Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

bambina
19. apr 2010

nany krasne fotky

inak maminky co ste robili nepecenu torticku davali ste aj nejake ovocie? Simonka nemoze citrusove ani banany. tak neviem co tam dam. mozno cucoriedkovy kompotik

nany100
19. apr 2010

ja som malej spravila do misky len pre ňu...naspodok piškótiky, na to jablkovú výživu a keď to zmäklo zaliala som to smotanovým jogurtom...mňamka 😝

bambina
19. apr 2010

nany vdaka za super napad. to znie dobre.

bambina
19. apr 2010

aaah, uz prisli aj na mna. musim hodit novu foto 😎

pikino
19. apr 2010

ahojte micky

dakujeme za gratulacie. oslava bola fajn. hodim potom fotecky lebo teraz som na mm pc. terezke torticky velmi chutily zboznuje slahacku. 😝

inak je odvcera chora. zelene sople dychame pusinkou, teploty a este vysiel aj pozitivny moc takze dostala antibiotika. lekarka mi nepovedala co jej to nasla. 😒 chuda male je hotova teraz spinka.

a gratulujeme ostatnym oslavencom aj tym vikendovym 😵 nech su hlavne zdravucky.

bambina ja som malej robila piskotkovu s jablkovo pudingovym kremom a navrch som natrela slahacku bola mnam.

pikino
19. apr 2010

ja a co sa tyka ankety. s mm sme spolu skoro 9 rokov manzelia necele 4 roky a mam 28 😀

petusko
autor
19. apr 2010

ahojte 🙂
decka spia dnes na striedacku, Marcel sa zobudil a Petko akurat siel do postele...
u nas to nabera daky rychly spad, kde je to moje kludne lenive dietatko 😅 nestiham za nim chodit, aj ked stale len stvornozkuje, je uzasne rychly, pri vsetkom sa chce postavit, uz sa mu to aj dost dari, takze som v strehu... taky nezvyk 😀
ja som robila jablckovu tortu s piskotami, chutila mimoriadne 😅 😀
piki, malej skore uzdravko, toto je hrozne pocasie na choroby, raz teplo a slnko, potom dazd a chladno...

bambina
19. apr 2010

veru piki, nech je Terezka skoro zdrava. ja musim poklopat, Simonka nebola este vobec chora. tak dufam, ze to vydrzi.
a objednavali ste si uz niekedy nieco z www.baby-food.sk?

pikino
19. apr 2010

nas nakazila neterka diniesli je sem v sobotu so zelenymi soplami. 😠 a terez cerstvo po ockovani jasne ze to chytila. chuda zasa ma teplotu. 😠

nasa sa dnes zacala stavat bez pomoci ale este jej to nejde. 😀

dooscoby
19. apr 2010

ahojte po dlhom case

pripajam su k ankete...my sme spolu necele 2 roky, ale manzelmi este nie sme...a je to aj citit lebo sme sa nemali vela casu si uzit spolu a tak nam to teraz trosku skripe, ale snazime sa najst cestu...my sme viac menej introverti z nie fungujucch rodin a chyba nam vzajomne komunikacia takze ideme na nej popracovat 😉

Barborka je take male sidlo a dnes si dako predlzuje spanok tak mam cas na MK....sice doma bordel ale co uz raz sa to uprace...este nechodi hoci za rucicky by uz sla na kraj sveta 😀 ....viem ze to nie je dobre ju vodit ale tak predsa nechodi cely den....uz vie dat papa, zatlieskat, ukazat aka je velka...dzavoce a strasne chutne vie mlaskat 🙂 ked daco chce papat

vsetkym novym oslavencom dotatocne vsetko naj naj

dooscoby
19. apr 2010

inac baby nemate daktora skusenost s horskymi nosicmi?...radi by sme zacali turistikovat...mame manduku ale to nie je na dlhe tury moc vhodne lebo nevidi do sveta...ak ano tak uvitam dake rady a napady

miavin
19. apr 2010

ahojte
dodatočne prajeme všetkým novým rôčikárom len to naj naj naj a hlavne veľa zdravíčka
my sme boli dnes u lekára - tak ja mám nejakého zlatého stafilokoka....a malý zápal noso - hrtanu, tak sme na antibiotikách, chvalabohu zatiaľ bez teplôt, aj keď hrozne ťažko dýcha malý, ale zatiaľ to zvláda veľmi statočne 🙂

veland
19. apr 2010

Ahojte, velmi dlho som tu nebola:(..vsetkym Aprilovcatka prajemevela zdravicka, stasticka, lasky .... a aby pocuvali svoje maminky.....no a aj tatikov🙂

pikino
19. apr 2010

pridala som narodeninove fotoce 😀

cikyta
19. apr 2010

Piki,kukala som. Terezka je krásna a tie šatočky,no nádhera!!!! 😵

miavin
19. apr 2010

piki - nádherné foto, krásne šatky mala Terezka - je naozaj ľúbezná

baska19
19. apr 2010

dooscoby my mame tuto sedačku na tury:
http://www.mall.sk/detske-krosny-nosidla/salewa...

boli sme s ňou akurat minule na prechádzke ale boli sme dosť neskoro takže cesta späť sa jej už nepáčila ale inak je z nej hotova ked ju tam posadíme má aj dobré hodnotenia a aj my si ju pochvalujeme je dobre prepracovana.

bambina
20. apr 2010

piki, krasna oslava 🙂

petusko
autor
20. apr 2010

ahojte 🙂
piki, mala je ako z katalogu 🙂 kocka 🙂
ja dnes idem konecne na sono prsnikov po porode 🤐 😅
beriem aj Marcelka, nemam ho kam dat, hadam to spolu zvladneme 🙂 a potom pojdeme na zmrzlinu, ked uz ma dnes ten sviatok 😀 teda on ostane len pri kornutiku a ja si dam aj za neho 😀

jankaaa
20. apr 2010

ahojte babenky chcem sa vas spytat nahodou imunoglukan sirup na posilnenie imunity niektora nepoznate?alebo ma tu niektora s nim skusenost?je to az od 3rokov ale na odporucanie lekara sa moze davat aj od roka.....dakujem za rady

a oslavencom prajeme vsetko naj naj naj.....

bambina
20. apr 2010

jeeeej Marcelik ma dnes meninky. vsetko naj a veru, kornutik si zasluzi. aj Simonka uz chutnala 🙂

😉

jankaaa
20. apr 2010

marcelkovi vsetko najlepsie k meninkam

miavin
20. apr 2010

ahojte
Marcelíkovi prajeme všetko najlepšie k meninkám
a aj všetkým oslávencom hlavne zdravíčko....

misha666
20. apr 2010

ahojte kocky... tak my sme boli s emmkou vcera na ORL ,tak zapal nema, cize ATB nam netreba, dal na dva sirupy a Pamycon, v piatok na kontrolu, z jedneho sirupu je taka spava... isla spat o 21:00 vstala o 6:30 vzala som ju k sebe spala do 9:30 teraz vypila mlieko a uz 20 min spi zase...

sabinazv
20. apr 2010

Aaahojte !

Gratulace k narodeninam Adamkovi hotelackinmu - cmuuuk 😵 a Marcelikovi k meninam tiez 😵

Vsetkych chorym rychle uzdravenie... nas maly dnes zacal nejak kaslat, taky chrapot... fiha, on este okrem soplov nebol chory, moja mama mala zapal priedusiek, dufam, ze sa nenakazil 😖 uz sa mu ale robi cibulovy sirup, tak ideme sa liecit ked bude hotovy... Ale inac je asi nieco v lufte, lebo ja co nebyvam takmer vobec chora mam tiez nejaky odmak v nose, hlava ma boli... a moj chlop vravi, ze vsade naokolo seba su ludia taki fufnavi... no to co uz je... ideme sa predavkovat C-ckom, nech to rozchodime na pociatku 😎

korelka
20. apr 2010

vsetko najlepsie narodeninovym oslavencom a aj Marcelikovi... 🙂

krpcek
20. apr 2010

ahojte. . . pripajame sa k gratulaciam narodeninovym aj meninovym. 🙂 🙂
my sme uz z choroby konecne vonku, ale toto je take blbe pocasie akurat na choroby. 😝

cikyta
20. apr 2010

Pripájam sa ku gratulácií.
Mischa,čo to je za sirup? 😀 Aj ja chcem!!!
Ale nie.Vtipkujem.Len nech Emmke pomôže chudiatko malinké ☹ Zelám vela zdravíčka.

Sa teším.Prišli mi dnes šaty pre Sisu,ktore jej chcem obliecť na narodky,no zároven som smutná,lebo čiapočka,ktoru som jej dala háčkovať,je na "doraz"skoro malá.Zle som ju merala.Ked sa furt hýbe 😠

cikyta
20. apr 2010

Nemá zakryte celé ušká,len tak na trištvrte 😠 vrrrrrrrrr

pikino
20. apr 2010

ahojte adamkovi a marcelimu vsetko najlepsie k sviatkom.

my dnes uz lepsie soplime uz menej akurat sa vyhadzala z antibiotik nie vela len trosku na hrudi tak snad to nebude horsie. inak vystraja ako keby jej nic nebolo 😀 aj teploty uz klesli.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre