Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

miavin
15. apr 2010

macik - naše vyšli okolo 600 sk - 20 eur - neviem presne, kupovali sme v Poľsku v očnej optike....
nany - krásne fotky

nany100
15. apr 2010

ďakujeme pekne, kočky...taký pekný dník sme si dnes urobili...lepšie ako sobotňajšia oslava 😀 ...to sa jej vôbec nestihnem venovať 😉

mia, až v sobotu, podám referencie 🙂 ...a ak to bude stáť za to aj fotku 🙂

korelka
15. apr 2010

ahojte!

vsetkym malinkym-velkym oslavencom VSETKO NAJLEPSIE a posielame pusinky... 🙂 🙂 🙂

anib
15. apr 2010

ahojte, ze egy,co detvakom za caj? tak ja som tej mojej detvianke chcela dnes kupit u nas v tescu v lekarni a normalne na mna kukala,ze co to chcem pre svoje dieta,to nemôzem, som sa az trapne citila, ale ani ho nemali, tak mi odporucila nejaky sirup,ze je lepsi na dobry spanok, da sa do cajiku,ale musi ho objednat, valeriana ako droga, mali z lerosu detsky caj na spanok - ten ten obsahuje medovku,lipu a ine,nie valerianu, tak neviem teda.... nasa vcerajsia noc - otras,tiez dost casto hore a s revom,ci brusko,ci dalsi zub,netusim, aj cez den spala len po hodine a aj rev. inak - oducala ste uz niektora od cumla, my sme bez neho uz 5 den,celkom dobre to znasa,ani nespomenie, prvu noc trosku plakala,ale kedze kojim,tak pri cice zaspi,len si ju vyziada castejsie v noci...nuz tak celu noc prespat - bude asi moj sen do buducnosti 😀 papa

cikyta
15. apr 2010

Anib-Ja som písala,že to nieje detský čaj! Nieje pre deti a ak,je tam,že od 3 rokov! Preto som to konzultovala s mojou pediatričkou,či môžem...Dovolila a dávkovanie som písala.(Už by som sa vela opakovala)
Skusila som sirupčeky,iné čajíky,iné homeopatiká...Všetko je to akoby pila vodu 😒
Kebyže človek nespí tak,ako ja a cez den musí sám s dieťaťom fungovať ,ako ja,bez pomoci,tiež by to dal svojmu dieťatu piť!!!!!!!!!!Samozrejme,po dovolení od dr.Takže niesom idiot,že dávam decku drogu!
Len som písala,čo dávam...baby sa pýtali čo?Tak som odpovedala. Neodporučala ! Nekázala a upozornovala 😉

cikyta
15. apr 2010

A nedávam jej to každý den.

miavin
15. apr 2010

ciky - tie tvoje fotky nemajú chybu.... 😀

ninnaricci
15. apr 2010

ahojte baby...vidím, že riešite slnečné okuliarky...ja som nášmu objednala tie baby banz...noo nezaujali ho...a odmieta ich ☹
...nemáte niektorá záujem? ...sú v krásnej zelenej farbe...na cene sa dohodneme...škoda aby ostali ležať v skrini

miavin
15. apr 2010

nina - treba skúšať - ísť von keď bude slniečko - otočiť ho do slnka - potom dať brílky - nato čiapočku a niečím ho zaujať...my to tiež tak robíme, na záhrade ich mal skoro celý deň a minule si ich na prechádzke dával dole - asi to chce zvyk.....

ninnaricci
15. apr 2010

mia...ja si skôr myslím, že sa mu nepáči tá gumička okolo hlavičky...
...tak ešte vyskúšame 😉

miavin
15. apr 2010

nina - a neskúšali ste ju dať dole? my gumičku nemáme len šnúrku - keď si ich dá dole - a dávame mu okuliarky trošku vyššie ušiek - aby ho netlačili - sú super, lebo aj keď ich schmatne - tak sú ohybné - že ich nezlomí.... treba skúšať, malý ich tiež niekedy odmieta......

ninnaricci
15. apr 2010

mia na baby banz sa nedá dať dole...máme ešte jedny také obyč...a tie mu nevadia...také pevné...len tie sú kupované v H&M tak chcem kúpiť poriadne s UV lebo ideme na dovču do Egypta...tak nech má kvalitné okuliarky..preto som objednala baby banz...noo nevie si zvyknúť na tú šnúrku...stále si ich dáva dole 😖

miavin
15. apr 2010

nina - tak kúpte normálne v očnej optike - ako my, máme s uv - fajné, verím, že kvalitné a bez toho pásika, ja som pôvodne tiež chcela z baby banz....ale boli sme na nákupoch - a môj manžel chcel aby mal z optiky - mali aj krásne polaroidy - len to si myslím, že trochu skoro a boli dosť drahé - skoro drahšie ako moje....takže sme zobrali tieto - a tie sú fajn, pekné, kvalitné a snáď sa ich naučí nosiť.... 🙂

ninnaricci
15. apr 2010

ja mám vyhliadnuté jedny polaroidy...len to drobec musí isť odskúšať...
...najlepšie by bolo zohnať nejaké kvalitné a nezničitelné okuliarky 😉

zanulienka
15. apr 2010

1.ak by bola valeriana droga pochybujem ze by sa predaval samovolne v obchodoch.2.ak by bola nebezpecna neodporucila by mi ho homeopaticka a cikyne dokyna.3.ak by ste nespali tolko ako my s ciky,tak neviem ci by ste neskusali vsetko mozne ako my co i len trosku pomoze.4.nikomu neprikazujeme,aby ste ho kupovali.

ninnaricci
15. apr 2010

...ja som za valerianu...sem tam určite neuškodí...hlavne mamkám pomôže sa dostať do pohody...a pospať aspoň pár hodín vkuse

egyptanka
15. apr 2010

baby ... zanu, ciky viem ze toho nenaspite a aj dieta sa potrebuje vyspat ... len valerianu pila moja mama na spanok ked nam zomrel otec ... hovorila, ze smrdi ako trojdnove ponozky 😀 tak sa cudujem, ze vam to deti vypiju 😉

nikinka008
15. apr 2010

Ahojte 🙂 vsetkym oslavencom prajem vsetko najlepsie 😉 posielam bozteky 🙂
Baby,aj vasi drobci si vyzuvaju topanky ked ste vonku?Dnes sme boli s malou v meste sa prejst a asi 20 krat som jej musela obuvat topanky lebo ich asi kazdych 5 min skopavala dole 😖 no a ona mala z toho srandu 😅 🙄 tak nakoniec sla bez nich a to bola riadna zima vonku a ja som zabudla vziat deku,tak len dufam ze neprechladla ☹
Kupila som jej teplakovu supravu tak potom dam foto,strasne je v nej zlatucka 🙂
A zacali sa nam tlacit zubky jedna radost tak je teraz taka umrncana 😖 dole uz mame 4 vcera som si vsimla ze hore vpredu jej uz vysiel zubok a ani netusik kedy a ako 😕 ale zdala sa mi trosku tepla v poslednych dnoch tak to bolo tym ,no a vedla neho sa tlaci dalsi tak budeme mat asi veselo 😀 😔 ....
Prebalovanie a prezliekanie to su strasne boje 😝 niekedy ju len tak tak udrzim tak sa mi hadze zo strany na stranu a strasne place,ja to nechapem ze preco 🙄 niekedy nepomoze ani ked jej nieco dam do ruk hodi to ozem a ma este vacsie nervy 😠
Ja sa na spanie v noci nemozem stazovat,spinka pekne niekedy ani raz k nej nemusim vstavat inokhedy 1-2 krat ked chce cumlik alebo nejaky iny problem ,snad len to zaspavanie vecer,niekedy nie a nie zaspat,a to mi cez den spi len raz aj to len po 45min alebo 30 😖 nestihnem sa ani otocit a uz je hore 😖 a funguje az do vecera bez problemov,kebyze ju necham sa dalej hrat ked sa vecer napapa tak by mi tu lietala aj do polnoci,ved ona ma viacej energie ako ja s ocinom dokopy 😀
Papanie sa uz trosku zlepsilo to som rada,a musi ochutnat zo vsetkeho co si ja vezmem na jedenie 😀 a ked je to nieco co ona nemoze tak ju ide zotrhnut od nervov 😀 😝
ciky,pozrela som fotky,mala je strasne zlatucka a krasna 😉 a vas tatino robi cele dni alebo ako to je,ked si stale sama so sisou?nemas niekoho kto by ti pomohol?aby si si trosku oddychla 😔
zanu,to ti verim keby sme mi mali taky problem so spanim,tiez by som skusala vsetko mozne aj nemozne 😉

nikinka008
15. apr 2010

pridavam zopar fotiek 🙂

zanulienka
16. apr 2010

niki-mala je super 😉
podla mna je velky rozdiel ak pijes cisto valerianu alebo valerianu riedenu z harmancekom,.....ja mam homeo

zanulienka
16. apr 2010

niki-ved uz moze vsetko,okrem pikantneho...viac korenisteho...

miavin
16. apr 2010

niki - no s obliekaním to je aj u nás - katastrofa, susedia si budú myslieť, že ho týram, alebo čo....každé obliekanie - keď ideme von sprevádza vreskot, plač - hrôza, a aj my máme nerváka - keď niečo nedostane začne kričať, plakať, a keď chcem mať kľud - a dám mu to tak to hodí o zem a kričí ešte viac, takže to máme asi viaceré rovnaké..... ☹

anib
16. apr 2010

dobré ránko vsetkym, dnesna noc hore asi 5x od 00.00 hod, uf, ciky, ja som to nemyslela na Vas, len moja skusenost v lekarni, tot´ vsjo, aj ja sa uz chcem poriadne vyspat 😉 . a este sa poriadne vybehat po obchodoch, to mi chyba uz pomaly rok 😀

jankaaa
16. apr 2010

ahojte babenky tak dnes je moj najkrajsi den v zivote ....jakubko oslavuje svoj prvy rôcik......oslavovat budeme az v nedelu takze potom hodim nejake foto....

sabi ano bol ockovany aj tretou davkou....ale ja nechapem ze lekarka sama nenavrhne nejake vysetrenia....

cikyta
16. apr 2010

Ahojte.
Egy-tak,tak, to nieje čistá valerianka,ale su tam aj ine bylinky.

Aj magy je hnusne 😝 ,no ked ho zamiešaš do polievky,je to dobre 😉

Nikinka-muž robí od pol 7 do večera 18:00.No ako kedy...Teraz pojde zase na 2 dni preč a budeme aj v noci same.
Ja mám jeho a Sisu,On mna a Sisu a Sisa iba nás.Jeho rodičia umreli,moji žiju daleko.Ja tu surodencov nemám a on má 1 sestru , ktorá je sama so 4 detmi,takže tej ešte pomáhame my,nie ona nám... 😒

cikyta
16. apr 2010

Jakubkovi všetko najlepšie..................... 😵 k 1.ročku!!!!!
Sarka ja krásnučká!!!!!!!!!!!!!!!!!juj! 🙂 🙂

petkapo
16. apr 2010

Dobre ranko 🙂

Dnesnym oslavencom - Jakubkovi a Karolinke - zelame vsetko najlepsie!!!!! CMUK!

giuli
16. apr 2010

všetko najlepšie dnešným oslávencom... 😵

cikyta
16. apr 2010

Juj aj Karolínke posielam velký sladký cmučik k 1.rôčku 😉

solen
16. apr 2010

Ahojte baby, ja vas vobec nestiham, asi aj preto, ze je u nas krasne pocko uz vyse tyzdna, takze si uzivame stale vonku. Velkacka je uz tak opalena v tvari, ze uvazujem nad kremom opalovacim. V skolke su stale von, asi aj ja tam zacnem chodit 😀

K okuliarom tolko, ze malicka este nema, na toto podnebie netreba. Az ked pojdeme na dovcu, potom to budem riesit.
Ninarici ja by som to este nevzdavala, skusaj mu ich davat, take okulky aspon nestrati a nevylomi tie tycky za usi. Moja napriklad nechcela sponku a teraz uz cela pysna s nou beha 😉

Oslavencom vsetulinko najlepsie aj od nas.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre