Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

miavin
8. apr 2010

no ja nemám prehľad koľko stoja - naši kupovali v kauflande.....ale mám pocit, že ani nemá tú ohrádku - aby nevypadol zo sedadla

ninnaricci
8. apr 2010

macik...tú trojkolkú máme...teraz ju majú v dráčiku v akcii za 69€ ...máme ju v modrej farbe...drobčo dostal od švagrinky na narodky
...je super...len počítaj s tým, že hrkoce...teda kolieska sú pogumované...ale nie je to až také zlé

ninnaricci
8. apr 2010

raz som poslala manžela na prechádzku s drobcom v trojkolke...a on v nej normálne zaspinka...hlavu na volant 😉 a mm sa čudoval čo na neho ľudia pozerajú...lebo Mimko to sem tam okusoval
...sú tam pásy na pripútanie...aj tá plastová zábrana proti vypadnutiu
...ovláda sa ľahko...takže ja ti ju odporúčam 😉

nikinka008
8. apr 2010

zanu,a uz tam chcete ostat natrval? 😕 zije sa tam dobre? 🙂
macik,my mame presne taku trojkolku,co si dala link tu farebnu este sme neboli na nej nikde lebo stale je zima tak cakame kym bude krasne pocasie a vyrazime uz sa tesim 😀
mia,ty mas asi moje dieta 😀 sara je tiez taka ked nieco chce a ja jej to nechcem dat tak chyta strasne nervy,niekedy sa cudujem kde v sebe moze mat tolko zlosti 😠 a tak isto ked jej to potom dam tak to hodi o zem a ma este vacsie nervy 🙄
Dnes cely den musela stale mat nieco v puse,vcera som robila palacinky tak som jej dala ochutnat a nevedela sa dojest tak som jej dnes spravila tiez a asi 2cele palacinky spapala a staale jej bol malo 😀 uvidime zajtra skusim jej konecne spravit obed som zvedava ci odmietne 🙄 😕
Uz chceme spinkat len raz denne,na druhy krat ju nie a nie dostat spat,dnes sme spinkali od 11-1 a o 8 vecer sa mi hodinu kkrutila vpostielke kym nakoniec zaspala,neviem odkial berie tolko energie 🙄

nikinka008
8. apr 2010

nina, 😀 😀 to muselo byt mile 😅 to by sa nasej asi nepodarilo 😀

krpcek
9. apr 2010

ahojte. . . takto pred rokom som uz mala prve kontrakcie 😵 😀

Tamarke a Karolinke prajeme vsetko naj k dnesnemu prvemu rociku. 😵

zanulienka
9. apr 2010

niki-zatial ano,neplanujeme sa vratit,vlastne ano,ale to az ked uz budeme na dochodku 😀 ..rodicia nechali namna rodinny dom,takze tam budeme chodit,len sa este nevieme rozhodnut,ze kedy ci cez zimu alebo leto.ale asi zvitazi jesen 😀
nasa noc otras!este o 1.30 v noci mi vrieskala na plne hrdlo v postely,ze nechce spat,uz zabit som ju chcela.

zanulienka
9. apr 2010

Sabinke-Tamarke-Karolinke posielame obrovske pusinky 😵

krpcek
9. apr 2010

dakujeme!

inak nasa noc uplne uzasna - od osmej spala az do pol siedmej!!! 😀 😀

zanulienka
9. apr 2010

to asi spala aj za nas

solen
9. apr 2010

Dobre ranko, vsetkym dnesnym oslavecom blazelame a prajeme len to najlepsie 🙂

Aj my mame trojkolku a uprimne, s nadsenim som ju kupovala Velkacke a teda nic moc. Je to taka, ze sa da rozoberat, ako dieta rastie tak sa odoberaju casti a nakoniec je to len trojkolka. Akurat, ze kym dociahla dobre na pedale, co su na tom prednom koliesku a vedela na tom aj zatiahnut, tak uz bola na trojkolku velka. Takze je by som povedala, ze je to len take vozitko na prechadzky pre dieta, co sa rado vozi. Mozno teraz ju viac vyuzijeme, ked bude velkacka vozit malicku 🙂 U nas skor ficali, vozicky, odrazadla, karicky a taketo somarinky.

A ked je rec o noci, tak u nas noci v pohode, akurat dnes rano sa mala rozhodla, ze o 6 vstavame, skoro ma drblo, u nas je normal o 8 mej 😠

krpcek
9. apr 2010

zanu asi. 😀
aj my planujeme ist kupit tu trojkolku.....pockame na zajtrajsiu oslavu, ci ju niekto neprinesie a ak nie v pondelok by som sla popozerat. inak aj v metre maju teraz na nu akciu.

bambina
9. apr 2010

ahojte. ja uz tu ani nestiham nakuknut, mala ma vyuziva maximalne 😉

gratulujeme vsetkym oslavencom a Simonka posiela bozteky.
aj my sa pomaly pripravujeme a tiez planujem kupit trojkolku. nie vzdy je nadsena z jazdy v kociari, tak nieco nove urcite potesi.

inak, krpy mala je uzasna na videu. Sabinka uz krasne chodi. nasa je velky bojko, uvidime kedy sa do toho pusti

giuli
9. apr 2010

my sme včera oslávili jeden rok....oslavu s tortou budeme mať až v nedeľu....krpec začína chodiť a melie neznámou rečou...niekedy je mu rozumieť frázy ako havo,kde je,mama,jaja(sára)...zatiaľ sme zdravý a už nám konečne úplne výlúčili podozrenie na cystickú fibrózu.čomu sa moc tešíme....zároveň sa pridávame ku gratulácii ostatným jednoročným miminám.. 😵

bambina
9. apr 2010

Samkovi, vsetko len to najlepsie 😉 super, ze ste zdravucki, to je najdolezitejsie

krpcek
9. apr 2010

bambi ona sa pusti - nasa sa tiez velmi bala, ale od pondelka sa nam tu takto prechadza. 🙂

krpcek
9. apr 2010

no idem na nakup pred zajtrajsou zurkou

bambina
9. apr 2010

takze to este len teraz zacala? uzasne ako sa to zo dna na den zmeni.
krasny narodeninovy den prajeme 🙂

solen
9. apr 2010

giuli tak to je super darcek k narodeninam 🙂 gratulujem

moja sa tiez vobec nechysta chodit, iba za dve ruky si vykracuje a ked jej dam len jednu tak sa urazi, zacne vykrikovat , sadne si na zem a niekedy si aj lahne a urazena place 😀

bambina
9. apr 2010

solen 🙂
ja som tiez vraj zacala svoje prve krociky az ako 14 mesacna, tak ked je po mne ma este chvilu cas. nebudem ju nutit.
mna ale viac trapi, ze velmi malo papa. ked citam ako vase ratolesti uz pekne papkaju vsetko tak normalne nechapem. Simonka je taky ochutnavac. ma rada dopoludnia jogurt (Activiu), obed podla nalady. niekedy jej chuti a spapa celu misku, inokedy ani neochutna. vacsinou do nej dostanem par lyzic. popoludni vyzivu, sem tam pohankovu alebo kukuricnu chrumku. vecer jej robievam kasu, niekedy ani to nechce. a len kojime a kojime. tak verim, ze jej to staci.
myslim, ze sa jej tlacia predne zubky (zatial ma len ocne ako upirik), tak asi preto

solen
9. apr 2010

bambi verim, ze ta to trapi, lebo ja uz som nevedela co robit, ked malicka nechcela jest ked brala atb. Hodila pohlad do taniera a dovi. Zospulila pery a nedostala som do nej nic. Tiez len moje mliecko.
Ale ak je malicka spokojna, tak sa netrap. Raz sa to zvrtne a nebudes stihat chystat. Skus je ponuknut mozno tvoje jedlo, moja napriklad uz tie detske polievocky nechce.

Tiez neriesim, kedy zacne chodit, pretoze aj starstia mala takmer 14 mes ked zacala chodit sama ale odvtedy je ako opica, neobsedi. Na vsetko ma dieta ten spravny cas 😉

nany100
9. apr 2010

ahojte, gratulujeme dodatočne Emmke od zuzik, Samkovi od giuli a aj Alicke od poorky...nech sú len zdraví a šťastní a nech ich maminky a tatinkovia ľúbia 😉 😉 ...dnešným oslávenkyniam Sabinke a Karolínke prajeme takisto všetko len to naj a nech si užijú svoj veľký deň 😉

beadz
9. apr 2010

ahojte bambulky.
aj my gratulujeme vsetkym co maju dnes svoj velky den 😵 , vela vela zdravia a lasky prajeme.
ja som bola dnes na ultrazvuku, tak srdiecko bije ako zvon, uz som sa ukludnila, ale v noci som nic nespala.
idem precitat co ste tu pismenkovali, aby som bola v obraze...

beadz
9. apr 2010

tak tolko ste popisali, ze uz ani neviem, ci budem pamatat na co vsetko som chcela regalovat 😀
petusko, fotky z ihriska su perfis. marceli je hviezda, sedi tam akoby sa tam narodil na tych hojdackach vsetkych...
mia, simon tiez papa rano mliecko, ale uz o hodku - hodku a pol je hladny, tak sme zacali davat normalne ranajky. ja mu to nakrajam na male kusky a ked mam nervy tak ho necham nech papa sam, ale vacsinou mu to davam, lebo potom je vsade bordel jak v tanku. a v sedacke velmi nechce sediet...
giuli, to az teraz vam potvrdili ? som myslela ze uz davnejsie si pisala ze je to v poriadku, ci mam haluze ? v kazdom pripade gratulujem, viem si predstavit ako silno sa tesite a ako sa vam ulavilo 😵
a este trojkolka - my mame, ale simon v nej velmi nechce byt. tak doma sa mu to celkom pacilo, ale vonku je najradsej na vlastnych.

bambina
9. apr 2010

bea, blahozelam. vela zdravicka a oddychu 😉

beadz
9. apr 2010

bambi dakujem, no toho vela oddychu ... na to asi mozem zabudnut 😀

zanulienka
9. apr 2010

bea-gratulujem.dlho nic a teraz dve do roka 😉 super,nech je to druhe babenka ako ma byt

beadz
9. apr 2010

zanu dikes, ja by som neviem co dala za kocenu, by bola prva v rodine z nasej strany, aj brat ma dvoch synov, tak babka by sa zblaznila od radosti. a nehovorim o tom ako peto sniva o gretke...

giuli
9. apr 2010

ďakujeme za že,aníčka...veru beadz až teraz ,čakali čo sa bude do roka diať,či sa to neprejaví neskôr...už nemusíme chodiť do BAna kontroly,iba v prípade ,ak sa nám nebude niečo zdať v poriadku..
gratulujeme k potvrdeniu tehu,aj ja mám sáru decembrovú...8.12 a samo je 8.4,nejak sa tie osmičky na mňa nalepili,nech ti všetko vyjde ukážkovo 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre