Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

jankaaa
28. jan 2010

ciky neviem nie som az taka chora ja sa len citim velmi vycerpana a unavena a boli ma hlava,hrdlo a sople nie....neviem asi to skor budu zubky...

cikyta
28. jan 2010

Hm asi Jani. ☹
Sakra buchaju nám na chodbe tí robotníci s vodou a malá sa strháva.Idem ich zabiť 😠 Ked sa zobodí,tak im ju zanesiem fešákom 😠

jankaaa
28. jan 2010

babenky idem ja nieco zjest pokial maly spinka...dufam ze sa este k vam dostanem...papa zatial

pikino
28. jan 2010

ahojteee micuse.

my mame tiez spanie v prdeli. vstavam k nej aj kazdu polhodinu po polnoci idu horne zubky tak je des.
vcera som jej dala cipok tak spaa v kuse 5 hodin a potom uz bola stale hore som ju nakojila a konecne snova zaspala a o siedmej uuz bola definitivne hore. ach jo.

my ked sme chori tak mala ma physiomer,nasivin,fenistil,ambrobene, cebion C a probiotika. a ked nic nezabera
tak pamycon po tom sople prejdu vzdy.

krpcek
28. jan 2010

ahojte. poculi ste toto?
http://vas.cas.sk/clanok/1604/video-raper-torul...

dufam, ze aj toto pomoze pri jeho odsudeni - hajzel!!!

cikyta
28. jan 2010

Hej Krpy.Je to v Novom čase dnes.

krpcek
28. jan 2010

zase preberate spanok? no o nicom! uz to ani neriesim - dnes som sa celkom dobre vyspala, bola hore len tri krat.

beadz
28. jan 2010

aj my sme dostali fenistil ked sme boli chori, inak davam len nejake sirupy proti kaslu.
a susedia tu prerabaju byt, tak som velice zvedava dokedy bude maly spat 😠 . dnes to ani nevyzera ze pojdeme von, lebo tu tak silno fuka vietor a do toho snezi, ze by som mu musela dat plastenku na kocik a to on neznasa. uvidime ci sa neumudri pocasie do poobedia.

cikyta
28. jan 2010

Malá mi spí.Normálne ju zobudí aj ťukanie do klávesnice 😅 a ked tu teraz rúbu a režu potrubia roboši,to spí a zatial sa nezobudila.Som z toho jeleň. 😒

misha666
28. jan 2010

krp....tha to jaky masaker je 😀 pekne mu nandal 😠 hajzlovi jednemu...by som mu dala 10 rokov a celozivotny zakaz soferovat,.,,nech ho tam prcaju vezni do zadku kazdy den 🤐

krpcek
28. jan 2010

tu uz nesnezi. . . my pojdeme von okolo druhej. uz mame rezim, ze spime doobeda o desiatej a potom o druhej, to chodime mame oproti, ked idete z roboty, pobehame po obchodoch a pomalicky domov - a su z toho dve hodiny. 🙂

krpcek
28. jan 2010

miska podobne! ale trest by som mu dala min. 25 rokov alebo smrt. 😠
na jeho mieste by som sa zakopala pod zem a chodila po kanaloch.

cikyta
28. jan 2010

Krpcek-tiež máme taký istý režim presne.Teda už týžden sa nám tak darilo....do dnes.Spinká už od pol 10 moja chrôbka malinká,peknunká,bolavá 😢

krpcek
28. jan 2010

ciky my tak fungujeme vyse mesiaca.
juuuj moja zlata. to mozno preto jej nevadi ani ten hluk.

krpcek
28. jan 2010

tak my sme uz hore! 🙂

cikyta
28. jan 2010

Veru Krpcek.Bude to tým,že sa nezobudí,lebo je "mimo" dnes.

zanulienka
28. jan 2010

cafte,ja idem pochvalit moju malickost.vcera som si zahodila penazenku do velkeho kontajnera.po velkom hladani doma ma napadlo,ze mozno,ze som ho zahodila.nie mozno,ale urcite.tak chuderu domcu som hodila do kontajnera a hladaj nas sacok 😅 a potom taka smradlava odisla na gymnastiku 😀

cikyta
28. jan 2010

Zani 😀 Tak to bolo fakt žúžo 😀

cikyta
28. jan 2010

A negymnastikovala na samotke? 😀

zanulienka
28. jan 2010

myslim,ze nie.chudera domca ta si somnou vzdy uzije

beadz
28. jan 2010

cau zanu, tak ti poviem... ty si teda mater 😀

beadz
28. jan 2010

inak ked lietate na slovensko, ako sedi mala ? na tebe, alebo v sedacke ?

nany100
28. jan 2010

zanu 😀 ...hlavne, že sa peňaženka našla 😉

baby, ktoré kojíte, koľko príkrmov denne dávate...my zatiaľ tri: desiata, obed, olovrant...rozmýšľam, či jej ešte niečo pridať (napr. večeru)

a režim máme podobný...doobeda tak hoďku max. hoďku a pol a poobede v kočiari ale len tak 40 min...ale dnes neviem neviem...hrozná metelica...a v postieľke nebude chcieť zaspať 😒

ciky, rýchlo sa uzdravte...my sme mali Fenistil a do nošteka Libenar a Otrivin a keď to neprechádzalo, tak Pamycon...

nany100
28. jan 2010

a už sme hore, velice tam reční 🙂

zanulienka
28. jan 2010

bei-na mna musi,daju jej pas,ktory je pripnuty na mojom

beadz
28. jan 2010

no, aj my sme hore 😒 . tak neskor. paaaa

krpcek
28. jan 2010

zanu nechcela by som byt tvojou Domcou! 😀 😀 😀

nany my davaje na ranajky jogurt, potom davam obed, poobede ovocie a na veceru kasu.

zanulienka
28. jan 2010

mne elaica ranajkuje croasant,potom mliecko alebo cajik,obeduje to co my,ale medzitym spapa jogurty,ovocie,nejake keksiky do ruky,cely den ma nieco v ruke-v ustach

nany100
28. jan 2010

ona zase zaspala, alebo som mala halucinácie 😕 😀

nany100
28. jan 2010

dík, krpy...tak som aj ja myslela...má doobeda výživu, potom obed a poobede buď ovocie alebo kašu...tak by som možno posunula kašu na neskôr a poobede dávala ovocie alebo jogurt...kúpila som jej od Humany v DM taký mliečny dezert 4x100ml...je to kyslomliečne a chutí to ako jogurt...skúšala som jej to dať a celkom šmakovalo...aj keď kaša má asi prím 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre