Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

beadz
25. jan 2010

sabi, budem musiet tomu zacat venovat trochu casu, lebo ked sa budem vliect tak zase na poslednu chvilu budem riesit.
ale najprv musim urobim novemu krsnemu synovi album, som myslela ze oni nic take nepotrebuju, ked ano, tak si to mozu kupit sami, tak ze mu urobim album s fotkami nas, starych rodicov atd. aj s pokecom a potom nech pokracuju uz oni. ci blbost ?

beadz
25. jan 2010

krpcek, to je vyhlaska o vozidlach - podla toho kolko stop nechavas, tak tolko stopych a tam je odsek o spolujazdcoch 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ale vazne, ja si to nepamatam, len som spozornela na to ze sa to nesmie.
misha, jasne, pojdeme.

egyptanka
25. jan 2010

krpy, co to citam, zeby si sla na zumbu?? ... ty si z ktorej casti?? ... ja by som tiez mala zo sebou nieco robit, ale mne sa ani nos v tejto kose nechce vystrcit.

misha666
25. jan 2010

bea tesim sa len dufam ze zase do toho nic nepride...

emmka uz spi...normalne v postielke zaspala...som zvedava dokedy 😖

beadz
25. jan 2010

misha, mne uz nemoze. 🙄

krpcek
25. jan 2010

agy ja som zo stupavy, ale chodim na aqua aerobic do devinskej a na teo bo aerobic doteraz som chodila na kramare, ale kamoska mi poradila nieco pri auparku tak pojdem vyskusat tam, len neviem kedy, lebo tam zacinaju o osmej a to nejako nestiham. najprv musim malu naucit na UM a potom mozem ist.

egyptanka
25. jan 2010

krpy, muzova ex kolegyna precvicuje zumbu v Petrzke, tiez zacina o osmej ,,, to uz zvykne mala spat, ale neviem sa dokopat ... juuuj ja hladam len vyhovorky.

beadz
25. jan 2010

egy, myslim ze nie si sama s tymi vyhovorkami 😉

misha666
25. jan 2010

bea...ani mne 😀 bo u koncim zajtra 😵

no nic idem sa dokopat do sprchy...zajtra je perny den... rano skuska, potom doktorka s emmkou, isto nas posle aj na krv a potom muz chce ist este k jeho rodicom ale to urcite zatrhnem len on o tom este nevie 😕 tak drzte prsty...papapa

beadz
25. jan 2010

pa misha

krpcek
25. jan 2010

bei nic som o tom nenasla! 😒

egy ja len o pol osmej uspavam, takze to ja by som nestihala. takze mozem bud najneskor o siestej alebo potom az cez vikend. ale ked uz mala bude na UM, tak nie je problem aj o osmej. len si este neviem predstavit, ze este o osmej vecer sa budem niekam terigat po celom dni s krpatou. 😖

egyptanka
25. jan 2010

krpy, ved to ... som rada, ze o osmej si vylozim nohy 🙂 ... ale musim, musim ... v oktobri idem na svadbu tak musim byt pekna mamicka 🙂

beadz
25. jan 2010

krpcek, 😒 . zeby sa mi to snivalo ??? ale nie, fakt som to zapocula.
kocky, idem aj ja do postielky, lebo ked sa zase zobudi o pol 2 ako dnes tak zajtra uz ani nevstanem !!!
majte sa a drobcom milion pusiniek posielam

krpcek
25. jan 2010

egy mi ideme v maji, tak dovtedy sa cchem dat do poriadku.

idem si lahnut, dobru 🙂

egyptanka
25. jan 2010

Dobru noc kocky 😔

nany100
26. jan 2010

fííha, no dnes to tu fičí 😀

a v marcovkách už majú druhú tehuľku...som tam bola nakuknúť 😉

macikjm
26. jan 2010

ahojte...
no nany...dnes si otvorila...
jej...tehulka v marcovkach...juj...ja by som este nechcela...ale prajem vsetkym, hlavne nech su zdravucki... 😵

cikyta
26. jan 2010

Ahojte.
No nechcela by som byť tehulka ☹ teraz určite nie.

macikjm
26. jan 2010

ciky...no pri siske...verim ti...
ani ja pri ninke...sice je menej narocna ako siska, ale kazdy si zvykneme na tu svoju hranicu tolerancie... 😅
ja si chcem vychutnat monomamickovanie...a az ked ninka odrastie tak znova dalsie...a bude to ako po prvykrat, ale nebude to prvykrat... 😀
no, ale nikdy nehovorim nikdy... 😀 😝

baska19
26. jan 2010

ahojte tak ja vás riadne zanedbávam dnes ideme do poradne tak dám vedieť miery ako sme už narástli 😉

foto pridavam na FB takže kuk tu

http://www.facebook.com/album.php?aid=51328&id=...

nany100
26. jan 2010

ja by som aj chcela druhé, ale keď si niekedy predstavím, že by som mala dve také ako je Adelka, tak neviem 😅 ...hlavne tie noci, hm...ale stretla som kolegyňu a tá má rozdiel rok aj deväť mesiacov a ešte žije 😀 ...starší chlapček bude mať 3 a dievčatko má 1 rôčik...vravela, že aspoň sa vyvarovala veľa chýb, lebo to mala ešte v čerstvej pamäti a malý bol tiež závislák...tak s maličkou to nedopustila 😉

nany100
26. jan 2010

baska, maličká je gulička 😀 ..isto máte dobré miery 😉

misha666
26. jan 2010

ahojte kocky...tka skuska urobena 😀 emmka ma sopliky od zubkov...mame davat fenistil kvapky... a sinupret...to zas budu boje,.. a odsavat odsavat odsavat ... teraz zaspinkala tak sa idem najest..

nany100
26. jan 2010

a aj ja som pridala pár fotečiek 🙂

baska19
26. jan 2010

zlatučka je Adelka tiež je taka guľka jak naša 🙂

tak my druhe planujeme tiež koncom roka tak uvidime ako to pôjde, Baška sa podarila na prvy šup ale ešte stale kojim a stale som mrchu nedostala tak uvidime snad je to ok.

petusko
autor
26. jan 2010

ahojte 🙂
prisla som vas pozdravit, sem tam vas citam a sledujem pokroky 😉
mame sa fajn, Marcelik rastie ako z vody, papkat mu chuti neuveritelne, apetit ma poriadny 😅 aj spinkanie celkom o.k., budi sa tak raz za noc, dame dudu a spi dalej. a je to stale nas lenosko, len si sedi alebo sa plazi, behat sa mu este nechce 😀 ale ved ma cas, nam zatial jedno behajuce a kriciace dieta v dome staci 😀
pekny den prajem vsetkym 🙂

sabinazv
26. jan 2010

ahojte, len tak nakukam, kym sa doraba obed... misha, gratulujem ku skuske 🙂
Ale zaujala ma teda jedna vec, ze emmka ma sopliky zo zubov a dr. ti dala na to fenistil? 😕 Vsak to je antihistaminikum, oblbovak pri alergiach, koznych prejavoch, sezonnej nadche a podobne... No ja neviem, ale kamoska ked to davala malemu, tak furt len spal a bol otapeny... 😒

Nany, ked som kukala fotky Adelky, tak Danko velmi uznanlivo tapkal po monitore, paci sa mu dievka (alebo zeby to choditko?) 😅

Petusko serus, nechodis sem... sa polepsi 😉

Inac moje dieta ako som vychvalila vcera za jedlo, tak dnes je o hlade zase... 😖

sabinazv
26. jan 2010

a typ na obed (prave mi rozvoniava v byte) a je to vazna mnamka http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=21678 k tomu varene zemiaky, posypane struhankou a pokvapkane oliv.olejom - zapecene v rure 😉

misha666
26. jan 2010

sabi...sopliky ma zo zubkou...lebo ma trosku solabeny organizmus...cize je normalne nachladena tym myslela...a dost kasle...tak asi na to nam to dala ,,, a to ze bude spat a bude otapena mi bude len vyhovovat bo aj tak mam veeeela ucenia teraz... 😅 a s tou rybou si ma nakazila...idem urobit stuku...mnam

pikino
26. jan 2010

cafte.

sabi nam tiez dava ekarka fenistil ked ma mala sople. odpuchaju potom sliznice. a moja z toho teda rozhodne otapena nebola. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre