Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

zanulienka
15. okt 2009

idem vyhladat aj ja,len ci to bude latincina ale grectina 😀

sabinazv
15. okt 2009

krpy, no co uz nevymyslia... to akoze na tlacenie kocara normalne rukavice nestacia? treba speci? 😅

zanulienka
15. okt 2009

ja mam na dazdnik taky drziak,suuuper vec,nedrzim ho v ruke a kludne tlacim kocik a nemoknem

nany100
15. okt 2009

ahojte mamuše...tak ako čítam, všetci sme na jednej lodi...aj náš kapitán je Adelka a my úbohí námorníci skáčeme ako ona zavelí 😀 ...teraz spinká chrústik môj, ale večer s tým zaspávaním je to čím ďalej tým horšie ☹ ...aj 4x k nej musím ísť kým ideme spať lebo je každú chvíľu hore...učím ju spať samú v spálni, keď ju uspím odchádzam, aby si zvykala... a ona vreští každú chvíľku za prskom 😖 ...inak cez deň je už viac v pohode, aj sa lepšie zabaví, ale musím byť na dohľad, akonáhle výjdem z izby bez nej, vreskyyyy...
katka, prajem rýchle uzmierenie s manželom...aj ja si občas hryziem do jazyka, príde z roboty, viem že je narobený ako kôň, ale kde mu čo od ruky odpadne, tam to po ňom zbieram...nebýval môj mužíček takýto, ale zvykol si že som doma a všetko robím...aj ja som narobená, on mi to aj uzná, ale napriek tomu kedy mám fajront ja??? Ale prehltnem tie horké sliny väčšinou, nerada sa hádam, a potom je tichá domácnosť a to fakt neznášam...snažíme sa ukradnúť si chvíľky aj pre seba, buď ráno kým ide do práce a maličká sa bavká sama alebo večer keď už spinká, sú to fakt len chvíľky, ale som rada aj za ne...kedysi ma petusko povzbudila, že to bude ešte lepšie ako predtým, tak na to čakám 😀

a dnes máme pol rôčika, musím princezničku odfotiť keď sa zobudí 🙂

dobre som sa nasmiala na včerajšich vašich debatkách, aj ja mám stále +8kg a som z toho na nervy, aj keď môj muž tvrdí, že mu to nevadí a tie prsiská že mi majú ostať...no ďakujem pekne 😖

darčeky som tak light začala aj ja riešiť...objednala som tie kalendáre pre našich a svokru (dík za tip sabi) a niečo z Oriflame švagrine a neteri mám zatiaľ...už mám aj pre drahého vymyslené...tak pomaly to nejako pôjde 😉

krpcek
15. okt 2009

sabi zistis v zime. 😀 ja ked som kocikovala sesternicu v zime tak som mala lyziarske rukavice. 😀

zanu ja tipujem grectinu 😀 😀

sabinazv
15. okt 2009

nany, tak sa podarili tie kalendare nakoniec odoslat? lebo tiez to chcem robit, len som dnes chcela nejake zabery porobit, ale ked je take sero-tma, tak bez blesku su rozmazane a vyblyskat ho tiez nechcem... 😒

no veru nafot... pridame dalsieho polrociaka do albumu 😉

nany100
15. okt 2009

ozaj baby, tie ktoré lyžujete, pôjdete túto zimu na lyže alebo ešte vynecháte? My sme obidvaja dosť vášniví lyžiari a manžel už zo solidárnosti vynechal so mnou minulú sezónu, tak som dumala, že aspoň niekde do okolia na pol dňa by sme išli a malú dali k mame...veď o pár mesiacov už nebude tak závislá na prse ako teraz...len či sa ja zmestím do lyžiarskych nohavíc 😠 ...budem ako jaternica sexica 😀

zanulienka
15. okt 2009

nany-my ideme tento rok urcite niekam,manzo lyzovat a ja ucit kocky lyzovat a elaia samozrejme s nami.nechcem trcat cely cas co sme na svk u nasich,takze dame nejaky predlzeny vikend na orave,rada tam chodim

zuzik25
15. okt 2009

cafko, cafko, uz lyzujete? aj ja chcem uz tuto zimu niekam na hory vypadnut a mala pojde s nami. a ked len nejake poldnovky, to postrazi aj babinka alebo krstna.

Baby, je normalne ze drobci v tomto veku spia cez den tak malo, max. 2 krat za den (doobeda a poobede)? lebo viac ju nedonutim ani keby co bolo. teraz spinka (doobeda max hodku) a potom poobede aj 2 hodky sa jej obcas podari. a potom az vecer.

Inac tie kalendare su super vec, a vcera som na MMB videla aj magnetky na chladnicku s fotkou, u nas sme vasnivy zberaci magnetiek.

Baby, poradte aku odsavacku na mliecko si kupit, ked chcem odsavat len tak priebezne ked si budem chciet niekam na dlhse odskocit, staci ta manualna? Lebo co ideme na tu svadbu, tak neviem co spravit, su tam len 3 izby a tie maju zarezervovane mladomanzelia, akosi nemysleli na to, ked nas pozyvali ze co s malou. Najradsej by som ju mala tam, ale takto asi bude musiet ostat doma a strazit pride babina. A potrebujem si dovtedy naodsavat. To budem cely vecer nervozna z toho, ako zaspi a ako prezije noc, lebo zaspavania su u nas niekedy o drzku.

sabinazv
15. okt 2009

zuzik, aj nas maly spi tak ako vasa mala... malokedy je to 3x za den a ked, tak ten jedenkrat je len dakych 20 min. na prse... potom sa preberie, akoby spal 2 hodiny 😅

hm, tazko poradit odsavacku... ale ak to chces len tak obcasne odsat, tak do elektrickej je zbytocne investovat vela penazi...

zuzik a vypadol nam bystricanko zo superstar... rene? to co? co si neposlala sms ,hm?

nany100
15. okt 2009

sabi, odoslala som tie kalendáre na tretí krát! Som sa pri tom vytrápila, akási som nemožná...čím to bude? 😀 ...spravila som to tak, že som postupne pridávala fotky od narodenia od januára až do súčasnosti (december)...a dala som tam aj dovolenku, aj výlety...taký prierez prvým polrôčikom...veľmi milé to je, normálne som si nad niektorými fotkami aj zaslzila, že ako to bolo dávno 😅

zanu, tú Oravu v dobrom závidím...Roháče-Spálená je moja srdcovka (aj keď to už sú Západné Tatry...ale na skok z Oravy)...tam sa isto nedostaneme, istí to vlek v Hornej Maríkovej 😀

krpcek
15. okt 2009

my sme tiez minuly rok nikde neboli a tento by sme chceli niekam na silvestrovsku lyzovacku/ snowbourdovacku (obaja bordujeme) . . . sestra s frajerom idu do Lip. Jana tak rozmyslame ist s nimi. no ved este uvidime.

krpcek
15. okt 2009

my chodievame do rakuska - no ale to vy mate daleko . .. my zase blizko.

zuzik25
15. okt 2009

sabi, sms neposielam, nepodporujem mobilnych operatorov v takychto sutaziach. 😎
ale som rada, ze aspon poobede spinka, uz len z dovodu, ze ak pojde do jasliciek a neskor do skolky, bude mat aky taky rezim, teda hlavne to poobedne spanie.

sabinazv
15. okt 2009

nany, tiez to tak nejak chcem urobit s tymi kalendarmi...

ja nelyzujem... s mojim starym sa zacneme ucit spolu s Dankom 😅

sabinazv
15. okt 2009

zuzik, ja by som tiez nie.... ale moj chlap potreboval minut kredit, lebo by prepadol, tak som poslala jednu jemu a jednu cernoskovi, ten mi je veeelmi sympatikus 😎

zuzik a ty kedy chces ist do prace? ze uz jaslicky spominas?

zuzik25
15. okt 2009

sabi, no buduci rok chcem byt este doma a potom od januara by som dako uz isla do prace, ale to bude velmi zavisiet od malej, ale ako uz teraz sledujem, potrebuje mat okolo seba spolocnost a moze sa stat, ze sa so mnou bude doma nudit. a ak by schvalili ten zvyseny rodicovsky, tak by som to potiahla do jej 2 rokov.

zanulienka
15. okt 2009

my mame blizko francuzsko,ani hodinku autom,ale si myslim,ze pre deti je to este nebezpecne

nany100
15. okt 2009

sabi, veď po dvoch rokoch na lyžiach sa to aj ja budem znova učiť 😀

krpcek, do Rakúska sme chceli minulú zimu, ale už sme mali mali fazuľku v brušku, tak nám to nevyšlo, plány nám prekazila, mrška malá...veď raz sa hádam aj s ňou vyberieme..manžel tiež snowboarďák, ja som klasika lyžiar /starucha na také novosti 😀 😀 😀 /

krpcek
15. okt 2009

nany v rakusku je super. . . . ja hlavne milujem, ze vobec necakas na vlek, prides, nastupis do kabinky a ides, hore na kopci das hruskovicu na posilnenie a sup dole. 😀 😀

a ani si nskusala bord? mna to chytilo hned. a to som mala trosku problem, lebo som bola predtym lyziar.

macikjm
15. okt 2009

ahojte...
tak aj ja prajem dnesnym oslavencom vsetko naj...

nadbytocne kilogramy...no comment...prsia tiez.... 😀

inak na stretku bolo super...zdrzala som sa 2,5 hod...potom uz ninka chcela papat, tak po mna prisli...ale som rada, ze aspon nieco...super je zaspominat...sice je to len 5 rokov...ale aj tak...

darceky...no to je pre mna problem...najradsej kupujem darceky manzovi, malej a mojim rodicom a bratom...viem co potrebuju, resp. sa lahko dozviem..ostatnym mam vzdy problem...tak je to furt nejaka drogerka...to je prakticke... 🤐
ale tento rok kalendar pre svokrovcov bude super darcek,,,aj ja dik za typ...
a davali ste po viac foiek na jeden mesiac...ja som dala len jednu...no zatial..

sabinazv
15. okt 2009

aha co som nasa... ak niekoho inspiruje 😉
http://www.zasielkovyobchod.sk/inshop/napady-na...

macikjm
15. okt 2009

baby...dnes mi prisiel prvy rodicovsky prispevok.... 😀 tolko penazi.... 😀 😝

sabinazv
15. okt 2009

macik, uz? mne dnes len posledna MD nabehla... ale dostanem aj cely rodicak vraj za sept.

komisakpd
15. okt 2009

mne dnes prislo 1x rodicovsky a poviem vam ziadna slava..zaplatim poplatky a nemam nic..

sabinazv
15. okt 2009

komis aj na poplatky je to malo....

macikjm
15. okt 2009

sabi...dnes prisli...a za cely september...a este cakam polovicu MD...ale to chodi okolo 20.

macikjm
15. okt 2009

veru veru...ze aj na poplatky maaaaaaaaaaalilinko.... ☹

pikino
15. okt 2009

ahojte micuse.

dakujeme za gratulacie. 😉 my mame dnes doma o zabavu postarane posral sa nam kotol. nemame ani kurenie ani teplu vodu a za chvilu nam dojde aj drevo v krbe. budu nam mrznut ritky. a nemozeme zohnat ziadneho plynara vsetci su obsadeny az do konca tyzdna. 😠

misha666
15. okt 2009

ahojte kocky... na zaciatok len tolko ze NESTAZUJTE SA stale... ved to nie su starosti, ale radosti ktore sa tazsie znasaju.

moja emmka dnes bola u pestunky a ona z nej bola nadsena ake je dobre babatko, krasne sa smiala aj si pospinkala atd...

normalne sa tu v KE roztahuje.asi vezmem emmiku vonku poobede, bo si musim kupit revalid tabletky, bo plznem jak moj pes v jari 😢 normalne brutalne chumace vlasov na kefe a vsade po byte ☹

vsetko naj oslavencom 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre