Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

zucha
30. aug 2009

ciky, aj moja tak casto drcava 😖

cikyta
30. aug 2009

Najprv som myslela,že je to mojim mliečkom,ale prd makový.Aj po UM grcká.
Nuž,zrejme nám ešte uplne neustupil reflux a začnem znovu z gastrotusom.(Vlastne teraz som ho dala o 7 večer a tá spí a spí..........čo mala spať až o 9 večer!!!!!!!Ešteže som ju stihla okupať.)
Alebo je to tým,že ju furt vláčime na rukách,naťahujeme a ešte aj tie ortop.gate jej tlačia bruško. 😒

krpcek
30. aug 2009

ahojte.

zucha kolacik vyzera lakavo . . .ma idem zajtra robit taky marhulovy, lebo v utorok mame navstevu a ta si vypytala marhulovy kolacik. 😀 😀 😀

moja negrcia skoro vobec. obcas sa stane, ze jej nieco vybehne, ale to len trosicka a asi raz do tyzdna.

krpcek
30. aug 2009

ciky mi masu tiez stale vlacime na rukach.

zucha
30. aug 2009

krpcek ved kludne mozes dat tvaroh a namiesto jablk marhule 😉

korelka
30. aug 2009

ahojte!

tak tema grckania - no u nas je to v priemere asi 2 dni do tyzdna, ale to potom cely den. Mame aj nutriton, ale on mi to stale vypluva, tak to nechavam tak, ved mi pekne pribera. 😉

nam sa Alexik tiez pokazil v noci so spinkanim - vstava uz o 2.30 a potom o 5.30 a obcas este potiahne, ale niekedy uz vtedy vstava a ja umieram...

krpcek
30. aug 2009

nooo zucha, este si premyslim, na co budem mat zajtra naladu. 🙂

mne sa tiez mala casto v noci budi - som myslela, ze je to zo zubkou, ale vidim, ze to vsetky babatka tak vymyslaju. 😅

misha666
30. aug 2009

ahojte kocky... my sme boli na vikend u svokrovcou...ale uz nikdy viac tam nejdem na noc...mala bola kazde dve hodiny hore...a nakoniec som uz bola taka zufala ze som si ju zobrala k sebe ucicikala ju na sebe a tak sme zaspali... a este k tomu ma aj svokra urazila,...,ze mi ostali len usta otvorene... hovori muzovi " marek (bratranec muzou) ma novu priatelku dajaku z vychodu (aj ja som z vychdu) ale taka je cudna... ale sak z vychodu ani krava nedobra , len skoda ze som ti to nepovedala skor... no toto povedala mojmu muzovi predomnou... no neni pi.a? som len ostala ticho bo som normalne ostala v uzase jak daco take mohla z tej jej nevypranej papule vypustit,...ale potom som sa jej mstila...som jej nedala malu...az 10 min predtym jak sme odchadzali ju zobrala od mojho muza...keby ze ju mam ja tak ju nema 😠

jankaaa
30. aug 2009

co je tym nasim drobcom ze sa im nechce hajat....a ja by som tiez tak spala a nas maly sa budi celu noc a rano uz o siestej je hore

cikyta
30. aug 2009

Počula som,že bábätká v 5 mesiaci sa začnu vnoci budiť viac,lebo su zrazu viac hladne,skrz rastový špunt či jak sa to volá.

jankaaa
30. aug 2009

misha tak to je riadna p.....

jankaaa
30. aug 2009

a kedy zacnu mat nieco take ze maju spinkat celu noc? 🙂

sabinazv
30. aug 2009

ahojte 😉

misha, ja som myslela, ze vyrok je znamy iba vyrok "z ocovej ani krava nie je dobra" ale vidim, ze slovac to pouziva kdekolvek... 😅 A ten vychod, to akoze vychodne SK, ci nejako blizsie specifikovane?

Ale inac ta tvoja svokrusa je teda pripad... musite sa so Zanu dohodnut, ako tie vase harpie skrotit 😎

zucha
30. aug 2009

tato noc aj u nas bola kriticka. Kazdu hodinu od 22.00 bola hore. Takze sme kojili v noci 8x. Nechapem. Normalne 2x a je pokoj. Rano bola tak prejedena, ze sa 3x po sebe dokakala.

Krpcek, ten recept je super v tom, ze na cesto len zmiesas muku, cukor a kypr. prasok a je to 😉

sabinazv
30. aug 2009

ciky - rastovy spurt 😉

zucha, kolacik vyzera byt fajny... na tvaroh som teraz zatazena.. .ale celkovo na mliecne vyrobky, asi doplnam, co vydavam 🙂

krpcek
30. aug 2009

miska na to sa vyser. 🙂 krava je to.

ciky fajn a dokedy to trva?

boze ten MM, dosla mi SMS a ziarli jak maly chlapec, ze preco som mu nepovedala, co to bolo a od koho? bolo to od mojej mami a aj to omylom, chcela to poslat sestre. nechapem, co mu zas je. 😠

cikyta
30. aug 2009

Mischa - páni ja by jej dala! Svokra nesvokra.........
Janka-Spinkať celu noc? No hádam za 5 rokov? 😅

krpcek
30. aug 2009

zucha ak sa mi nebude chciet vypekat, tak urobim tvoj. 😉

misha666
30. aug 2009

sabi...tak ja pochadzam az od sobraniec ...to je 30km od ukrajiny to je V...a svokra je z Medzeva to je JV... 😖

krpcek
30. aug 2009

teda stat v kuchyni a neviem ako dlho vypekat som myslela . . . ale mam zajtra doma muzika, tak sa budem asi cely den po dome poflakovat, nech sa on venuje malej. 😀

cikyta
30. aug 2009

Krpy-neviem,dokedy to má trvať.Toto som nevyzistila,ale pokusim sa. 😅

sabinazv
30. aug 2009

mishi, dikes za vysvetlenie.. lebo ja tu na strednom slovensku vsetko na vychod je vychod 😉

krpcek
30. aug 2009

miacha ak by bola z BA, tak potom by mohla nieco take trepnut . . .ale sak vychod, jak vychod, nie?

jankaaa
30. aug 2009

ciky super 😀 😀 😀

ja v poslednom case neznasam noc

zucha
30. aug 2009

ciky, asi mas pravdu s tym rastom, lebo aj prva mi takto zacala casto v noci vstavat, ked bola v tomto veku. Myslela som si, ze jej nestaci moje mlieko, tak som zacala davat na vecer aj umele, ale vobec to nepomohlo, bolo to to iste. Takze teraz uz nepolavim a bude mat len moje.

misha666
30. aug 2009

ja neviem co budem zajtra robit... proste teraz ked sa mi uz netreba ucit som nejaka prazdna... asi zavolam beadz a pojdeme na pivec niekde,,, ale akurat mi volala mama ze sa zajtra zastavia...boli v prahe a kupili malej kopu veci tak sa tesim 😵

krpcek
30. aug 2009

zucha a kedy to preslo?

cikyta
30. aug 2009

Zucha-správne.To UM na noc velmi nepomôže. (Možno su výnimky,ale často to v mlieku nebude)
Nedávno mi krpatá vyvádzala-nechcela prso,len flašu.Našťastie,už je to OK,ale bola som už 3 krát nutená jej dať UM,kedže som nemala odsate a bolo treba krmiť.A nepostrehla som žiadny rozdiel vnoci.Presne na hodinu sa zobudila,ako po MM.

zucha
30. aug 2009

krpcek, to si presne nepamatam, kedy to preslo, ale mam taky pocit, ze to trvalo cca 3 tyzdne, mozno mesiac

cikyta
30. aug 2009

No Mischa,a nám občas pošle jedna kamarátka vecičky pre malu z Prahy.A tak ak bude tvoja mamina chcieť,može sa kludne staviť aj u nás.Neurazím sa.Joj veru nie 😀

No idem ja het.Dobru noc kočendy!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre