Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

cikyta
4. mar 2010

Poorka-Alicke posielam pusku na líčka.Mojko ako sa trápite ☹ Držkajte sa dievčence.Alicka sa z toho dostane a za pár mesiačikov už bude fajn.Velmi držím palceky ☹

poorka
4. mar 2010

3operacie...2x jej vybehlo crievko z toho ze mala dost dlho traumu z porodu a hrozne plakala a nedala sa upokojit...a 1x jej nastrihavali blanku v krku lebo nechcela jest a mysleli si ze je to kvoli tomu...nepomohlo to a normalne zacala jest az v 6.mesiaci
Detsky lekari mi povedali, ze je to vsetko sposobene traumou...2x nas poslali aj na genetiku,ale ta je v poriadku...v podstate mam zdrave dieta...az na to, ze mu pri porode vyrazne poskodili mozog,oci,klby...
ale vyzera ze sa zacina vsetko davat do poriadku...uz zvladnem vsetko, len nech nejdeme znova do nemocnice

poorka
4. mar 2010

Odovzdam...vsak stale verim, ze bude dobre... 🙂

cikyta
4. mar 2010

Bože Poorka-ja by som ich ťala,tých,čo to spôsobili.
(Sama som malá velmi zlý pôrod a mohlo sa mi stať kludne čo tebe...no našťastie "dokaličili"len mna a moju maternicu.)
Preto mi je luto,že musite takto trpieť a ten,kto urobil chybu o tom vobec nevie a "pracuje" vo svojom fachu dalej 😠

poorka
4. mar 2010

vsak to...aj staznost sme podali...a dokumentacia zahadne zmizla... 😖

nany100
4. mar 2010

bože, Alicke držíme palce, nech to všetko prekoná bez následkov a vyrastie z nej krásne, zdravé dievčatko...

zanulienka
4. mar 2010

ty kokso a ze porod nie je nebezpecny-ko..t!!!!!!!!vsetko bude dobre neboj 😉

poorka
4. mar 2010

dakujem 🙂 ...tak krasna uz je teraz...po tatovi ma velke oci,dlhe mihalnice,dlhe nohy,plne pery 🙂 a po mne maly nos 🙂

zanulienka
4. mar 2010

foto si prosimeeee

poorka
4. mar 2010

uz som zavesila 🙂

nany100
4. mar 2010

vy už nosíte copíky???...to je zlaté 🙂 ...to si ešte my dllllho počkáme 😀 ...

zanulienka
4. mar 2010

nany aj my,zatial mame pukacky 😀
poorka-uzasna je,podarena babenka 😉

poorka
4. mar 2010

ona je vlasata od narodenia...to uz je 3x strihana 😀

poorka
4. mar 2010

pozerala som si aj ja vase fotky a male su uzasne 🙂

nany100
4. mar 2010

zanu, naša stále vyzerá ako chlapček 😀 ... a dala som aj ja nejaké nové fotečky 😉

poorka
4. mar 2010

nany...zlatunka je 🙂

cikyta
4. mar 2010

Poorka-no toto! Máte super vlásky! Krásne sa copíkujete. My sa tiež dlho nebudeme 😀 Alicka je krásna.

poorka
4. mar 2010

No uz je opica hore...idem sa jej venovat...majte sa tu krasne a coskoro sa zase ozvem 😀

cikyta
4. mar 2010

Pápá a držkajte sa dievčatá 😉

zanulienka
4. mar 2010

ciky-meskas do cukrarne,neporusuj rezim! 😀 kurna jak by som sla aj ja niekam,tu vkuse sama jak jeb...cukraren mame aj my,ale take,ze puncove,veternik mozem snivat.same suche,hnusne..

petusko
autor
4. mar 2010

ahojte 🙂
poorka, to je smutne, co dokaze ludska lahostajnost. niektori lekari si zmylili povolanie 🙄 ale Alicka bude coskoro urcite uplne fit, je krasna, kuk som foto 😉 drzte sa 😉
aj slecnu adelku som videla, kocka 🙂 a v tych pancuskach je milena, moje deti tiez take nosia na spinkanie 😅
u nas sa kolotoc chorob toci stale 🙄 Marcelko ma zase antibiotika, uz ma to nebavi, jedneho z toho vytiahnem a druhy to chyti 🙄 navyse mne do rana totalne opuchlo oko, ledva som ho otvorila, mam ho zatecene a bolave 🙄
takze najblizsie dni mame zase domace vazenie 😒

nany100
4. mar 2010

ďakujeme petusko...rýchlo sa uzdravte...joj, jedna známa má tiež 3 ročného chlapčeka v škôlke a doma 8 mesačné dievčatko a stále dovliekol nejaké choroby a malú nakazil, tak im dr. odporučila do jari ho do škôlky nedávať a hneď je lepšie...možno by to aj u vás pomohlo

nany100
4. mar 2010

ciky už režimuje v cukroške 😀

petusko
autor
4. mar 2010

nany ja neviem, doteraz to nebolo take hrozne, ale od noveho roka sa stale cosi lepi 🙄 a velmi nerada by som petkovi prerusila dochadzku, pekne si tam zvykol a velmi rad tam chodi. no uvidime, ak nebude ine riesenie a bude sa to takto stale opakovat, budeme uvazovat aj o takej moznosti 😒

nany100
4. mar 2010

jasné, keď ste si vytvorili už režim a Peťko je tam spokojný, tak to škoda kaziť...toto prechodné obdobie je záťaž pre všetkých a hlavne pre drobcov ☹ ...Adelka tiež strašne soplí a mala aj teplotu predvčerom, našťastie odvtedy už nie...a konečne pochopila, že odsávačkou ju nechcem zabiť, tak pekne sedká a dokonca si ju pridrží pri nošteku kým ja vysávam 😀

nany100
4. mar 2010

no ideme sa hrať, von dnes nepôjdeme, akosi je surovo, tak to necháme na zajtra, nech sa jej to nezhorší 😉

solen
4. mar 2010

petusko ja len aby ti nebolo luto, nieste v tom sami. Od rana mi moja velkacka grca,porazi ma ak to chyti mala 😠 A mne uz je tiez sablivo, ved nerobim nic ine len placham a zmyvam tycky 😝

petusko
autor
4. mar 2010

odsavacka je perektna vec, len to tie deti este nevedia ocenit 😀
no ja idem, uz su obaja vyspati, tak idem vymysliet nieco, co ich bude bavit oboch 🙂

petusko
autor
4. mar 2010

no super solen, nemuseli ste byt ale az taki spolupatricni 😅 🙄 skore uzdravko 😉
Petik inak vracal v pondelok vecer, ale to preto, ze jedol piate cez deviate a potom skakal a krutil sa, tak len prisiel pomaly za mnou a zrazu spleeech, obidvaja nakomplet sme boli ogrcani, pismenka z polievky som si z vlasov vymyvala 😝 😝 nastasite to bolo len take jednorazve, ale nebolo mi vsetko jedno, lebo par hodin predtym padol z gauca a trepol si hlavu, tak som hned mala scenare... 🙄
no idem, lebo Marcel uz nervaci, chce lozit a nevie zdvihnut rit 😀

solen
4. mar 2010

tak tie pismenka si viem zivo predstavit 😅 😀 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre