Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

cikyta
14. aug 2010

Dnes sme prešli pár km v kočíku. To sme požičali od sestry a skušame,či sa jej nezapáči.No cesta tam OK.No naspäť sme tlačili 😝

nikinka008
15. aug 2010

Ahojte 🙂
Neviete co je dobre na sopliky,mala je strasne prechladena 😒 a mamina tiez 🙄

miavin
15. aug 2010

ahojte žienky - ako sa mávate? čo máte nové? ja tu už nestíham ani písať, nie ešte čítať.... hrozné....

cikyta
15. aug 2010

@nikinka008 olinth

nikinka008
15. aug 2010

@cikyta a je to pre deti?

cikyta
15. aug 2010

Ano je to pre deti od O rokov.Pýtaj si zelené kvapky do nošteka.Potom maju aj s rozprašovačom,no to je pre deti od 2 rokov oranžove...atd...počkaj,skusim hodiť foto...

cikyta
15. aug 2010

@nikinka008 Tak takto to vizerá:

nikinka008
15. aug 2010

@cikyta nasla som ich na nete,silvinke pomahaju?chce si ich dat?ja ich musim sare davat nasilu 😔

cikyta
15. aug 2010

Ved ked leží a prebalujem ju tak šuch buch rýchlovka a ani nezbada...

cikyta
15. aug 2010

Takže mám tu brata....On je z Handlovej a nejdu tam ani vlaky,nieto ešte autá....Jedine vojaci (čím,netuším)
Chcel isť dnes domov a takto dopadol....
Segra zachranovala záhradu a zlomil sa tam aj betonový most. Toto mi poslala ešte doobeda,ked pozrela z okna na hlavnu cestu,čo je odstavená. Trčia iba hlavy dopravných značiek...

cikyta
15. aug 2010

Ešte pár foto z okna.....tam to bolo ešte ako-tak.No dolu v meste katastrofa.Tieto fotky su ešte lepší prípad....Na jednej fotke ide dolu ulicou smetiak....(Otec utekal zachranovať uhynute kravičky na družstvo ☹ )

cikyta
15. aug 2010

Nejde im rozhlas,ani TV,internet,nič...su len na mobiloch ☹

nikinka008
15. aug 2010

@cikyta teraz to vsetko ukazuju v spravach,nieco strasne co sa deje ☹

pikino
15. aug 2010

ahojte micky,

sme tu tyzden neboli akurat sme dnes prisli z chorvatska. ani som netusila co sa tu deje. sialene pocasie 😒

inak bolo dobre terezka v poho prezila osem hodin v aute bez reptania. teraz uz dve hodiny spi tak som zvedava kedy sa zobudi hotova je. a uplne sa za ten tyzden dstavila takze uz nekojime. no jo. strasne samostatne dieta toto, vsetko sama sama a didka jaksik nezapada do jej predstavy samostatneho krmenia 😝

cikyta
16. aug 2010

Ahojte.Tak super.Sisa ma hrozné vyrážky po krku a chrbátiku....dr.robila len do 1O hodiny.Tak som zvedavá,čo z toho bude.Strašne si to škriabe.Až do krvy.Nahodila som fenistil,tak so škrabaním prestala,no uvidíme.............pá 😢

baska19
16. aug 2010

Ahojte tak my už máme konečne behačky po bankách za sebou a vybavený úver v novom bytíku nám treba ešte vymaľovať a snád do konca mesiaca sa aj presťahujeme.
Baška mi začala pytať "kakau" (to je kakauko) pride ku sporaku a naťahuje sa za hrnčekom v ktorom zohrievam mliečko a včera mi dokonca doniesla rukavicu asi aby som to skôr spravila a nemusela nikam chodiť no podarena je. a banan pyta už len ako koktail povie ham ham ale nechce kusať len beží do kuchyne a ukazuje na pohárik 😀

ivanulienka81
16. aug 2010

Ahojte, my sme dnes boli na ockovani u nasej novej pediatricky, krpcek plakal...
mne Misko vobec nechce rozpravat, doktorka povedala, ze uz by mohol mat takych aspon 5 svojich slov ako mama, papa, ham atd. ale Misko sa nechyta ☹ .... zato suvislo hovori nejakou hatlancinou, normalne jazykove hlavolami, snad sa nam rozhovori aj zruzumitelne.... 😅

misha666
16. aug 2010

ahojte kocky... nechodim sem velmi, lebo nejak nie je cas, nepisem ale sem tam vas citam..inak sa mame fajn...vacsinu prazdnin sme s emmkou u mojich rodicou , lebo v byte mame hrozne teplo...a ocko chodi na vikendy za nami...

ivanulienka81 my tiez rozpravame babatkovcinou...ale vie aj mama papa baba ham ham a este nieco...podla mna si nerob starosti urcite sa rozhovori...

cikyta emmka to ma tiez tie vyrazky...podla mna su to len potnicky...ale daj potom avizo co ti povie dokyna na to...

petusko
autor
16. aug 2010

ahojte 🙂
my sme dnes priali z tyzdnovej "dovolenky" u nasich, bolo super 😎
a kooooonecne sa aj nas Marcel ak posledne (?) aprilovciatko rozhodol, ze chodenie je fajn a od soboty si pochoduje 😎 daval sa nacas, chalanisko 😀
ja neviem, cim to je, ale obidve moje deti robia najvacsie pokroky u mojich rodicov, aj Petik tam urobil prve kroky 😀 a to som si este pred odchodom robila srandu, ze sa nevratime domov, kym Maco nezacne chodit 😀
@cikyta tie zaplavy su hrozne 😢 mam v Handlovej dobru kamaratku, jej rodicia prisli o dom, dalsia kamaratka sotva stihla ujst s dvojtyzdnovym babatkom ku svokrovcom 😢

nany100
17. aug 2010

@petusko tak Marcelko nebol posledný...naša slečna chodí stále za prst...sama prejde pár krokov, ale to musím byť ja na jednej a muž na druhej strane ako chytači, príp. tam môže byť gauč alebo stolík...ale sama sa v priestore ešte nepustí a vonku už tobôž nie...
@ivanulienka81 nič si z toho nerob, Adelka vie síce už kopec slov a nanovšie všetko po mne opakuje...napr. "hotovo" alebo "ahoj" keď poviem do telefónu...ale synovec, ktorý bude mať o týždeň 2 roky sa ani zďaleka nechytá, skoro nehovorí...tak si nerob starosti...Miško sa isto rozbehne...Adelka zase sama nechodí 😕

petusko
autor
17. aug 2010

@nany100 pride to ako blesk z jasneho neba. ja som uz ani neverila, ze mi raz pride sam oproti a z nicoho nic sa vychystal a isiel. a nie dva tri kroky, v pohode prejde cely dom. takze aj Adelka sa raz pusti a uz ju nezastavis.
Marcelko este zabuda, ze vie ist aj po dvoch, takze stale vela stvornozkuje, ale ked ide, tak ide 🙂 a ja sa neviem vynadivat na neho 😅 nevies, mozno uz zajtra to pride 😉
a rozpravanie ja neriesim, marcel vie stale len mama a gol 😀 no a ham to je vsetko zmysluplne co povie. potom si len tak tara baba papa, dedeee 😅 zato tancuje ako drak 😀 normalne maju s Petikom choreografie, najoblubenejsia je Waka od Shakiry - spoji si ruky a mrvi sa a potom detska anglictina, najma pesnicky Hlava, ramena, kolena... marcel sa chyta za hlavu ked to pocuje 😀 opakuje po Petikovi 😀
uz som velakrat pisala, ze Petik zacal hovorit ako trojrocny a teraz niekedy obraciam oci k nebu, nech je chvilu ticho 😅

nany100
17. aug 2010

@petusko no neviem sa toho dočkať,ale hádam každým dňom...veď už 4 mesiace vykračuje za jeden prst a predbiehajú nás na ihrisku ročné drobce 😀 ...síce chodia tackavo, ale sami 😉 ...Adelka chodí pekne isto, našlapuje na celú nožičku,ale musí sa ma držať...hlavne mi lezie na nervy, že sa každý vypytuje či už chodí sama 😠
vy tiež máte doma veselo, ale chlapci sa ti už aj spolu zahrajú, takže nevyžadujú stále tvoju spoločnosť 😉 ...ale zase musíš asi dávať väčší pozor 😕

petusko
autor
17. aug 2010

@nany100 tie nekonecne otazky, to poznam.. donedavna sa vsetci cudovali, ze petik nerozprava, teraz ze Marcel nechodi... som zvedava, co bude nasledovat 😀
u nas je vzdy veselo, chalani sa spolu zahraju, aj pobiju 😀
a kazdy den mi pripravia niekolko prekvapeni, dnes sa ma Marcel snazil presvedcit, ze nas kocik sa da kludne vyuzit aj ako surodenecky 😀 aha 😀
ale kym som ho tam nasla, len som ho pocula niekde kvicat, neexistuje ho najst az ked som zbadala trcat nohu 😀 a chudak musel este vydrzat, lebo toto som nemohla neodfotit 😀

nany100
17. aug 2010

@petusko 😀 😀 😀 ...on sa naskladal do nákupného košíka? 😀 😀 ...podarený je, výmyselník malý 😉

inak presne pred dvomi rokmi som si našla na teste //...juj, ale to letí 🙂 ...a moje dve čiaročky sú už hore, tak bežím 🙂

petusko
autor
17. aug 2010

hej napratal sa tam, som ho ani nevedela vytiahnut, lebo sa metal, ja som sa smiala, nedalo sa mi inak 😀
ja som si // nasla 11.8. 🙂

petusko
autor
17. aug 2010

pred dvomi rokmi samozrejme, nie pred tyzdnom 😀
moji este spia, ja idem vyvesat pradlo 🙂

ivanulienka81
18. aug 2010

ahojte...
tak my sme sa prisli pochvalit... dnes som kontrolovala dasienka a ocne zubky su vonka, iba tak skrabka upirik maly s nimi 😅

petusko
autor
19. aug 2010

@ivanulienka81 blahozelam 🙂 Marcelikovi stale ocaky chybaju. zrejme pojdu ako posledne, kedze uz aj 4 stolicky uz ma vonku.

nany100
19. aug 2010

@ivanulienka81 blahoželáme 😉 ...u nás dolné jednotky a ľavá štvorka 😀 ...a horné jednotky a dvojky...suma sumárum 7ks 😀

petusko
autor
19. aug 2010

Marcel ma dokopy 12. ale ako sito, dole mu chyba ta dvojka, co mu ani nenarastie, ocaky chybaju 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre