Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

zanulienka
16. mar 2010

sandori-som rada,ze mala si uz zvykla a verim,ze uz aj ty si omnoho spokojnejsia v robote.

krpcek
16. mar 2010

ahojte.
sandori strasne to leti . . . . 😔
u nas je hrozne pocko, tak sme sa s mamou dohodli, ze ideme do rakuska zhanat veci na malej oslavu. uz mame predstavu ako by to malo vyzerat, tak uz len to nakupit a urobit. budeme mat 19 ludi - normalne jak mala svadba, hruuza.
havino je uz tiez objednany, buda je vo vyrobe, uz len kos a nejake drobnosti ponakupovat.

vcera mi bolo taaaak strasne zle, sme prisli poobede z prechadzke, dala som malu spat a sup na WC vyvracat cely obed a od 15.00 do 20.00 som kazdu chvilu behala na WC 😝 nastastie bola mama doma, tak som jej zavolala a sa postarala o malu kym neprisiel muz z roboty, dali jej papat, okupali ju a muz ju dal aj spat . . .som ju ledva nakojila, aka som bola slaba a som ju ani drzat nevladala. teraz ma este trosku hlava boli, ale uz aspon nevraciam. nechapem z coho to zas bolo. 🙄

zanulienka
16. mar 2010

krpy-u nas tak krasne svieti slniecko 😀 .cim si si pokazila zaludok,asi ti nesedel obed

miavin
16. mar 2010

ahojte
zuzik - tak držím palce, nech to dobre dopadne, a daj nám vedieť
Petusko - jéjda aký sú zlatí tí chanlani - jéééj guličky máme aj my - sú po celej obývačke 😀
no ani ja neviem, na koho sa náš drobec podobá 😀 😀

nany100
16. mar 2010

ahojte, ďakujeme za gratulácie...hej, máte pravdu...malá je tatinkova kópia 😉 ...veru ju nezaprie...
sabi, z nočníka sme mali traumu, strašne plakala zo začiatku, teraz aspoň sedí (keďže sa sama ešte nepohybuje, tak aspoň z neho nezdrhne 😀 )

zanu, vraj ide to teplé počko aj k nám konečne a koncom týždňa budú teploty okolo 16 st. 😅

iku, leuška je aká zlatá a tie copíky, krásne 🙂
petusko, chlapci sú ako cukríky

ozaj sabi, urobíš ten ročný album? to by bolo super, ak by si si našla trošku čas 😉

sandori, Ninuške nech sa stále dobre chodí do jasličiek a nech ste spokojné obidve 🙂

krpcek
16. mar 2010

zanu asi - na obed som sa natlacila pecenymi zemiakmi, vyprazanou rybou a tatarkou - same zdrave veci! 😀

zanulienka
16. mar 2010

krpy-ryba je zdrava,ale asi bola az prilis zdrava 😀

nany100
16. mar 2010

krpček, aj ja mávem také zdravé obedy 😀 ...ale hlavne, že je ti už lepšie...a riadnu oslavu Sabinke chystáte...ale keď to tak rátam aj nás bude najmenej 13 dosp. + 4 deti + 1 pes (asi to budeme robiť vonku u svokry na dvore, lebo k nám do bytu by sa toľko národa nevošlo)...len aby bolo dobré počko...inak by to muselo byť na dvakrát a to sa mi nechce veru chystať dve oslavy 😒 ...ale minulý rok bolo nádherne ak si pamätáte...som pri pôrode pozerala do okna a vonku bolo horúco a slnečno (som sa kochala 😀 😀 )

baska19
16. mar 2010

mirka som teraz pozerala tvoje fotky a baška že bu....bu
na FB mam video tak skuste pozrieť

beadz
16. mar 2010

tak, ulozila som krpca, som zvedava ci zalomi 🙄
sandori, tak to je super ze si ninka v jaslickach zvyka. len fakt skoda ze to ide stale s tymi chorobami. tak nech sa cim skor da dokopy. a blahozelame k rociku.
krpcek, fiiiha, do rakuska idete zhanat veci na oslavu ? to bude nejaka extra ? a inak... nie si nahodou tehu ? 😉

beadz
16. mar 2010

nany, tak ty si mala pohodovy porod, ked si mala cas sa kochat 😀 .

beadz
16. mar 2010

kocky, dajte tipy na dobru obuv na vonku. ja som chcela od f. wanda, to je slovensky vyrobca a maju take super jemne vzdusne kozene topanocky, ale zohnat ich, to je des. uz 3 tyzdne cakaju na tovar, a vcera som tam volala a este vraj do 2 tyzdnov...
ake mate vy topanocky co uz chodite po vonku ?

sabinazv
16. mar 2010

nazdarte, ja sem taky taky, kym malô spi 🙂

sa zasa nakydalo toho snehu... ale teraz je u nas kraaasne, slnko svieti, vonku clapkanica... ja som bola v botaskach, cista romantika 😀

Nany, aj mne bolo v porodnici horuce... ale pocas porodu teda bola noc a rozvidnievalo sa potom... a preberali sa vysledky hokeja z noci a tak... a uz je to pomaly rok,fuha...
A jasnacka, ze spravim album - dufam, ze som nezabudla heslo do apriloviek 😅

Krpcek, ozaj riadnu paradu chystatu, no ale aj treba hviezde sabinke 😉 a toho psika schvalujem, aj ja chcem psika, ale az do domu, cize to predpokladam, ze o rok nejakeho zaobstarame... JR je mile psica, take zive, mrnave akoby sa furt smialo 🙂 My budeme trochu vacsie plemeno zhanat, aby to aj strazilo ten domek novy 🙂
A ozaj, nie si tehu? Uz by to mal niekto zacat 😉

zanulienka
16. mar 2010

baska daj link na fb

baska19
16. mar 2010

mi tu nehodilo link no nevadí dajak to nefunguje 🙂

zanulienka
16. mar 2010

bea-nase topanky by sa ti asi nepacili 😀

beadz
16. mar 2010

zanu, jasne. posli 😉

miavin
16. mar 2010

a na fb sa dajú dať aj videá? by som tam hodila drrrrrn drrrn naše 😀
a pridala som foto

nany100
16. mar 2010

bea, no pomedzi kontrakcie som rozmýšľala, že radšej by som sa vonku prechádzala a zbierala podbeľ 😀

my sme topánočky aj sandálky zdedili po neterke a myslím, že sú od Baťu...ale viem, že aj v Protetike predávajú také mini topánočky kvalitné (len je o ne bitka, lebo príde len pár kusov vždy)

baska19
16. mar 2010

bei mne sa pačia tieto ale su dosť drahe kedže detičky z nich raz dva vyrastu

http://www.liliputi.sk/index.php?option=com_vir...

nany100
16. mar 2010

ozaj a držte nám palčeky, keď o chvíľu vstane, napapáme sa ideme pich-pich do nožičiek...auauau ☹

beadz
16. mar 2010

baska, tie liliputi nie su velmi vhodne na prve krocky. ale pekne su, o tom potom. a drahe jak slak.
nany, my ideme buduci tyzden na ockovanie. joooj, vobec sa netesim. 😖

nany100
16. mar 2010

😢 to bude plaču...a noc bude asi veselá ☹ ...

beadz
16. mar 2010

a dala si homeo ?

miavin
16. mar 2010

jéééj nany - fú fú fú.... držíme palčeky nech to máte za sebou a bez teplôt
basi - to akože Alexík je bu bu??? 😀

baska19
16. mar 2010

mirka pre nu je teraz všetko bubu ale smiala sa a ukazovala na neho tak asi hej 😀

nany100
16. mar 2010

babyyyy, práve mi prisšiel na účet preplatok dane za min. rok 161 EUR (jupíí, potešilo 😉 )

miavin
16. mar 2010

baby - skúste mrknúť, či vám pôjde naše video
baši - nejde mi to tvoje - máš nastavené súkromie asi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre