Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

macikjm
10. feb 2010

ahojte...
moja dr. mi vravela, ze kanavit je najnovsi trend v pediatrii a ze ma vyznam podavat ho do polroka...ako prevenciu hemoragickej choroby u babatiek...to zn. ze mozu hocikde zakrvacat...napr. nadoblicky...mozog...ze ona sa pocas svojej praxe stretla s jednym takym pripadom...my sme ho vobec nedavali...vigantol davame 2 kvapky...niekedy sa podaria aj 3....
inak zanu...a starsie kocky ti pomahaju s malickou???neda sa ti aspon poobede pochrapat, ked pridu zo skoly???chodia s nou vonku???aj ked to nocny spanok urcite nenahradi....juj...drz sa...neviem si to predstavit...a potom to tak dopadne...zhorena panvica...tyzden zapnuta zehlicka... ☹ prajem ti vela sil...zanuska nasa... 😵

zanulienka
10. feb 2010

macikjm-nepustim ja Elaiu von z babami samu a zase nechce byt s nimi vela vzdy sa taha kumne alebo k manzelovy.asi sa neciti s nimi bezpecne 😅 .moje kocky chodia domov na obed okolo 13.00 a potom idu zase naspat do skoly a vtedy Elaia spi a to musim obsluzit babizne a ked pride svokra pre malu tak rychlo skocim do obchodu,alebo zehlim...to co nestihnem pri bosorke.si zlata 😉

zanulienka
10. feb 2010

macik-vidim,ze aj vy si poctivo umyvate zuby,aj Elaia dokaze pocely den behat kefkou v ruke-v ustach

miavin
10. feb 2010

ahojte som tu nebola pár dní - čo tu nového????

zanulienka
10. feb 2010

mia-nic,skoro som si podpalila dom,ale inak nic.Elaie sa beleju ocne zuby-bude maly upir,krv mi uz aj tak cicia...

macikjm
10. feb 2010

hej zanu...umyvame umyvame...
tak dufam, ze sa to u vas coskoro zlepsi...lebo fakt potom len ta psychiatria... 😖

sabi...ty si objednavala foto na platne z fotolabu, ze???si spokojna???

zanulienka
10. feb 2010

macikjm-uz obkukavam nejake,ale nebudem tam sama-ciky sa tiez pridava kumne na terapiu.uz mame dohodnute,ze kde budeme mat postele... 😀

zanulienka
10. feb 2010

inak niekedy tak rozmyslam,ze ci to nemoze bt preto,ze mame zmiesane krvy-spanielsko-slovensku,ale to je asi sprostost 😅

macikjm
10. feb 2010

hej ved sledujem ako sa tu na tom zabavate 😀 ...dobre kocky nase...my ostatne vas prideme navstivit... 😅

zanulienka
10. feb 2010

asi lepsie je to brat z humorom,ved neskorsie o 15 r.si nato tieto casy budem len spominat,aspon dufam..

pikino
10. feb 2010

zanu myslis vtedy ked elaia zdrhne s harleyakom. 😀

moja ide do kastora uz to ma vybavene 😀 😀 😀

pikino
10. feb 2010
zanulienka
10. feb 2010

piki-tie elastaky nemaju z harleyakom je asi ten lepsi pripad 🙂

zanulienka
10. feb 2010

nemaju chybu,som chcela napisat

miavin
10. feb 2010

zanu - fíha, a čo sa stalo, že si si barák podpálila skoro?????
no nám len horné sa nechcú predrať...a je alex mrzutý z toho
ale mám novinku - náš chlapec sa konečne začal stískať - doteraz sa totiž vôbec nechcel maznať - tak sa vytešujeme 😀

pikino
10. feb 2010

zanu no je to fesak dala by som si povedat. 😀 len on je asi na chlapcov 😀 😀 😀 😝

to je pravda harleyaci su vacsinou bohaty 😀 vsak o taku masinu sa treba poriadne starat.

zanulienka
10. feb 2010

piki-mozno si by si dal povedat taky harleyak aj maminkou,najprv treba vyskusat,nie?

zanulienka
10. feb 2010

mia-Elaia sa stiska az moc,vie tak objat,ze ani nie je pravda,ze taky maly trpaslik tak prejavuje lasku

miavin
10. feb 2010

hmmm - no náš doteraz kopal keď ho chcel niekto postískať...vždy sa odťahoval - len teraz začalo také obdobie...
ináč baby ste mrkli na marcovky 2008? už je ich tam viac tehuliek....

anib
10. feb 2010

ahojte, tak sa aj my hlasime po dlhsej dobe, mala ma uz 2 den teploty, davame aj nurofen sirup,ale neprechadza to, neviem,zuby asi tazko a ine priznaky nie su, trosku sopliky, inak len teploty , vcera rano 38,2 potom 38 a vecer uz 38,9, dnes tak 38,4, kedze kojim,nechce pit ani vodu ani caj, len mliecko, a to dr vravela,ze aby som nekojila aspon do vecera od obeda a len viac pit davala lucku,alebo caj, no ako to do nej dostat,flasku ee, trosku z poharika,no potom uz nechce

pikino
10. feb 2010

no baby tak aj my sa hasime do kubu spadlo mi dieta z postele. nastastie ju to asi moc nebolelo kedze revala en chvilu a hned ako som ju zobrala na ruky uz bola ticho. ach jaj zaspala mi na posteli tak som ju tam nechala
a fesanda sa potichucky zobudila a vymyslala. co uz s nou. 😅 hlavne ze je vsetko v poriadku.

zanu to by musel byt ten harleyak iny fesak. 😀

pikino
10. feb 2010

anib nech teplotky rychlo klesnu chudatko musi byt hotova z tych teplot. 😒

anib
10. feb 2010

piki ahoj, no asi som viac hotova ja,mala to celkom dobre znasa,len ma stve,ze malo pije,snad jej moje mliecko staci

zanulienka
10. feb 2010

piki-ved mamina chce len to najlepsie pre svoje dcery,nie? 😀

miavin
10. feb 2010

anib - pokiaľ kojíš, tak by mala mať všetko - netreba čajík, aj keď treba častejšie ponúkať, možno sa chytí, prajem skoré uzdravenie - ted žiadne teplotovanie 😉

pikino
10. feb 2010

jasne zanu za kazdych okolnosti. 😀

presne tak anib ak kojis casto mliecko jej staci ak ma pocikane plienocky tak je vsetko v poriadku. neboj. 😉

sabinazv
10. feb 2010

macik, davala som foto na platno veru... a obraz ma teda uspech, kazda navsteva ho oceni, ze super 😉

ale teda na prvy krat mi ho spravili zle, s takym zltym pasom asi 15 cm... tak som reklamovala a potom to uz bolo ok... len treba fotku s vysokym rozlisenim, ak chces velky rozmer, ja som dala ten najvacsi vtedy robit...

zuzik25
10. feb 2010

hojte baby, bola som dnes konecne na aerobiku, no som K.O. som zvedava zajtrajsie moje fungovanie. ale som si dala zavazok, ze do dovolenky musim schudnut 15 kg, co je cca tolko tyzdnov dovtedy. ale hlavne nech sa mi spevnia suncicky. 😀

macikjm
10. feb 2010

ved to sabi...bojim sa to objednat, ako to bude v skutocnosti vyzerat...tie hviezdicky, ktorym fotolab hodnoti kvalitu foto, tak tych mam len 2 zlte...ty si mala kolko??? ja chcem rozmer cca do 30 na 40 cm... 😔 tak neviem...

krpcek
11. feb 2010

ahojte.
zuzik aj ja som bola vcera cvicit, ale ja uz nemam ani svalovicu, ani ma nic nebolieva. som vcera prisla o desietej vecer domov, s takou energiou. 🙂
vcera som malej kupila novy golfac, ked sme sli do tesca som ju do neho posadila a mlada zacala tak revat, ze som ju cely nakup nosila na rukach. neviem, ci preto, ze na mna nevidela (v sportaku ju mam otocenu smerom ku mne), alebo preto ze ta opierka nebola v pravom uhle a zle sa jej sedelo, alebo jej bolo teplo. 😅 vyskusam ju tam este par krat dat a ked bude stale plakavat, tak potom sa pozret po niecom inom.

to potom asi kupim hned zapp a uz nebudem nic ine vymyslat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre