Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

nany100
16. mar 2010

homeo som nedala, bea...keď tak dám večer čípok alebo Nurofen nech sa jej lepšie spinká

beadz
16. mar 2010

mia, no tazko si to pozriem lebo ma tam nepusti ☹

baska19
16. mar 2010

mirka neda sa mi ťa pridať ako priateľa na fb

nany100
16. mar 2010

mia, ništ, nejde 😖

miavin
16. mar 2010

bei - no už som to skúsila odblokovať....

miavin
16. mar 2010

😠 😠 😠

miavin
16. mar 2010

ta ja už neviem..... 😠

beadz
16. mar 2010

mia, skus si pridat ty mna, lebo teba sa neda

baska19
16. mar 2010

super je 😀 😀 mne už funguje 😀

miavin
16. mar 2010

bea - ip meno a priezvisko
Baši - suprové video, Baška je úúúúžasná krásne chodká 🙂

beadz
16. mar 2010

mia, uz som ti poslala ja

miavin
16. mar 2010

bei - už ťa mám 😀

beadz
16. mar 2010

perfekt. aj videjka som kukla. ked vstane zasran, tak skusim aj ja nieco natocit a stiahnut. dufam ze sa mi to podari

beadz
16. mar 2010

a preco si mia, ked si mirka ???

miavin
16. mar 2010

ani neviem - sa mi ten nick hrozne páčil 😀

miavin
16. mar 2010

bei - a ty si odkiaľ vedela, ako sa ja volám priezviskom??? 😲

beadz
16. mar 2010

tak ked sa ti to tak paci, tak budes aj nadalej mia 😉

beadz
16. mar 2010

som ta vystopovala. 😀 takze pozor na mna.... 😅
nieee. cez basku, ju som mala v priateloch a ona teba, takze tak

miavin
16. mar 2010

jáááj a ja že si dajaký špion 😀 😀

beadz
16. mar 2010

no, moj muz to o mne tvrdi 🙂

miavin
16. mar 2010

tak nech si dáva na teba pozor....ozaj Bei - kedy idete pre druhé zmrzky?

beadz
16. mar 2010

asi v juli. chceli by sme ist predtym niekam k moru, a odlety z kosic su len v juni, v maji len z blavy, takze v juli by sme mohli ist na to.

beadz
16. mar 2010

no, sme hore, tak papa

cikyta
16. mar 2010

Ahojte.
Dnes sme boli kupiť topánočky Sise v protetike.Také fajn na suchý zips botaskove za 21€ a ešte v obuve Partizánske ortopedicke papučky na pracku za 8€.Skrz tie prackove sme sa čosi nabehali po meste 😝 Všade len na šnurovanie 😖
Inak je pravda,že ked prídu topky do protetiky,tak su hned fuč.Aj dnes nám to potvrdili.Preto nám povedali,že ak chceme topky na leto,máme prísť na začiatku apríla.
Ale potom som v tej obuve Partizánske objavila také sandálky aj s pevným predkom,že som skoro odpadla! Boli aj vo výpredaji a neskutočne krásne! No to už kupime neskôr.A mali všetko,čo maju mať.Presne ako v protetike,čiže pevnu pätu a vytvarovanú klenbu.
Pre nás boli teraz dôležite topky na jar.

macikjm
16. mar 2010

ninka ma topanocky elephanty...ale to vdaka babke, ktora ich sila...pracuje totiz v obuvnictve...
a papucky mame tiez priamo z vyroby, siju ich tu v bj... 🙂

krpcek
16. mar 2010

ahojte, sme doma.
bei do rakuska chodim nakupovat hlavne malej cajiky, kozmetiku a plienky - je to tam az o polovicu lacnejsie. 🙂
oslava bude tematicka, takze hladam plastove pohare, taniere, servitky a ine blbosti v teme hello kitty!
sabi ja som tiez chcela velkeho psa, ale bola som prehlasova na mensieho. ale aspon s nim bude menej roboty. 🙂
topanocky mame od batu. 🙂

krpcek
16. mar 2010

a na zaciatom druhej tehu vlny su tu aj ine adeptky - ja mam este cas! 😀

zuzik25
16. mar 2010

cafte mamulky,
situacia sa riesi, nechceme byt bez seba avsak nebude to lahke. zivot prinasa same prekvapenia. nikdy som sa nedrzala ziadneho prislovia, no veta Nikdy nehovor nikdy (ci uz v pozitivnom alebo negativnom zmysle) uz bude asi mojim mottom v zivote. nechcem to tu rozoberat co sa stalo. dufam, ze vsetku smolu v zivote som si vycerpala a uz to bude len dobre. Dakujem vam, vsetkym za podporu, ste zlaticka.
😉

a teraz k teme deti, uz neviem co mam malej varit na obed, dochadza mi inspracia, ci je to vo velkych kuskoch, ci je to potlacene, zo vsetkeho do nej dostanem tak po 2-3 lyzicky a koniec, len rukami, no vsetko sa to neda tak jest. neviem ci je to zubkami a bojkotuje lyzicu ci co. jedine co dokaze chrumat je banan a take cerealne tycinky. no na porazenie.
noc na prd, budila sa na to, ze sa jej zle dycha, takze odsavacka fungovala celu noc.

krpcek
16. mar 2010

zuzik az teraz som si spatne precitala. veeeeeela sil prajem. 😉 😉 zivot s chlapmi vobec nie je jednoduchy! 😠

cikyta
16. mar 2010

Krpcek-my už máme objednanu tortu v teme hello kitty 😀
Zuzik-bude to fajn.Cas zahoji všetky rany,aj ked niekedy jazvy zostanu...Držím palce.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre