Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

sandori
14. sep 2009

oki petus .... stretneme sa na jarmoku 😉

majka_dk
14. sep 2009

nany - skore uzdravenie, hlavne pozitivne myslenie a mliecko nestratis 😉

kaitka
14. sep 2009

majka aj ja som mrtva vzdy ked prideme s plavania,,,tak niesi sama))
ale karin je uz hore,,tak slofik nebude 😀
ideme sa blaznit)))
a fotky maju cas) dajte pak na facebook,nech sa pokochame
ja dam tiez ale asi az vecer)

majka_dk
14. sep 2009

my este spime, som zvedava do kedy, jasne fotky pridam, ale tiez az vecer 🙂

kaitka
14. sep 2009

no to pekne spinka) ked sa zobudi bude dobrucky🙂 sviezi)

misha666
14. sep 2009

ahojte kocky...tak boli sme na poradni ale dokyna tam nebola, mali nas aj ockovat ale nas neockovali...tak len nas sestricka povazila , pomerala...a mame 7010g 69cm takze menej o 200g a o cm ako vyslo mne doma 🙂 inak mala uz asi 3tt dviha hlavicku nozky naraz ked lezi akoby sa dvihala do sedu... a sestricka hovori ze je to este skoro...tha neviem no 😕 abi s tym ekzemom nevieme ze co, tak zatial len mastime olivovym olejom...ale lepsi sa to 🙂

zuul
14. sep 2009

45min uspávam, toľko plaču, kriku a teraz bude 45min spať 😲

zanulienka
14. sep 2009

zuul-dneska aj ja cely den uspavam,viac casu uspavam ako ona spi

zuul
14. sep 2009

zanu tak tak 😝

pikino
14. sep 2009

mno my sme sa akurat vratili z tescaca. sa mi nescelo ist aftom. pred domom mi stoji bus a odvezie ma az pred vchod tesca. z jednej konecnej na druhu. tak som ju supla do klokanky a isli sme. ani nedychala tak kukala. potom zachrnela. v tescu zasa balila tety predavacky sa na ne usmievala ako slniecko na hnoji a potom cestou spat sa v buse rehotala no spokojnaaaaa ked sme prisli domov a som ju vybrala z klokane zacala revat. 😝

jankaaa
14. sep 2009

ahojte babulky tak som nemala cas byt tu s vami az teraz som konecne sadla za pc a idem vas citat 🙂

my sme dnes boli na gastro brusko mame v poriadku ale na tych bacilov musime stale brat probiotika a predpisala nam aj nejake mliecko....s prikrmami este mam pockat lebo kedze ma tych bacilov tak moze byt skor nachylny na alergie...a tiez musime ist na odber v krvi v stredu rano lebo trikrat nam brali a trikrat sme mali zvysene trombocyty...bojim sa velmi....kazala mi nech mu davam dnes aj zajtra pit vela cajiku a ked v stredu bude dobry odber ze nebudu zvysene tak nemusime ist na hematologiu....babenky drzte nam palceky nech je vsetko ok...neviete co to znamena ked ma zvysene tie trombocyty?

jankaaa
14. sep 2009

zuul mam presne to iste co ty....moj drobec nespi cez den a vecer tiez zaspi o 19:00hod potom okolo desiatej sa zobudi na papanie a potom uz pomaly kazdu hodinu je hore a o siestej sme uz hore celkom dnes bol hore uz od pol piatej...ja som uz tiez nervozna nevyspata...

jankaaa
14. sep 2009

zuul aj ja chodim hocikedy s placucim babom v kociku a s tetusiek a z ich blbych poznamok si nic nerobim...
a moj drobec zeby zaspaval sam?tak to je tiez nemyslitelne on len na rukach 🙂

zanulienka
14. sep 2009

kocky skuste okupat neskor,mne to pomohlo,isla spat neskor,ale sa zobudila aj neskor

ninnaricci
14. sep 2009

ahojte babule
...trochu som vás počítala
zuul...viem si predstaviť čo zažívaš...a asi je nás viac 🙂 Maximka zúbky zatial netrápia...iba sem tam v noci mrnčí...tak mu dám gelik...pomlaská a spinká
...k spinkaniu...ja viem, že je to ťažké...ale drobci musia po 2hod aktivity pospinkať...ak nespinkajú tak sú potom nervózni...to viem z vlastnej skúsenosti..zateplujú nám blok 😠 noo hrúza
...ja malého cez deň uspím už len v kočiari...a večer zaspinká v postielke pri mliečku
...nerozmýšľala si nad nejakými aktivitami? nemáte v okolí nejaké materské centrum...aby sa Miško viac unavil
...my sme dnes boli na baby cvičení...a bolo to zaujímavé...hoc sme sa len zoznamovali...ale drobcovi sa páčilo...bola tam aj Beaz a Šimonko...tak to vám je smejko 😀 aspoň niečo nové zažije drobec...a hneď sa mi zdal kludnejší...a možno mal len dobrý deň 😀

...jááj a dnes som si vybavila jednu tetu na upratovanie...dúfam, že sa nezľakla...a že nám pomôže 🙂 lebo ja to faaakt nestíham 😒

jankaaa
14. sep 2009

babenky ja sa velmi bojim...z coho moze mat moj drobcek zvysene trombocyty?

elfi1
14. sep 2009

jani neboj. mozno uz bude vsetko v poriadku a ked nie, tak sa poriadne popytaj lekarky, ze co to znamena a ako sa to riesi. aby si bola informovana. ale hlavne sa dopredu neboj

korelka
14. sep 2009

ahotje! tak aj ja konecne po celom tazkom dni - mali sme snad najhorsiu noc doteraz, kazdu chvilu hore, cez den nechcel spat a len plakal a plakal - no som mrtva, tak som zvedava ako dnes...

zull - ja som tiez vycerpana a je nas fakt viac, ale hovorim si, ze nejako to vydrzat musime...

janka - nebojaj, vsetko bude v poho - nas nasa dr. tiez vystrasila, poslala na hematologiu - pochodili sme tam parkrat, pobrali maltofer na zelezo a mame ist az v januari a ak bude vsetko v poho, tak uz nie...
a vravela nam na hematologii dr., ze velmi dolezite je plno, plno pit!!!! 😉

cikyta
14. sep 2009

Prečo to je,ked su väčšinou aprílove bábätká zle,tak tá moja je zlata.
A ked su tu všetky vychválene,tá moja je ako čert! 😀
Dnes bola zlatá.Pekne pospinkala aj sa posmejkala a skoro nič neplakala.

adya01
14. sep 2009

ahojte tak aj ja sa pripajam k tym hroznym nociam.... papame sice az rano o 5 ale celu noc kope do matraca. On spi asi si to neuvedomuje ale je to hrozne. Zdvihne nozky do vysky a bum...stale dokola.
Dnes som ho dala k sebe do postele a celu noc som ho drzala za nozicky aby nekopal. Cez den spat nemozem, lebo ked sa zobudim strasne ma boli hlava. Uz som ho skusila aj zamotat do deky, dat do vaku a nic nepomaha

cikyta
14. sep 2009

Jankaa-trobmocyty su v krvy a ak ich je menej,tak sa menej zráža krv.

(Napr.mne zistili dávnejšie,že ich mám málo a potom na genetike,že mám 10 násobok zvýšený na zrážanie ako maju ludia bežne.Tak si môžem vybrať)
To znamená,že sa neboj.Bude to určite dobre uvidíš.Držím palčeky. 😉

beadz
15. sep 2009

ahojte kocky. nepamatam sa, ale viem ze niektora ste boli kupovat kocik v polsku. kde ste boli ? chystame sa dnes na vylet do st. lubovne, tak by sme asi zasli do n. targu. viete mi poradit ?

jana_pk
15. sep 2009

Ahoj Bei, sa Ta chcem uz davno spytat - ako si spokojna s kocikom? Lebo ty mas tiez Peg ... On Track... Ja zatial pouzivam vanicku, ale som zvedava na sportak. Aj ked sa mi uz zda nejaky rozhegany...

petusko
autor
15. sep 2009

dobre ranko 😎
my len teraz vstavame, chlapi este lezia v posteli vsetci a pozeraju rozpravky, ja idem urobit nejake ranajky a vymyslime nejaky program 🙂
prajem kasny sviatocny den 😎

beadz
15. sep 2009

ahoj jani, ja uz pouzivam sportak. som s nim velmi spokojna, ale na zimu tie kolesa asi nebudu dobre, tak som rozmyslala ze kupim este nejaky sportak s velkymi kolesami terennymi.

zanulienka
15. sep 2009

dobre ranko-my nemame sviatok,takze deti do skoly,ja dneska z elaiou do poradne

cikyta
15. sep 2009

Ahojte.Juj ako vám závidím výletíky a mužíkov doma.
Ja ho mám v práci a som sama ako bežný pracovný den.FNUK 😢

pikino
15. sep 2009

cafteeee

ja mam dnes rekord som vstala uz o pol deviatej 😀 decko este chrni a snadeste hodinu bude 😀

petusko
autor
15. sep 2009

ciky, my nejdeme na vylet, aj nas tati ide do roboty na obed. ale dovtedy sa venuje len nam 😵

zanulienka
15. sep 2009

ciky-sme dve,aj moj muz robi a po robote este ide pomoct kamaratovi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre