Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

cikyta
19. feb 2010

Mischa-nevarili sme nič a je to ohromne rýchle jedlo 😀

misha666
19. feb 2010

ciky... nevymenime si deti aspon na dva mesiace?? Silvinka by mi posluzila ako chudnuca kura 😀

cikyta
19. feb 2010

Mischa- 😀 Juj veru-už som mala návrhy aj z blizkeho okolia,čo maju deti,že si vymeníme,lebo kamošky okolo len priberaju a ich deti spia cele noci a cez den sa aj hodinu same zahraju.
(my také čosy nepoznáme)
A to som sa tešila,že priberiem,lebo cez tehotenstvo som už bola krásna no krv a mlieko! A teraz????
Znovu kožka a kožka 😠

jankaaa
19. feb 2010

ahojte babule tak mi dnes hrozna noc od pol druhej do piatej rana bol hore a vkuse len plakal a dnes cely den to iste...ja som uz s nervami v koncoch...este k tomu som aj chora..uz som si riadne poplakala lebo som mu dala taku po zadku....ked ja uz nevladzem...nechcela som ale proste ma tak vytocil ....

jankaaa
19. feb 2010

asi tu nikto nie je a ja ze aspon niekomu sa vyrozpravam ☹

zanulienka
19. feb 2010

janka-ja som teraz tiez si poplakala.tiez uz nevladzem,nemam silu,ani v noci nespi,ani cez den.ked sa jej nevenujem pisti,ale uz nemam silu

pikino
19. feb 2010

janka nic si z toho nerob ja som moju tiez uz vylatala po prdelce ked mi uz sty krat vyberala hlinu z kvetinaca.
to budu asi zubky moja je kopka nervov aspon ze spi v noci.

jankaaa
19. feb 2010

zanu presne to iste robi aj moj nespi cez den nespi v noci ja tiez uz proste nevladzem....este k tomu aj hnacky ma....a asi dostane aj kiahne lebo uz ma nejake vyrazky na brusku....boze ja sa zblaznim...ja mam taku nadchu ze daco neskutocne hlava ma priserne boli....

babenky tie hnacky mozu byt zo zubkov?dnes dvakrat kakal ale to ho tak prehnalo ze az som ho musela prezliekat...

piki ale ja som mu dnes dala take tri po prdelce az ma trocha bolela ruka.....strasne to teraz lutujem ale proste mi praskli uz nervy

pikino
19. feb 2010

ano tie hnacky mozu byt zo zubkov cikyna silvinka tusim mala take strasne hnacky vodove.

jankaaa
19. feb 2010

tak dufam ze to je z toho....piki a kolko asi dni moze mat tie hnacky?az pokial mu nevyjdu zubky?

bambina
19. feb 2010

misha, my macika citame asi od 3 mesiacov. teraz uz pozna ako recitujem aj obrazky podla toho otaca, a ked vitiahnem knihu velmi sa tesi. zlata je. my uz mame tri knihy (aj zabiatko je veeelmi oblubena 🙂

zanu, janka drzte sa!
co sa tyka hnaciek, co sa Simonke tlaci ten ocak odvtedy stale hnackuje, bolo aj 3x denne a teraz raz alebo 2x. aj ritku mala z toho zaparenu, co predtym nikdy nemala. dnes je to uz dobre.

komi, mate atopicky? aj my. asi 3 dni som mastila kolienka s mastou ktoru nam predpisala kozna a davame fenistil. kolienka ma uz nadherne a to ich mala do krvi doskriabane co ju to tak svrbelo. este ma sem tam cervene miestecko, tak v jednom kuse mastime, mastime. nam pomaha modra indulona

bambina
19. feb 2010

juuuj, aka hrubka. vytiahnem. ospravedlnujem sa, to v tej rychlosti 😵

cikyta
19. feb 2010

Janka-hnačky sme mali asi 1-2 dni a to pred horučkami. ☹

cikyta
19. feb 2010

Pomohol nám banánik+mrkvička.

cikyta
19. feb 2010

Zani-mojko....Tento týžden som 2 x 😢 .Proste ked chceš byť dobrou mamkou,tomu sa asi nevyhneš a musiš občas 😢

komisakpd
19. feb 2010

baby neviem z coho to mame..zevraj ekzem je prejav zlej imunity...pripadne zacinajucej alergie...

my davame Excipial krem aj mlieko...kozne davaju vacsinou kortikoidy...a ja nie som za hormony v takom veku... ☹

cikyta
19. feb 2010

Fuha komi.A nemože to byť z jedla iba?(Ja sa nevyznám,ale čo ked...)

cikyta
19. feb 2010

Len niečo nezapasovalo,ani ste si to nemuseli všimnuť ☹ Kusok čokoládky atd...neviem

krpcek
19. feb 2010

ahojte . . ja som dnes bola malej kupit topanky kvoli tej lyzovacke a ze 33 €!! 😠 to co su za ceny? 😠 kokos som odpadla v tom obchode.

krpcek
19. feb 2010

baby a z coho mozu mat drobci tie ekzemy?
mrzi ma ze sa takto trapite.

jani vela trpezlivosti 😉

macikjm
19. feb 2010

ahojte babule...

juj...budte skoro vsetci v poriadku...bez teplot, hnaciek, ekzemov... ☹

inak aj ja mam uz nervy niekedy napnute ako strunka...hlavne ked mi ninka nechce cez den spinkat a vidim na nej, ze spat chce...trie si ocka, je nervna a zaspat ani za svet...davam, resp. snazim sa ju davat spinkat 2-krat, kedze opet mi rano vstava o 7.00.skoncili zlate casy spania do 8.30... 😅 no ale dnes spala pred obedom pol hodku a potom az vecer, lebo akosi sa jej nechcelo...ani vonku v kociari, ani doma s manzom, ani sama, ani so mnou...no fakt nervy... 🙄 tak sme ju dali spinkat az vecer o siedmej...po 8 hodinach!!!!!!!!!! 😠 nechapem tomu, ved ked raz chcem spat, tak lahnem a spim, nie????

krpy...a ekzem...to je bardzo multifaktorialne...od genetiky, cez imunitu, vplyvy vonkajsieho prostredia, ale presnej priciny sa malokedy dopatra... ☹ ja trpim tiez...klop klop...teraz bez priznakov...a tiez sa bojim o ninku...no zatial sa drzi...tak by nemusela prave toto zdedit po mne... 😒

jankaaa
20. feb 2010

babenky dakujem...

tak dnesna noc bola celkom v pohode zobudil sa len raz o druhej na papkanie a potom sme este spinkali do pol siedmej...uvidime aka bude dnesna...

prajem vam pekny vikendik

cikyta
20. feb 2010

Ahojte.No my dalšia noc,asi 20x hore.To mi už tak nevadí,len začala tak,že si okolo pol 3 sadne a nechce spať.Už ani cecok nepomáha!!!Teda mám čo robiť.Hodinu a pol ju uspávam a za 15 min,zase vrešti.Takže od pol 3 už vobec nespíme.Takže som si zase hnusne zanadávala v noci 😒
Zelam pekný výkend.......hlavne sa vyzdravte chorobky malinke ☹

komisakpd
20. feb 2010

baby vcera maly zaspal konecne nie na rukach...sice som s nim hodinu lezaôa na posteli a stale a motal a ukladal..som ho len za vak drzala..nakoniec ppo hodine zaspal...

nany100
20. feb 2010

ahojte...macíka čítame tiež už dávnejšie a recitujem jej to aj pri zaspávaní, keďže to už viem naspamäť 😀 ...namiesto spevu radšej takto...a počúva a usmieva sa pri tom (niekedy) 😉

jani, nebi jakubka...ja viem aké sú to nervy pri zaspávaní alebo pri tom pišťaní, ale toto nebude fungovať...tadšej výjdi z izby a narátaj do 10 alebo do 100, a potom sa tam vráť a snaž sa byť kľudná...bitka nič nerieši a v tomto veku to nezaberá skôr naopak...a teba to potom tiež trápi a smutní ste obidvaja ☹

krpi, to sú aké ceny tých topánok...sa teším, keď budeme na jar kupovať 😖

ciky, držím palce...stále ste sami? Kedy sa vám vracia tatinko? Tohoto som sa bála, že nebude pomáhať ani cicík a že potom sa zbláznim...nechcela si to skúsiť s tým tréningom, keď nemáš muža doma? Možno je to najlepšie začať s tým teraz 😉

cikyta
20. feb 2010

Nany-Muž mi prišiel včera.A kým bol preč (5 dni)tak nás trápili hnačky,horučky,zubky-čiže ešte nejaký "trening" určite nehrozil.Bola zničená chudiatko aj bez neho.

nany100
20. feb 2010

ciky, jasné...chápem...to by nemalo význam ju trápiť 😢

komi, super...gratulujeme k zaspaniu 😉

jankaaa
20. feb 2010

nany ja viem ze robim hlupost ze mu dam po zadku si to uvedomujem ked obcas fakt ma tak vytoci ze proste to tak urobim....ale budem sa snazit to uz nerobit....

komisakpd
20. feb 2010

nany len keby sa to opakovalo..uvidime dnes...

wydata
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre