Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

komisakpd
17. okt 2009

pridala som foto z nemocnice

miavin
17. okt 2009

komi - tak držíme palčeky - rýchlo sa uzdravte
ináč ahojte - my sme dnes boli na nákupoch....tak sme malému nakoniec kúpili autosedačku concord ultimax - zdala sa nám najpohodlnejšia pre drobca..... a dostal kombinézu zimušnú, svetrík a dve teplákové súpravy a čiapočku so šálom...no najšťastnejší to človiečik.... a krásne hneď zabubal v sedačke až sa čudujem... spal až domov a doma sme ho preložili do postielky a ešte pol hodky spal - som spokojná, len teraz v postielke nervačí..... 😀

krpcek
17. okt 2009

ahojte.

tak mne ta mala zaba prestala papat prikrmy. ☹ akonahle sa priblizim lyzickou, tak zacne rukami sermovat a nepusti ma k pusinke. ☹

miavin
17. okt 2009

ahoj krpy - thá co to??? čo sa stalo? skús jej dať jeden deň pauzu.....
my sme dnes kúpili od hippu na dobrú noc - vanilkovú kašu - takú fajnú hustú - no celú spasal, tak som zvedavá na ten spánok. 😀

ni.kolet
17. okt 2009

Ahojte. My sme dnes hojne fotili a kamerovali, však máme polročnicu. 🙂 Kuk foto.

miavin
17. okt 2009

nikolet - všetučko najlepšie vám prajeme - júúúj samé oslavy. Kráááásny chlapček - no veľký je už. pozerám že aj vy sedkáte... super

ninnaricci
17. okt 2009

ahojte

mia...aj ja uvažujem nad ultimaxom alebo trimax...neviem sa rozhodnúť...zatial ete čakáme kým sa zmestí do vajíčka tak sa dá...lebo to aspoň môžem nakliknúť na kočík...som zvedavá ako to potom budeme riešiť...nosiť celý kočík v kufri auta...noo to je naozaj načase kúpiť new auto...lebo mi máme mini kufor 😒

...blahoželám dnešným oslávencom...nech robia maminkám radosť 😀

miavin
17. okt 2009

nina - no ja som spokojná, aj my máme vajíčko na kočiari, ale keďže sa dosť ochladilo - tak malý bude v hlbokom, alebo športiaku... a sedačka ostane v aute - je od 0-18 takže sme nemali nad čím váhať, ja som fakt spokojná, materiál parádne saje pot...a je bezpečná - mrkli sme na crash testy, takže pohodička.... a aké máte fáro, že máte mini kufor???

elfi1
17. okt 2009

caute maminky,
no jak bol Domco dnes cez den uzasny a krasne spinkal, tak teraz vecer jak z divych vajec. nie a nie ho uspat. az sa uplne ustval a unavil a zaspal mi na rukach pri hojdani.
inak mam podozrenie, ze to bude mat suvis s mojou zavislostou od sladkeho. dva dni som si dala take nesladke (len minimum) a vcera uzasne zaspal a dnes krasne spinkal. ale dnes som sa zas ja nacpala cokoladou, kakaovnikmi a zlepovanymi kolieskami a teraz vecer hruuuuza
nemate toto niekto odsledovane? lebo je pravda, ze cukor je taky moc na energiu a aj u hyperaktivnych deti len zvysuje ich aktivitu

skorvankova
17. okt 2009

ahoj maminky.
Tak uz druhu noc sme hore iba 1x, wau, som zvedava dokedy 😉
KUK foto. 😎

macikjm
17. okt 2009

ahojte...dnesnym oslavencom vsetko naj...
zanu...myslime na vas...

my sme dnes boli v polsku, ale len blizko nas...a natrafila som na tuto stolicku...stoji 60 Eur v polsku..
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6555065
nemate nejake info o spokojnosti s nou??? vazne uvazujeme o jej kupe...chcela som fabulu, ale tam ju nemaju a do krosna sa nam nechce ist...

elfi1
17. okt 2009

my sme kupili presnu napodobeninu CHICCO Polly 2v1 akurat, ze je to polsky vyrobok. zatial je OK. a keby daco, tak je 2 roky zaruka. kupili sme ju v pezinku pri Hypernove. a je o 33Eur lacnejsia ako Chicco

cikyta
17. okt 2009

Zanu,dnes máš svoj den.Gratulujeme so Siskou a cmuk!

Baby,zase mi je malá hore a nevyzerá,že bude čoskoro spať ☹ Čo sa mi to s nou robí ☹ ?

cikyta
17. okt 2009

Muž cvičí a posiluje s malou.(Chce schudnuť.)A tá sa rehoceeee ako nikdy 😀

ni.kolet
17. okt 2009

Ďakujeme.

cikyta
17. okt 2009

Niky-pripájam sa ku gratulácii ku vašej polročnici. Sedkáte ukážkovo.Vystretý chrbátik.No krásny 🙂

ninnaricci
18. okt 2009

dobré ránko
skorvi...skvelé fotky...normálne ma dostala tá v chodáku ako zaspinkal...noo pekca 😀 a ako krááááasne sedká...to je frajer...šikovné sú tie detičky
...akurát naš Maximko je leňoch lenivý...plazí sa iba na posteli...a to takým spôsobom, že riťka hore...hlava dole...a šucha nos...ešte že je mäkká postel
...kúpili sme aj penové puzzle..že tam bude loziť...no kdeže...tam sa iba šuchotá 😀 tak idem na to kúpiť nejaký koberec...lebo na tých puzzloch sa nemá o čo zaprieť...tak nech sa učí pekne loziť

mia...máme suzuki swift sport...a ktomu je trojdverový...ale už sme si zvykli...len keď už kúpime new sedačku tak by som chcela do nového auta 😉 možno tiež kúpime ultimax...mne sa velmi páči ten poťah lotus...noo ešte počkáme...možno príde nová kolekcia...zatial ešte fungujeme s vajíčkom...ale už Maximkovi trčia nožky 😉 ale teraz ho zabalím do zavinovačky...tak to nevadí 😀

sabinazv
18. okt 2009

Dobre ranko,

gratulujem vsetkym vcerajsim a pripadne aj dnesnym oslavencom 😵

Zanu, ako svadba? Cakame na infosky 😎 Som na teba myslela, ked som sla spat, ze isto sa vykrucate v rytme espano hudby 😅

Jaj a idem dat na pravu mieru kauzu Fotolab 😎
Doma som si pozrela tie fotky, co sa mi nezdali...a fakt to mam zrnite... ide o to, ze som mala na fotaku nastavene nespravne ISO... no jo, tak trapas 😀 som zrusila reklamaciu, pani bola na koni - ze ona to hovorila... no co uz... vsetci sa ucime 😝

sabinazv
18. okt 2009

ano ano nina, aj ja som obdivovala maleho simonka skorviho ze sedi ako maly jogin, zlaty je 😵

nina a vas maly obrik sa vari zmesti este do vajca? nas je tam uz taky stiesneny... normalne pliecka ma tak schulene... no musime vymysliet novu nejaku...

komisakpd
18. okt 2009

sabi..nedavaj maximovu fotku z nemocnice do albumu poslem ti inu..vdaka

komisakpd
18. okt 2009

nina tak nas maxim tiez nesedi..zatial sa iba pretaca. a aj to sa mu musi chociet..nas zase stale chcelen skakat..a to ma ruky neskutocne boli..no teraz co je chory aj tak je strasne rozmaznany..a my tiez mame stale vajicko..som sa nadejala ze do roka no uvidime, verim, ze vydrzime..lebo na novu by sme potrebovali nejaku fin.injekciu..

zanulienka
18. okt 2009

cavte baby,hlasim sa,svadba super aj elaia to zvladala super,na pesnicky trsala tiez,aj si pospala na rukach,absolutne jej nevadil hluk.musim sa pochvalit,ze som bola krasna nevesta 😀 .take saty nase slovenske svadobne tu obdivovali ako zazrak.manzo sa na konci doriadil,ale bol zlatucky. 😀

cikyta
18. okt 2009

Zanu foto. 😎

komisakpd
18. okt 2009

tesime sa s tebou 🙂 a foto?

zanulienka
18. okt 2009

mame,co nam robil fotograf,kocky tak tie su ako z katalogu.kukla som mu ich este ked mal vo fotaku a samu seba som sa nezpoznala 😅 .asi dneska uz aj budu hotove a co nas fotili pocas svadby,tak to asi nebude tak skoro,jedna moja kamoska nas fotila,ale ta vcera tak doriadila,ze podla ani nevie,ze kde je a spi teraz.

krpcek
18. okt 2009

ahojte.

zanu blahozelam a prajem krasny spolocny zivot a veeela deti 😉 😀 😀 😀

mna je moj tak nasral - vcera jeho foter oslavoval narodky, tak sa doriadil jak svina a dnes tam siel na obed (lebo mal kacku) a hned pri obede aj hruskovicu ("to bola taka dobra, som len skusal" - jeho vyhovorka). som bola tak nasrata - normalne som rozmyslala, ze mu necham malu a idem prec, nech si skusi, co to je byt s nou stale, ale ked som ho videla tak mi prislo malej luto - to by som jej neurobila.

ale teraz tu dospava na gauci, tak som mu supla malu do choditka (strasne tam skrieka) a ja sedim pri PC.

beadz
18. okt 2009

ahojte dievky.
zanu, este raz blahozelam a som rada ze vam to tak super vyslo.
my sme vcera boli na huby a do noci sme ich davala do poriadku. a teraz isli chlapi von na prechadzku tak si uzivam trochu volna a ticha 😵

zanulienka
18. okt 2009

krpy-vela deti?dakujem neprosim.
dakujem vsetkym ste zlatucke 😉

korelka
18. okt 2009

zanu, aj my sa pripajame ku gratulaciam!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵

elfi1
18. okt 2009

zanu - gratulujem aj ja a zelam veeela stastia a radosti pokracovani spolocneho zivota a vela krasnych chvil s detickami

ja zas mam nervy, lebo uz neviem,kedy mam malemu strkat cez den prso. ved on teraz vobec skoro nechce pit. po prikrme taku hodinu nech ho ani neotravujem s mliekom. a potom pije, len ked mu natriem troska dasna s gelom na dasienka. a teraz ma zas vzdy kusne a na mlieko sa aj tak vyprdne.
a dnes sa zas ledva vykakal, az mal potom troska krvy v stolici. ale to bola cerstva, takze nejaka trhlinka. vcera som mala cokoladu, tak sa to takto prejavilo. kym nejedol prikrmy, tak nebol problem, ale teraz ho hned zapecie. takze ziadna cokina.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre