Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

nany100
24. sep 2009

ja som zvedavá, či to bude už pravidelné alebo to bolo len tak na skúšku 😀

nany100
24. sep 2009

ozaj a včerajší gulášik sa mooc vydaril, manžel sa oblizoval poza uši...tak ak chcete recept:

http://www.mimibazar.sk/tisk_receptu.php?id=7270

bambina
24. sep 2009

aj ja este bez mrchy.

inak odkedy mam malu, tak som sa viac zacala zaujimat o zdravu vyzivu a celkovy zivotny styl. mozno je to aj vekom (po 30-ke).
sabi, objavila si nejaku zaujimavu knihu? a co citas o homeo?
v novom cisle Zdravie je zaujmavy clanok o Bio produktoch

petusko
autor
24. sep 2009

solen, chces ma nacisto dorazit? 😀 taka som oblbnuta, ze keby si dam kvapku niecoho tak padnem na nos 😅
dala som fot, ako Marceli skusa sediet.
nany, neboj, vsetko sa vrati do starych kolaji a este lepsich ako predtym 😉

nany100
24. sep 2009

petusko, malý vyzerá ako veľké bábo, normálne sedká...sranda...a aké veľké vlásky 😀
díky, ja rátam, že je to len dočasné a keď sa maličká trošku osamostatní, tak bude všetko postarom 😉

petusko
autor
24. sep 2009

z vlaskov sa strasne vytesujem 😀 Petik bol dlho bez vlasov a aj teraz tak vyzera, lebo je uplny blondacik 🙂

solen
24. sep 2009

no aky zlaty. aj bambinina mala taky smejo. taaake su zlate tie deticky. Este take neviniatka, ze petus? 😉

bambi tak to bude tou 30tkou? Ked som sem prisla a vsade bezparfemova kozmetika, eko plienky, bio zelenina atd tak som sa uskrnala. A dnes? Som v tom az po usi 😀

a ani ja som este nemala menz. A to pekne dlho. Medzi babami som mala asi 3 krat, normalne mi to vyhovuje 🙂

petusko
autor
24. sep 2009

veru, Marcelik mi vynahradza Petikove lotroviny 😀 Ked ma ten najeduje, tak sa ukludnim pri malom 😅
ja som mala ms uz dvakrat 😝
idem vyvesat pradlo a asi zalahnem 🙄

solen
24. sep 2009

len chod, ja susim hrusky. To uz asi fakt starnem, ved take veci robila moja starka. 😅

sabinazv
24. sep 2009

solen ja zavarame a robim lekvare, nic si z toho nerob 😀

bambi mam taku novu knizku s priznancnym nazvom HOMEOPATIA 🙂 ale trochu ma sklamala... pockaj skusim ju najst na nete...
Ale ja mam tych homeo knih viac... a este mam dobru novu: Tradicna cinska medicina.. fakt odporucam...

Petus, Marcelko je strasny podareny, zlatusik ... tiez som prave stahovala dake fotky, lebo som mala vybity fotak, tak musim dohanat zameskane 😉

sabinazv
24. sep 2009

toto je ona http://www.eplanet.sk/kniha/homeopatia-markus-w...

ale este mam jednu vybratu tu http://www.boiron.sk/literatura.htm ja som maniacka na knihy, aj s mojim chlopom... uz ich nemam doma kde davat, musime nejake police kupit 🙂

sabinazv
24. sep 2009

joj, citam co som napisala... Marcelko nie je strasny, iba strasne podareny 😅

bambina
24. sep 2009

sabi, vdaka.
no vy ste sikulky, takto zavarate, susite. ja budem rada, ked si ohrejem obed. vsetok cas venujem malej. hoci ma to zo zaciatku unavovalo, teraz sa z toho tesim. ked vidim ako rastie. rychlo to prejde a nebude ma potrebovat. tak si ju mojkam a mojkam 🙂

komisakpd
24. sep 2009

ahojte baby, no nam asi ide druhy zub, opat naskakuju horucky..teda vysoke teploty..uz asi 3 z´tyzdne vstavame v noci aj 5x ..je o dost des..ja o 16.00 vzdy padam a taaaaaaaaaak sa mi chce spat..uz nech su tie zuby vonku..

bambina
24. sep 2009

odbocim od temy. nepozerali ste vcera modre z neba? prvy pribeh, laska otec-syn, no revala som ako mala. krasny vztah

krpcek
24. sep 2009

ahojte.

bambi ja som revala aj pri prvom, aj druhom pribehu 😀 😀 😀 😀

pikino
24. sep 2009

ahojteeee.

tak nasa dnes spala od 21:30 do 8:30 s jednou malou prestavkou na kojenie aj to viac duduskala ako naozaj jedla takze som jej dala cumel a hajde napsat do postielky a rano o siestej som si ju zobrala k sebe lebo sa mrvila a klasika
bola som vytlacena z vankusa som sa zobudila s rukou na podlahe uz mi vela nechybalo aby som si drzku nabila 😀

ja citam po nociach s baterkou 😝 teraz momentalne od Johna Moressyho: o carodejovy Kedrigernovy anebo kletba bratvu Krplesteinu a jine hruze a nejen o nem. 😀 take fantasy mam toho autora rada pise vtipne a trefne.
a este ma cakaju tri knihy od Paulo Coelho. no mam co robit. 😀

pikino
24. sep 2009

jaj a vcera som robila misa rezy. uz su neni 😀

kaitka
24. sep 2009

ahojte,,,sleduje z vas niekto stv ? vraveli tam o prikrmoch

kaitka
24. sep 2009

aj tam varia pre babetka hm,,ale co ja viem,,,
zaznela tam taka hlasa,,ze najprv sa da mliecko a po case papacka,,hmmm no ja neviem,,ja karin uvarim a ked ma uz cas papat,,tak jej dam najskor to a az po case ,,po polhodinke,hodinke mliecko
aky mate vy nato nazor

kaitka
24. sep 2009

snazim sa dat max 5x denne mlieko a pomedzi to ovocicko(na desiatu) a na obed zeleninku
sice este pred casom som jej vela tej zeleninky nedavala,,tak bola v podstate hladna hned a dostala mliecko,,,ale uz spapa viac a mlieko davam neskor

vieraj
24. sep 2009

caute, davate uz prikrmy? ja este len kojim, bojim sa alergie, budem prikrmovat asi az ked ukonci 6. mes.

macikjm
24. sep 2009

ahojte...
dik za tipy na citanie...opisala som si a ked docitam, co mam zo vcera z kniznice, tak sa na to vrhnem...

ciky...myslime na vas... 😉

petkapo...urcite to moze byt mrchou...skus calcium- zinok- magnezium- horcik...pomaha....bude mliecka viac... 😉

macikjm
24. sep 2009

ja som si kupila sumive ca-mg-zn-...nerada prehltam tbl. a pri sumivych udržiavam aj pitny režim...ja som sice mrchu nemala, ale ked som si myslela, ze mam malo mlieka, tak som ich pila a pekne sa plnili prsniky...aj ciky to odporucila annaq pri mrche...drzte sa... 😉

jankaaa
24. sep 2009

vieraj ja tiez este nedavam prikrmy....co tu pozeram uz skoro vsetky babenky davaju....aj ja by som uz chcela len ked sme teraz boli na gastre tak mi kazala s tym pockat lebo drobec ma bacilov v brusku a ze moze byt skor nachylny na alergie....a neviem ci mam cakat az do ukonc.6 mesiaca alebo zacat davat skor....to tiez kolko lekarov tolko nazorov...tak neviem

ni.kolet
24. sep 2009

Ahojte. Tak dnešok u nás dopadol dobre. Ráno sme boli na rehabilitačnej kontrole. A malý už predbehol svoj vývoj. Skoro im zo stola vyletel. Pretáčal sa jak divý. 😀 A samozrejme im to tam na začiatku opišal. 😀 A že či chodí plávať, lebo techniku ovláda. A nechodí. Všetky reflexy má super. Inak je zaujímavé, že aký je šikovný nato, že som s ním dva týždne necvičila. Od tej nehody. Kontrolu máme až o 6 týždňov. Tak sa tam vybláznil, že doma spal 2 hodiny. 😕 Obyčajne spáva pol hodinu a ani o minútu viac. A poobede sme mali poradňu. Meria 68 cm a váži 8550 gramov. Všetko OK. A teraz zas spinká. 🙂

bambina
24. sep 2009

jankaaa, aj my sme este bez prikrmov, zatial len mliecko 🙂

cikyta
24. sep 2009

Ahojte.Ortoped dopadol zle 😢 Ideme na RTG a do trakov. 😢

petusko
autor
24. sep 2009

ciky ☹ to mi je luto. a co vlasnte silvinke je, ma zle nasmerovany klbik alebo co?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre