Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

pikino
18. nov 2009

zanu ty mas doma akeho fajnsmekera. 😀

pikino
18. nov 2009

ta opica ma v kuse hryzie do pleca uz mam uplne mokre tricko.

zanulienka
18. nov 2009

piki-ale ona len teraz zacala nejak z jedlami.doteraz vzdy len 2-3 lyzicky a stacilo a teraz,ked nas vidi jest alebo pocuje suchot papiera,dudel automaticky vypluje,kruti nohami-co vzdy a kriciiiiiii

pikino
18. nov 2009

no uz jej to doslo o co prichadza. 😀

zanulienka
18. nov 2009

piki-ale teraz musime jest za jej chrbtom 😀

misha666
18. nov 2009

ahojte... dlhsie som tu nebola tak napisem co mame nove...

boli sme na poradni a mame 7730g a 73 cm :o))) mame trosku zacervenanu slizniu v nosiku aj puse tak berieme sinupret a emmka od neho vkuse spi...a som rozmyslala preco az potom som si vsimla ze obsahuje 59%etanol 😀 a dnes sme boli na mocovy sediment a krvny obraz,,, pisky sme odobrali doma pomocou tych sackou...na tretikrat sa to podorilo 😀 a pichali nam do prsteka a vobec neplakala 😵 teraz tiez spinka uz asi hodinu aj daco..

inak ja som chora...ale uz len trosku 🙂

nany100
18. nov 2009

ahojte baby...no dnes dosť hrozná noc, čiarky síce nepíšem, ale ciky u nás je to podobné...tak ma bolia didy ako hádam ani na začiatku nie...má už strašný stisk a keď sa jej chcem opatrne v noci vyšmyknúť, tak drží ako piraňa...som úplne KO...doobeda sí vymyslela nespať, lebo zrovna keď tatinko došiel na svačinku, tak zaspávala a ako ho počula hneď bola hore...tak zalomila až teraz, o hodinu mám ísť ku kaderníčke konečne po 4 mesiacoch, tak ju hádam aj budem musieť budiť, ale k tej kaderníčke pôjdem aj keby tragače padali...mama mi ju zatiaľ pokočíkuje...

misha, rýchlo sa uzadrav
piki, Terezka má krásnu izbičku, ten koberec je super 😉 ...kde ste kupovali?
mia, všetko najlepšie hlavne zdravíčko a tatinko nech je s vami čo najčastejšie doma a maličký nech je rýchlo zdravý
majka, dodatočne všetko naj, zdravie, lásku a spokojnosť
sabi a ako si varila presnidávku? Len si rozvarila jablčka a dala do pohárov a sterilizovala? Ako dlho vydržia bez cukru a konzervantov? To sa asi rýchlejšie kazí.

miavin
18. nov 2009

babenky - ešte raz ďakujem pekne.....
no my sme boli na kontrole - tak sme dostali medecínku, brali nám výter z nošteka a odsávať, odsávať, čipky a kvapky....no už to trošku povoľuje..... snáď to bude o.k. manžel mi v noci odchádza, tak zase ostaneme sami.... ale som rada, že ostal takto dlhšie, aspoň nie sme sami.
My máme 8115 g cm neviem.....
všetkým choručkým bábätkám prajem skoré uzdravenie .

pikino
18. nov 2009

nany koberec sme kupovali v jutexe v BA. tam mali najvacsi vyber.

petusko
autor
18. nov 2009

ahojte 🙂
takze poradna o.k. ockovanie nebolo, to sa minule sestricka pomylila, zle napisala do preukazu. najblizsie bude az v marci.
tak ale ho pokukali, pomerali, povazili. Mladenec ma 8300 g a cm tusim 71 alebo 73 😕 nezapamatala som si presne. sak ten kustik hore dole 😀
inak tam revaaaal ako o dusu, on stale nema rad cudzich ludi, ked sa na neho dlhsie niekto pozera, suflik uz aj von a place 😅

dooscoby
18. nov 2009

ahojte baby 🙂 ...my sme mali vylet do liptovskeho mikulasa pozriet starych rodicov...mala to zvladla dobre aj manzelovej sestry deti...to su dve vrestadla 😀 ale pacili sa jej hoci prvy vecer nebol ukazkovy...o budeni ani nehovorim stale rovnako...plazit ani liezt nelozime a zubok aete nie je 😒 ...my mame poradnu na dalsi strvtok ale typujem ze ma tak 8 kil cca

vsetkym oslavencom vsetko naj ku 7 mesiacikom a marodom skore uzdravenie 😅

inac nemate problemy s travenim...mala vcera az hystericky revala pri kakani...juj netusim co jej robi sarapatu...zeby ovocie bo to sme zacali s vacsimi davkami...zje tak pol sklenicky po tyzdni...uz nevie co s jej bruskom..je my jej tak luto ked tak narieka pri tlaceni...dnes sme vynechali mrkvu a som jej dala trosku slivkovej stavy a vlociek tak uvidim zajtra...kamoska hovori ze jej mam davat menej papat a castejsie..mate s tym dakto skusenost

miavin
18. nov 2009

ahojte babenky. náš malý už bubá a ja zháňam nejaký fajný golfáč - dajte tipy, ak máte doma, alebo máte na pláne kúpiť.... lebo sa vôbec neviem zorientovať - díky

jankaaa
18. nov 2009

ahojte babulky tak drobec uz hajka mne by trebalo vychystat veci na rano lebo ideme k lekarke ale nechce sa mi...zajtra mame poradnu tak som zvedava

catusca34
18. nov 2009

Ahojte aprílovky a aprílovčatká,
tak sa hlásime, že sme už domka z nemocnice. Operovali ju nakoniec až v piatok 13., ale dopadlo to dobre. Síce sme si odplakali svoje, ale dnes nás pustili domov. Konečne!!! Troška sme aj teplotkovali, ale ževraj to je normálne po takej operácii. Fakt to nie je sranda pre tie detičky, ale moja bambulka je statočná bojovníčka a zvládla to. Boli sme tam len týždeň, ale mne pripadal neskutočne dlhý. Podnebie sa Kajke pekne hojí a upravovala jej dokyna troška aj noštek. Má tam (v nošteku) 2 stehy, ktoré máme ísť o týžden vybrať. Som maximálne spokojná s výsledným efektom. O chvíľočku jej to ani nebude vôbec poznať, že niekedy mala rázštep. Teda dúfam, že nie... 😉
Ďakujeme všetkým za podporu... 🙂 🙂 🙂
Katka D. a Karolínka 😀

jankaaa
18. nov 2009

mia ja ti s golfacom neporadim ja v tom vobec prehlad nemam

jankaaa
18. nov 2009

catusca supeeeer babulka je statocna.....a super ze ste uz domka 🙂

catusca34
18. nov 2009

Ahoj Jani, veru je statočná, moje malé zlatíčko... 🙂

krpcek
18. nov 2009

ahojte.

catusca gratulujeme k vydarenej operacii, Kajka je statocna baba., 🙂

vsetkym oslavencom vsetko naj prajeme. 😵

mia ja som golfky uz pozerala a zatial som rozhodnuta pre Quinny zapp. uvidime, ale na jar, ze co vymyslime.

a mala dnes urobila prvy lezivy krok - normalne dala dopredu rucicku a potom nozicku 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jankaaa
18. nov 2009

catusca to je super ze to dobre dopadlo...a uz mate vsetky operacie za sebou dufam

miavin
18. nov 2009

catusca - super, gratulujeme a prajeme skore vyzdravenie, nech všetko prebieha v najlepšom poriadku...
krpy - dík za tip....

jankaaa
18. nov 2009

catusca akurat som si pozrela foto zlata je babulka ake ma krasne okale....a podoba sa na teba nie?

jankaaa
18. nov 2009

krpy aky krasny overalcek mate?

zuzik25
18. nov 2009

catusca, karolinke zelame nech je rychlo fit, kočka velka to uz je.

nasa mala uz spinka a ocinko nas sa trapi s elektrinou (do ktorej sa nerozumie) a vyhadzuje poistky, trieska dverami pri hodinach kde spi mala, ak ju zobudi tak ho asi prizabijem. 😠 sak po tme sa najlepsie robi elektrina, no nie?

krpcek
18. nov 2009

jani dakujem. z quelle. 🙂

idem kukat modre z teba. 😀 😀 😀

jankaaa
18. nov 2009

zuzik no tak elektrina sa fakt najlepsie robi po tme 🙂

zuzik25
18. nov 2009

jani, tos diagnoza chlap.co ti budem rozpravat.

jankaaa
18. nov 2009

zuzik tak to nemusis 🙂

catusca34
18. nov 2009

ďakujeme baby, všetkým.... 🙂
Janka, no troška sa podobá aj na mňa, ale viac asi na tatina... 😒 Nevadí, aj tak je to herečka... 😉

macikjm
18. nov 2009

ahojte...

catusca...super ze to mate uz za sebou...karolinka je nadherna...ste hrdinky obe... 😉

oslavencom vsetko naj 7 mesiacikovym...

aj tebe mia...nech ste stastna rodinka... 😉

sabi...juj...tak aj na danka to priliezlo...nech je rychlo fit...u nas ze vraj to mohla byt viroza...ninka je uz ok...ale prislo to teraz na mna...brutalne ma boli cely clovek..mala som zvysenu TT...nechapem...uvarila som vyvar z domacej sliepky...nasadila homeopatiu...ale uz som zobrala aj ibalgin...tak ma vsetko bolelo...som zvedava ako to dopadne... ☹

inak u dr. sme prvykrat boli o jedenastej...strasne vela ludi tam bolo...odisli sme domov...potom sme prisli o hodku a pol...stale tolko ludi...tak sme tam cakali asi polhodku...nebrala nas...tak som isla ninku kocikovat, aby pospala, uz bol jej cas...no galipatia...prisli sme domov o 14,15...s revom hladne jak cenkovej deti...u dr. uz tiez revala...

urobila nam hned aj poradnu...nasa bambula vazi 8550g...a doma sme ju merali ma 70 cm...

cikyta
18. nov 2009

Nany-PRESNE!!!!!!Doobeda mi spala presne 13 minut!!!!!Tie dve sa snád dohodli. ☹ 😀
Kupila som panadol+UM.Ak do pol noci nezaspí,šupnem jej to.To su dve veci,čo sme ešte neskusili.Teda,inak už uplne všetko! 🙄
Ráno ideme na genetiku+krv so Sisou.Držte palce 😝 o pol 9.

Catuska-Karolínke posielame pusku! Je to statočne dievčatko! Držkajte sa!!!!Cmuk

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre