Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

beadz
24. jún 2009

sabi, tak to uz ano. 😉
misha, mozme ist, len teraz este spinka, okolo tretej mu dam jest a mozme.

misha666
24. jún 2009

bea...oki...moja vypila o tej 14tej 100ml a ako teraz papa tak jej to vydrzi aj do tej 18 tej.. tak mi cenkni potom...idem sa este doucit segmentaciu,ked mi to emmika dovoli 😀

miavin
24. jún 2009

baska a aký čajík jej dávaš??? lebo ja nemám písané nič na krabičke, že kedy by sme ho mali dať - alebo som neprečítala poriadne 😀
no ja som nášho drobca dala na balkon - ešte len ucítil vzduch a už bubá, dúfam, že aspoň 2 hodinky....

beadz
24. jún 2009

oki misha, len ta prezvonim ked pojdem z domu a stretneme sa pri stanku.
tak pa kocky.

baska19
24. jún 2009

mia ja mám Hami granulovaný čaj z Tesca a tam to je napísané tiež som si to všimla až na druhé čítanie ale asi máš iný 😉

cikyta
24. jún 2009

Majka-iný kraj-iný mrav.
Nám na refluk dali len probiotiká v prášku-toť vsjo.Od pediatričky nič.
A aj my máme furt pästičky zaťaté.Málokedy ich otvárame.A nikto nám na to nič nehovoril.

didi83
24. jún 2009

Ahojte kočky,

neprispievam do tejto temy, povodny termin som mala s 2.5, tak si pisem s majovkami - avsak tie maju mladsie a mensie babatka, tak chcem poprosit o radu vas, ktore mate babatka podobne "stare" 🙂.
Moja mala zacala teraz spavat akosi prikratko, tak 30 min, nanajvys hodinu - robia to aj vase deturence? proste pekne sa hrame, rozpravame, potom zacne mrnkat, tak ju zacnem kolisat v kocari, zaspinka, spi uplne tuho a za 30 min je hore. Predtym spavala aj 2-3 hodiny. Mate to tak tiez?
a chcem sa spytat ako uspavate vy? ja stale v kocari, alebo na "ciciku". Vy normalne date dieta do postielky a ono same zaspi? bez placu? Lebo ja ked pocujem malu plakat, tak ju kolisem a utisujem, tak neviem co je spravne, co nie 🙂

korelka
24. jún 2009

ahojte!

ahoj didi - vitaj medzi nami v prvom rade 😉

ja si myslim, ze nie nic nezvycajne pokial ti takto spinka, aj moj Alex spi max. v kuse 30 min. a potom sa tvari akoby prespal cely den... 😀 uz tie nase babatka budu stale menej a menej spinkat, takze ja si fakt myslim, ze je to norma... 😵 A uspavam presne tak isto ako ty a viem, ze to nie je spravne, lebo to maly riadne vyuziva, ale ta co uz... 😅

baby, ja zas od zaciatku pouzivam HAMI harmancekovy a pre celkovu pohodu. boli sme minule na hematologii a dr. vravela, ze v teplom pocasi, mu ten cajik aj mam dat, lebo to potrebuje, tak ja mu aj davam, ale max. 100 ml rozdelim do 3 davok a Alex je potom spokojny a menej potrebuje papat, tak mi aspon tak velmi nepribera teraz, lebo sa uz zacal riadne gulatit... 😅 😨

cikyta
24. jún 2009

Didi,aj moja tak spáva.To je normálne-myslím...Ešte sa stále deturence menia a stále prekvapuju...Aj počasie za to môže-vraj.Dr.hovorili.
Ja uspávam tým najhorším spôsobom,aký existuje.V lehátku ju kolíšem...až kým tam nezaspí. 😒

majka_dk
24. jún 2009

didi nas spaval presne tak isto, ale tento tyzden som si s nim skusila lahnut poobede a vydrzi spinkat 2-2,5 hod, ale musim byt (spat 😉 ) cely cas pri nom, ale aspon sa vyspi a ja vlastne tiez, aj ked doma som od pondelka nic nestihla 😅
inak sa dnes trapime s tou zahustovacou kasickou, maly to nechce vypluva to a vlastne sa uz 2 krat za sebou moc nenajedol 😠 asi kasleme na to, vsak az tak strasne negrcka, max na lyzicku a to je podla mna v poho
no a my mame presne tie cajiky ako korelka, ale mame problem, ze maly uplne odmieta flasu, maximalne dva krat glgne (max co vypil je 5ml) a ked mu davam s lyzickou tak to vypluva 😕

didi83
24. jún 2009

Dakujem baby

tak ste ma ukludnili 🙂. Uz som si myslela, ze robim nieco zle 🙂. Vyskusam si k nej lahnut a uvidime 🙂

arizona
24. jún 2009

čaute baby 😀

ozývam sa, lebo mám problém - máte niekto také dlhé dieťa, že sa nezmestí do vaničky? čo sa robí v takom príprade? asi ho začnem baliť naširoko a to ho trochu skráti 😀

lindula3
24. jún 2009

ahooooj jani.. uz som na teba myslela 100krat ze ti napisem mail, no nejako mi nevysiel cas na dlhe pisanie🙂))) no treba kupit vacsiu vanicku🙂🙂🙂 a kolko merate? uz ste boli na zaciatku taky velky ze? a jak sa ma malinky?

sabinazv
24. jún 2009

no vitaj stratena Ari 🙂
este aj Solen sa stratila...

no ze sa aj ukazes... a teda riadny dotaz si dala... no maleho uz len sprchovat, pripadne do velkej vane sa hadam este vojde 😅

arizona
24. jún 2009

lindula, som si všimla, že na nás kašleš 😀 dlhšia vanička? 😀 😀 malý má 71 cm a asi nikto sa nemá lepšie 😉

sabinazv
24. jún 2009

a chceme vidiet maleho slizika... ci je aj baculko? 😉

arizona
24. jún 2009

jaaaj, myslela som kočíkovú vaničku 😀 😀 😀 som ešte dementnejšia ako počas tehu 😀 😀 😀

arizona
24. jún 2009

sabi, slizík alebo slížik? 😀

sabinazv
24. jún 2009

sližika 🙂

jaaj, do koca sa nezmesti... takze mu trcia nohy 😀

my ked sme mali party pri prilezitosti narodenia nasho maleho, tak moja sesterka mudra kym som ja kojila, do nasho kocara nasukala svoju 14 mesacnu dceru, ktora uz behala po zemi a v tych spinavych topankach - akoze jej trcali z koca, ale vies ako decko - sa tam metala... som myslela, ze ma rachne, ked som to videla... to je rozum 😖

arizona
24. jún 2009

sabi, mamina sa asi potrebovala vybúriť 😀 ešteže sa tam ona nevtrepala... moja svokra zase nasúkala 1,5 ročného vnuka do nášho vajca (sedačkiy). čakala som, kedy pukne. ešteže to trvalo len pár sekúnd...

ako to tak počítam, do konca augusta nám bude kočík asi krátky a vtedy ešte sedieť nebude môcť...

sabinazv
24. jún 2009

sesterka nema paru, na co sluzi kocik pre novorodenca asi... vsak aj na akciu prisli s 2 malymi detmi a tie boli v aute len tak, jedno na kolenach, to 14 mesacne a to druhe 3 rocne behalo vzadu... zaspali dobu, co uz...

sabinazv
24. jún 2009

a ako sa inac mate... okrem toho, ze vam chuti obom chuti UM? 😉

zanulienka
24. jún 2009

caute baby,my sme dneska trosku behali po obchodoch a Elaia je z toho brutalne unavena 😀 spi jak zarezana,urcite ju bolia nozicky z tolkeho chodenia

sabinazv
24. jún 2009

zanu, takto zrichovat dieta 🙂

arizona
24. jún 2009

no UM nám chutí kvalitne, našťastie jeden z neho priberáme a jeden chudneme 😀 máme sa fajn, na nedostatok spánku sa nemôžem sťažovať (najnovšie vstávame o siedmej ráno a potom spíme ešte do desiatej), len nejako nestíham domácnosť. do vianoc sa to hádam napraví 😀 maléh máme že vraj flegmatika už teraz - tak usúdila dr., ja som si myslela, že je pozadu... danko je podarený 😵

sabinazv
24. jún 2009

ari, ty este furt chudnes? to musis uz byt riadna kostricka, co?
mne zasa chuti... viac ako v teho !

my este nevieme prespat celu noc... tak okolo 2 - 3.h musi jest a potom okolo 5.h prakticky vstavame... pripadne este na chvilu zaspi ako dnes do 7.h... ale uz som si zvykla...

no a ukazes nam aj ty svojho junaka konecne? ci sa zasa vyparis bez toho na dakeho polroka do zabudnutia? 😎

zanulienka
24. jún 2009

jej sabi nase deti maju rovnaky harmonogram,aj my presne vtedy jeme aj vstavame,ale ja si neviem zvyknut.niekedy som taka unavena,ze od ospalosti nevidim flasku,alebo lejem vodu vedla flasky..naopak zapnem plienku.. 😅

sabinazv
24. jún 2009

zanu, my sa v noci len kojime a nevieme trafit bradavku do pusy 😀 , lebo sa kojime potme, aby sa neprebral a potom spal dalej... lebo sa zvykol riadne prebrat ked sme zasvietili

zanulienka
24. jún 2009

no ja s nou vyjdem von,zapnem tv-uz mam nastaveny kanal,prebalim,ona sa zatial vyrehni,trosku ponatahuje.napapa a ked ide vsetko ok tak hned zaspinka,ale musim pockat na grgnutie co dost dlho trva,ked si negrgne zobudi sa o polhodku,grgne ale uz nezaspi.tak radsej pockam tu polhodku,ulozim do postielky,zaspim asi skor ako mi padne hlava na vankus.a potom o 5.00,jest,nervacenie,trhanie vlasov,ucha-hroza.toto je asi hodku a potom spokojna zaspi.

macikjm
24. jún 2009

ahojte...
my svietime celu noc...take male svetielko musi byt, bo ja ked otvorim okale, hned musim vidiet bombulu, taky som zvyk nabrala...ale prebalit musime pred papanim, lebo inak sa mala preberie...okale ako vevericka a uz debati...a mne sa tak chce spat... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre