Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

miavin
11. sep 2009

zanu - to fakt? u vás neexistuje materská? to si doma len tak bez peňazí??? 😲
macik - fákt - narovnako ideme na rodičák??? to je fajn
no my sme sa polepšili so spaním, ale aj tak by som už prijala, keby sa zobudil len ráno o 5 - no už sa boboško zobudil - iddeme papať, zatiaľ ahoj

miavin
11. sep 2009

misha - dobre si napísala - o.k. - ja s tým súhlasím, čo si napísala, lebo študujúce mamičky sú úplne vylúčené ...

zanulienka
11. sep 2009

mia-vidis to aka super mamina som,vy sa tu rozculujete nad peniazkami a ja co mam povedat-napisat?bez penazi-mangel ma vyplaca 😀

misha666
11. sep 2009

zanu... ja si myslim ze ten mail si ani nikto neprecita, ale co ak predsa??? nikdy nevies... ved niekedy sa treba vyjadrit... treba si vydobit nejake prava,... ty mas uz spanielske obcianstvo??? ci slovenske este??

zanulienka
11. sep 2009

mam dvojite.ale dobre si spravila vyjadri svoj nazor ak mozes 😉

misha666
11. sep 2009

a preco nic nedostavas?

zanulienka
11. sep 2009

pretoze tu nie je materska,ak chces mat dieta zabezpec sa dopredu a ak robis zamestnavatel ti drzi miesto 5 mesiacov.bud sa vratis alebo....

miavin
11. sep 2009

zanu - tak to máte dobre na h...o!!!! ty kokso - to je sila fakt

nany100
11. sep 2009

zanu a ani zo Slovenska nemáš nárok na ten príspevok pri narodení dieťaťa? Sesterka je vydatá v ČR a melému vybavila aj slov.rodný list a dostala peniažky (aspoň myslím, že to bol ten príspevok 25000,-Sk)

zanulienka
11. sep 2009

nechcela som,aby elaia bola evidovana na svk,pretoze potom by som musela ako z dvoma kockami chodit do skoly na svk na preskusanie kazdy rok.bude stacit ak elaia bude vediet rozpravat po svk,nemusi vediet vybrane slova,atd.maju chudence kocky dost trapenia,tuto chcem z takehoto vynechat.

nany100
11. sep 2009

aha, to som nevedela...no to je teda riadna otrava ☹

miavin
11. sep 2009

zanu - a dievky vedia po slovensky?

zanulienka
11. sep 2009

mia-jasne,domca chodila aj pre dva rocniky na svk

zanulienka
11. sep 2009

horsie to je zo sofiou,ona uz tu zacala chodit do skolky,aj skolu.takze s nou sa ucit y a i bude zabava,ako tu je len i.

korelka
11. sep 2009

ahojte! zanu, teba sa chcem opytat alebo niekoho kto by mi vedel poradit - mozem uz dat Alexikovi ryzovu kasu alebo obilno-mliecnu? nejako sa mi vidi, ze mu moje nestaci, UM mu nechcem dat, ale ci mozem aspon raz denne mu dat kasu, ked som este nezacala s prikrmami?

miavin
11. sep 2009

korelka - podľa mňa určite áno...

pikino
11. sep 2009

ahojte micky.

to vazne este budem musiet ist znova na socialku ked si potvrdim rodicovsky prispevok? a ku gyndovy pre ukoncenie materskej? nech ma nestvu. 😠

inak moje dieta dnes rano spravilo salto 😀

korelka
11. sep 2009

mia, a vecer alebo radsej cez den? on by teraz stale len papal, tak ja neviem ci je to mojim mlieckom alebo cim vlastne 🙄

a inac, misha, plne ta chapem a si myslim, ze ak zvysia, tak vsetkym, ale zase je pravda, ze preco by mali aj ciganky dostat tolko... 😨 juj, ale bolo by to supiš 🙂

bambina
11. sep 2009

korelka - mne vcera pediatricka poradila Nestle Detska ryzova krupicka, aby som vecer urobila do svojho mliecka. tiez sa mi mala v noci casto budi a neviem ci jej staci moje mliecko. len ja zasa neviem ci odsajem dostatok mliecka na tuto krupicku

pikino
11. sep 2009

moja sa dnes zobudila o pol stvrtej a zaspala o pol osmej. medzitym sa len prehadzovala v postielke, nakoniec sa o siestej dobre pokadila a bolo vybavene 😀 je zo mna nevychrapana troska.

ozaj som sa scela spytat maju vase babena ked sa vykakaju v hovienkach take hlieny? take tmavohnede priesvistne?

korelka
11. sep 2009

bambi - ja mam nemliecnu ryzovu od nestle, tak skusim, ale ja urcite tolko neodstriekam, ale niekde som na fore citala, ze nemliecne kase sa mozu zamiesat aj vodou, tak vyskusam

piki - my take nemame

zanulienka
11. sep 2009

korelka-kludne,elaia pije,ryzovu,teraz jej davam cerealovu.davam jej vecer,ked ide spat,ale robim redsiu,aby to tieklo cez flasku a zarobim z jej mlieckom.

korelka
11. sep 2009

diky, vyskusame dnes vecer a uvidime

zanulienka
11. sep 2009

aku mas zarobit z vodou,z mlieckom?

pikino
11. sep 2009

sa bojim aby to nebola nejaka krv alebo co 😒

zanulienka
11. sep 2009

piki-my nie,nemala sopliky?pretoze ja som mala pri jednej babe,ze bola chora a mala v stolici sople-hlieny

korelka
11. sep 2009

mam od nutrilonu obilnu pridat len vodu a potom od nestle nemliecnu ryzovu, tak tam treba mlieko, ale skusim aj to s vodou, ci...?

zanulienka
11. sep 2009

kojis?

pikino
11. sep 2009

nie nema sopliky. ale nevyzera ze ju nieco boli, akurat mala koliky

zanulienka
11. sep 2009

podla mna ak ti neplacka,nic ju neboli tak je vsetko ok.ale ked ides do poradne spomen to,ale podla mna sa nemas preco znepokojovat,vies ze deti budu vzdy zahadou

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre