Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

krpcek
25. jan 2010

katka timkovi blahozelame. ozaj nemal nahodou vcera meniny?

ciky aj vam blahozelame k 9.mesiacikom. 🙂

cikyta
25. jan 2010

Krpy-mávam krámy a tuším niekolkonásobne silnejšie ako bežne. 😠

krpcek
25. jan 2010

ciky a ja prave uplne slabe. . .dokonca v sobotu vecer som zacala spinit a az vcera rano som zacala krvacat, co sa mne teda nikdy nestalo. . .vzdy som hned tiekla ako vodopad. 😅

zanulienka
25. jan 2010

cafte-krpy zeby tehu? 😀
gratulujeme k 9.mesiacom
ja zase chytam alergiu na svokru,zase zacina robit veci,ktore si ona zmysli.krmi elaiu pukancami,cokoladou,ktoru nechce,ale nasilu jej ju pcha do ust,aby sa naucila jest sladke.ma sople a da jej vonku pit zo studne,pretoze na sople je najlepsia ladova voda 😠 som nervozna,ze by som....

cikyta
25. jan 2010

Jej Zani-tak to ti nezávidím taku svekrušu 😖
Minule som prebalovala malu a kedže sa mi zmieta a neleží kludne ani sekundu-dala som jej do ruky čokoládu(zabalenu),lebo hračky má už obkukane.
A nevšimla som si-ona otrhla obal a jak žula,tak žula čokoládu.No a či to nezbadal najprv muž???! Zákon schválnosti.Myslel,že ju tým schválne krmim 😀

krpcek
25. jan 2010

zanu uz som na to myslela aj ja, ale dufam, ze nie!!!! uvidim,, ci sa to rozbehne alebo ako to bude pokracovat a mozno skusim urobit test.

zanulienka
25. jan 2010

mne nevadi,ked ju ochutna,ale nebudem ju tym napchavat,ked jej nechuti.ved vsetko uz musi pomaly-pomaly ochutnavat.ja sa tej svokry asi nikdy nezbavim a co ma najviac serie,ze elaia zvykava spat okolo 16.00 a ona naschval vtedy pride si prenu na prechadzku a ked spi,tak bude zvonit akoby horelo alebo kricat,nech sa zobudi

zanulienka
25. jan 2010

krpy-ved aj tak si chcela a osud mozno vyriesli miesto teba-vas.davate si pozor alebo nie?

krpcek
25. jan 2010

zanu ja by som ju zabila. moja mama malej raz dala kusok cokolady do pusinky a som jej to vytiahla.

zanu chcema, ale az koncom roka. . . pozor si davame, ale nechranime sa.

zanulienka
25. jan 2010

ved uvidis,pockaj do buduceho mesiaca,ze co,mozno teraz by ti test nic neukazal,ako kojis-hormony a tak,myslim

zanulienka
25. jan 2010

ja som sa uz tesila,ze ako pridu dalsie dve vnucky ci vnukovia da nam dychat,ale po vserajsom jej komentari asi nie

krpcek
25. jan 2010

zanu kojim rano, potom doobeda, poobede, vecer a v noci - tak 4 - 5x za den. ja dufam,z e to suvisi s kojenim (aj ked malemu drobatkovi by som sa tiez potesila).

zanulienka
25. jan 2010

ja by som asi umrela,neviem ci od unavy alebo od svokry,asi to druhe 😅

nany100
25. jan 2010

ahojte...zuul, hej fajn sme si prevetrali hlavu na lyžiach 😉 ...aj svalovica sa dostavila 😀 ...a obidvom sú nám tesné lyžiarske nohavice, no čím to asi bude 😖

krpy, aj ja mám podobný priebeh...dva dni trvá kým sa to rozhýbe a potom slabo asi 4 dni krvácam...a mám každý druhý mesiac

katka, super, že sú nožičky v poriadku

ciky...no máš riadnu dilemu na zajtrajšie doobedie...aj ja som pred dvoma týždňami absolvovala kožné a celkom úspešne, divné pľuzgieriky pod okom už nie sú...aspoň momentálne sa to skľudnilo

a dnešná noc úplný horor, lezú jej zuby, tak bežné zlé spanie sa tým znásobilo...a začala si na mňa v noci vykladať nohy, tak sa už ani otočiť nemôžem...uaaaa, som KO

pikino
25. jan 2010

ahojte

vidim ze tu nastali nejake perne dni. 😅 kazda nejaky problem.

zanu ta tvoja svokra asi nem normalna. ved ktora zena sa nepotesi dalsiemu vnucatu. nemam slov.

my zatial v poho. kazdy den si asi 5x treskne hlavu az to duni chviu poreve a je klud. ja sa ju snazim nebrat hned na ruky ako sa udrie. iba ked veeeelmi reve. lebo som zistila, ze ked je na rukach reve dvakrat tolko ako ked ju nechav vyplakat. snazim sa ju naucit ze pady su normalna vec a radsej nech si dava pozor.

a uz asi dva dni sa dokaze sama posidit z bruska tak teraz nic ine nerobi en na brusko a posadit sa a toto stae dokolecka. na 4 sa da ale nelozi zato sa plazi ako ked zaba plava a ritku drzi vo vzduchu. 😀 ale podla mna je to len otazka casu. ceu hubicku ma opuchnutu a v kuse place vsetko hryzie no des cakam ze jej vylezu minimane 3 zuby. taka je nervna a upistana.

krpcek
25. jan 2010

no tak som jej skusila dat Hajaja, urobila som jej radsej len 60ml. ochutnala, dva potiahla a potom uz ani za svet. toto bude tazky oriesok.

a ten sunar som u nas v DM-ke nenasla. comlex som nasla len od 12-tich mesiacov.

sabinazv
25. jan 2010

Ahoj devy 😵

Moje bejby uz spi, poobede mal kratky spanok, tak ho zlomilo uz teraz... ale idem ho pochvalit... dnes konecne PAPAL ako sa patri, vsetko co som mu nachystala - obed: kalerab,brkva,masko a ryza, olovrant: jablcko s bananom a vecera kasa - tej bolo aj malo, stale otvaral pusu, aj ked uz nebolo 😵 😵
Inac u si vsade sam asi tyzden sam sada...najradsej pod stol, kde sa vzdy tresne hlavkou, pretoze neodhadne svoju vysku 😒 a nase uspavanie je tiez podarene, zaspavame stale na prse... a jeho uz nudi cicat po leziacky, tak sa otoci, da na 4 a ako take zvieratko papa 😅 , az ked sa pri tom riadne unavi (aj vstava, jasna vec) ho spacifikujem do polohy lezmi a potom spi...

zanu, no ta tvoja svokra nema chybu fakt, uz to vyzeralo ze sa unormalnila, ale to mala asi len nejaky utlm, truba jedna blba...

zanulienka
25. jan 2010

sabi-hej,nejaky utlm,dlho nevydrzal zdravy rozum

anib
25. jan 2010

ahojte, dlho som tu nebola, prave sme sa vratili z Chaty vo Vratnej bolo super, Bianka tam zacala liezt po posteli o 106, poslednu noc sa strepala chudatko z postele, isla som na wc, spala medzi nami, iba som otvorila dvere z izby a uz revy, takze nas 1 pad za nami. No a zacina sa stavat tak do kolienok, a to je uz nas pokrok,kedze je tak velmi opatrna, zajtra nas caka poradna, po dlhej dobe od oktorbra,som zvedava,ako dopadne. Idem Vas precitat,ako sa mate a tiez drobcekovia.pa

beadz
25. jan 2010

ahojte. tak ako ? ja som dnes dost nanic. rano mi vytrhli dva zuby, v stredu, stvrtok a piatok pojdem dat dalsie... o chvilu budem mat tolko kolko simon 😀

misha666
25. jan 2010

Ahojte kocky... ako sa mate?? my nic moc...emmka je choruka....ma sopliky a uz aj kaśle tak ideme zajtra po mojej skuske do doktorky ...dufam ze je len prechladnuta...ze tam nebude nejaky zapal...a este k tomu jej idu aj zubky...tak uz sme ocka vystahovali zo spalne a spi so mnou lebo je kazdu chvilu hore a bude sa mojkame alebo tahame sopliky a sa mojkame potom...dnes mi vybila z ruky flasticku s hedelixom tak bol vsade...vcera sme mali aj prvy vazny pad...muz ju neustehol a preletela cez neho udrela si hlavu o stol a spadla na zem...som myslela ze sa zblaznim od strachu...mame modrinu na cele ☹ vkuse na mne teraz vysi co je chorucka.,..stale len pisti a fnuka...a este sa aj ucit musim...a nespim v noci...no dost to je o nervy ale tha co nespravim pre moju bambulku 🙂

sabinazv
25. jan 2010

bea a coze takto riedis svoj chrup? 😅

misha, no mas to narocne, smekam pred tebou, nech sa emka z toho rychlo dostane ... my sme si uz zubky vytrpeli a teraz je danko strasne zlati, taky roztomily, usmievavy... 😵

krpcek
25. jan 2010

bei a to preco?

misha666
25. jan 2010

bea ides uz na poharove zubky??? mohli by sme uz konecne vybehnut vonku..sme dlho neboli...

sabi...no dufam ze to nejak zvladneme...o 20 prisiel muz a je jak anjelik pekne sa hra ...a ked sme boli doma len my dve tak vkuse na mne vysela 😒

nany100
25. jan 2010

ahojte, dosť netradične večer, ale mm sa hrá a ja sa nudím a ani v TV nič nie je 😒

sabi, gratulujeme k papaniu...super, že ste to konečne prelomili 😉 a srandovne papáte...my tiež... aj si mi sadne niekedy na kolená a tak ťahá a ťapká ma po didíku 😀

bea, fúúúha...tak sa rýchlo zotav...to musí bolieť ☹

misha, nech ste rýchlo zdraví...my to máme našťastie za sebou a dúfam, že na dlhú dobu..klop-klop

sabinazv
25. jan 2010

mishi, aj u nas su take obdobia, ked sa len po mne stvera...

nany serus 😉 veru v telke mizeria, som sama doma (so spiacim dietkom), tak ficim na nete...
A veru aj po sediacky chce papat, ale mu je to nepohodlne, lebo musi mat sklonenu hlavu, tak schyti bradavku do zubov a taha hore,vidim vsetky suhvezdia vtedy 😒 😀

beadz
25. jan 2010

misha, tak veru, musis sa obetovat, ked si sa dala na tu skolu. eminke skore uzdravenie.
aj my teraz velmi slintame a sme dost nervozny, skrz zubky. simon preto ze mu idu a ja preto ze mi odchadzaju... no, ked chceme v lete ist po mrazakov, dovtedy si musim dat klapacku do poriadku. zubar sice chcel tahat po jednom, ale tak do kedy tam budem chodit. tak nech to berie supom nech uz to mam za sebou. nastastie asi nepojdu von vsetky, vraj predne ako tak drzia, tak uvidime v stredu podla snimku...
misha, inak ja som vonku kazdy den, len teba nevidno.

sabinazv
25. jan 2010

na zasmiatie: krasa slovenciny:

Prvú fľašu sme vypili do jednej a do tretej pol druhej.

😎 😅 😀

beadz
25. jan 2010

a inak sabi, neskusis urobit foto takeho speci kojenia ? 😀 ved to musi byt jednoduche a hroooozne rada by som si to pozrela 😵

nany100
25. jan 2010

sabi 😀 ...chvíľu mi trvalo kým som to pochopila 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre