Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

beadz
18. okt 2009

elfi, to nemusi byt od cokolady. my sme to tiez mali, simona zapekala mrkva, ale poradili mi slivkovu kasu od nestle a homeopatika. a super to pomohlo.
ale puci sa niekedy aj teraz, je to ine ked uz musi pouzivat ritku a nie len pustit riedke kako.

elfi1
18. okt 2009

a bola aj krvicka bea? nechce sa mi utekat k dr. ked viem z coho to je. ja som mala ten isty problem ako decko
a tu slivkovu kasu pozriem. ja mam doma same ryzove a to akurat este viac zapeka. mrkvu sme vcera napr. nemali, ale ano, ta tiez zapeka
a homeo ake?

beadz
18. okt 2009

raz mal aj krvicku, trolinku. ale to sa pucil asi pol hodky a hrozne aj plakal pri tom. a homeo sa vola alumina. 10 guliciek nechat rozpustit a pocas dna to podavat.

elfi1
18. okt 2009

diky bei.

ideme sa kupat a dufam, ze rychlo aj spat

beadz
18. okt 2009

dufam ze ti to pomoze. papa

jankaaa
18. okt 2009

ahojte 🙂

zanu blahozelam a prajem vela stastia 🙂
nas drobce este sam nehopka ☹ ale som pozerala foto no niektore deturence tak krasne hopkaju same

aprilovky2009
18. okt 2009

Zanu, tak sa tesim ze svadba vysla podla predstav, na fotky sa tesime moc 😉

rozoberali ste kako...tak Danko ide s jesenou, zo zelenej bola zlta, teraz je taka oranzovozlta (z mrkvy), no je to zaujimave vzdy... a denne priemerne 3x ... 😎

sabinazv
18. okt 2009

hops... som sa zabudla prehlasit 😕

skorvankova
18. okt 2009

Ahoj.
zanu, gratulujeme.

Mame prvy zub, tak sa tesim.

To mu pojde aj ten vedla?

sabinazv
18. okt 2009

skorvi dankovi asi tyzden po prvom vysiel aj druhy... ale gratulujem selme malej 😉

miavin
18. okt 2009

ahojte
zanu - srdečnááá gratulácia k svadbe - nech sa vám darí minimálne tak ako doteraz - veľa lásky hlavne, zdravíčka a radosť z detičiek. hrooooozne somm zvedavá na fotky - teším sa. Elaia je šikovnica, keď to tak ukážkovo zvládla - je to super....

skorvankova
18. okt 2009

lebo on uz ho ma vonku, ale stale je nervozny, tak ci sa tam este nieco nedeje.

sabinazv
18. okt 2009

mia a za kolko ste tu autosedacku ultimax kupili? lebo prave ju pozeram, ze sa da dat aj v protismere jazdy a pozdava sa mi...

macikjm
18. okt 2009

ahojte... zanu...jeeej...tesim sa s vami, ze to dopadlo super...zite si stastne..lubte sa stale viac a viac... 😉

sabinazv
18. okt 2009

tak baby kuknite nevesticku zanu u mna v albume aprilove babetka 2.cast... friskom, kym to nevymazu admini 😉

beadz
18. okt 2009

jeeej stihla som to. kraaaasna nevesta. 😉

skorvankova
18. okt 2009

zanu,pekna nevesticka 😉

beadz
18. okt 2009

skovi, gratulujeme k prvemu zubceku. nasmu prve dva vysli skoro bez zaplakania, len viacej slintal a do vsetkeho kusal ale teraz je to na slucku. taky je nervozny ze az.

macikjm
18. okt 2009

aj ja som stihla... 😉
kraaaaaasna nevesticka zanu... 😉

sabinazv
18. okt 2009

este som pridala dalsie,tak kuk

romanakatka
18. okt 2009

ahoj...

jejda mrk aprílové bábätká a tam zanu 🙂 zlatá nevesta a družičky, gratulujeme 😵

macikjm
18. okt 2009

my este zubky nemame...ale uz je mrzutejsia moja ninuska...
aj v noci sa castejsie budi...chce ma mat pri sebe...bud jej dam cumel alebo cicu a spinka dalej...tak neviem z coho, ci to bude to budenie u polrocnych deticiek...zubky nevidiet...

sedkat vydrzi asi minutku pekne, ale potom sa zvali ako taky klatik... 😀 nedavam ju velmi sediet...len tak trosku...

ale toci sa na brusku ako vrtulka...dviha ritku...na 4 sa jej trosku podari, ale cuva... 😀 podarena je...

sabinazv
18. okt 2009

a dalsie... 😅

beadz
18. okt 2009

tak kazda pidavate fotky, tak aj ja 😉

beadz
18. okt 2009

tak zanu, cica, ty si to tam riadne roztocila. chvaaaaalim

ninnaricci
18. okt 2009

thuj thuj zanu...kočanda...vám to sekne s drahým 😀 tak ešte sto rokov to tak pekne potiahnite 😎

ninnaricci
18. okt 2009

bei...noo zajtra necvičíme...aj som rozmýšlala či ísť..lebo Maximkovi sa včera spustili sople...tak to vyriešili za mňa

sabinazv
18. okt 2009

svadba ako sa patri... dufam ze aj bitka bola 😀

beadz
18. okt 2009

ninna, mna to velmi netesi. uz druhy krat 😠 . ale uz mam nahradny program. idem zajtra kupovat vianocne darceky.
a vecer ideme na ukazkovu hodinu anglictiny pre babetka. tak som veeeelice zvedava.

zanulienka
18. okt 2009

bitka bohuzial nebola 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre