Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

bambina
10. apr 2010

ahojte.
tak len na chvilu som vas prisla pozdravit. dnes sme mali nakupny den, boli sme aj my kupit Simonke trojkolku. videli sme viac, kupili sme v Draciku, tu co je teraz v akcii. mala je v nej uzasna a aj mne sa najviac pozdava, bola najpevnejsia zo vsetkych co sme videli. tak som rada.
kupili sme aj nejake oblecko do letnej kolekcie 🙂, potom obedik v restike (mala bola zlatunka). tak sme ju znicili, ze ked sme prisli domov, spala 2 hodiny. to je uplny zazrak pri nej.
idem sa s nou posalit, aby aj vecer dobre spala 🙂
pekny zvysok dna

a tie co idete na svadbu, uzite si a dajte si kolac aj za mna 🙂

romanakatka
10. apr 2010

ahoj aprílčatká🙂 sme tu zase dlho neboli... takže prečítať vás nie je šanca... no ale teda gratulujeme všetkým ku krásnemu rôčku a prajeme, aby boli všetci naši spolubojovníci zdravučký a zlatunký a nech robia rodičom len radosť 😵

Iku, takže predsa sa potvrdilo tehu??? Máte teda asi teraz perné rozhodovacie obdobie... tak sa držte 😉
Bei, to je super, že Vám to takto vyšlo 😵 gratulujeme 🙂

No a my od dnes oficiálne chodíme 😵 včera sme si Timka vonku s manžom medzi sebou posielali, ale len na takú mini vzdialenosť, lebo robil sám len také dva krôčiky a dnes vstal a z ničoho nič prešiel sám celú chodbu aj obývačku a vonku tiež cupital bez pomoci 😵 má z toho obrovskú radosť a je taký rozkošný 😵 no veď to poznáte 😀

A čo pripravujete na narodeniny? Aké darčeky sú v kurze?

egyptanka
10. apr 2010

Baby, pekny den ... mala teplotkuje zo vcerajsieho ockovania ... nase miery
8440g
74 cm
chocime uz plynule 🙂

roma, u nas torta, moja mame este nieco napecia a nejake chlebicky, darceky: slnecna clona na auto s hrackami, sada hraciek do piesku, nocnik a trojkolka, este mrknem nieco pekne na oblecenie a koncim ... 🙂

egyptanka
10. apr 2010

Bea, gratulujem k bijucemu srdiecku, davajte si na seba pozor, nech ta Simonko moc neprehana 🙂

macikjm
10. apr 2010

sabi...kupili sme ju v tesscu za 75,90 EUR...mne sa velmi pozdava...aj ninke sa v nej paci...a je pri nej aj telefon, tak sa vykecava s niekym vo velkom... 😀 podarena je...aj taska na rucke tam je...velmi prakticke na vonku... 😉

ni.kolet
10. apr 2010

Ahojte. Tak už sme s malým doma zo svadby. Už spinká. Bol dobručký. Pekne papal a tancoval a behal o sto šesť. 😅

macikjm
10. apr 2010

kuk do albumu, aky som urobila kociarik pre krsniatko do krstu... 😉

macikjm
10. apr 2010

este nie je dokonceny...ale do uz len detailiky dotiahnem... 😅

zuzik25
11. apr 2010

cafte babulky, oslavencom vcerajsim a ak su aj dnesni sredecne gratulujeme k 1. rocku.
Emmka mala vcera oficialne velku party, balony, torta, pukance, chipsy, jedivo, pitivo, plno ludi (15 kusov) plus jedna kocka este v brusku, ale cochvila bude na svete, Dostala plno darcekov, ale najvacsi uspech mala trojkolka, co tu dala link macik, ale mame zeleno-ciernu. vobec som o nej nevedela, kedze krstna nehcela prezradit. cele poobedie sa v nej vozila prestatsna ako blcha. aj slnencne skulky dostala, ale tie ju nejak netoto, nezaujali zatial.
ked stiahnem fotky, pridam, len teraz ideme spaciren do mesta.

bei, tak velka gratulacka, ze je vsetko tak ako ma byt.
macik, teeda, krasny kocik, sikulka velka.

pikino
11. apr 2010

cafte micky.

jaaa som dnes uuplne rozbita. som prisla zo svadby o stvrtej rano. utancovana a mierne pripita 😝 to bola zurka.
len keby sa clovek mohol vyspat. ach jaj od siedmej ficim spala som dve hodiny lebo terez sa zobudila ked som prisla a nevedela potom zaspat no jo. baby ja asi starnem. 😀

nikinka008
11. apr 2010

Ahojte babulky 🙂
Bei,gratulujeeeeeeeem 😉 to je super sprava,tesim sa s tebou ze je vsetko v poriadku a drobcek je tam kde ma byt 🙂
piki,tak si si aspon trosku oddychla od drobca?ocino to ako zvladol? 😀 tak mne by 2 hodky po nejake oslave nestacilo 😅 ale co uz narobis,mame pracu na 24 hodin denne 😀
Idem sa pochvalit a dufam ze to nezakriknem,mala sa nam pred par dnami tak rozjedla ze jej nestacim davat jest 😀 cely den len papa a papa ale ja sa tesim z toho 🙂 a zakazdym ked si ja vezmem tiez nieco jest tak jej z toho vzdy musim dat aspon ochutnat a ona potom usudi ci jej to chuti alebo nie 😀 😀
Spanok v noci je dobry,myslim ze sa ani nieje na co stazovat 😀 ale cez malo co naspi,spinka len raz denne a aj to len taku 1-1.5 .....ale vecer nehrozi aby o 8 zaspala,aj ked ju dam o 8 do postielky tak mi tam hodinu este rozprava,kopka si do postielky a vsetko mozne len nie spat,a to aj vyse hodiny 🙄 vcera este o pol9 mi tu behala a blaznila sa akoby nic a to keby som ju nechala tak one kludne aj do pol noci 😀 😀 tahala,,,,tak sme vcera zaspali o 10 aj to som ju musela vybrat z postielky lebo sa tam este blaznila,tak som ju dala k sebe a musela som ju za rucky drzat a tak zaspala aj ked to trvalo tiez ale aspon bola v klude 😀 😀
Dnes sme vstali opol 9 a do 2 mi tu teraz este sa hrala,tak som bola chvilku na pc a bolomi divne ze bola nejako podozrivo ticho ,a ona si lahla do lehatka a pozerala na telku a za chvilku pozriem a ona uz tam chrapka 😀 😀 prvy krat zaspala sama to sa este nestalo to musela byt ozaj unavena 🙂
A vsetkym oslavencom prajem vsetko najlepsie k prvemu rociku aj k prvym krockom 🙂

krpcek
11. apr 2010

ahojte. . . tak nasa oslava konecne za nami - dopadlo to celkom super, az na pociatocny stres pri chystani obeda - pecena hus, s loksami, knedlami a kapustou . . . vsetko pozohrievat a nakrmit 20 ludi, normalne fuska! 😝 mala dostala smyklavku, tak sa cely vecer smykala. 😀 skoda, ze celkovy dojem pokazil moj podareny svokor. 😠

inak vidim, ze tu riesite tie trojkolky, ktora je najlepsia? ta v metre za vela nestoji? nechce sa mi to citat vsetko? som unavena jak pes.
fotky neskor pridam na FB, potom hodim link.
tu je aspon zatial jedno videjko. 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=a-1I8hmHJZ4
cikyta
11. apr 2010

Ahojte.Cítam,no už nestíham reagovať.. 😅
Krpy-pekne videjko.
Mne dnes pokazil celkový dojem muž. 😠 Tak ma vytočil,že kebyže sme zobratí,sa rozvádzam! 😠 😀

ni.kolet
11. apr 2010

Ahojko.
Piki aj ty si bola na svadbe? A neboli sme náhodou spolu?

miavin
11. apr 2010

ahojte, čo tu nového? my máme teda po oslave - bolo celkom dobre, ale už som rada, že malý bubá a my vegetíme, idem hodiť nejaké to foto....

miavin
11. apr 2010

tak foto hodené, idem vegetiť, bolo to náročné.... 😀

cikyta
11. apr 2010

Mia-nádherná tortička,jedna aj druhá! A proste krásna oslava! 😉

miavin
11. apr 2010

ciky - ďakujeme veľmi pekne aj za povzbudzujúce komentáre, veľmi sa teším, že sa Vám fotky ľúbia.....už sa teším na vaše prvé rôčky -a fotky.... my až zajtra, ale oslava bola fajn.....

nany100
11. apr 2010

ahojte...no malá spí od siedmej, ale od ôsmej som ju už trikrát uspávala a teraz je pri nej mm...ja nechápem, Annag mala pravdu, ten tréning spania fungoval chvíľu a teraz je to ešte horšie ako predtým, lebo sa bojí, že jej odídem, tak ma v noci chce stále pri sebe...hm, som z toho vytešená 😒

mia, krásne torty, ja sa na to chystám v sobotu...

miavin
11. apr 2010

nany - ďakujeme - držíme palčeky, potom odfoť, nech sa inšpirujem 😉

daanka85
11. apr 2010

Ahojte baby a detičky, tak my sme sa zase na nejaky cas nastahovali k nasim, dufam, ze to bolo uz naposledy- ze uz sa budeme stahovat iba do svojho 😉
DAKUJEME vsetkým za milé gratulácie- k tým som sa vrátila...
Idem priat par foto malej, tak snad sa podari....

Vsetkým ročným srdečne blahoželáme tiež 🙂

daanka85
11. apr 2010

Baby, nejak som sa s tým novým koníkom ešte nestihla zoznámiť.. To už sa nedá vytvoriť dalši album ked akože chcem dat tam foto ze EMKA od 1. ročika???
Kde to dat vytvorit?
Pripajam aspon jednu foto Emky s tortou z oslavy...

daanka85
11. apr 2010

Aha, už som to našla, len nevladzem už pridať tie foto dnes.. tak bruuu 😉

miavin
12. apr 2010

ahojte - dobré ránko
zanu - Elaie prajeme všetučko len to najlepšie k prvému rôčku - veľa veľa zdravíčka, šťastíčka a lásky.. 😉

miavin
12. apr 2010

Egy - Natálke tiež prajeme všetko len to naj naj najlepšie k narodeninkám - veľa zdravíčka, šťastia a lásky
no ja sa ešte pár minút potrápim a malý bude na svete 😀 😀 😀

baska19
12. apr 2010

Dobré ránko blahoželáme všetkým novám oslávencom.
Mirka krásnu oslavu ste mali a ta slaná torta no nemám slov prerfektná 😉 My sme zatiaľ oslavovali mamkine narodky lebo ona je 13. apríl a robila som jej tortu lebo som chcela vyskúšať potiahnuť tortu marcipánom Varna no a vydarilo sa tak aj Baška bude mať taku tortičku domacu čo vyzera ako z cukrarne 😀

miavin
12. apr 2010

Baška - ešte raz ďakujeme aj za sms. No my sme mali vláčik - tortu, ale bola som hrozne sklamaná, mali sme mať lokomotívu Tomáš...tak sme sa tešili, jogurtovo - ovocnú, no neviem z akého dôvodu to úplne zmenili - no čo už, aspoň slaná torta sa vydarila.... ☹

baska19
12. apr 2010

a kde ste si dávali piecť?

miavin
12. apr 2010

v cukrárni v PP - a pritom tam robia fantastické torty...len som mala pocit, že toho mali veľa a pozabudli na nás.... - 😒

baska19
12. apr 2010

aha aj to potiahnutie vyzera take narýchlo ale hlavne že s mamkou ste take šikovnice a aspoň slanu tortu ste zmákli perfektne 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre