Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

anib
4. dec 2009

no, ved esteze tak, ako vies,ze to bude brasko? 😅

sabinazv
4. dec 2009

neviem, dako to tusim... ale rada by som mala aj babu... no vsak to je jedno, tesit sa budem z kazdeho 😎

anib
4. dec 2009

jaj,ze to mne si zatipovala 😀

egyptanka
4. dec 2009

Ahojte dievcence,
Natalka sa narodila 12.4.09 ... uz prikrmujeme od 6 mesiaca (je plne dojcena), chcela som sa spytat ako casto dojcite ... mne sa to zda nejako malo. Pripadne aky mate rezim??
My takto
cca 6-7 kojenie
cca 8-9 kojenie a potom doobednajsi spanok
cca 11-12 zelenina, masko prip. zltok
od takej jednej spanok
cca 15-16 ovocie
cca 18-19 kasicka
potom kupanie a kojenie
Davam jej cucnut po kazdom prikrme, lebo nevie pit z flasky a ani zo zosaka ... niekedy sa mi podari do nej par ml vody dostat poharikom.
Myslite, zeby som mohla uz aj doobednajsie kojenie nahradit ovocim??

zucha
4. dec 2009

egyptanka, nasa ma mlieko uz len rano a vecer. desiata a olovrant su ovocne

cikyta
4. dec 2009

Egyptanka-niekde som čítala,že bábo do roka by malo mať 3x denne mliečko,alebo mliečny výrobok.
A kojeným deťom vraj stačia 2 príkrmy denne do 9 mesiaca.
(Ale to vieš...niekto má možno aj iný názor a aj bábätká su každe iné.)

krpcek
5. dec 2009

ahojte, ja len hodim rychle infosky . . . mame oslavu, tak musim ist makat.

mala sa dnes zobudila len 3x - o pol osmej som ju ulozila, zaspala o osmej, potom sa zobudila o polnoci dostala cumel a pohladkanie a spala dalej az do 4.45h to som jej dala papat a dalej spala az do siestej, kedy som si ju uz zobrala k sebe, lebo sa zacala moc mrvit, dala som jej zase cucnut (strasne som mala naliate prsia a nechcelo sa mi ist ich odsat) a potom spala az do 7:45. 😵 😵 😵 😵 😵 😵

a dnes sa mi sama postavila v postielke - spinakala, nieco cez hodinu, zacala mrnkat, tak som prisla do spalne a ona vyskerena od ucha k uchu a stala v postielke - skoro ma porazilo ked som ju videla.
takze dnes je u nas na programe aj prestavba postielky.

zanulienka
5. dec 2009

cafte,idem pochvalit elaiu,za 7 mesiacov mi tuto noc prespala 5 hodin bez zobudenia,ze WAU.prvykrat som normalne nechapala

cikyta
5. dec 2009

Ahojte.Tak muž išiel práve kupiť vianočný darček.Telku 😵 Našim sa pokazila,tak im dáme našu a my si kupime nový.Aspon sa splnil mužov sen 😠 On je strašne rád,že sa im pokazila,lebo tuži u nás po novom 😠 😀

cikyta
5. dec 2009

Krpy-Zanu blahoželám ku spinkaniu.Kukám,že ste 7 aj 3 týždne................takže musím ešte 2 týždne vydržať 😅 a dočkám sa aj ja.
Hm...........vychádza mi to na Vianoce!

ni.kolet
5. dec 2009

zanu, pridala som svoje aktuálne foto.

miavin
5. dec 2009

nikolet - krááásny je Alexík - aké očká má veľké.... no úžasne
ciky - to je super, potom daj info akú telku manžo kúpil, aj môj chcel, ale voľačo nám skočilo do rozpočtu....aj som rada - bude umývačka radšej 😀
zanu - no gratulujem, to hádam ani náš drobec toľko nespí..... musí papať medzitým
baby - koľko krát v noci krmite? lebo mne sa zdá, žeby už mohol mladý spať bez jedenia...ako ho mám odnaučiť?

beadz
5. dec 2009

ahojte babiky. my uz spinkame, dufam ze do rana...
ako sa mate ?

beadz
5. dec 2009

vsetky spinkate ? tak nic.

petusko
autor
5. dec 2009

bea, ja som tu tradicne 😅
ja este len teraz idem dat deti do pyzamiek a do postielok, mali sme taky maly mikulassky vecierok 😅 😀

miavin
5. dec 2009

aj ja som tu, malý bubá od 19.00 - teraz som mu dala dopapať kašu....bože on je taký úžasný keď bubá a papá popri tom, ja by som ho zjedla.... 😀

petusko
autor
5. dec 2009

no moje nespi este ani jedno. Petik cuci na Cars. idealny cas na telku 😖 nuz ale co, ked taku rozpravku davaju o takomto case.
A Marceli si somre v postielke a demoluje hniezdo, uz rozviazal vsetky snurky 😅

korelka
5. dec 2009

ahojte!

tak zanu super, to ti teda riadne zavidim... 🙂

nam dnes vychadza treti zubok, tak je maly vkuse prisaty, tak som zvedava na dnesnu noc - no mozno, ze tie sopliky, ktore mame, ani nie su z choroby, ale zo zubkov...

ciky - moj ledva caka, kedy sa pokazi ta nasa TV, ale nejako ju nie a nie porazit 😀 a inac, my sme 8 mesiacov a nieco a este stale nespime... 😅

baska19
5. dec 2009

Ahojte tak aj ja sa po dlhej dobe hlásim ešte stále sme bez zubkov ale už by rozkusala všetko čo vidí.
Macik aj my sme kupili toho psíka na vianoce v našom tescu dostali tiež jedineho a našťastie som ho stihla kupiť. Ked som ho videla u Miavin tak som si povedala že takeho musíme mať aj my 😀 😀

no a na mikuláša dostala hrnček nekvapkajúci ale nevie že treba potiahnuť aby šiel čajík tak zatiaľ len hryzie ten sosačik 😀

inak posledne dni my konečne spí v postieľke aj ked minule sa zobudila o pol 11 a do pol 2 sme sa museli hrať lebo nie a nie zaspať ale potom potiahla do 5 vkuse napapala sa a spala dalej vo svojej postieľke 🙂

cikyta
5. dec 2009

Miavin-ten televízor je plasma LG uhlopriečka 106cm.
Korelka-neplaš 😖 ( 😀 )že 8 mesiačikov a nespíte.
Ja chcem spááááááááť!!! 😝

Pa idem.Zajtra ideme testovať 80km tam a 80km späť autosedačku k našim. 😉

adya01
5. dec 2009

Ahojte, tak my hlasime piaty zubok... je tu super, ze sa to tak rozbehlo, ale aj vase deticky tak strasne skripu zubkami? malemu sa to strasne paci, normalne mam strach aby si ich nevylomil, lebo nie vsetky uz maju rovnaku velkost ☹

majka_dk
6. dec 2009

ahojte,

tak my sme asi 1. krat naozaj chory, ma strasne vela soplika, zatial len taky priesvitny, ale strasne vela, chudatko ☹ no a steka mu to dolu tak snad sa nam to niekde "neulozi"

inak zatial ziadny zub a ani este nelozime, uz sa mi sice zda, ze sa zacina chytat, ale nic moc, no vsak este ma cas 😉

miavin
6. dec 2009

ahojte, dobré ránko Kráááááásneho Mikuláááša prajeme....
ako ste bubali? a čo ste si v topánkach našli?????????? 😀

dooscoby
6. dec 2009

dobre ranko vsetkym 🙂 drobcek sa stale budi rovnako a ja uz dako prestavam pocitovat deficit spanku hoci som manzela o siestej vyhnala z postele nech sa postara a ja som este potiahla 2 hodky 😀 ....v topankach nic 😢 bo manzo nestihal tak letel teraz do billy po daco

dnes mame navstevu babku a prababku na obed oslavovat mikulaska aj Barborkine meninky....vcera sme boli gratulovat kamoskinej malej ku 1 rocku a mam dobry typ na darcek...kuk link

http://www.prva-hracka.sk/?loc=cata&category=14

daanka85
6. dec 2009

Ahojte, vcera kým som vas dočítala som už ani nevladala reagovať 😅
Tak všetkým oslavencom (čo už aj boli 😉 ) prajeme všetko NAJ...
Chorým skoré uzdravenie!
So všetkými uspechmi sa tešíme spolu s vami 🙂 😉 🙂
V čižmičkách kadečo... Ale u nás bol včera už MIKULA3 večer osobne 😉 mala kukala jak puk 😀 Potom vám pridam nejake foto...
A zub žiaden, trošku soplikujeme...
Tak všetkým peknu nedelu a pekneho MIKUNDULASA 😀 😀 😀

beadz
6. dec 2009

caute kocky. tak mame za sebou dalsiu horsiu noc. simimu idu snad vsetky zuby naraz ☹ . okrem toho sa budi aj na hlad okolo pol 1.
inak vsetko ok, obedik mam uz do polovice hotovy, teraz zaspal, ostrihala som mu nechty, tak idem aj svoje dat do poriadku. dufam ze stihnem aspon jednu ruku kym vstane.

ni.kolet
6. dec 2009

Ahojte. Prajem sladkého Mikuláša.
Malému, keď vyšiel v pondelok horný zub, tak hneď objavil škrípanie zúbkami a je to jeho zábavka numero uno.

beadz
6. dec 2009

nestraste ma, lebo ja neznasam skripanie 😠 . idu mi vsetky moje 4 zuby vypadnut pri tom...
inak nemate niektora skusenosti so samponom salon textures ?

miavin
6. dec 2009

Dodatočne všetkým oslávencom všetučko najlepšie prajeme.
No ja som malému na Mikuláša nedala nič - sa mi zdá, že to skoro - a ani nebol čas - no čo som to ja za matku??!!! 😠 ale polepším sa...ideme k babičke poobede, tak zbehnem aj manžovi kúpiť niečo.....
ináč pridala som foto nášho horolezcu.... no ja len zíram....
nikolet - jéééj tak ste zubáči riadny už...hmmm my stále nič a nič..... asi kupime umelé 😀

beadz
6. dec 2009

miaaaaaa, ze aka super fotka 😀
... a ked budes kupovat tie umele, tak aj ja si prosim. ale pre seba 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre