalé príkazy na platby - a on sa stará aby bol účet stále plny .... a ja sa starám o vyprázdnenie 😀 😀 😀 . nejaké šeky, poistky atď mám pod palcom ja....
piki - hmm no máš to ťažké, ja si to neviem predstaviť takto fungovať...

petusko
autor
15. okt 2009

no piki, tak tvoj manzel je teda eso... my mame ucty dva, ale vieme navzajom o kazdom eure, nakupe... ved ked sa nieco v domacnosti objavi, tak je jasne, ze to neprislo same, ale sme to kupili 😅 a ci to bolo platene z "jeho" alebo z "mojho" uctu... je uplne jedno. vsetko je nase.
marceli sa tiez sam neposadi, lenivec je to, ale ked ho posadim ja, tak sedi aj bez opory. on sa este vobec nezapiera o nozicky. ale nesilim to, aj tak este tie jadierka asi nemame, tak nech si klbiky nenamaha.
ani plazit sa mu nechce, len sa pretaca a otaca 😀

zanulienka
15. okt 2009

ak idu detom zubky,zvykavaju mat niekedy cervene licka?

petusko
autor
15. okt 2009

zanu ja neviem. pri petkovi som ani nevedela, ze mu idu zuby a marcel ma furt len ten jeden...

nany100
15. okt 2009

piki, tvoj manžo je číslo...kde si ho vyhrala? 😀
petusko, veď majú čas deťúrence, nech si sami sadkajú keď budú na to pripravené, veď hádam to len raz bude 😀

zanulienka
15. okt 2009

ja neviem vkuse place,sice ma dasno opuchnute,lica cervene,vyzera ako nastenka z mrazika

anib
15. okt 2009

nany nesibe, ja by som uz tiez brala druhe - samemu bude smutno 😉
nasej sa ani pretacat nechce...
a ku korunam - euram, materska bola super - Bianocka uz ma 1/2 izbicky splatenej - kedze sme kupovali vätsí byt, celu som ju splacala a z manz.vyplaty sme zili, koruny vyberam ja, robim rozpocet - ale na väčšej kupe sa vzdy radime

aine04
15. okt 2009

ahojte kočky,
my mame s manzelkom tiez spolocny ucet a dve karty. ale ja vzdy zaciatkom mesiaca vyberiem na bezne vydavky a snazim sa zadelit peniazky - na potraviny, na vyplatenie uctov, na vreckove nam obom... pravdupovediac u nas som hlavny minac ja, moj muz je hrozne racionalny. obcas ked nieco kupujem sa ma spyta - fakt to potrebujeme? a ja ze: no nie, ale je to pekne... tak len prevrati ocami 😀

nas matusko sa pri plazeni hroooozne narozculuje. strasne sa snazi dostat za hrackou a ked mu to nejde - to je revuuuu. a mam dojem ze ma akurat rastovy spurt, spinka mi viacej aj v noci pyta castejsie papkat...

aine04
15. okt 2009

anib, ak sibe tebe tak aj mne 😀 😉
ja chcem dalsie babo. len matusik je este malicky, este ho chcem trochu vypestovat ale potom hor sa na druhe

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre