Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

sabinazv
11. nov 2009

a na vianoce budeme sediet vsetci za jednym stolom 😵

pikino
11. nov 2009

u nas tiez na vianoce ja, manzo, terezka, svokra, svokor, jeho babka, svagrina, svagor no nadhera. 😅

sabinazv
11. nov 2009

piky, fuha... to ti treba aspon 5 kaprov 😅

my budeme sami traja, uz vlani sme sa tesili, ze to takto bude o rok... 🙂

krpcek
11. nov 2009

sabi dobra je, taketo cosi by som aj ja privitala. idem pokukat.

pikino
11. nov 2009

to som si myslela aj ja, kym ma svokra nevyviedla z omylu. a taky pekny dovod si vymyslela, ze ked mame taky pekny velky stol tak dojdu ku nam, ze skoda nevyuzit 😠 l

sabinazv
11. nov 2009

krpcek, maju taku istu aj s mackom pu... ma chvilu aj mrzelo, ze nemam tu... lebo som ju objavila az ked som uhradila tuto, no ale nevadi... 🙂

krpcek
11. nov 2009

😀 😀 tolko je tych stoliciek, ze je clovek z toho somar . . .sa naserkam a pojdem jej do ikei kupit uplne obycajnu. sak aj tak tam bude zas len vymyslat. 😠

sabinazv
11. nov 2009

tiez som povodne nechcela do toho investovat vela a ze kupime v ikee, ju dost chvalia aj tu na fore... ale sa mi prestala pacit... a vlastne by zavadzala aj ta, tak preto som zvolila toto riesenie...

bambina
11. nov 2009

ahojte.
vobec to k vam nestiham. pri tomto pocasi je mala nervozna. ziadna poloha jej nevyhovuje. v podstate cely den som pri nej a dnes dazd nedazd isli sme von. v noci tiez nic moc, minulu noc bola v rozpati hodiny a pol 3x hore, uz rozmyslam, ze zacnem brat nejake drogy aby som mohla cez den ficat 😉 😎
este, ze dnes v damskom magazine detska doktorka potvrdila teoriu, ze v ziadnom pripade nenechat vyplakat, ze dieta neplace bez priciny, ale je OK zobrat na ruky a pritulit si. tak mi to dodalo energiu.

sabi, pekne sedatko. super kupa.

inak babenky, nina, majka, sabi krasne fotecky ste prihodili. sabi, vy uz mate pusu plnu zubkov. my este stale nic. a nasa stale najradsej polihuje, len v jednom kuse dviha hore hlavu. ale pretocit sa, to je velmi leniva, najradsej by len sedela.

miavin
11. nov 2009

ahojte babušky
no kto ešte okrem nás nemá zúbky??? my máme stále prázdnu pusinku....
sabi - Danko je úžasný........ on sa podobá na bambuľku - taký šibalský úsmev - očká.....

miavin
11. nov 2009

nina - Maximko je úžasný tiež....ani my nemáme zúbky.... aké krásne vlásky má...... a úsmev...no supiš

miavin
11. nov 2009

sabi - parádny výber stoličky, je krásna... a praktická

majka_dk
11. nov 2009

mia aj my sme este bezzuby a ten vas usmev oriesok ja super, krasny ste 😵

miavin
11. nov 2009

maji - ahoj, a ďakujeme - on sa vie tak nejak zaškeriť, že vyzerá že má v líčkach oriešky.... no ksichtík náš...
a ani sa vám nepredierajú???? nám síce dokyna povedala, že naliate ďasienka už máme, aj nervičky a slinky na to sú....ale zatiaľ nič... a popravde, už to nesledujem
jéééj ale pozerám, že aj Paťkovi chutia rohlíky.... náš dnes počas nákupu v tescu zožul jeden - celý špinavý je od neho vždy.... váš Paťulo má krásne veľké očiská...... a tiež krásny bezzubý úsmev...niekedy sa neviem na tie naše deti vynadívať.....

miavin
11. nov 2009

a maji - všetko naj naj naj Patrikovi k dnešným 7 mesiačikom.... gratulujem
my so Zanu a jej Elaiou oslavujeme zajtra.... 🙂

majka_dk
11. nov 2009

no my mame tiez naliate dasienka, ale zuby su este nizko 😉

to mal vynimocne rozok lebo on si natlaci strasne vela do pusy a potom to nechce vyplut, tak mu ho nedavam, dnes uz konecne aspon piskot jedol celkom normalne, iba raz som mu vytahovala z pusy 😀

a som akurat dnes nad tebou rozmyslala ako si sa stazovala, ze sa krpcek este nepretaca a ste prvy co "chodite" 😀 aky sikulo z neho 😵

miavin
11. nov 2009

no nie sme určite prvý - veď ani nechodíme - len stojíme a presúvame sa pomaličky...... no hej - som sa bála, lebo všetky detičky sa pretáčali a náš na chrbte bola ako nevládny...ale už viem, že je zdravučký a šikovník jeden - mám čo robiť - naháňať ho po celom byte....
bože teraz som čítala mail od Lubky Lapšanskej.... o pneumokokoch - čítali ste to baby????

majka_dk
11. nov 2009

ja som necitala, o com pise?

cikyta
11. nov 2009

Ahojte.Tak dnes sme boli na ortopedii a musíme nosiť ortop.gate.Bolí ma hrozne hlava.Pohádala som sa strašne so sestričkou tam 😠 😢

macikjm
11. nov 2009

krasne su tie nase deticky...majka...mia...nina...
my budeme na vianoce tiez sami...tesim sa...
cakame ze ninka nas kazdu chvilu prekvapi stvornozkovanim...kazdym dnom jej plazenie ide lepsie a lahsie...stavia sa na 4...
a dnes jej podarilo povedat MA-MA... 🤐 ale to sa asi chcela postazovat a namiesto ME- ME...povedala MA-MA... 😀

miavin
11. nov 2009

ciky - a to ešte stále??? prečo???,

miavin
11. nov 2009

macik -ahojky, no my nehovoríme až tak veľa, len baba, papa, pu, pi - čo sa podarí, sem tam keď hryzie postieľku - tak je z toho hmmmmama.... tak sa vytešujeme, ale kričí riadne 😀

miavin
11. nov 2009

macik - a vy ste už vychystané tiež na zimu - super, krásny šálik má Ninuška....náš neznáša obliekanie... 😖

komisakpd
11. nov 2009

ciky a preco?

miavin
11. nov 2009

komi - ahoj, ako sa má Maximko???

macikjm
11. nov 2009

tak ninka hovori este...ta-ta, ba-ba, de-de...ho-hooooooo...
jemine...3 umrtia po ockovani...hruza...aj nase su ockovane tou vakcinou... 😠 🤐
aj my este balime ale len na noc...ale uz len 12 dni....v 7.mesiacoch koncime... 😵

miavin
11. nov 2009

a aj vám gratulujeme k dnešným 7 mesiačikom 😉

macikjm
11. nov 2009

juj mia...ja uz neznasam obliekanie...ninka vresti, ako keby ju rezali... 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre