Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

solen
11. sep 2009

nina neblazni. poslu na nas socialku 😀

krpcek
11. sep 2009

uz som spat, ale dieta mi place, tak letim kojit

solen
11. sep 2009

zanu do nich!!! 😀

ninnaricci
11. sep 2009

misha toto sa mi páči...ale ešte to neriešim
http://www.detskejasle.sk/

zanulienka
11. sep 2009

a mate po chlebe 😀

petusko
autor
11. sep 2009

mas pravdu, nebereme deti ani chlapov, nebudeme nosit drevo do lesa nie? 😀

solen
11. sep 2009

tak to uz musi zanu napisat, ci tam je "les" 😀

zanulienka
11. sep 2009

neviem ci sa budem chciet dalej kamaratit z kockami ktore nestihaju upratovat,pridam sa do klubu lindu 😀 😀

petusko
autor
11. sep 2009

to bude jej bojova uloha, pozhanat "nahodnych okoloiducich" 😀

ninnaricci
11. sep 2009

zanu...solen...ja som taká pohodlná...a aj môj drahý...a Maxim je rozmaznaný 😀

...tiež beriem alternatívu...Španielsko...babská jazda...nech si chlapi užijú...

zanulienka
11. sep 2009

mame les aj kopce plne stromov

misha666
11. sep 2009

ninna tak to je super...lepsie ako na jesennej...tam mozem kludne dat malu aj na pol dna...co mne bude asi stacit...dikes za link...

zanulienka
11. sep 2009

cakam vas,kedy asi dorazite

ninnaricci
11. sep 2009

misha...ja tiež zvažujem len pol dňa...tak budú spoluškôrkari 😀

petusko
autor
11. sep 2009

kocky, idem ja spat. uz mi padaju viecka. 😔 dobru a pokojnu noc.

ninnaricci
11. sep 2009

zanu...ja čakám...na to auto o petuska...ma vyzdvihnú hádam 😅

zanulienka
11. sep 2009

idem aj ja,elaia ma prve krmenie o polnoci

misha666
11. sep 2009

zanu...a peso to bude kolko trvat 😀 😀 😀

nina...tak urcite ju dam do jasli ,ten pol den je super riesenie... a ty chces chodit

misha666
11. sep 2009

do prace ???

zanulienka
11. sep 2009

mischa-to neviem bud prva a vyskusaj 😀

ninnaricci
11. sep 2009

dobrú nôcku prajem...tiež sa pridávam...už hodinu meškám... 😀

misha666
11. sep 2009

ja neviem...ci mam ist buvat ci mam pockat muzika este je stale v praci len navecerat sa prisiel domov... ☹

solen
11. sep 2009

:d dobru noc damy

misha666
11. sep 2009

tak ked idete vsetky tak ja idem do sprchy
bru nocku

ninnaricci
11. sep 2009

misha...ešte neviem...hlavne potrebujem sem tam ticho 😎 a klud...a drobec nech sa združuje 😉

lindula3
11. sep 2009

Ahojte baby... tak tu sa zacalo najnovsie osierat toho kto sem dlhsiu dobu nechodi?  nahodou som sa dozvedela ze ma tu pretrasate... tak aby som to uviedla na spravnu mieru a neda mi to nevyjadrit sa kedze sa tu o mne bavi...

Zanu zijem zijem, uzivam si skvelej natalky a hlavne cerstveho vzduchu a nikto ma neurazil, s nikym som nemala ziadny konflikt...

Sabi malu som dala vymazat preto lebo nechcem aby jej fotky boli vo verejnych albumoch kde sa hocikto hocikedy moze pozriet a to ze sem nechodim nema nic spolocne s tym ze som s niecim nesuhlasila, kazdy ma svoj nazor a ja som si ho vzdy aj povedala...

Lucka ano mas pravdu, prestala som sem chodit, pretoze ma uz nebavili citat tvoje prispevky, ktore mne vobec nepripadali zaujimave, nadavky na cele tvoje okolie a ako si myslis ze je to strasne vtipne vsetko... je to tvoja vec, tvoj nazor, nadavaj si kolko chces, vyjadrila som sa k tomu naposledy a s tym som skoncila a osobne si myslim ze to takto dopadne ked maju deti deti...
vyprosujem si aby si ma tu osierala a tahala sem veci ktore sem vobec nepatria... a zabudla si este menovat ked so mnou nieco mas tak mi to povedz kludne na ulici, ja sa ti nemam preco vyhybat a myslim ze na taketo skolkarske tahy (ako pozerat do zeme a pod.) som uz trosku stara... a uz vobec neber do ust moju nataliu, ked zavidis ze je dobra tak zavid, zacni sa aj ty spravat ako matka a davaj svojmu dietatu trochu viac lasky potom mozno nebude taka urevana a zlostna...

a ak niektorej z vas chybam a chcete byt v kontaktne (co uz aj pochybujem) napiste kludne IP toto nie je jediny sposob komunikacie... 🙂

pekny vecer....

macikjm
11. sep 2009

juj....tak dnes je to tu pekne adrenalinove... 😅 😕

macikjm
11. sep 2009

cafte inak... pekne ste sa bavili... 😀

skorvankova
11. sep 2009

...............tak ja som dnes skusila dat kasičku, som zvedava ako to dopadne 😒

macikjm
11. sep 2009

a suhlasim, ze si tu kazdy moze vyjadrit svoj nazor a ostatne precitat a mysliet si svoje alebo zareagovat...ale kazda mame svoje dietky a budeme sa o nich starat ako chceme...

aj ja idem do espane.....ale kto bude kojit moju ninusku???? 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre